forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 1003

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/03/2018 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

slažem se - nema bolje atmosfere za čitanje stripova od snežne!
znači Stern se mora uzeti - ajde da ti verujem na reč.



Pod obavezno...refundiram troskove ako ti se ne svidi
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/03/2018 : 20:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
za markosa:
prepostavljam da ćeš sa vremenom objaviti i preostalo od Moći nevinih (drugi ciklus je na 4.,a treći na 2. albumu) ....


Marko,
Kakve su šanse za drugi ciklus Moći nevinih?
https://www.bdgest.com/preview-934-BD-pouvoir-des-innocents-le-cycle-ii-car-l-enfer-est-ici-508-statues-souriantes.html?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/03/2018 : 20:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by anto
za markosa:
prepostavljam da ćeš sa vremenom objaviti i preostalo od Moći nevinih (drugi ciklus je na 4.,a treći na 2. albumu) ....


Marko,
Kakve su šanse za drugi ciklus Moći nevinih?
https://www.bdgest.com/preview-934-BD-pouvoir-des-innocents-le-cycle-ii-car-l-enfer-est-ici-508-statues-souriantes.html?




Pa ako sam ja dobro skužio kako Marko funkcionira...vrlo velike, samo je pitanje vremena. Nadam se da me neće poklopit sada

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/03/2018 : 20:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Neka ih prvo završe!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/03/2018 : 21:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Neka ih prvo završe!



Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 28/03/2018 : 22:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Imal šanse da se odradi nešto od Matakovića? Ne znam za nas, al makar je Dubravko zaslužio da ima neko ozbiljno izdanje.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/03/2018 : 23:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa, ja jako volim Les proutes i one stare legendarne epizode još dok su išle u Nedjeljnoj Dalmaciji, meni je to genijalno, tako da, jednom dana...

S tim, naravno, da Dubravko možda i bude sam radio te svoje stvari, nisam s njim pričao o tome još. Provjerit ću s njim, u biti, baš me sad zanima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 29/03/2018 : 00:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
imam nešto njegovih albuma, tehnički su jako loše urađeni, vredelo bi reprizirati, pa još ako ima nešto novo... Uz Paheka i Geru, Mataković je nešto naj naj sa ovih prostora.
Hmmmm, i Pahek fali u Fibrinom katalogu.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2018 : 08:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A Pahek je puno objavljivan već i sve je, koliko mi se čini, dostupno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/03/2018 : 11:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ali jedan pahek omnibus integralčić ne bi bio na odmet..dapace

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 29/03/2018 : 12:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Pa da, sve od kratke forme pod jedne korice, previše je to razbacano na sve strane. Plus neke nove priče uz takvo izdanjce, sve je stvar dogovora.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2018 : 14:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa, ja jako volim Les proutes i one stare legendarne epizode još dok su išle u Nedjeljnoj Dalmaciji, meni je to genijalno, tako da, jednom dana...

S tim, naravno, da Dubravko možda i bude sam radio te svoje stvari, nisam s njim pričao o tome još. Provjerit ću s njim, u biti, baš me sad zanima.


to je lepa vest.

nekad sam te pitao da li bi objavio Mataka,odgovorio si odrično - mada je to bilo baš davno.

glede "domaćica",moji vlažni snovi za albumsko objavljivanje je Smogy boy,ali nažalost prava za njega su kod Ervina Rustemagića,što nikako ne valja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/03/2018 : 15:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Neko je tu na forumu preporučio Lethal Lullaby, možda čak i u ovom topiku, ne sjećam se.
Sinoć sam pročitao skenove i strip je odličan.
Marko, ima li šanse da ga objaviš?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/03/2018 : 22:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Neko je tu na forumu preporučio Lethal Lullaby, možda čak i u ovom topiku, ne sjećam se.
Sinoć sam pročitao skenove i strip je odličan.
Marko, ima li šanse da ga objaviš?


od nekoliko njih sam čuo da je ovaj mini serijal ( https://www.bedetheque.com/serie-95-BD-Berceuse-assassine.html ) predobar,pa se i ja nadam da će ga markos uzeti u razmatranje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 30/03/2018 : 09:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Pošto je Marko raspoložan za odgovore, pitanje: da li si ikad razmišljao o objavljivanju bilo čega od Lorenza Mattottija? I zašto ne?!!?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/03/2018 : 10:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Neko je tu na forumu preporučio Lethal Lullaby, možda čak i u ovom topiku, ne sjećam se.
Sinoć sam pročitao skenove i strip je odličan.
Marko, ima li šanse da ga objaviš?


od nekoliko njih sam čuo da je ovaj mini serijal ( https://www.bedetheque.com/serie-95-BD-Berceuse-assassine.html ) predobar,pa se i ja nadam da će ga markos uzeti u razmatranje.



Dobar je. Mozda.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/03/2018 : 10:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Pošto je Marko raspoložan za odgovore, pitanje: da li si ikad razmišljao o objavljivanju bilo čega od Lorenza Mattottija? I zašto ne?!!?


Jesam, crtački mi se jako, jako sviđa, ali stvar je priča, nikako da pročitam nešto što će me oduševiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/03/2018 : 10:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne znam jel bilo spominjano na ovom forumu,
ali jesi li razmišljao o objavljivanju Usagija?

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/03/2018 : 10:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Znao sam da je to pitanje čim sam vidio "Last post by supermark":)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
591 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 30/03/2018 : 17:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message  Reply with Quote
Fino da postoji interes za Matakovićev opus. Barem od izdavača.

Kada je riječ o Imamo les Proutes, puno je tu odličnoga, znam napamet, no smatram da ne bi baš bilo toliko zanimljivo generacijama koje nisu rasle u ono doba, a zbog toliko ličnosti koje se pojavljuju u stripu, a nisu na sceni već toliko vremena. Bila je to stvar vremena i trenutka.

Inače izvrsno poznajem njegov opus. Sabrana nedjela (prvi album) i Prot Pikčers (drugi) - prethodnici - univerzalniji su te vremenu odoljiviji. Nadalje, Čovjek s dvije jetre (Gmižić) sjajan je i ne može zastarjeti ako si odavde te upućen u prirodu i društvo.

Od drugih uradaka, album Govno je na toj sjajnoj razini. Iako izdan prije nešto manje od deset godina, sadrži table crtane 1997. i 1998. - vrlo kvalitetan satirični materijal, kao iz najboljih dana.

A ovo po internetima, zna se, ne pršti od kvalitete, ali vjerujem zbog objektivnih, komercijalno-egzistencijalnih razloga. Tek me svaka deseta tabla dobije.

Humbert Coe
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 30/03/2018 : 18:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
Jel idu ove godine neki popusti za Uskrs?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/03/2018 : 18:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Markose da li si citao Vision-a od Toma Kinga i da li ti se svideo?
Vidim da ga svi hvale i da su samo pozitivne reakcije i od kritike i od pukog naroda. Cini mi se da je izasla deluxe knjiga od 500 strana, ceo serijal. Taman za jedan integral.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/03/2018 : 19:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisu bili popusti za Uskrs.
Nisam čitao Vision.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 30/03/2018 : 19:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Moja sljedeća narudžba sa Amazona je Vision. Pročitao sam prve dvije epizode i bas me zaintrigiralo. Napišem dojmove ovdje. A ima li Black Monday Murderers od Hickmana šanse ? Upravo sam ga počeo citati, za prvih 30 stranica jako zanimljivo, vidjet ćemo kako će se razviti do kraja.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/04/2018 : 23:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Marko, može li se negdje downloadati Fibrin katalog, odnosno popis objavljenih naslova?
Go to Top of Page
Page: of 1003  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.34 seconds. Snitz Forums 2000