forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/05/2020 : 14:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Korona je napravila više štete nego sam mislio, a bojim se da će najgore tek doći, tako da ću nastaviti s akcijom do prvog kolovoza, kad obično završavaju naši ljetni popusti.



Dvije narudžbe su obavljene u ova 2 miseca, a bude ih još barem toliko do kraja akcije. Žaj mi je čut da je šteta tolika, podržat ću financijski koliko god mogu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/05/2020 : 17:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

Korona je napravila više štete nego sam mislio, a bojim se da će najgore tek doći, tako da ću nastaviti s akcijom do prvog kolovoza, kad obično završavaju naši ljetni popusti.


Neznan kako je drugima, ali mene je dobro sjebala. Vraćaju se stvari pomalo u normalu ali stripove teško da ću kupovat narednih pola godine.


Da sjebala. Malo je to rec sta je ova ugroza dosad obavila, a ko zna sta ce jos... ali isto cu sve kupit i podrzat Fibru ka i uvik. Bespogovorna potpora najboljem strip nakladniku ovih prostora, (a i mnogo, mnogo sire...)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/05/2020 : 18:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
osim Neustrašivih,svaki ovogodišnji Fibrin strip je kupljen,ili će biti do kraja juna;od junske ture ne garantujem za Orvela,Sećanja vode i drugog Melvila (barem dok ne overim prvog).

ove godine maksimalno podržavam strip izdavače,posebno Fibru (po difoltu) i Komiko (koji rastura u 2020-oj)!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 18/05/2020 : 18:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

osim Neustrašivih,svaki ovogodišnji Fibrin strip je kupljen,ili će biti do kraja juna;od junske ture ne garantujem za Orvela,Sećanja vode i drugog Melvila (barem dok ne overim prvog).

ove godine maksimalno podržavam strip izdavače,posebno Fibru (po difoltu) i Komiko (koji rastura u 2020-oj)!



Kupices ti i Neustrasive Zene i bice ti vrh!

I ja cu kupiti verovatno sve osim Zena i Kisobrana. Orwell, Berlin i Jimmy su mi najocekivaniji naslovi od nove ture. Iscekujem i novi uvoz da konacno kompletiram Negro Blanco.

Marko, postavi preview za ove nove stripove. Zanima me kako ce koji izgledati.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 18/05/2020 18:39:03
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/05/2020 : 19:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dobro, dobro, situacija nije _TAKO_ strašna, nije ono bilo žicanje lajkova niti žicanje kupovina niti ničega. Jednostavno, cjelokupna ekonomska situacija u društvu je malo škakljiva i popusti su trenutno nužnost, samo sam to htio reći.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 18/05/2020 : 21:51:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

Korona je napravila više štete nego sam mislio, a bojim se da će najgore tek doći, tako da ću nastaviti s akcijom do prvog kolovoza, kad obično završavaju naši ljetni popusti.


Neznan kako je drugima, ali mene je dobro sjebala. Vraćaju se stvari pomalo u normalu ali stripove teško da ću kupovat narednih pola godine.



Nas je isto pomela, mi sa pola snage, sestra još nije ni započela sezonu, sve zatvoreno, šogor u očekivanju pomaka, frendovi isto.
Privatni sektor je podosta stradao.
Ja prešo na dodax, pa kupujem cd-e za funtu, dvije tek toliko da imam osjećaj da imam neku zabavu.
Stripovi i ploče malo postali luksuz.
Valjda bu prebilo, pa se polako povratilo u normalu, iako nisam pretjerani optimista.

Žao mi crš-a, baš smo se lijepo družili i zabavljali.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

51 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 18/05/2020 : 23:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
Bok.
Pitanje za Markosa ili nekog ko je upućen.
Htio bi krenuti s Betmenom, ali me zanima ima li neki raspored čitanja ili da kupujem kako je Fibra izdavala?

Fala
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/05/2020 : 23:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
2 i 3 su nastavci, ostalo je praktički nebitno kako ćeš ih čitati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

51 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 18/05/2020 : 23:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

2 i 3 su nastavci, ostalo je praktički nebitno kako ćeš ih čitati.



Pod 2 i 3 misliš na Duga noć vještica i Mračna pobjeda?

Koji je po tvom ukusu najbolji za početi?
Frend mi na hvalio Mračnog viteza.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/05/2020 : 00:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Godina prva, Strašan vic, Mračni vitez. Ta tri su u svakom iole relevantnom i realnom izboru najboljih batmanovih stripova u top 5.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 00:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
The Killing joke, Bollanda i Moore-a, nadilazi uopce samu sagu o sismisu. Radi se o istinskom odlicnom stripu. Umjesto Batmana i Jokera, je mogao biti bilo tko na suprotnim stranama, opet bi bio predobar strip. Ovako kako je, meni najaci Batman. Ustvari, to je vec klasik.
I ova druga dva pobrojena od strane Marka, takoder su prejaki stripovi.
Strasni vic imam cak od tri razlicita nakladnika.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 19/05/2020 11:18:24
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

51 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 19/05/2020 : 00:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
Markos i ivanl

Fala na komentarima.
Uzet ću to i nadam se da će ispuniti očekivanja.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/05/2020 : 01:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Kad se već Betmen spominje:
kaže mi poznanik nedavno kako je posuđivao koješta iz knjižnice,
između ostalog i Godinu prvu, i sav revoltiran komentira
kako je u pitanju prevara i poludio bi da je kupio -
naime, "pola knjige su
nekakve bezvezne skice i scenariji"


Inače mu je sam strip dobar,
ali ti neki prevarantski izdavači varaju kupce
i podvaljuju muda pod bubrege

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 19/05/2020 01:21:50
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 01:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Kad se već Betmen spominje:
kaže mi poznanik nedavno kako je posuđivao koješta iz knjižnice,
između ostalog i Godinu prvu, i sav revoltiran komentira
kako je u pitanju prevara i poludio bi da je kupio -
naime, "pola knjige su
nekakve bezvezne skice i scenariji"


Inače mu je sam strip dobar,
ali ti neki prevarantski izdavači varaju kupce
i podvaljuju muda pod bubrege



Ah, vidi se da nije stripofil, meni su dodaci podjednako bitni kao i strip. Skice, alternativne naslovne strane, biografije autora, a najvise pogovori i analize procitanog najvise volim da citam.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/05/2020 : 02:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pa da.
Kažem mu da bih baš zbog toga i uzeo
(recimo, da moram birati između skupljeg izdanja s dodacima i jeftinijeg bez),
a on meni da nisam normalan


U biti, donekle i razumijem takav stav nekoga
tko stripove čita tek ponekad i ne doživljava ih
kao nešto posebno bitno -
samo mi je reakcija bila iznimno smiješna ..
zanimljivo koliko različito gledamo na stvari.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 19/05/2020 03:32:27
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 19/05/2020 : 02:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Sve drugo je okej, ali skice su i po mom mišljenju bezvezni i bespotrebni dodaci, naročito ako zauzimaju više od 2 stranice nekog strip izdanja.

Eh, da, i tekstualni primeri scenarija za strip, ali toga valjda uglavnom i nema u dodacima kod 99% stripova, samo kod Betmena?

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/05/2020 : 07:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Godina prva, Strašan vic, Mračni vitez. Ta tri su u svakom iole relevantnom i realnom izboru najboljih batmanovih stripova u top 5.


Samo prva polovica. I dalje ne razumijem zašto si objavio oba stripa u istom integralu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/05/2020 : 10:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Samo prva polovica. I dalje ne razumijem zašto si objavio oba stripa u istom integralu.




Drugi ti je gratis , a ti se buniš!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/05/2020 : 10:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Pa da.
Kažem mu da bih baš zbog toga i uzeo
(recimo, da moram birati između skupljeg izdanja s dodacima i jeftinijeg bez),
a on meni da nisam normalan


U biti, donekle i razumijem takav stav nekoga
tko stripove čita tek ponekad i ne doživljava ih
kao nešto posebno bitno -
samo mi je reakcija bila iznimno smiješna ..
zanimljivo koliko različito gledamo na stvari.



Takvi dodaci su standard luksuznih izdanja. S jedne strane publika takvih izdanja dobije osjećaj da je dobila nekakvu dodatnu vrijednost, a izdavač dobije dodatno opravdanje za veću cijenu i svi zadovoljni. Domaća publika koja kupuje te američke stripove i je publika takvih luksuznih izdanja. Kod nas nema dovoljno publike koja bi kupovala sveske pa ni TPB-e, pa takvih izdanja ni nema (nažalost).
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/05/2020 : 10:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Shaner

Samo prva polovica. I dalje ne razumijem zašto si objavio oba stripa u istom integralu.




Drugi ti je gratis , a ti se buniš!



okovi kao gratis
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/05/2020 : 11:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner
Samo prva polovica. I dalje ne razumijem zašto si objavio oba stripa u istom integralu.


sve se mislim hoću li odcijepiti drugi dio ili se i dalje praviti da ne postojiali ovako u komadu je težak(doslovno)za čitanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/05/2020 : 11:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Shaner
Samo prva polovica. I dalje ne razumijem zašto si objavio oba stripa u istom integralu.


sve se mislim hoću li odcijepiti drugi dio ili se i dalje praviti da ne postojiali ovako u komadu je težak(doslovno)za čitanje.



Rješenje za tebe:



https://www.amazon.com/dp/B083THHH3B/
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/05/2020 : 13:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Takvi dodaci su standard luksuznih izdanja. S jedne strane publika takvih izdanja dobije osjećaj da je dobila nekakvu dodatnu vrijednost, a izdavač dobije dodatno opravdanje za veću cijenu i svi zadovoljni. Domaća publika koja kupuje te američke stripove i je publika takvih luksuznih izdanja. Kod nas nema dovoljno publike koja bi kupovala sveske pa ni TPB-e, pa takvih izdanja ni nema (nažalost).




Hm, hvala na objašnjenju,
no ne kužim zašto misliš da je potrebno
i da mi to nije jasno.

Što se samih dodataka tiče ..
nemam tek "osjećaj" da sam dobio dodatnu vrijednost -
stvarno sam ju dobio,
jer je uvid u iterativni kreativni proces iza nekog stripa
vrijednost sama po sebi i uživancija za vidjeti.
Prihvaćam da netko to ne doživljava tako, jasno,
ali me ipak čudi.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/05/2020 : 14:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Shaner
Samo prva polovica. I dalje ne razumijem zašto si objavio oba stripa u istom integralu.


sve se mislim hoću li odcijepiti drugi dio ili se i dalje praviti da ne postojiali ovako u komadu je težak(doslovno)za čitanje.


Kad smo bili muliji, (padne mi na pamet lik), koji je rekao da ce na LP-ju, to jest LP-ima 'isfrizati' pjesme koje mu se ne svidaju. Pa ce kao slusati samo one dobre. Sta ne bi i mi recimo, iskidali dodatke iz albuma koji nam ne trebaju...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/05/2020 : 14:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Shaner
Samo prva polovica. I dalje ne razumijem zašto si objavio oba stripa u istom integralu.


sve se mislim hoću li odcijepiti drugi dio ili se i dalje praviti da ne postojiali ovako u komadu je težak(doslovno)za čitanje.


Sad će Čarobna da izda samo prvi u velikom formatu, pa eto, lakši će biti svakako
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.23 seconds. Snitz Forums 2000