forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/08/2019 : 10:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Shaner

Ako si još u gradu prođi popodne da se upoznamo.





Bio sam prije neki dan samo, usput. Ovaj vikend sam u Crikvenici.
Ali dobro da znam - javim se sljedeći put kad odem u RIjeku. Bilo bi mi drago da se upoznamo


Također. Samo se javi. I dobru zabavu u Crikvenici.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/08/2019 : 19:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Aco

U Rijeci, na početku korza, knjižara Znanje. Puno fibre, a imaju i Djeca Kapetana Granta.



Preciznije, sva izdanja osim zadnje dvije Orke Specijal, pa i neka rasprodana, kao što si i primjetio. Ako si još u gradu prođi popodne da se upoznamo.




Pa to se ne govori javno čovječe.... Sad moram trčati do tebe da mi ne pomažnjavaju Odgodu i Potkazivača :)
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/08/2019 : 21:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Aco

U Rijeci, na početku korza, knjižara Znanje. Puno fibre, a imaju i Djeca Kapetana Granta.



Preciznije, sva izdanja osim zadnje dvije Orke Specijal, pa i neka rasprodana, kao što si i primjetio. Ako si još u gradu prođi popodne da se upoznamo.




Pa to se ne govori javno čovječe.... Sad moram trčati do tebe da mi ne pomažnjavaju Odgodu i Potkazivača :)



Danas ih kupila neka žena...

Ono što je pozitivno je da izgleda, osim nekolicine forumašica, ima još žena koje prate forum.


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 02/08/2019 21:27:20
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/08/2019 : 22:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Jedino pozitivno u ovoj priči je što me ta žena(moja sestra)nije stjerala u kurac kada sam je zamolio da sa posla skokne do tvoje knjižare i kupi mi ova dva stripa. Točnije, vjerovatno me je stjerala u zajedničko rodno mjesto, ali je ipak kupila oba stripa. Usput i podigla Bijelog lamu u Školskoj knjigi kojeg sam pronašao u Osijeku

Edited by - sumohrvat on 02/08/2019 22:48:07
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 03/08/2019 : 00:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Aco

U Rijeci, na početku korza, knjižara Znanje. Puno fibre, a imaju i Djeca Kapetana Granta.



Preciznije, sva izdanja osim zadnje dvije Orke Specijal, pa i neka rasprodana, kao što si i primjetio. Ako si još u gradu prođi popodne da se upoznamo.





Je li jedan od tih Aldebaran kojom srecom pa da mi ostavis? :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/08/2019 : 00:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by JAH WOBBLE

Fanta izdaje Perramusa.
http://www.fantagraphics.com/perramus/

Ima li šanse da ga objavi i Fibra?



bosona je uzela prava pre par godina za ceo reginon na paramusa, valjda je to sad isteklo


Stay tuned.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/08/2019 : 06:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Jedino pozitivno u ovoj priči je što me ta žena(moja sestra)nije stjerala u kurac kada sam je zamolio da sa posla skokne do tvoje knjižare i kupi mi ova dva stripa. Točnije, vjerovatno me je stjerala u zajedničko rodno mjesto, ali je ipak kupila oba stripa. Usput i podigla Bijelog lamu u Školskoj knjigi kojeg sam pronašao u Osijeku


Ajde baš mi je drago da su na kraju završili kod tebe.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/08/2019 : 06:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80


Je li jedan od tih Aldebaran kojom srecom pa da mi ostavis? :)



Drage volje, ali nema njega već dugo.

Svi zapeli za Aldebaran. Još da strip nešto vrijedi...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/08/2019 : 07:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by JAH WOBBLE

Fanta izdaje Perramusa.
http://www.fantagraphics.com/perramus/

Ima li šanse da ga objavi i Fibra?



bosona je uzela prava pre par godina za ceo reginon na paramusa, valjda je to sad isteklo


Stay tuned.


Izvrsno! Krajnje je vrijeme za još nešto od Tate Breccie.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/08/2019 : 08:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
jedan je tatko na sve
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/08/2019 : 09:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Aco

U Rijeci, na početku korza, knjižara Znanje. Puno fibre, a imaju i Djeca Kapetana Granta.



Preciznije, sva izdanja osim zadnje dvije Orke Specijal, pa i neka rasprodana, kao što si i primjetio. Ako si još u gradu prođi popodne da se upoznamo.





Je li jedan od tih Aldebaran kojom srecom pa da mi ostavis? :)


Vjerovatno zadnjeg Aldebarana sam ja pronašao u Školskoj knjigi u Osijeku.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/08/2019 : 10:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
u Školskoj knjizi se pravilno kaže
quote:
Originally posted by Shaner


Svi zapeli za Aldebaran. Još da strip nešto vrijedi...


da sam bliže Rijeci,sad bih ti tamo došao i bacio kašikaru u knjižaru gde radiš zbog ovakve izjave.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 03/08/2019 10:47:18
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/08/2019 : 10:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by JAH WOBBLE

Fanta izdaje Ralpha Azhama.
http://www.fantagraphics.com/ralphazham1/

Ima li šanse da ga objavi i Fibra?



Agarthi je uzeo prava pre par godina za ceo reginon na Ralpha, valjda je to sad isteklo


Stay tuned.


Yeah!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/08/2019 : 18:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

u Školskoj knjizi se pravilno kaže
quote:
Originally posted by Shaner


Svi zapeli za Aldebaran. Još da strip nešto vrijedi...


da sam bliže Rijeci,sad bih ti tamo došao i bacio kašikaru u knjižaru gde radiš zbog ovakve izjave.


Ali bi prije toga popili koju rakiju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/08/2019 : 18:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
to se podrazumeva!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 05/08/2019 : 13:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Markose, jesi li razmišljao da nakon objavljenog Ken Parkera u kiosk izdanju (Bože zdravlja da sve bude kako treba) nastaviti sa objavljivanjem Julie? Krenuti od početka, isto sa po tri epizode?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/08/2019 : 13:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
To mu je zivotna zelja.
A kad zavrsi Juliu onda ce Karabin Slima.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/08/2019 : 14:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ima li šanse za reprint Starih prdonja?

loading...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/08/2019 : 14:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ima li šanse za reprint Starih prdonja?


Šta će ti reprint. Pa i ovoga ima još u knjižarama
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 05/08/2019 : 14:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

To mu je zivotna zelja.
A kad zavrsi Juliu onda ce Karabin Slima.



Nema potrebe za sarkazmom, pitao sam najnormalnije. Znam da je Markos napisao i tekst u kojem je pohvalno govorio o stripu, kao i da je Berardijev fan.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/08/2019 : 14:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Markose, jesi li razmišljao da nakon objavljenog Ken Parkera u kiosk izdanju (Bože zdravlja da sve bude kako treba) nastaviti sa objavljivanjem Julie? Krenuti od početka, isto sa po tri epizode?


To bi bio potez godine.
Julia je jedan od najkvalitetnijih SBE serijala, meni licno kilometrima bolja od Kena.
Ali, tesko da ce se to desiti. Za Kena je Markos imao vec spreman prijevod, pa je bilo lakse saradjivati sa SA.
Osim toga, Ken je ogranicen serijal na nekoliko desetina brojeva, Julia jos uvijek izlazi.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 05/08/2019 : 14:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Vama Bonelijevcima izgleda baš teško pada kad neki izdavač, a skoro da ih ni nema, ne stavlja akcenat na SBE stripove...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/08/2019 : 15:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nisam ja "bonellijevac"!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 05/08/2019 : 15:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Ja još manje.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 05/08/2019 : 15:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Onda izgleda ja najmanje.
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.54 seconds. Snitz Forums 2000