forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 05/09/2019 : 07:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Koji serijal je L&R?



Love and rockets iliti ljubav i rakete
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 05/09/2019 : 08:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ljubav i rakete su odličan serijal. Šteta što se ne nastavlja, ali i ovo što imamo objavljeno kod nas je dobro i može se čitati zasebno.

Znači ide i aya

Edited by - Kerempir on 05/09/2019 08:09:39
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/09/2019 : 09:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Ljubav i rakete su odličan serijal.





možda prva i treća knjiga
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 05/09/2019 : 09:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
I četvrta, druga mi je za nijansu slabija.
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
228 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 05/09/2019 : 14:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis
Imam ostatak Jeana na engleskom...



Mislis na ovu knjigu u kojoj je valjda prvih 5 albuma ili postoji nacin da se i 6-7 nabave na engleskom?

https://www.amazon.com/Monsieur-Jean-Bachelor-Philippe-Dupuy/dp/1594651000/ref=sr_1_1?keywords=monsieur+jean&qid=1567686449&s=gateway&sr=8-1

Inace, potpuno mi je apsurdno da se, kada govorimo o tirazima od par stotina primeraka, Jean proda tako slabo da je izdavac (poznat po istrajnosti) prinudjen da odustane vec posle prve knjige. A u pitanju je IMHO najsarmantniji slice of life u katalogu. I kupio sam ga 3x :)
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 05/09/2019 : 20:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panda

quote:
Originally posted by Red Marquis
Imam ostatak Jeana na engleskom...



Mislis na ovu knjigu u kojoj je valjda prvih 5 albuma ili postoji nacin da se i 6-7 nabave na engleskom?

https://www.amazon.com/Monsieur-Jean-Bachelor-Philippe-Dupuy/dp/1594651000/ref=sr_1_1?keywords=monsieur+jean&qid=1567686449&s=gateway&sr=8-1

Inace, potpuno mi je apsurdno da se, kada govorimo o tirazima od par stotina primeraka, Jean proda tako slabo da je izdavac (poznat po istrajnosti) prinudjen da odustane vec posle prve knjige. A u pitanju je IMHO najsarmantniji slice of life u katalogu. I kupio sam ga 3x :)


Da, imam taj, a ima i ovo
https://www.humanoids.com/y_catalog/book/id/268
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 06/09/2019 : 09:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
steta za jeana, divan strip

L&R mi nisu sjele i jedan su od rijetkih Fibrinih stripova koji nisu sjeli do te mjere da mi je bas uzasno zamorno ih citati

There can be only one, me!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2019 : 10:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
L&R? Pokuša al nije išlo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/09/2019 : 12:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Marko, ima li još koji serijal, uz L&R i Jeana, koji nećeš nastaviti?




I ta dva su previse, mislim da nece biti drugih



Ček ček...a Jerome?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/09/2019 : 12:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Marko, ima li još koji serijal, uz L&R i Jeana, koji nećeš nastaviti?




I ta dva su previse, mislim da nece biti drugih



Ček ček...a Jerome?



Pssst, šuti, ne zazivaj vraga .
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/09/2019 : 12:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Marko, ima li još koji serijal, uz L&R i Jeana, koji nećeš nastaviti?




I ta dva su previse, mislim da nece biti drugih



Ček ček...a Jerome?



Pssst, šuti, ne zazivaj vraga .




Ja taj strip obožavam i Marko je rekao da je velika šansa da neće ići dalje, mene sada zanima ide li ili ne. A on je već vj odlučio i ja mu ne mogu mjenjati mišljenje...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 06/09/2019 : 12:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Na kraju će preostati samo ovi nadrogirani i nabildani u tajicama ili na lijanama.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 09/09/2019 : 12:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Ako se ne varam, izdanja Monsieur Jean-a na engleskom su sljedeča:

HUMANOIDS

Monsieur Jean : From Bachelor to Father (integral 1-5)
Monsieur Jean: The Singles Theory (horse-serie)

DRAWN & QUARTERLY (Kanada)

Get a Life (Integral 1-3)
Albumi 4 i 5 u dva broja D+Q magazina (moram doma provjeriti koja tačno)
It Don't Come Easy (ovo bi trebali biti albumi 4 do 7)

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/09/2019 : 15:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Gen će, vjerujem, ići do kraja. Moj jedini problem s njim je što mi je, meni koji sam sklon melankoliji i depresiji i svemu tome, toliko ubitačno raditi na njemu, sva ta muka i jad i nevolja me ubija.


Istinit je taj opis, ali I to je zivot. I steta bi bila odustati...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/09/2019 : 15:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Gen će, vjerujem, ići do kraja. Moj jedini problem s njim je što mi je, meni koji sam sklon melankoliji i depresiji i svemu tome, toliko ubitačno raditi na njemu, sva ta muka i jad i nevolja me ubija.


Daj kreni nešto više čitati one zabavnije stripove, pa će ti to pomalo ublažiti melankoliju i depresiju. Pa barem ne nedostaje dobrih zabavnih stripova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/09/2019 : 16:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Markos

Gen će, vjerujem, ići do kraja. Moj jedini problem s njim je što mi je, meni koji sam sklon melankoliji i depresiji i svemu tome, toliko ubitačno raditi na njemu, sva ta muka i jad i nevolja me ubija.


Daj kreni nešto više čitati one zabavnije stripove, pa će ti to pomalo ublažiti melankoliju i depresiju. Pa barem ne nedostaje dobrih zabavnih stripova.



Klin se klinom.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/09/2019 : 17:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Marko, ima li još koji serijal, uz L&R i Jeana, koji nećeš nastaviti?




I ta dva su previse, mislim da nece biti drugih



Ček ček...a Jerome?


ček,ček...otkud tebi da je izlazak petog integrala Žeroma uopšte pod sumnjom??
Rečeno je da će biti objavljen,ali nije baš na vrhu liste prioriteta.
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Ja taj strip obožavam i Marko je rekao da je velika šansa da neće ići dalje, mene sada zanima ide li ili ne. A on je već vj odlučio i ja mu ne mogu mjenjati mišljenje...


ne znam gde si to video da je marko rekao tako nešto.
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Daj kreni nešto više čitati one zabavnije stripove, pa će ti to pomalo ublažiti melankoliju i depresiju. Pa barem ne nedostaje dobrih zabavnih stripova.


Istina - zato je non-stop i potenciram što više Trondhajmovih stripova u Fibrinoj produkciji - gde ćeš zabavnije štivo!!
A svakako jedva čekam i Gena koji je odličan.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/09/2019 17:11:17
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/09/2019 : 17:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nego,što kaže ime teme,Markos nam se nesto ucutao...

pretpostavljam da je oktobarska tura najavljena cela,ali za malo više od mesec dana stiže i IL,a od najava traga ni glasa - jel su to počeli da se kopiraju srpski izdavači koji otvaraju karte u minut do dvanaest.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/09/2019 : 19:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego,što kaže ime teme,Markos nam se nesto ucutao...

pretpostavljam da je oktobarska tura najavljena cela,ali za malo više od mesec dana stiže i IL,a od najava traga ni glasa - jel su to počeli da se kopiraju srpski izdavači koji otvaraju karte u minut do dvanaest.


I nije ti neko poređenje. Imaš čitavu jednu turu pre te. Da je barem tako kod nas, a i nije da baš ništa ne znamo šta će za IL...4 Calvina, Superman All Star, reprint Aldebarana ...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/09/2019 : 19:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego,što kaže ime teme,Markos nam se nesto ucutao...

pretpostavljam da je oktobarska tura najavljena cela



sigurica ide i pakleni deran. ja bih voleo i sleepera, al i da izadje za il opet odlicno
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/09/2019 : 19:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mene najvise zanima da li ce peti integral Jerome K Jerome Bloche, na danje svijetlo? Nije bitno odmah I sad, samo da izide. Nesto su mi ovi gore ubacili bubu u uho...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 19/09/2019 : 20:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Meni se onih "puno Batmana" i dalje vrte po glavi...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/09/2019 : 06:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego,što kaže ime teme,Markos nam se nesto ucutao...

pretpostavljam da je oktobarska tura najavljena cela,ali za malo više od mesec dana stiže i IL,a od najava traga ni glasa - jel su to počeli da se kopiraju srpski izdavači koji otvaraju karte u minut do dvanaest.



Pa uvijek je tako radio, tj dio unapred, dio tik pred izlazak.
Ja se najviše nadam Sagi 3 i Kriminalima 5,6 i 7.
I da nekim čudom najavi Dark Prince Charming.
EDIT: I nastavcima Ex Machine!

A što se tiče Jerome-a, Marko je napisao da su šanse jako malo jer se strip jednostavno ne prodaje. Možda sam neš krivo zapamtio...ali vidiš da Marko niš ne piše o tome.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/09/2019 06:27:34
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2019 : 10:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ako je istina to za Jerome-a, onda je prava steta! Marko moze li info, pls. o Jerome-u?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2019 : 10:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
rekao je da se lošije prodaje i tako to,ali nikako da odustaje od njega,već da mu nije na vrhu liste prioriteta za izdavanje.Što je i razumljivo;za razliku od činjenice o lošoj prodaji (sa obzirom na kvalitet istog).

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.55 seconds. Snitz Forums 2000