forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2010.: Sneak preview
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/07/2009 : 12:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Zbog velikih obiteljskih problema kroz koje prolazim vec nekoliko mjeseci nisam u mogucnosti biti cesto na forumu, no svjestan sam da mnogi od vas trebaju dovoljno rano saznati sto vise toga (termin, gosti, program itd.) o 5. MaFestu kako bi bili u mogucnosti posloziti svoje planove (godisnji, slobodni dani itd.) za dolazak u Makarsku.

Stoga, evo samo par elementranih stvarcica cisto da mozete imati barem djelomicnu viziju o tome sto ce vas cekati dogodine tu kod nas u Dalmaciji.

Termin je 20.-23.5.2010.

Glavni gosti koji su do sada potvrdili svoj dolazak su (abecednim redom):

Enrique Sanchez Abuli (Spanjolska)
Pasquale Frisenda (Italija)
Zoran Janjetov (Srbija)
Ivo Milazzo (Italija)
Goran Parlov (Hrvatska)
Eduardo Risso (Argentina)

Naravno, ovo nije ni blizu konacna lista gostiju, a u to cete se i sami moci uvjeriti kroz mjesece koji slijede.

Takodjer samo napomena da pripremamo i nekoliko novih stvari koji ce 5. MaFest uciniti jos sadrzajnijim, boljim i atraktivnijim u odnosu na prethodna 4, no o tome cemo nekom drugom prilikom.

Na kraju dvije molbe.

Prva je za sve vas koji cete imati pitanja vezanih za 5. MaFest. Naime, unaprijed se ispricavam zbog cinjenice sto cu sigurno kasniti u odgovaranju na ista jer situacija u obitelji mi ne ostavlja prevelikog prostora za manevar.

Druga je za webmastera/moderatore. Molim vas da ne stavljate sticky na ovaj topic jer se ne radi o sluzbenom topicu za 5. MaFest, nego o topicu koji sluzi cisto kao kratka informacija za sve one kojima MaFest nekoga vraga znaci u zivotu i kojima se ovom prilikom zahvaljujem od srca u ime svih nas koji se trudimo oko MaFesta 24 sata dnevno, 365 dana u godini...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 22/08/2009 23:13:51

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 18/07/2009 : 12:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
Jebote, doveli ste Milazza!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/07/2009 : 12:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cibalia

Jebote, doveli ste Milazza!

BOLJE BI MU BILO DA PONOVO NACRTA NEŠTO OD KENA, POŠTO SAM POČEO DA GA ČITAM!
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 18/07/2009 : 12:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by cibalia

Jebote, doveli ste Milazza!

BOLJE BI MU BILO DA PONOVO NACRTA NEŠTO OD KENA, POŠTO SAM POČEO DA GA ČITAM!


To je veliki napredak. Nadam se da češ početi polako širiti svoje vidike.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/07/2009 : 12:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ovakvo ludilo od gostiju tesko da je iko mogo da ocekuje
Samo abecednim redom je i moguce predtaviti ovakve goste,jer se ne zna ko je ovde od koga ostavio vise traga u strip-umetnosti.
I jos jednom - LUDILO
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 18/07/2009 : 12:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
opa! risso!
bravo momci.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/07/2009 : 12:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cibalia

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by cibalia

Jebote, doveli ste Milazza!

BOLJE BI MU BILO DA PONOVO NACRTA NEŠTO OD KENA, POŠTO SAM POČEO DA GA ČITAM!


To je veliki napredak. Nadam se da češ početi polako širiti svoje vidike.

To ti je kad sin počne da uči tatu kako se prave deca...
Moji vidicu su izuzetno široki, a Kena sam nepravedno zapostavljao svo vreme...
Go to Top of Page

shommy
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 03/09/2006

Posted - 18/07/2009 : 13:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send shommy a Private Message  Reply with Quote
Eh kad bi drustvo Abuliju pravio i Bernet,da na jednom mestu okupimo najbolji strip tandem svih vremena

P.S.
Ma kakav Ken i ostali(Torpedo,100 Bullets...)Mark i Blek su zakon

Pokusacu da dodjem na 5 jubilarni Mafest ali zavisi da li cu tada biti u ovom delu Evrope.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/07/2009 : 13:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Gastone nemoj se puno brinuti za nas.Obitelj je na prvom mjestu a sve ostalo je sporedno(čak i stripovi).
Gosti su ludilo i imam osjećaj da će idući Mafest biti najbolji do sada.
A mogla bi pasti i rekordna posjećenost kad bi se neki forumaši okuražili i došli pa makar i na kupanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 18/07/2009 : 13:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
iskreno, za Parlova je i bilo vrijeme
a za ostatak ekipe nemam sta da kazem, jednostavno sam bez teksta
iako sam vec znao ponesto oko gostiju za predstojeci MaFest

LUDILO sto kaze ovaj Nishlija povise

EDIT:Be strong

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke

Edited by - Malicius on 18/07/2009 13:12:14
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 18/07/2009 : 13:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Uf, neki od mojih omiljenih crtaca! Sad ću baš da planiram i ima da isplaniram dolazak!

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/07/2009 : 13:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Kad mene ne racunate u glavne goste, ne znam ni da li da razmisljam o dolasku.
No, razmotricemo sa sotonom.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/07/2009 : 14:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Enrique Sanchez Abuli (Spanjolska)
Pasquale Frisenda (Italija)
Ivo Milazzo (Italija)
Goran Parlov (Hrvatska)
Eduardo Risso (Argentina)

ako se ne varam svi su crtali MV osim Rissa!?


Posebno mi je drago zbog Rissa!

Nadam se da ce i 2010 Ferri biti pozvan!

Takodje neko iz Dylana i Dampyra.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39114 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/07/2009 : 14:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Gastone nemoj se puno brinuti za nas.Obitelj je na prvom mjestu a sve ostalo je sporedno(čak i stripovi).
Gosti su ludilo i imam osjećaj da će idući Mafest biti najbolji do sada.
A mogla bi pasti i rekordna posjećenost kad bi se neki forumaši okuražili i došli pa makar i na kupanje.



Eto mene verovatno opet na kupanju!!! Rekao sam onim zenama tamo da mi sacuvaju kupaci..
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 18/07/2009 : 14:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Enrique Sanchez Abuli (Spanjolska)
Pasquale Frisenda (Italija)
Ivo Milazzo (Italija)
Goran Parlov (Hrvatska)
Eduardo Risso (Argentina)

ako se ne varam svi su crtali MV osim Rissa!?




brate mili, google u ruke i provjeri tko je abuli
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 18/07/2009 : 14:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Eto mene verovatno opet na kupanju!!! Rekao sam onim zenama tamo da mi sacuvaju kupaci..



e, nagodinu i ja ima da se okupam
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/07/2009 : 15:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Malicius

iskreno, za Parlova je i bilo vrijeme
a za ostatak ekipe nemam sta da kazem, jednostavno sam bez teksta
iako sam vec znao ponesto oko gostiju za predstojeci MaFest

LUDILO sto kaze ovaj Nishlija povise

EDIT:Be strong



I jos Gaston kaze:"Naravno, ovo nije ni blizu konacna lista gostiju, a u to cete se i sami moci uvjeriti kroz mjesece koji slijede."
Pa di ces vise od ovoga
Mada bi stvarno mogo i Bernet
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/07/2009 : 15:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Kad mene ne racunate u glavne goste, ne znam ni da li da razmisljam o dolasku.
No, razmotricemo sa sotonom.



Ja cu da gledam da dodjem pa taman ti snosio sve troskove
EDIT: Evo ja cu da snosim sve troskove putovanja i smestaja za obojicu kad budemo isli na okupljanje u Nis

Edited by - Tex Willer on 18/07/2009 15:05:45
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/07/2009 : 15:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by King Warrior

Enrique Sanchez Abuli (Spanjolska)
Pasquale Frisenda (Italija)
Ivo Milazzo (Italija)
Goran Parlov (Hrvatska)
Eduardo Risso (Argentina)

ako se ne varam svi su crtali MV osim Rissa!?




brate mili, google u ruke i provjeri tko je abuli


ma da, vidio sam sad. Ime mi je bilo poznato valjda iz Torpeda, pa sam nesto preklopio da je radio MV
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/07/2009 : 15:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch


Eto mene verovatno opet na kupanju!!! Rekao sam onim zenama tamo da mi sacuvaju kupaci..



Vidija si da je ludilo u Makarskoj i da nema nikih problema.Reci svima da se ne boju i da dođu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 18/07/2009 : 15:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ma da, vidio sam sad. Ime mi je bilo poznato valjda iz Torpeda, pa sam nesto preklopio da je radio MV




Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/07/2009 : 17:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Gastone,hvala ti što u teškim trenucima uveseljavaš forumaše izvanrednim vijestima.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 18/07/2009 : 17:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Fantastične vijesti, ako se nešto može pomoći, cijeli MaFest tim zna da nam se može obratiti!
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 18/07/2009 : 18:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Ajme majko, koji gosti! Za nepovjerovat. Svaka cast.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/07/2009 : 19:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by sawitch

Eto mene verovatno opet na kupanju!!! Rekao sam onim zenama tamo da mi sacuvaju kupaci..



e, nagodinu i ja ima da se okupam



da da i još neki

Gastone kao što su ti rekli, obitelj na prvom mjestu, nadam se i želim da se sve okonča sretno


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 18/07/2009 19:19:08
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/07/2009 : 22:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast!

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000