forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/07/2018 : 18:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shommy

Hoce li uskoro biti postavljene ogledne stranice za izdanja koja su u najavi?
Kako to da Tyler Cross ima 280 stranica,tri puta vise nego Padorino izdanje?Jel ima vise albuma?


Svi su ti naslovi spremni, ali previewove postavljam nakon što izdanje pošaljem u tisak, kad se unesu još i zadnje korekcije nakon zadnjeg čitanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/07/2018 : 18:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Tyler Cross - kolorka..??..po meni c/b mu nekako više leži...način na koji je obojan mi i baš nije nešto dapaće

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/07/2018 : 18:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
a kad se planira Katanga

https://reader.izneo.com/read/9791032805794?exiturl=https://www.izneo.com/en/bd/historical-fiction/katanga-11505/katanga-1-diamonds-28159

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/07/2018 : 18:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Tyler Cross - kolorka..??..po meni c/b mu nekako više leži...način na koji je obojan mi i baš nije nešto dapaće


U pravu si risbo - kolor je ovde uništio crtež.

quote:
Originally posted by risbozg

a kad se planira Katanga


prod'o nas je markos - umesto Katange,izdaje tamo neku slikovnicu sa zverima.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/07/2018 18:16:47
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/07/2018 : 18:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Katanga kasni, u Francuskoj će izaći tek početkom iduće godine umjesto krajem ovog ljeta, pa smo je i mi morali pomaknuti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/07/2018 : 19:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Katanga kasni, u Francuskoj će izaći tek početkom iduće godine umjesto krajem ovog ljeta, pa smo je i mi morali pomaknuti.



vrag ti nosi francuze..za osvetu bumo ih smazali u nogometu..pa budu više radili a manje gledali tv

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/07/2018 : 20:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
prod'o nas je markos - umesto Katange,izdaje tamo neku slikovnicu sa zverima.



Prodana duša, prod'o se dječjem lobiju .
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/07/2018 : 21:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Markos

Katanga kasni, u Francuskoj će izaći tek početkom iduće godine umjesto krajem ovog ljeta, pa smo je i mi morali pomaknuti.



vrag ti nosi francuze..za osvetu bumo ih smazali u nogometu..pa budu više radili a manje gledali tv


a ti bi mogao malo manje da se opijaš - pa bi video da je Tajler Kros u crno-beloj varijanti grozna grozota.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/07/2018 21:00:48
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/07/2018 : 21:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Katanga kasni, u Francuskoj će izaći tek početkom iduće godine umjesto krajem ovog ljeta, pa smo je i mi morali pomaknuti.


ne bi me čudilo ni da se odluče na veći broj albuma.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/07/2018 : 09:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Katanga kasni, u Francuskoj će izaći tek početkom iduće godine umjesto krajem ovog ljeta, pa smo je i mi morali pomaknuti.


ne bi me čudilo ni da se odluče na veći broj albuma.


Ne, treci je definitivno zadnji. Irenu su povećali na 5 albuma, tako da ćemo i to morati prebaciti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 03/07/2018 : 09:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Hillov "Lokot i ključ" - on neće za ovaj Interliber?

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/07/2018 : 10:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hoće.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 03/07/2018 : 10:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Super, hvala na odgovoru.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/07/2018 : 11:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
a zapravo kaj ti je sve u planu izdat za interliber ...ako nije tajna....

(da vidim kolko trebam delat prekovremeno okvirno )

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 03/07/2018 11:17:41
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/07/2018 : 11:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A nije fora ako sve otkrijem odmah, mora biti neko iznenađenje:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/07/2018 : 12:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A nije fora ako sve otkrijem odmah, mora biti neko iznenađenje:)



a onda se bumo strpili..bitno mi je da sam probao saznat unaprijed.. a sad strpljen spašen (nadam se ili kriminalu ili sleeperu da mi srce bude na mjestu)..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 04/07/2018 : 00:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by jaki

Ali vani digitalni strip kosta isto kao i papirnato izdanje ili malo jeftinije.
Bi li neko pristao u nas na takav odnos cijena?



Za rasprodana izdanja ja bih. Njih bi ionako platija puno više ako bi ih vata po aukcijama.

Tako da, eto prijedloga - za rasprodano izdanje, za koje nije u skorom vrimenu planiran reprint, postavit opciju za digitalnu verziju u istoj, ili tipa 10% nižoj cijeni, uz DRM zaštitu nekog tipa. Pa, ko voli nek izvoli.



Potpisujem, iskreno meni je i prostor problem. Cimao sam Markosa vec par puta, ali treba biti strpljiv
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/07/2018 : 11:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by jaki

Ali vani digitalni strip kosta isto kao i papirnato izdanje ili malo jeftinije.
Bi li neko pristao u nas na takav odnos cijena?



Za rasprodana izdanja ja bih. Njih bi ionako platija puno više ako bi ih vata po aukcijama.

Tako da, eto prijedloga - za rasprodano izdanje, za koje nije u skorom vrimenu planiran reprint, postavit opciju za digitalnu verziju u istoj, ili tipa 10% nižoj cijeni, uz DRM zaštitu nekog tipa. Pa, ko voli nek izvoli.



Potpisujem, iskreno meni je i prostor problem. Cimao sam Markosa vec par puta, ali treba biti strpljiv



teško da bi uživao čitajući dig.strip...eventualno bi ga kupio sile radi ali iskreno da bi uživao..sigurno nebi..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/07/2018 : 12:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Iduće godine kreće Calvin & Hobbes!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2062672600444599&set=pcb.2062673203777872&type=3&theater
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/07/2018 : 14:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ako želite nešto samo pročitat i/ili je rasprodano, uvijek se možete učlanit u gradsku knjižnicu.
Godišnja članarina 50-ak kn, ja sam pročitao hrpu iz knjižnice....što se neda nigdje nabavit, sken.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/07/2018 : 14:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ako želite nešto samo pročitat i/ili je rasprodano, uvijek se možete učlanit u gradsku knjižnicu.
Godišnja članarina 50-ak kn, ja sam pročitao hrpu iz knjižnice....što se neda nigdje nabavit, sken.




Ja to npr. ne mogu u Trogiru (izbor stripova je jako slab). Jedino da iden do Splita (kako u budućnosti mislin živit u Zagrebu, to će već bit druga priča). A i u nas je godišnja članarina 120 kn. Nije da se žalin, učlanjen sam ja, samo me čudi tolika razlika u cijeni. :O

Moja alternativa za Fibrina rasprodana izdanja su američka izdanja, jbg. Kako meni nije problem čitat digitalne stripove, ovo mi je parila ok ideja. Al ako ekipa i Marko neće, onda neće. Uvik se čovik može snać.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 06/07/2018 14:50:46
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/07/2018 : 16:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ako želite nešto samo pročitat i/ili je rasprodano, uvijek se možete učlanit u gradsku knjižnicu.
Godišnja članarina 50-ak kn, ja sam pročitao hrpu iz knjižnice....što se neda nigdje nabavit, sken.




Ja to npr. ne mogu u Trogiru (izbor stripova je jako slab). Jedino da iden do Splita (kako u budućnosti mislin živit u Zagrebu, to će već bit druga priča). A i u nas je godišnja članarina 120 kn. Nije da se žalin, učlanjen sam ja, samo me čudi tolika razlika u cijeni. :O

Moja alternativa za Fibrina rasprodana izdanja su američka izdanja, jbg. Kako meni nije problem čitat digitalne stripove, ovo mi je parila ok ideja. Al ako ekipa i Marko neće, onda neće. Uvik se čovik može snać.



120?! Pa velika razlika da, ja sam iz Ri, da ne govorim da sam se zapravo učlanio za 25kn prvu godinu jer je bio dan knjiga ili tako nešto...
Pa čak je i sveučilišna 100kn godišnje, a imaju veći izbor stripova i svi su kao novi.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/07/2018 : 16:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ako želite nešto samo pročitat i/ili je rasprodano, uvijek se možete učlanit u gradsku knjižnicu.
Godišnja članarina 50-ak kn, ja sam pročitao hrpu iz knjižnice....što se neda nigdje nabavit, sken.




Ja to npr. ne mogu u Trogiru (izbor stripova je jako slab). Jedino da iden do Splita (kako u budućnosti mislin živit u Zagrebu, to će već bit druga priča). A i u nas je godišnja članarina 120 kn. Nije da se žalin, učlanjen sam ja, samo me čudi tolika razlika u cijeni. :O

Moja alternativa za Fibrina rasprodana izdanja su američka izdanja, jbg. Kako meni nije problem čitat digitalne stripove, ovo mi je parila ok ideja. Al ako ekipa i Marko neće, onda neće. Uvik se čovik može snać.



120?! Pa velika razlika da, ja sam iz Ri, da ne govorim da sam se zapravo učlanio za 25kn prvu godinu jer je bio dan knjiga ili tako nešto...
Pa čak je i sveučilišna 100kn godišnje, a imaju veći izbor stripova i svi su kao novi.



To ti je boljka malog grada i nesposobnih ljudi na rukovodećim pozicijama.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 06/07/2018 : 20:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Super za Calvina & Hobbesa! Ima šanse u nekoj kombinaciji, nekad, kroz neko vrijeme, za The Peanuts Collection !? To mi već duže vrijeme stoji na wish listi na Amazonu a bilo bi vrhunski dobiti Charlie Browna & Snoopyja u Fibrinom izdanju..
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/07/2018 : 00:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kolorka 150
https://www.bedetheque.com/BD-Charlotte-Imperatrice-Tome-1-La-Princesse-et-l-Archiduc-336337.html

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.42 seconds. Snitz Forums 2000