forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 11:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Je li moguće staviti i reprinte među najave? Da nisam ovdje pročitao ne bih ni znao za njih


A samo ako promijenim datum izlaska... A to baš nema smisla.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 11:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

iako nije baš da fali štiva, ali da li su u nekom razmatranju 'stranci u raju'
to se definitivno uklapa u fibrin katalog

i naravno
kaće LJ&R :)


Doći će na red, jednom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 11:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A kada će Aldebaran u reprint?



A ne može sve ići u reprint odjednom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 07/06/2018 : 11:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Wolfman

Je li moguće staviti i reprinte među najave? Da nisam ovdje pročitao ne bih ni znao za njih


A samo ako promijenim datum izlaska... A to baš nema smisla.



Može se dodati i datume izlaska pojedinih reprinta. Znam da nije to sitnica, ali nije nemoguće.

Ili jednostavno objaviti kao vijest (tog i tog datuma izlazi taj i taj reprint).
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 07/06/2018 : 12:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Ima li šanse za El loco Chaveza

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 14:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Wolfman

Je li moguće staviti i reprinte među najave? Da nisam ovdje pročitao ne bih ni znao za njih


A samo ako promijenim datum izlaska... A to baš nema smisla.



Može se dodati i datume izlaska pojedinih reprinta. Znam da nije to sitnica, ali nije nemoguće.

Ili jednostavno objaviti kao vijest (tog i tog datuma izlazi taj i taj reprint).


Pa ti su reprinti najavljeni u izdavačkom planu za 18/19, plus kad izađu, ja postavim vijesti na forumu/fejsu, tako da je to sasvim ok. Plus, strip više nije među rasprodanima:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 14:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Ima li šanse za El loco Chaveza


Teško, nedostatak (kvalitetnih) materijala je velik problem. Meni je to užasno žao, ako ikako bude izvedivo, ja ću to napraviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 07/06/2018 : 14:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Pa ti su reprinti najavljeni u izdavačkom planu za 18/19, plus kad izađu, ja postavim vijesti na forumu/fejsu, tako da je to sasvim ok. Plus, strip više nije među rasprodanima:)



Pa da, iz perspektive korisnika koji nije na forumu i nema ili ne prati facebook jedino što preostaje je refreshati stranicu s popisom rasprodanih izdanja dok se tamo nešto ne promijeni, što i nije baš najsretnije :)
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 07/06/2018 : 14:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
A ne može sve ići u reprint odjednom.



Ljubav i rakete keca je nemoguće naći.
Prvih Orki (Tomov Bar, IvanPiire, Che, itd) nema nigde.
Prvog Blasta takođe.
Bilo jednom u Francuskoj isto (doduše, ovo je negde spominjano kao mogući reprint?!).

Mislim da je vreme da se Fibra počne ponašati kao pravi nakladnik, i da nam svima uzme pare za one stripove koje nismo stigli ili mogli kupiti kada su bili dostupni.
Bolje Fibra nego lihvari preprodavci.
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 07/06/2018 : 14:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Kad je već krenilo Marka i odgovara na sve živo....ima li uskoro šanse za ijedan od ova 3 serijala The Boys, Crossed, DMZ?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 07/06/2018 : 14:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Aco

Ima li šanse za El loco Chaveza


Teško, nedostatak (kvalitetnih) materijala je velik problem. Meni je to užasno žao, ako ikako bude izvedivo, ja ću to napraviti.



Očito je to problem u Trillo/Altuna stripovima. Jer ni u Gospodinu Lopezu, ni u Praznicima, materijali nisu najbolji.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 15:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by Markos
A ne može sve ići u reprint odjednom.



Ljubav i rakete keca je nemoguće naći.
Prvih Orki (Tomov Bar, IvanPiire, Che, itd) nema nigde.
Prvog Blasta takođe.
Bilo jednom u Francuskoj isto (doduše, ovo je negde spominjano kao mogući reprint?!).

Mislim da je vreme da se Fibra počne ponašati kao pravi nakladnik, i da nam svima uzme pare za one stripove koje nismo stigli ili mogli kupiti kada su bili dostupni.
Bolje Fibra nego lihvari preprodavci.


Što je to "pravi nakladnik"? I ako Fibra nije, bar što se stripa tiče, "pravi nakladnik", tko onda jest, da se ugledamo na njih?

Ljubav i rakete je bio u prodaji 10 (deset) godina dok se nije rasprodao.
IvanPiire vjerojatno 8 ili 9. Aldebaran isto. Itd itd. Ja mislim da je to dovoljno vremena da oni koji su htjeli zaista i kupe to izdanje. Za ove koji su se uključili naknadno, razumijem probleme, ali razumite i vi da su reprinti vrlo skup i riskantan potez. Što se, uostalom, vidi i po tome koliko se drugih nakladnika osim Fibre odlučuje na njega.

Davno sam objasnio svoju politiku reprinata na ovom topicu, potražite i pročitajte. Trudim se udovoljiti zahtjevima publike, ali pritom ipak moram paziti na onu "tko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završit će karijeru u...".

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 15:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by Markos
Pa ti su reprinti najavljeni u izdavačkom planu za 18/19, plus kad izađu, ja postavim vijesti na forumu/fejsu, tako da je to sasvim ok. Plus, strip više nije među rasprodanima:)



Pa da, iz perspektive korisnika koji nije na forumu i nema ili ne prati facebook jedino što preostaje je refreshati stranicu s popisom rasprodanih izdanja dok se tamo nešto ne promijeni, što i nije baš najsretnije :)


Život nije fer, znam:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 15:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Kad je već krenilo Marka i odgovara na sve živo....ima li uskoro šanse za ijedan od ova 3 serijala The Boys, Crossed, DMZ?


Ne bih se previše nadao, na tvom mjestu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 15:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Aco

Ima li šanse za El loco Chaveza


Teško, nedostatak (kvalitetnih) materijala je velik problem. Meni je to užasno žao, ako ikako bude izvedivo, ja ću to napraviti.



Očito je to problem u Trillo/Altuna stripovima. Jer ni u Gospodinu Lopezu, ni u Praznicima, materijali nisu najbolji.


Praznici su skenovi originala, tu od toga ne može bolje. Za Loca Chaveza hrpetina originala fali, Altuna ih nema, u tome je problem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/06/2018 : 15:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Bravo za reprint Dalekog susjedstva!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 07/06/2018 : 15:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote

[/quote]
Trudim se udovoljiti zahtjevima publike, ali pritom ipak moram paziti na onu "tko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završit će karijeru u...".
[/quote]
😂😂😂
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/06/2018 : 15:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
jedno pitanjce oko reprinta, zapravo vise konstatacija. trans 1 je kupio ko je hteo. sad tu ce se naci neki kome se serijal ne svidja, nece kupiti ostale, al ce tog da ostavi u kolekciji. kako svi brojevi imaju isti tiraz, onda se broj 1 prvi rasproda. i sta da rade ostali, koji bi da probaju, a nema pocetka?

al nekako me bas briga za te, dajte nove stripove

Edited by - kasper on 07/06/2018 15:56:44
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 07/06/2018 : 16:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Što je to "pravi nakladnik"? I ako Fibra nije, bar što se stripa tiče, "pravi nakladnik", tko onda jest, da se ugledamo na njih?


Senzor za humor se izgleda nije aktivirao, iako mi je "počne ponašati kao pravi nakladnik i svima uzme pare" delovalo kao očigledna šala i aluzija na halapljive izdavačke kuće koje stvare radi isključivo zbog novca.
quote:
Originally posted by Markos
Za ove koji su se uključili naknadno, razumijem probleme,


Da, neki su se uključili naknadno, saznali naknadno, skupili novac naknadno, kasni život nekad.
quote:
Originally posted by Markos
ali razumite i vi da su reprinti vrlo skup i riskantan potez.


Nije nikakva prozivka ovde u pitanju, samo iskazujem želje šta bih hteo da se dogodi i to je sve. Zvuči mi logično da oni koji imaju želje za reprintima to ovde iskažu, pa ako ima dovoljno zainteresovanih, možda se to pokaže i kao isplativ potez.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 16:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

jedno pitanjce oko reprinta, zapravo vise konstatacija. trans 1 je kupio ko je hteo. sad tu ce se naci neki kome se serijal ne svidja, nece kupiti ostale, al ce tog da ostavi u kolekciji. kako svi brojevi imaju isti tiraz, onda se broj 1 prvi rasproda. i sta da rade ostali, koji bi da probaju, a nema pocetka?

al nekako me bas briga za te, dajte nove stripove


Da, znam. Sad prve brojeve takvih serijala tiskam u 600 primjeraka.
Ostatak ću odgovoriti Mannyju.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 07/06/2018 : 16:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ovo je odličan način komunikacije sa kupcima. Podseća me na otvorenu liniju.

Uz manju razmenu mišljenja dođemo do potrebnih informacija.

Ovo sa reprintima je dobro pitanje, mogu se nadam se bar postaviti informacije u izdavačkom izlogu da se pojavio reprint.


sangue navajo
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 16:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by Markos
Što je to "pravi nakladnik"? I ako Fibra nije, bar što se stripa tiče, "pravi nakladnik", tko onda jest, da se ugledamo na njih?


Senzor za humor se izgleda nije aktivirao, iako mi je "počne ponašati kao pravi nakladnik i svima uzme pare" delovalo kao očigledna šala i aluzija na halapljive izdavačke kuće koje stvare radi isključivo zbog novca.
quote:
Originally posted by Markos
Za ove koji su se uključili naknadno, razumijem probleme,


Da, neki su se uključili naknadno, saznali naknadno, skupili novac naknadno, kasni život nekad.
quote:
Originally posted by Markos
ali razumite i vi da su reprinti vrlo skup i riskantan potez.


Nije nikakva prozivka ovde u pitanju, samo iskazujem želje šta bih hteo da se dogodi i to je sve. Zvuči mi logično da oni koji imaju želje za reprintima to ovde iskažu, pa ako ima dovoljno zainteresovanih, možda se to pokaže i kao isplativ potez.



Kod ljudi koje znam osobno ovakav tip poruke mi nije teško dešifrirati kao šalu, a budući da se ne znamo osobno, nisam bio siguran.

Dakle, teoretski, Fibra nije nastala da bi nestala nakon par godina, Fibra je nastala da bi trajala. To, teoretski, znači da će rasprodani naslovi koji zadovoljavaju jedan od 4 uvjeta koja sam spominjao ovdje prije ili kasnije doći na red.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=412&TOPIC_ID=34006#2083946

Ali morate biti svjesni da je ovo jako skup sport i da Fibra objavljuje jako puno novih izdanja i da nije lako pritom raditi i skupe te riskantne reprinte. Stoga, strpljenja. Nije da nemate što drugo čitati, bar što se Fibre tiče, je li?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/06/2018 : 16:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Ovo je odličan način komunikacije sa kupcima. Podseća me na otvorenu liniju.

Uz manju razmenu mišljenja dođemo do potrebnih informacija.

Ovo sa reprintima je dobro pitanje, mogu se nadam se bar postaviti informacije u izdavačkom izlogu da se pojavio reprint.




Da, uvijek stavim vijest u izdavačkom izlogu kad se pojavi reprint, naravno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 07/06/2018 : 17:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
Kad vec svi pitaju... :D

Prije Inkala i Poslije Inkala, dali je u planu za reprint za nas koji "kasnimo" ili...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/06/2018 : 17:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Idu i 2 reprinta, ali sigurno nisi na to mislio:) Trebala su ići još 4 naslova, ali su pomaknuta za srpanj, malo kasnimo. Zato će u srpnju biti 10 novih naslova (i još 2 reprinta).



Naravno da nisam.

Pretpostavljam da su ta četiri naslova Orke i/ili Orke specijali?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.55 seconds. Snitz Forums 2000