forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 998

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/08/2019 : 14:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Ma da, a kupiće ih sve.



inace anto kupuje sve, ne samo sve betmene
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 28/08/2019 : 18:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Ne bi bilo loše vidjeti ni Court of Owls.

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/08/2019 : 23:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos


Ove će godine biti puno Batmana






+1

(cisto kad krene lavina da se zna da je bilo glasova protiv )


Ajde prvo pročitajte te Batmane, pa onda žalujte zbog njihovog objavljivanja (u slučaju da vam se ne svide).

A Anto klasično trolluje, tobože ga to ne zanima.


kao prvo,negodovanje zbog puno Betmena je najpre bilo zbog toga da se njihovim masovnim objavljivanjem smanjuje šansa da vidim nove Tvrđe na jesen;ako Tvrđe sigurno izlaze,mogu i da se objave 10 Betsa,nemam problem sa njima.

kao drugo,Betmeni koje je objavila Fibra posedujem u srpskim izdanjima,osim Mračne pobede (koju će nadam se objaviti DW;u stvari nemam ni Muk,ali njega ću već nekako nabaviti,u DW izdanju),i ima ih od čisto ok (Duga noć veštica),preko jako dobrih (Muk) do odličnih (Ubistveni vic) i remek dela (Godina prva i Mračni vitez,prvi deo)).
I za razliku od Darkvuda,koji me je sa svojim izborom Betmena mašio,Markos kao i uvek gađa (za mene) prave stvari.

Dalje,bojim se da nema još puno Betiša koji će mi leći,pa stoga nisam readostan što će ih biti dosta - mislim da je sasvim dovoljno da se izbaci jedan album ovog junaka godišnje,a to bi za ovu godinu bila Ludnica Arkam,koja mi je inače skroz bzvz.

Ali eto,ne bih se bunio za ovo što Pejo pita,Year 100 i Dark Prince Charming;dok Court of Owls priželjkujem da zaobiđe,em ga ima u DW izdanju,em mi se nije nešto dopao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/08/2019 23:28:46
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/08/2019 : 23:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH



Ali Antoan nikako da pojebe tog R. Azhama...


za početak da pojebem Marvina i Huberta do kraja,pa ću onda Ralfa.

ali hebaće mene Kalvin,Hobs te Betiša vidim ja.

edit:nego,čekaj bre Diskać,ne vidim te nešto u temama vezanim za Zekana i Tvrđe? Ili mi se čini?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/08/2019 23:33:43
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/08/2019 : 01:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos


Ove će godine biti puno Batmana






+1

(cisto kad krene lavina da se zna da je bilo glasova protiv )


Ajde prvo pročitajte te Batmane, pa onda žalujte zbog njihovog objavljivanja (u slučaju da vam se ne svide).

A Anto klasično trolluje, tobože ga to ne zanima.


Betmene cak i ja kupujem, iako sam van superherojstine skroz. Iako kad bas pogledas Batman i nije klasican superheroj. Bar ne u smislu tamo nekih supermoci, iako je kostimiran. Ali priznajem, ima strasnih prica i crteza. Otprilike sam suglasan u ocijeni naslova koje je Anto iznio. A sto reci jos za knjige Fibre koje nam donose sismisa...fantazija. Zato neka ih jos...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 29/08/2019 : 02:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ajde prvo pročitajte te Batmane, pa onda žalujte zbog njihovog objavljivanja (u slučaju da vam se ne svide).


Što bi neko silio sam sebe da to čita ako mu je Betmen kao lik iritantan?

quote:
Originally posted by ivanl

Iako kad bas pogledas Batman i nije klasican superheroj. Bar ne u smislu tamo nekih supermoci, iako je kostimiran.


Pa to mu i jeste minus, šta se kurči kad nema supermoći...
Ima lovu, ima batlera, i opet mu nešto nije po volji, ponaša se kao da je jedino siroče na svetu,
šta bi tek trebalo da rade oni koji žive u domu za nezbrinute...
Zašto je natuko masku i ogrtač, da bi zadivio ljude svojom pojavom?!

Eno, Šang-Či hoda bos, samo u kimonu i sa trakom oko glave, jedino oružje mu je kung-fu, pa šta mu fali,
nema potrebu da se maskira i krije svoj identitet...

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/08/2019 : 06:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa kad ovako izoliras moju recenicu iz cijelog posta, onda je nesto drugo nego sto sam naznacio. Lijepo sam rekao sto ja osobno mislim. Shang Chi-ju, ne fali nista, tko voli. Ja ne volim te fore. Jos tamo od Eks-a... Ne volim superherojstinu, Marvel...nije mi dir. Ne nalazim se u tome. Ali tko voli neka mu. A vidim da ljudi to dobrano vole i van Amerike...
Ali Betmen sa nekim svojim poglavljima i odredenim crtacima mi prolazi. A odjeven u ruho Fibre, jos i vise, da ponovim jos jednom...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2019 : 07:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos


Ove će godine biti puno Batmana






+1

(cisto kad krene lavina da se zna da je bilo glasova protiv )


Ajde prvo pročitajte te Batmane, pa onda žalujte zbog njihovog objavljivanja (u slučaju da vam se ne svide).

A Anto klasično trolluje, tobože ga to ne zanima.




Koliko dugo mu moramo davati šansu kad je sve što sam od Batmana pročitao grozno?
Čast Mračnom vitezu na reputaciji, ali ni prvi dio nisam mogao od dosade pročitati do kraja
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 29/08/2019 : 09:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli
quote:
Originally posted by ivanl

Iako kad bas pogledas Batman i nije klasican superheroj. Bar ne u smislu tamo nekih supermoci, iako je kostimiran.


Pa to mu i jeste minus, šta se kurči kad nema supermoći...


Upravo tu i jeste veličina Betmena.

quote:
Originally posted by Jozzinelli
Ima lovu, ima batlera, i opet mu nešto nije po volji, ponaša se kao da je jedino siroče na svetu,
šta bi tek trebalo da rade oni koji žive u domu za nezbrinute...
Zašto je natuko masku i ogrtač, da bi zadivio ljude svojom pojavom?!



Predlažem pažljivo čitanje Godine Prve i Ludnice Arkam.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/08/2019 : 10:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

Što bi neko silio sam sebe da to čita ako mu je Betmen kao lik iritantan?


quote:
Originally posted by supermark

Koliko dugo mu moramo davati šansu kad je sve što sam od Batmana pročitao grozno?
Čast Mračnom vitezu na reputaciji, ali ni prvi dio nisam mogao od dosade pročitati do kraja


Moj se komentar nije odnosio na vas, već na ove što čitaju i vole Batmana, pa trolaju ekipu tobožnjim negodovanjem.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/08/2019 : 11:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by DiSkAcH



Ali Antoan nikako da pojebe tog R. Azhama...


za početak da pojebem Marvina i Huberta do kraja,pa ću onda Ralfa.

ali hebaće mene Kalvin,Hobs te Betiša vidim ja.

edit:nego,čekaj bre Diskać,ne vidim te nešto u temama vezanim za Zekana i Tvrđe? Ili mi se čini?



Nisam ih čitao...još.
Evo baš trenutno čitam Plašt i Očnjake i oduševljen sam.
Ostala mi samo zadnja dva toma o Eusebiu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/08/2019 : 14:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Markos
Daj sliku tvojih polica sa svim Fibrinim izdanjima poredjanim da vidimo.. :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/08/2019 : 15:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Trenutno nije lijep prizor, stavit ću kad bude sve kako treba.

Trouble will find me
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
464 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 29/08/2019 : 15:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
Znači da ne očekujemo skoro tu sliku ;)?
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 29/08/2019 : 16:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Mene interesuje slika svih kolorki, čisto da vidim raspored boja. Ako ima neko ko ima sve kolorke, voleo bih to da vidim...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/08/2019 : 16:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
bar još godinu dana...

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/08/2019 : 21:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Mene interesuje slika svih kolorki, čisto da vidim raspored boja. Ako ima neko ko ima sve kolorke, voleo bih to da vidim...


Sto se vizualnog identiteta tice, jako dojmljivi prizor daju sve skupa...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Erick S
Starting Member

Bosnia and Herzegovina
55 Posts

Member since 28/03/2018

Posted - 30/08/2019 : 15:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Erick S a Private Message  Reply with Quote
Možemo li mi iz BiH naručiti stripove sa Fibrine stranice?
Virmansko plaćanje?
Hvala unaprijed
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 30/08/2019 : 16:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Erick S

Možemo li mi iz BiH naručiti stripove sa Fibrine stranice?
Virmansko plaćanje?
Hvala unaprijed



Imaš sve objašnjeno na Fibrinoj stranici https://www.fibra.hr/uvjeti/
Go to Top of Page

Ravni Taban
Starting Member

14 Posts

Member since 12/11/2014

Posted - 31/08/2019 : 13:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ravni Taban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Mene interesuje slika svih kolorki, čisto da vidim raspored boja. Ako ima neko ko ima sve kolorke, voleo bih to da vidim...



Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/08/2019 : 13:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ravni Taban

quote:
Originally posted by Red Marquis

Mene interesuje slika svih kolorki, čisto da vidim raspored boja. Ako ima neko ko ima sve kolorke, voleo bih to da vidim...







Nije loše,al triba si možda sve kolorke stavit u jedan red.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Ravni Taban
Starting Member

14 Posts

Member since 12/11/2014

Posted - 31/08/2019 : 14:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ravni Taban a Private Message  Reply with Quote
Ne ide sve u jedan red... :(
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/08/2019 : 14:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni gadno izgleda taj sarenis!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 31/08/2019 : 14:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
@ Ravni Taban - mislio sam da nikada neću vidjeti kako izgledaju sve u kompletu. Veliki respect za kolekciju Znaš li koliko je koštalo sve to?
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 31/08/2019 : 16:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
@ Ravni Taban
Hvala! Izgleda super. Sawitch ne voli ni stripove u boji, pa ni ne čudi da ne voli boju na koricama...

Go to Top of Page
Page: of 998  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.31 seconds. Snitz Forums 2000