forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: ZAROBLJENIK ZVIJEZDA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 07/03/2012 : 12:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
Potražite u Babilonu ...

ALFONSO FONT: ZAROBLJENIK ZVIJEZDA
Libellus



Cijena 100,00 kn

Više informacija i pogled ispod naslovnice na:
http://www.babilon-strip.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=2896&category_id=210&option=com_virtuemart&Itemid=53

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/02/2013 : 16:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Au jebote, kakav strip!!
Za mene je ovo klasično remek delo devete umetnosti; ZZ sigurno postaje meni jedan od nadražih SF stripova.Sa obzirom da je nastao davne 1985-e, od mene dobija još jedan veliki plus.
Jon Rohner i Priče iz nesavršene budućnosti su mi odlični stripovi, ali Zarobljenik je izuvanje.
I to više pričom nego crtežom (iako je i ono na veoma visokom nivou).
Neverovatno kako je Font nadaren i kao crtač i kao pisac.
Nakon genijalnog Trilja, koji dosta forsira nasilje i obilje seksa (ovde mislim na njegove stripove sa Madrafinom,Bernetom i Risom), Font mi je odlično legao, jer su njegove priče dosta blaže,prijatnije,toplije (ne znam kako bih se izrazio) od Triljovih krimi/akcionih uradaka;
A priča u Zarobljeniku je takva da kada započneš sa čitanjem, ispuštanje stripa iz ruke je nemoguća misija;neprihvatljiva opcija.

Ovaj stripa ako niste nabavili, trk u obližnju striparnicu/knjižnicu.

ps sad gledam Oskare iz 2008-e i 2009-e - ZZ na 18-om mestu za 2009., a PINB i Roner oko 50-og mesta godinu dana ranije - nepravedno i žalosno.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/02/2013 16:48:01
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/02/2013 : 22:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Anto, drago mi je da ti se svidja Font, i meni je to jedan od omiljenih strip autora...inace, cudi me da nisi ove njegove stripove citao u Strip Artu osamdesetih, mislim na C&C i Zarobljenika...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20707 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/02/2013 : 22:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Pa kako da ih nisam čitao; čitao sam ih, ali to baš davno beše i svega s sećam kroz maglu.
Jedino pamtim osećaj da su mi i tad bili dobri; ali ništa više - sad mi je bilo kao da ih čitam prvi put.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/02/2013 : 22:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Pa kako da ih nisam čitao; čitao sam ih, ali to baš davno beše i svega s sećam kroz maglu.
Jedino pamtim osećaj da su mi i tad bili dobri; ali ništa više - sad mi je bilo kao da ih čitam prvi put.



He, he...taman sam se zabrinuo...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000