forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/12/2017 : 22:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ma nisam ni mislio na Pauke nego više općenito. Recimo Arapin mi djeluje kao naslov s potencijalno širom publikom od one standardne stripovske. Ili Presveto srce koje je isto otkupljeno u velikoj količini i pretpostavljam da će biti rasprodano svaki čas.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/12/2017 : 23:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Pa koliko su otkupili? 300 komada? I kud baš taj naslov? Ili možemo očekivati sličnu priču i s ostalim novijim Kolorkama?


260, od 400 koliko je tiskano. To je nova politika Ministarstva, otkupljuju puno manji broj naslova (nama je ove godine otkupljeno 9 od ukupno 59 koliko smo objavili), ali u puno većim količinama (260 umjesto dosadašnjih 80) i to onda rezultira ovom situacijom. I da, uskoro će i ostali naslovi koji su otkupljeni biti rasprodani (uz već rasprodanu Kolorku 72) - Arapin 1 i 2, Indijansko ljeto, Kongo, Put kraljica ...


nelogična politika koja nas kupce može staviti u vrlo nezgodnu situaciju - da se rasproda neki strip koji vam je masthev,a za koji se ne isplati raditi reprint.

sećom pa se sad radilo o naslovu (jednom od baš retkih) koji me ni najmanje ne intersuje - šta bi bilo da se radi o Otoku žena,recimo - stvarno bi mi teško palo da se ovaj strip rasprodao,a ja ga nisam nabavio.

I stvarno su indijanci ti iz Ministarstva - umesto da otkupe veći broj naslova u manjoj količini,otkuplju nekoliko u velikoj - šta reći nego debilizam tako karakterističan za većinu zaposlenika svih ministarstava koji su našli zaposlenje preko stranačkih veza.

Nego Markose,koja su još dva stripa otkupljena? Nabrojao si ih sedam (Lovina,Pauci,Kongo,Indijansko leto,Arapin 1 i 2,Put kraljica) - Magnus,Šninkel...?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/12/2017 00:00:04
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/12/2017 : 08:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
nelogična politika koja nas kupce može staviti u vrlo nezgodnu situaciju - da se rasproda neki strip koji vam je masthev,a za koji se ne isplati raditi reprint.

sećom pa se sad radilo o naslovu (jednom od baš retkih) koji me ni najmanje ne intersuje - šta bi bilo da se radi o Otoku žena,recimo - stvarno bi mi teško palo da se ovaj strip rasprodao,a ja ga nisam nabavio.

I stvarno su indijanci ti iz Ministarstva - umesto da otkupe veći broj naslova u manjoj količini,otkuplju nekoliko u velikoj - šta reći nego debilizam tako karakterističan za većinu zaposlenika svih ministarstava koji su našli zaposlenje preko stranačkih veza.

Nego Markose,koja su još dva stripa otkupljena? Nabrojao si ih sedam (Lovina,Pauci,Kongo,Indijansko leto,Arapin 1 i 2,Put kraljica) - Magnus,Šninkel...?


Dobro, ovaj sam radio u 400 jer sam bio procijenio da se neće prodavati baš, dok sam recimo Indijansko ljeto radio u 750 (ali svejedno je sad blizu rasprodaje). Da sam radio u 500, sve bi bilo ok, ali tko to može predvidjeti, pokuavam odrediti optimalne naklade, jer skladište mi je prekrcano i ovim tempom ću brzo (opet) ostati bez prostora.

Ostala dva su Emil, detektiv (da, požurite i tu) i Maršal Bass (tu je naklada 1000 komada, pa nije tako strašno, iako je otišlo više od pola već).

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/12/2017 : 08:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ma nisam ni mislio na Pauke nego više općenito. Recimo Arapin mi djeluje kao naslov s potencijalno širom publikom od one standardne stripovske. Ili Presveto srce koje je isto otkupljeno u velikoj količini i pretpostavljam da će biti rasprodano svaki čas.




Načelno sam objasnio svoje kriterije za reprint negdje malo ranije na ovom topicu. Uglavnom, nešto će se reprintati, ali npr. Kongo ili Lovina ili Pauci, jako teško.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/12/2017 : 09:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Ma nisam ni mislio na Pauke nego više općenito. Recimo Arapin mi djeluje kao naslov s potencijalno širom publikom od one standardne stripovske. Ili Presveto srce koje je isto otkupljeno u velikoj količini i pretpostavljam da će biti rasprodano svaki čas.




Načelno sam objasnio svoje kriterije za reprint negdje malo ranije na ovom topicu. Uglavnom, nešto će se reprintati, ali npr. Kongo ili Lovina ili Pauci, jako teško.



Znam da si objasnio, samo nisam bio siguran u koju kategoriju upadaju ovi koje sam naveo.

Za Kongo, Lovinu i Pauke mi je jasno da su šanse gotovo nikakve, kao što pretpostavljam da će ići reprint recimo Čuvara ili Kopca, no uvijek ima tih naslova koji su negdje na pola.

Ništa, najbolje nam je pokupovati sve odmah pa smo sigurni.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/12/2017 : 09:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Čuvari spadaju u kategoriju Mausa ili Svagdanje borbe ili Eternauta, ti će stripovi biti u Fibrinom katalogu dokle god Fibra postoji.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/12/2017 : 15:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Pauke imam, jer su mi jako interesantni, ali jebemu trebam pozuriti sa Arapinom i Indijanskim ljetom :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 09/12/2017 : 17:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Čuvari spadaju u kategoriju Mausa ili Svagdanje borbe ili Eternauta, ti će stripovi biti u Fibrinom katalogu dokle god Fibra postoji.


Šteta što Aldebaran nije u toj kategoriji
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/12/2017 : 19:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


sećom pa se sad radilo o naslovu (jednom od baš retkih) koji me ni najmanje ne intersuje



Ako se nađeš u prilici pročitaj Pauke. Sumnjam da će te oboriti s nogu, ali sam prilično siguran da će ti se svidjeti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/12/2017 : 21:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto


sećom pa se sad radilo o naslovu (jednom od baš retkih) koji me ni najmanje ne intersuje



Ako se nađeš u prilici pročitaj Pauke. Sumnjam da će te oboriti s nogu, ali sam prilično siguran da će ti se svidjeti.




vrlo radi ću ga pročitati i ne sumnjam da je ok strip - jedino što se u sve većem moru izdatih stvari,prave sve strožiji kriterijumi pri odabiru šta kupiti, i sve što se ne čini kao masthevuša ili nešto slično, se preskače - nažalost,nekad se tako sigurno propusti i neka bomba.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/12/2017 21:37:07
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/12/2017 : 23:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto


sećom pa se sad radilo o naslovu (jednom od baš retkih) koji me ni najmanje ne intersuje



Ako se nađeš u prilici pročitaj Pauke. Sumnjam da će te oboriti s nogu, ali sam prilično siguran da će ti se svidjeti.




vrlo radi ću ga pročitati i ne sumnjam da je ok strip - jedino što se u sve većem moru izdatih stvari,prave sve strožiji kriterijumi pri odabiru šta kupiti, i sve što se ne čini kao masthevuša ili nešto slično, se preskače - nažalost,nekad se tako sigurno propusti i neka bomba.



Da mi je i to vidjeti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/12/2017 : 12:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto


sećom pa se sad radilo o naslovu (jednom od baš retkih) koji me ni najmanje ne intersuje



Ako se nađeš u prilici pročitaj Pauke. Sumnjam da će te oboriti s nogu, ali sam prilično siguran da će ti se svidjeti.




vrlo radi ću ga pročitati i ne sumnjam da je ok strip - jedino što se u sve većem moru izdatih stvari,prave sve strožiji kriterijumi pri odabiru šta kupiti, i sve što se ne čini kao masthevuša ili nešto slično, se preskače - nažalost,nekad se tako sigurno propusti i neka bomba.



Da mi je i to vidjeti.



jedino što se u sve većem moru izdatih stvari,prave sve strožiji kriterijumi pri odabiru šta kupiti

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/12/2017 : 14:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ma znam, ali kad vidim da pišeš o strogim kriterijima sve ostalo blijedi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 11/12/2017 : 10:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Čuvari spadaju u kategoriju Mausa ili Svagdanje borbe ili Eternauta, ti će stripovi biti u Fibrinom katalogu dokle god Fibra postoji.



Nadam se da i Chabouteov omnibus ulazi u tu ili odmah do kategoriju.

Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/12/2017 : 14:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Znaci tih paukova nema vise nigdje :( pa di je nestao ostatak koji nije isao u knjiznice

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 13/12/2017 : 23:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

Znaci tih paukova nema vise nigdje :( pa di je nestao ostatak koji nije isao u knjiznice



Ma ima ih jos po striparnicama/knjizarama, samo ih Fibra vise nema na skladistu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2017 : 23:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nema ih više baš, bojim se. Ostatak (140 komada) se prodao uglavnom i to je to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2017 : 23:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by Markos

Čuvari spadaju u kategoriju Mausa ili Svagdanje borbe ili Eternauta, ti će stripovi biti u Fibrinom katalogu dokle god Fibra postoji.



Nadam se da i Chabouteov omnibus ulazi u tu ili odmah do kategoriju.




Pa i ne baš, sorry.

Trouble will find me
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 14/12/2017 : 08:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/12/2017 : 08:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ako se pojavi neki primjerak iz komisije, a trebao bi, javim ti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/12/2017 : 18:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://www.fibra.hr/vijesti/blagdanski-popusti/39/

Fibra već tradicionalno svake godine razveseljava svoju publiku ljetnim i zimskim popustima u srpnju i siječnju, pa tako ni ova zima, ni ovi blagdani neće proći bez njih! Dakle, da ne duljimo previše, od 15.12.2017. do 31.1.2018. na Fibrinom ćete webshopu moći kupiti sve naslove iz našeg kataloga uz popust od 20 ili više posto!

Nadamo se da ćete pronaći nešto za sebe i da ćete uživati čitajući naša izdanja!

Vaša Fibra

Trouble will find me
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 14/12/2017 : 18:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Nema paukova, ali ima popusta 😁😁 sninkele stizes mi

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 14/12/2017 : 20:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Markose, znam da si nedavno rekao da ti ponestaje crno bijelih stripova za Orku, pa da pitam što misliš o stripovima Carlosa Gimeneza? Profesionalci u Q stripu su mi bili odlični, to bi bio jedan lijep integral.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/12/2017 : 23:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Slažem se!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/12/2017 : 01:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Markose, znam da si nedavno rekao da ti ponestaje crno bijelih stripova za Orku, pa da pitam što misliš o stripovima Carlosa Gimeneza? Profesionalci u Q stripu su mi bili odlični, to bi bio jedan lijep integral.


Još jedan glas za Profesionalce!
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.36 seconds. Snitz Forums 2000