forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/02/2019 : 17:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Vidim otišao i skoro cijeli Zekan. Lijepo.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/02/2019 : 20:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Vidim otišao i skoro cijeli Zekan. Lijepo.



lepo,baš lepo!!
interesantno je da su se najpre rasprodali brojevi 3-6,a prva dva još nisu - da li je tiraž kod prva dva bio nešto veći? Ne mogu sad da vadim stripove iz šteka pa zato pitam.
Osim toga,Valter i Ljubav&zamena su mi među najboljim Zekanima,i bolji od sva 4 rasprodata,pa utoliko čuđenje veće.

Takođe,rasprodati su i Astronauti budućnosti.

Znači li ovo da ćemo u dogledno vreme videti i novog Zekana,ali i Zekanove hvalevredne pustolovine bez Zekana?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/02/2019 : 21:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ako je suditi po tome koliko je trebalo da se ti stripovi rasprodaju - nećemo
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 18/02/2019 : 19:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam primjetio da su postavljene ogledne
stranice izdanja koja trebaju ugledati svijetlo
dana u 3. mjesecu.
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 18/02/2019 : 22:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Upravo sam primjetio da su postavljene ogledne
stranice izdanja koja trebaju ugledati svijetlo
dana u 3. mjesecu.



a mogao si staviri i link da ne tipkam: fibra.hr

;o))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/02/2019 : 11:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Bacio oko na novopostavljene ogledne stranice. Prado naravno ide naslijepo, a što se ostalog tiče moram istaknuti Zidroua čija su me oba naslova zaintrigirala, kao i Dani što nestaju čiji preview staje baš u pravom trenutku. I sad moram čekati mjesec dana... Hvala Marko!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/02/2019 : 11:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dani što nestaju je odličan, baš te tjera da se zamisliš i da o njemu dugo razmišljaš. Neobično dobar strip za tako mladog autora. Zidroua oba su jako dobra, Prado je Prado, Van Hamme je Van Hamme (dakle, to će se prvo rasprodati), Vehlmann je Vehlmann (dakle, to će se zadnje rasprodati). I tako:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/02/2019 : 12:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Pola sam već čitao, od ostalog Vehlmann mi najinteresantniji u ovoj turi.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/02/2019 : 13:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Vehlmann mi je jedan od dražih autora u Fibrinom katalogu, žao mi je čuti da se slabo prodaje, no ako se na kraju rasproda, pa makar i zadnji, nije sve tako crno.

Markiže, ne budi škrt na riječima. Kad si već čitao, podijeli s nama koji komentar.

P.S.
Marko, što je s Orkama (običnim i specijal) ove godine? Iz izdavačkog plana su ostali samo Sacco, Cosey, Toppi i Satrapi. Je li to sve ili se možemo radovati nekom iznenađenju?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/02/2019 : 13:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno da. Vidjet ćemo još.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/02/2019 : 13:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sad kad je Markos između redova najavio Grad greha,i tako smanjio spisak remek dela koje nije objavio,nameće se pitanje šta se dešava sa Vinšlusovim Pinokiom,i zašto ga još nema u Kolorci?

nije da me je briga,Darkvudovo izdanje je perfektno i sasvim mi dovoljno,nego mi je prosto neverovatno da jedan od najboljih stripova ikad nije još našao mesto u Fibrinoj biblioteci.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/02/2019 : 13:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
glede Fabijana Velmana - strašno mi je žao ako se njegovi stripovi slabije prodaju;a što je samo još jedan dokaz da često najbolje stvari prolaze slabije.Baš pre neki dan nabavih Pet Bagdadskih pripovedača koji je zbog loše prođe na sjajnoj akciji.
Sami,Bagdadski pripovedači,Markiz od Anoana,Zeleni klub,Sotonija,Lepota tame - sve do jednog veoma,veoma dobri do odlični naslovi,većina odlični.
Meni se jako sviđa i njegov Spirou i Fantazio,između ostalog - najbolji mi je nakon Frankenovog.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/02/2019 13:26:42
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 19/02/2019 : 14:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Od Vehlmanna mi najbolji Green Manor
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/02/2019 : 16:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nameće se pitanje šta se dešava sa Vinšlusovim Pinokiom,i zašto ga još nema u Kolorci?


Umesto dupliranja bilo bi poželjnije da neko objavi njegov In God We Trust, meni draži strip...mada sprdnja sa religijom mnogima ne bi legla.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 19/02/2019 : 17:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
I ja mislim da će se Van Hamme prvi rasprodati. Van Hamme je izvrstan scenarist, poznat je široj publici, a i ima nas dosta koji smo čitali Pakao Mato Grosa u Stripoteci pa nas zanima nastavak. Boje u previewu su mi predrečave i ne sviđaju mi se, ali to neće previše smetati. Otvorio sam ponovo staru Stripoteku i strip u CB izdanju dosta dobro izgleda.

Slažem se s Antom da su Vehlmanovi stripovi u rasponu od vrlo dobar do odličan i šteta je što se slabo prodaju. Meni je najbolji u Green Manoru i u Spirouima.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/02/2019 : 17:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

sad kad je Markos između redova najavio Grad greha,i tako smanjio spisak remek dela koje nije objavio,nameće se pitanje šta se dešava sa Vinšlusovim Pinokiom,i zašto ga još nema u Kolorci?

nije da me je briga,Darkvudovo izdanje je perfektno i sasvim mi dovoljno,nego mi je prosto neverovatno da jedan od najboljih stripova ikad nije još našao mesto u Fibrinoj biblioteci.



Meni je nevjerojatno da strip za koji ti tvrdiš da je jedan od najboljih stripova ikad, stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad. Ali eto, moramo se i mi koji put 100% složiti.

Što se Vehlmanna tiče, nisam još čitao Same i Markiza (osim prvog albuma), ali to ispravim ove godine. A ne bi bilo loše vidjeti i ovo: https://www.bedetheque.com/BD-Derniers-jours-d-un-immortel-107299.html

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/02/2019 : 17:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner


Meni je nevjerojatno da strip za koji ti tvrdiš da je jedan od najboljih stripova ikad, stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad. Ali eto, moramo se i mi koji put 100% složiti.


zašto ti je neverovatno?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/02/2019 : 17:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto

sad kad je Markos između redova najavio Grad greha,i tako smanjio spisak remek dela koje nije objavio,nameće se pitanje šta se dešava sa Vinšlusovim Pinokiom,i zašto ga još nema u Kolorci?

nije da me je briga,Darkvudovo izdanje je perfektno i sasvim mi dovoljno,nego mi je prosto neverovatno da jedan od najboljih stripova ikad nije još našao mesto u Fibrinoj biblioteci.



Meni je nevjerojatno da strip za koji ti tvrdiš da je jedan od najboljih stripova ikad, stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad. Ali eto, moramo se i mi koji put 100% složiti.

Što se Vehlmanna tiče, nisam još čitao Same i Markiza (osim prvog albuma), ali to ispravim ove godine. A ne bi bilo loše vidjeti i ovo: https://www.bedetheque.com/BD-Derniers-jours-d-un-immortel-107299.html




Eto, baš ta dva Vehlmanova imam i odlični su, zapravo Sami su mi i bolji od odličnog. Čitao sam i Green Manor, ali mi je tako-tako, neloš, ali nećem ga u koleckiji. Ostatak ču pročitat

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 19/02/2019 : 21:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto

nameće se pitanje šta se dešava sa Vinšlusovim Pinokiom,i zašto ga još nema u Kolorci?


Umesto dupliranja bilo bi poželjnije da neko objavi njegov In God We Trust, meni draži strip...mada sprdnja sa religijom mnogima ne bi legla.



Winshluss je meni najbolji u onim njegovim stripovima koji su baš bez riječi. Pinocchio je u toj kategoriji bez riječi a drugi izvrsni mu je Smart Monkey. To bih volio vidjeti u Fibri

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/02/2019 : 22:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva
Winshluss je meni najbolji u onim njegovim stripovima koji su baš bez riječi. Pinocchio je u toj kategoriji bez riječi a drugi izvrsni mu je Smart Monkey. To bih volio vidjeti u Fibri



+1


Imam Monkeya i odličan mi je. Preporuka.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/02/2019 : 00:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Shaner


Meni je nevjerojatno da strip za koji ti tvrdiš da je jedan od najboljih stripova ikad, stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad. Ali eto, moramo se i mi koji put 100% složiti.


zašto ti je neverovatno?




Ma samo se malo zezam na osnovu našeg povremenog nepreklapanja u ukusima.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/02/2019 : 09:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
kog povremenog nepoklapanja u ukusima??
Samo tu tvoju šesticu okreni naopačke,i dobijamo poklapanje u skoro 100% :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 20/02/2019 14:55:25
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/02/2019 : 13:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/02/2019 : 15:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by anto

sad kad je Markos između redova najavio Grad greha,i tako smanjio spisak remek dela koje nije objavio,nameće se pitanje šta se dešava sa Vinšlusovim Pinokiom,i zašto ga još nema u Kolorci?

nije da me je briga,Darkvudovo izdanje je perfektno i sasvim mi dovoljno,nego mi je prosto neverovatno da jedan od najboljih stripova ikad nije još našao mesto u Fibrinoj biblioteci.



Meni je nevjerojatno da strip za koji ti tvrdiš da je jedan od najboljih stripova ikad, stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad. Ali eto, moramo se i mi koji put 100% složiti.

Što se Vehlmanna tiče, nisam još čitao Same i Markiza (osim prvog albuma), ali to ispravim ove godine. A ne bi bilo loše vidjeti i ovo: https://www.bedetheque.com/BD-Derniers-jours-d-un-immortel-107299.html




Osin šta je tebi nevjerojatno da Anto tvrdi da je ovo jedan od najboljih stripova ikad jer on stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad, meni je nevjerojatno da je tebi ovo jedan od najboljih stripova ikad jer on stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad.
Još sad nek Anto napiše da je njemu nevjerojatno da je meni ovo jedan od najboljih stripova ikad jer on stvarno i jest jedan od najboljih stripova ikad i zatvorili smo krug.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/02/2019 : 15:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
1.Krokodili su ljuti.
2.Svi ljudi su krokodili.
3.?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.62 seconds. Snitz Forums 2000