forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Strip Pressing 9/10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 26/06/2009 : 15:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Posle dve godine, uskoro ponovo sa Vama (samo da štamparija završi svoj deo, jelte).







Nema prijvjua (autorska prava i to), snađite se za primerak.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 26/06/2009 : 16:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
100 strana?
milina.
javni kad bude dobavljivo u darkvudu, chika wuche.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 26/06/2009 : 23:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Eh sta ti je entuzijazam...jos da je u institucijama manje gluvih bilo bi mnogo lakse i entuzijastima...ovako,sve mora na misice da se odradi,postane covek pravi gladijator...
Svaka cast svima,ali zasluge prvenstveno idu uredniku Stojanovicu...samo napred Marko...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 27/06/2009 : 16:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
Izvanredan strip magazin , imam brojeve od 1 do 6 , pa me zanima da li mogu da narucim od Vas (izdavaca) brojeve 7 ,8 i ovaj dvobroj. Inace, na ovom forumu sam pokrenuo topic o domacem strip magazinu , a on zapravo vec postoji , jedino sto mu ritam izlazenja na zalost , nije mesecni nego evo samo godisnji ili dvogodisnji .
Strip pressing je sjajan casopis , topla preporuka svim ljubiteljima stripa na ovim prostorima . Pozdrav urednistvu , samo napred!

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 27/06/2009 : 16:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Koliko kosta ovaj i prethodni brojevi i gde da ih/ga nabavim?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 27/06/2009 : 17:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je najbolje da okrenes broj naveden u impresumu 018 523 418 (pretpostavljam radnim danom) pa ces dobiti sve odgovore. Cena se menjala tokom godina verovatno zbog inflacije , ali veruj mi nije previsoka jer SP zaista vredi kupiti i naravno , procitati!

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/06/2009 : 21:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ovo je sjajna stvar! Mislim da imam brojeve 2-6, potrudit ću se nabavit i ostale.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 28/06/2009 : 11:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by C Celtic

Izvanredan strip magazin , imam brojeve od 1 do 6 , pa me zanima da li mogu da narucim od Vas (izdavaca) brojeve 7 ,8 i ovaj dvobroj. Inace, na ovom forumu sam pokrenuo topic o domacem strip magazinu , a on zapravo vec postoji , jedino sto mu ritam izlazenja na zalost , nije mesecni nego evo samo godisnji ili dvogodisnji .
Strip pressing je sjajan casopis , topla preporuka svim ljubiteljima stripa na ovim prostorima . Pozdrav urednistvu , samo napred!


Mislim da Strip Pressing može da se nađe u Darkwoodu i možda neki stariji brojevi u Alan Fordu u Beogradu. Za druge gradove nemam pojma.

Neki stariji brojevi mogu da se naruče telefonom (018-523-120). Za distribuciju je uglavnom zadužen Dejan Stojiljković, pa vidite s njim.

Ja trenutno imam kući 1 komad broja 3, 3 komada broja 5, 6 komada broja 6, 1 komad broja 7, 1 komad broja 8 i jedan album "Postelja od gloga".
Ajmo ovako: prvi koji mi se jave privatnom porukom ili ovde dobijaju kao nagradu za interesovanje brojeve koje žele od gore navedih.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2304 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/06/2009 : 11:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
@KuntaKinte

Zainteresovan......vidi pm

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000