forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgori Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 27/07/2009 : 23:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Same here... radije mi paše jedna "lagana" Barbatina demistifikacija od simbolike i analiza jednog introvertiranog, bezobraznog, olinjalog starog perverznjaka.



o neeee, aleksa bre, pa kako sad ovo???? :)
svo vreme se slazemo (u stvari, ja se slazem sa tvojim postovima) oko metastripa, metatekstualnosti, metafizike... i sad, odjednom ti vise pase ususkana paolina demistifikacija :(

a sam pogled na naslovnicu broja 100 me "drmne" iz sve snage, figure cudovista u ocaju liju suze dok dilanovo blago lice mase za zbogom, neverovatno kako je to angelo odradio!

i da, i meni je ddmm#2 dobar!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

aleksa crnobrnja
New Member



276 Posts

Member since 19/02/2009

Posted - 28/07/2009 : 16:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send aleksa crnobrnja a Private Message  Reply with Quote
A šta da ti kažem... često mi se dogodi da tako razmišljam... kad ne skužim o čemu Sklavi piše. :)
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/05/2010 : 16:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Od ove liste samo sam procitao Simfoniju Smrti... jest losa, ali ipak nije najgora

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Patrix
Junior Member

Croatia
411 Posts

Member since 17/12/2010

Posted - 02/03/2011 : 14:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Patrix a Private Message  Reply with Quote
Fobija i Rekvijem Za Čudovište su mi baš dobri.Simfonija Smrti ili Nesmiljeni Hook???Ipak Simfonija Smrti jer mi je naslovnica za Nesmiljenog Hooka odlična.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/03/2011 : 15:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Rekvijem je potpuno ok. Ja smatram da je Bog u Tamnici najgora epizoda

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 02/03/2011 : 20:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
Odraz Smrti i Mora Jedne Ljetnje Noci su mi najgore koje sam dosad procitao.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/03/2011 : 07:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Koljač je očajan, Hooka nisam čitao...
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 03/03/2011 : 16:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Od ovih ponudenih epizoda sam procitao samo requiem i fobiju i od toga mi je fobija ok, a requiem super, posebno na kraju onaj dio kad nessie jede onu usranu biljku i kad nam se prakticki ostavlja na izbor da si izaberemo kraj kakav zelimo (ja naravno zelim kraj u kojem je nessie stvarna, a ne da je nekakva sugava biljka kriva za sve). Od epizoda koje su mi bile uzasne mi je posebno ostao u sjecanju pakleni pas. To je tako lose razradena epizoda, di se sve rjesi u doslovno dvije stranice bez ikakvog objasnjenja i bez ikakvog smisla.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/03/2011 : 20:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Od navedenih sam pročitala jedino Fobiju. Svidila mi se ideja i kako je ispričana.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 05/03/2011 : 13:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Mislim da mene ni jedna od ponuđenih epizoda nije toliko raspizdila koliko Meduza ili Kraj svijeta. S tim da Kraj svijeta uopšte nisam razumio (možda kad bi mi neko pojasnio... :))
Od ponuđenih, glas Hook-u.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 05/03/2011 : 16:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ehm, star je vec ovo topik...ima jos sranja iza svega ovog sto se naslo na listi...
Meni Ruju postaje sve gori i gori.
Malo mu je bio Nesmiljeni u premijernoj epizodi, pa ga rehabilitovao i u "Nightmare tour" sa jos gomilom onih njegovih nebuloznih likova...
A u onom "Sve Saline ljubavi" je tek zasrao sa onom ultraverodostojnom transformacijom cak i garderobe onog lika...ma da, tu je bila i "osteomorfoza"...
Kuku lele!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/03/2011 : 16:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Juce sam namestao stripove u novokonstruisanu policu, i zagledao se u VC Dylane...jebote, od onih 40, jedno 5 mogu da kazem da su mi se totalis svideli (Nekropolis, Veliki san, Marti, Groblje nakaza, Krcma na kraju sveta), nekih 15 sam umeo da se setim posle podsecanja, a ostalo mi je sve bezmalo isparilo iz memorije...bitno je da dnevnikovih 59 znam u prste otprilike. Mada nije iskljuceno da sam alchajmerovao u ranom stadijumu, pre bih rekao da je ovo pokazatelj drasticnog pada kvaliteta u serijalu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 05/03/2011 : 17:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Glasao za Koljaca.Ubi Boze epizoda i to jos sire od ovog postavljenog spiska...
Obrazlozenje:konfuzna prica,Copolin(dockE,s golemo slovo,a? )crtez nemiran,imas osecaj kao da ljude i stvari "baca"na papir.Ono sto "cemetira" sve ovo je lektor koji nije ni hteo da razume pricu pa je napravio tesku konfuziju od prevoda.Obilje nelogicnosti u naraciji... :)
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 05/03/2011 : 18:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Znas li kad ce "sastranjski" da s'vate ovo sta je to s golemo slovo?!
Njeknja!

Naravno da Copolin pocinje s golemo...
A (ovo si ja s A veliko da pocnem recenicu) crtez mu je s malo, u svakom slucaju!
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 05/03/2011 : 19:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
Pobuna automobila.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 05/03/2011 : 23:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Kraj?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000