forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nick Raider fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/10/2018 : 23:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

hahaha koji si ti
raja odustaje tiraz se smanjuje a ti uleces ko dzek hahah
mora da imas tajni izvor financiranja


Hehe a čitao sam ga prije u izdanju SD, zapravo imao sam samo nekoliko brojeva. A i volim te krimi priče. A i rekli su da će ga jednog dana sve objaviti. Šteta što ga nemamo kroz kiosk izdanje, jbg. Da ga barem objavljuju kroz ZS, ne bi bilo loše.

Jedino ne znam jel kod njega postoji u knjigama ono "nastavlja se" ili su kompletne priče?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/10/2018 : 23:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ovo sto ja znam a imam 40-ak dnevnikovih
i imao sam 10-ak libelisovih...
nema nastavljanja osim u dvije tri epizode...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/10/2018 : 23:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Super :)

Vidim da su sa ovim knjigama skoro došli do 100-tke orginala, znači još 100 brojeva ili u prijevodu 33 knjige + ovo spajanje između 7 i 15.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/10/2018 : 00:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Prelepo ovo izgleda, ali bice valjda i za sirotinju neko prigodno izdanje...jednog dana.


Bojim se da neće jer se od tih starih junaka Nick Raider valjda najslabije prodaje.
Niti ja se nisam odlučio na skupljanje iako su se na Interliberu mogle nabaviti sve knjige sa velikim popustom, valjda zato što ga nisam čitao od 1991. i nisam siguran kako bi mi danas legao (npr. serija Miami Vice me je razočarala kada sam je nakon puno godina opet gledao).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/10/2018 : 00:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by DODSFERD

I ovdje povećanje cijene, ali majstori kao Caramuta, Polese i Siniscalchi to zaslužuju.


Kod nas se ubosni kaže
jebu ne vade


Valjda još nisu svršili, sve u svoje vrijeme.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 10/10/2018 : 09:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by wesskowaz

Prelepo ovo izgleda, ali bice valjda i za sirotinju neko prigodno izdanje...jednog dana.


Bojim se da neće jer se od tih starih junaka Nick Raider valjda najslabije prodaje.
Niti ja se nisam odlučio na skupljanje iako su se na Interliberu mogle nabaviti sve knjige sa velikim popustom, valjda zato što ga nisam čitao od 1991. i nisam siguran kako bi mi danas legao (npr. serija Miami Vice me je razočarala kada sam je nakon puno godina opet gledao).


ja sam nabavio par knjiga posle 25 godina i odlican mi je. da sam u mogucnosti, skupio bih celi serijal.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/11/2018 : 13:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Friško sam nabavio kolekciju ovog junaka od Libellusa i jako sam oduševljen Pročitao sam prvih 8 epizoda, pa evo ukratko o svakoj epizodi.

-
-



01. "Bezimena žrtva"

Ova epizoda počinje sa guranjem auta u provaliju, u kojoj se nalazi jedan čovjek, prema svemu sudeći - sadašnji Nickov partner. Usput su i zapalili auto, tako da je tijelo bilo izgoreno do neprepoznatljivosti, pa su jedino pomoću zubala mogli identificirat žrtvu, ali i to je malo potrajalo. Čak nismo ni dosta dugo znali da li se zaista radi o Nickovom partneru. Sumnjalo se u jednom trenutku i da je korumpiran te da je radio u dosluhu sa jednim mafijašem, pa da je cijela ta situacija oko njegovog ubojstva zapravo inscenirano, a da je Nickov partner u biti živ. Ali kasnije saznajemo jednu posve drugu priču..

U prvoj epizodi odmah upoznajemo glavne likove, pored Nicka tu je stari Art od kojeg je Nick dosta naučio o svom detektivskom poslu (kao nekakva očinska figura), pa njihov šef "Ćao draga" (kako ga zovu :D) - lik koji je odmah na prvu antipatičan, a i sam Nick nije njime nimalo oduševljen. Također i "uredski detektiv" Jimmy, simpatični doušnik/patuljak Alfie, D'Angelo i njegova kava.. Marwin Brown tek dolazi na kraju prve epizode kao novi Nickov partner.



02. "Tajna odsječene ruke"

Kolovoz je, nepodnošljiva vrućina u NY-u, najbolje je osvježenje biti rano ujutro u parku. Tamo neki beskućnik u potrazi za hranom, u smeću nalazi odsječenu ruku u jednoj foliji sa porukom. Saznajemo da to nije prvi put da se to dogodilo. Svidjelo mi se kako su na osnovi jagodica na prstima tih ruku, primjetili povezanu sličnost - a to da su potrošene i da su vjerojatno te osobe imale veze sa sviranjem klavira. Tako su dobili prvi trag, a onda su počeli tražit osobe koje su nestale u posljednje vrijeme, a da imaju veze s tim. Isto jedna dobra epizoda, sumnjamo na jednog lika i sve ukazuje da je on pravi krivac (pošto ima itekakav motiv, a i zadnji je viđen sa žrtvama prije njihovog nestajanja), ali kad ono na kraju ipak preokret. Jedna maca je bila skoro pa glavni ključ u rješavanju istrage.



03. "Davitelj s Manhattana"

Možda još najbolja epizoda u ovoj prvoj knjizi. Jedan lik, inače obični vodoinstalater, je zapravo taj davitelj - ubojica, cilj su mu žene koje žive same, neudane ili rastavljene. A ima mudar način kako da dođe do njih, nakon obavljenog posla, jednostavno im kaže da je zaboravio ponijeti svoj blok da izda račun i da mu ne daju novac, već bi on navečer poslije posla došao donijeti račun i pokupit novac za svoj rad. Što naravno sve pristanu i kad dođe, one mu otvore vrata. Tako da Nicku i ekipi je bilo čudno sve to da nema nikakvih znakova provale. Nick vidi da nema nikakvog načina da rješe taj misterij oko ubojice, te mu odluči postavit klopku, zamoli jednu svoju kolegicu policajku da glumi žrtvu, ali ne ide baš sve po planu..

Zaista izvrsna epizoda za kraj prve knjige. Jednostavno te tjera da čitaš.



04. "Kineska četvrt"

Još jedna zanimljiva priča, ovaj put radnja u "kineskoj četvrti". Na početku je odmah jedan Kinez ubijen, ali malo tko mari za to. Nick pokušava nešto više saznati, ali biva upleten u "mrežu" gdje postaje osumnjičen da je primao mito i čak postoje fotografije toga! Iako je dobio odmor i maknut sa slučaja, Nick pokušava razriješiti tko se krije iza svega toga, a radi se o njemu jako poznatom, krupnoj ribi..

U epizodi saznajemo i neke običaje u kineskoj četvrti, kao i odnose njih i NY policije.



05. Ubojstvo u Central Parku

U Central Parku je ubijena jedna djevojka, atraktivna i lijepa. Identitet zasad nepoznat, ali nakon što ju netko prepozna iz novina, saznajemo da je žrtva "otimala" drugim ženama muškarce, barem prema ispovijedi jedne djevojke koja je došla u policiju da ju identificira. Potraga odmah ide za dečkom te djevojke koja je pomogla pri identificiranju, a tamo saznajemo da je taj mladić već 2 dana u groznici (gripa) i da vjerojatno nije mogao počiniti ubojstovo (ili ipak je?!) - pošto uskoro saznajemo da je upravo njegov auto bio zadnji na mjestu zločina, i to sznajući sve po tragovima guma.

Istraga ide dalje, saznajemo još neke stvari i kad smo došli do samog vrhunca, opet se događa sami preokret na kraju..

Dobra priča, nego ovdje je crtež bio jako loš, rekao bi očajan. Ivo Milazzo je autor (crtač Kena), ali ovdje mi nije nikako odgovarao. Likovi su mi nekako nacrtani kao karikature, čak i lica nekih novih random likova u serijalu. Ostalo je ok. Pojavljuje se i Alphie.



06. Slučaj Geronimo

U New Yorku odmah na početku priče, jednog filmskog producenta pogađa strijela u vrat!! Saznajemo da je strijela porijeklom od plemena Navaho i da bi ubojica mogao biti indijanac. Otud i naziv tog slučaja "Slučaj Geronimo". Kad je ubijena i druga žrtva (isto takvom strijelom), polako otkrivamo koje su mu žrtve na popisu, a radi se o četvorici ljudi koji su radili na istom filmu čiji je žanr vestern. Da li je indijanac stvarno ubojica (lik vozi alpha romeo) ili je ubojica možda zadnja osoba na popisu koja se smatrala potencijalnom žrtvom?

Jako dobra priča i crtež, samo jako tužan kraj rekao bih. Žao mi je te i te osobe, pomalo je i razumijem.



07. Istraga pod crvenim svjetlima

Jedna djevojka se bacila sa Bruklinskog mosta, u početku se odmah sumnja na samoubojstvo. Ali ipak nešto kasnije saznajemo da nije to slučaj, da ju je netko drogirao i bacio sa mosta. Naime, radi se o modelu, curi koja je radila u jednoj modnoj agenciji te Nick i ekipa vide da je to dobar prvi korak da se krene sa slučajem - posjetom te agencije. Saznajemo da te cure/modeli kao van tog posla, rade i kao hostese u jednom noćnom klubu. Uskoro Nick i njegova kolegica policajka posjećuju upravo taj noćni klub gdje se okupljaju bogati biznismeni koji nakon obavljenog posla u gradu, jednostavno nemaju kamo ići da se zabave pa je taj klub upravo namijenjen njima. A ti modeli im onda služe kao ugodno društvo. Čak i jedan zamjenik tužioca uživa u društvu direktorice tih modela, pa i na neki način on "koči" Nicka i ekipu sa istragom, ali naravno, Nick kako je tvrdoglav, ne da se.

Ulazeći dublje u istragu, vidi se da su modna agencija i noćni klub na čudan način povezani, pogotovo kad još jedna djevojka biva ubivena. Ali svom srećom, ostale su neke slike i pismo koje Nick dobiva te mu stvari budu puno jasnije..



08. Okrvavljena torba

U podzemnoj željeznici vlada velika gužva, pravi kaos, što je idealna prilika za džeparoše. Upoznajemo odmah na početku takvog jednog, kojeg i ne ide baš u svom poslu. Ali uskoro nailazi na tipa koji je dobio nož u leđa, umire, a taj džeparoš uzima mu torbu i ganjaju ga mafijaši koji su odgovorni za to ubojstvo..

Ovdje nam se opet pojavljuje Alfie, kojem je taj džeparoš prijatelj, pa moli Nicka da ga strpa u zatvor, ne bi li ga tako zaštitio od mafije. Kad Nick i Marwin dolaze do tog džeparoša, počinje akcija i rješavanje misterizonog sadržaja te "okrvavljene torbe". Ovo je bila više avantura gdje nisi morao mozgati tko je koga ubio ili sl., da si do samog kraja morao mozgati o čemu se radi, ovo je bila više nekako akcijska epizoda. Također i komedija kad "Ćao draga" upravo zbog svog razgovora sa dragom nije stigao izaći pred novinare i gradonačelnika te pokupit svu slavu kako je zamislio.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/11/2018 : 17:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


09. Lov na čovjeka

Jedan čovjek po imenu "Lefty" bježi iz kaznionice "Sing Sing". Uskoro se javlja Nicku preko telefona (koji ga je bio prije par godina i strpao iza rešetaka) da kreće u ubilački pohod svojih bivših šefova jer nisu ni prstom maknuli dok je on trunuo u zatvoru. Isto tako dodaje Nicku, da mu je on zadnji na toj listi za odstrel. Nick i ekipa pokušavaju dokučit imena, popis ljudi koji bi mogli biti u opasnosti, ali im baš i ne ide od ruke. Lefty je nekako uvijek jedan korak ispred njih i pokazaje se kao veoma sposoban kriminalac. Epizoda ipak završava sa neočekivanim krajem..

Još jedna dobra epizoda prepuna akcije, a i crtež je dobar. Ovom epizodom završava 3.knjiga.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/01/2019 : 01:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


10. Smrt filmske zvijezde

Scenarij: Claudio Nizzi
Crtež: Gustavo Trigo

Vratio sam se i našem detektivu Nicku! Sjajan junak, ali nekako zapostavljen, kao da je zaboravljen od sviju. Novu epizodu otvaram knjigom 4, ubijena je filmska zvijezda! Radi se o glumici koja se zove Sonia Cross i kako istraga odmiče, saznajemo da nije bila baš omiljena. Tako da potencijani ubojica je mogao biti bilo tko! Od producenta, njezinog agenta, ljubavnika kojih, hvala bogu, nije manjkalo, razno-raznih manijaka koji su joj svašta pisali.

Ovo je solidna priča, ali ništa više od toga. Kod Nicka volim taj element iznenađenja koji me drži do same završnice stripa, a ovdje to nije bio slučaj. Nick je ubrzo znao tko stoji iza toga, a i mi saznajemo to od ubojice. Sad smo jedino trebali vidjeti kakav će Nick postaviti mamac glavnom odgovornom za ubojstvo filmske zvijezde..

Spomenimo da se ovdje pojavljuje i simpatični Alfie, najbolji "šaptač". Nije u svakoj epizodi, ali svako malo je tu, naročito kad je "podzemlje" u pitanju. Jako bitan lik u priči i u ovoj je Nicku dosta pomogao. Crtež Triga mi baš i ne paše, postoje ipak crtači koji bolje crtaju likove našeg junaka.

(priča: 7, scenarij: 7, crtež: 7, naslovnica: 7) = 70%

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2019 : 00:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


11. Opasna vrpca

Scenarij: Claudio Nizzi
Crtež: Eugenio Fiorentini & Giuseppe Sgattoni

U ovoj priči upoznajemo starog suca Jamesa Dickinsona koji je bolestan i ostalo mu je svega još par tjedana života. Prije nego se rastane sa svojim pomoćnicama, mlađoj Peggy ukratko kaže da kad ga više ne bude, da joj ostavlja u nasljedstvo svu glazbenu opremu, ploče, vrpce. Odmah nakon njihovog odlaska, sudac počinjuje samoubojstvo..

Naizgled već riješen slučaj, čini se da Nick i ekipa ovdje nemaju ništa za istraživati. Sve do trenutka kad Nick dobiva poziv od mlade Peggy da je našla jednu vrpcu koju je nasljedila od suca, a na njoj je priznanje samog suca da je lažirao jedno suđenje prije 4 godine u korist mafijaša..

Odlična priča, jedna od boljih dosad u serijalu! Na samom početku i nije imalo potencijala za nešto više. Ali upravo kad saznamo za kompromitirajući sadržaj na spomenutoj vrpci, radnja postaje napeta. U ovoj epizodi Nick se sukobljava sa svojim šefom do te mjere da daje otkaz! I odluči sve sam istražiti, pošto su umiješane velike face. Alfie je naravno opet tu nakratko da mu pomogne. Sam kraj priče nije mogao bolji ispasti, totalno luda završnica! Kao u onom filmu "The Departed". Tko je gledao, znat' će.

(priča: 10, scenarij: 10, crtež: 8, naslovnica: 8) = 90%


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/02/2019 : 00:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


12. Paukova mreža

Scenarij: Claudio Nizzi
Crtež: Jose Eduardo Caramuta

U New Yorku je kraj siječnja i radnjom smo na klizalištu. Prilikom pada jednog klizača, slučajno u ledu ugleda ženu! U isto vrijeme pratimo jednu djevojku u Stapletonu (Nebraska) kako se sprema na put autobusom za New York, i to zbog ljubavnog oglasa u kom je pronašla možda budućeg muža. Ali, da li je stvarno budući muž u pitanju..

Zanimljiva priča gdje nas Nizzi odmah na početku upoznaje sa glavnim likovima, upoznajemo ubojicu i njegov način rada, a usput pratimo Nicka i ekipu kako nastoje riješiti ovu misteriju. Ubojica je dosta pedantan, profinjen i dobro organiziran. Uživancija od epizode, a i crtež je dosta dobar. Sviđa mi se Nickov postupak na kraju priče, mislim da je dobro učinio.

(priča: 9, scenarij: 10, crtež: 8, naslovnica: 10) = 93%

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/04/2019 : 11:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Bruno Ramella


https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/04/2019 : 11:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Luigi Siniscalchi


https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2037 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 30/04/2019 : 21:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote



Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/04/2019 : 22:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Teller kupio kao podrska izdavacu? :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2037 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 01/05/2019 : 10:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Sad gledam na stranici Libellusa, broj rasprodat.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/05/2019 : 16:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin







Ko ima ovoliko brojeva?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/05/2019 : 18:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mora da je ova prica dobra kad je u ovoliko primjeraka ima ja se inace poveselio da su najavljene nove knjige..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/05/2019 : 01:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja sam izbrojao 34 primerka. To je trecina tiraza
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/05/2019 : 11:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ma ne, ipak ne. :D To je prvi Libellusov almanah (znaci prva dva almanaha), a tiraz je tada bio 500. Na stranici im stoji da je izdanje rasprodano (sada je mozda jasnije zasto), posto 2. knjige almanaha ima jos 84 kom, a trece 197, slicno i preostalih... Fali jos samo jedna jedina knjiga da se almanahi zakljuce, ali nista od 2010. kada su izdali 5. knjigu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/05/2019 : 11:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Onaj tko zeli, moze i danas skupiti cijelu kolekciju Nicka, budu cesto i oni popusti na knjige. Ali nazalost izgleda da bas i nema fanova :( a meni odlican strip..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/05/2019 : 11:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I meni. Nazalost, nikako se nije primio. :(



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/05/2019 : 11:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ono sto je dobro, da ce Dade s vremenom izdati sve epizode
Sad smo negdje na polovici serijala (ako zanemarimo onu rupu izmedju knjiga 7 i 15, ali i to ce se popuniti).

Tko voli Nicka, nabavit ce ga kako god zna, kao kiosk izdanje tesko da ce zazivjet, ali zato imamo LL i mozemo bit sretni tu nema kod njega da neki su brojevi rijetki pa da idu neke sulude cifre.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/05/2019 : 13:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ono sto je dobro, da ce Dade s vremenom izdati sve epizode
Sad smo negdje na polovici serijala (ako zanemarimo onu rupu izmedju knjiga 7 i 15, ali i to ce se popuniti).

Tko voli Nicka, nabavit ce ga kako god zna, kao kiosk izdanje tesko da ce zazivjet, ali zato imamo LL i mozemo bit sretni tu nema kod njega da neki su brojevi rijetki pa da idu neke sulude cifre.



slažem se s navedenim. Meni vrlo zabavan i opuštajući serijal.
Ako se ne varam tempo je 4 knjige u 2 godine, što bi značilo 6 epizoda godišnje. Bolje i to nego da stane kao npr. Julija.
Još da izdaju i zadnji almanah, pa krenu na specijale koji imaju daleko bolje priče od almanaha...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/05/2019 : 18:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ovo si lijepo Hrvoje napisao, "vrlo zabavan i opuštajući serijal", upravo ono što od stripa i želimo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000