forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 198

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/11/2017 : 19:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

dobra žena je bolja od solidne. isto i strip



ovo

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/11/2017 : 19:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Po meni solidan i dobar imaju isto značenje - osrednje. Na skali od 1 do 5 to bi bila ocjena 3. Zatim ide vrlo dobar i odličan :)


iz mog ugla ne - solidno je "za malo" dobar.

A:Kakva je ta i ta ženska?
Dobra!!

B:Kakva je ta i ta ženska?
Solidna.

Koju bi pre odabrao?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/11/2017 : 19:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
I prvuu i drugu

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/11/2017 : 19:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
i to što kažeš :)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/11/2017 : 21:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
A ja mislio da dame biraju...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 06/11/2017 : 21:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Wolfman

Po meni solidan i dobar imaju isto značenje - osrednje. Na skali od 1 do 5 to bi bila ocjena 3. Zatim ide vrlo dobar i odličan :)


iz mog ugla ne - solidno je "za malo" dobar.

A:Kakva je ta i ta ženska?
Dobra!!

B:Kakva je ta i ta ženska?
Solidna.

Koju bi pre odabrao?



Trik pitanje, radi se o istoj osobi.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/11/2017 : 13:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Valjda A iz profila, a B frontalno, ili obratno. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/11/2017 : 20:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Startao je i 3. ciklus serijala Das verlorene Land / Complainte des landes perdues.

Prvi ciklus od 4 albuma je crtao kvrga Rosinski (Darkwood je na trećem broju), drugi ciklus veliki Philippe Delaby koji je nažalost preminuo prije završetka četvrtog albuma,
dok je treći ciklus povjeren Béatrice Tillier.
Malo sam bio sumnjičav zbog odabira ali nisam trebao, Tillier radi odličan posao.

Jedan od mojih omiljenih fantasy serijala. Ko će dočekati nastavak! Kako bi ovo valjalo vidjeti u integralima.










Have mercy
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/11/2017 : 20:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Zaljubih se u Béatrice (u njen crtež i pojavu):

https://www.bedetheque.com/auteur-925-BD-Tillier-Beatrice.html
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/11/2017 : 20:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Baš ljepotica.

Čitao sam od nje još ovu Šumu djevica, isto dobar fantasy, ali ovdje mi djeluje još bolje.
Možda zbog priče, kažem jedan od omiljenih serijala.

Have mercy
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2017 : 10:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Hard Boiled

Jos jedan Millerov strip koji mi pricom nije legao. Tj price ovdje moglo bi rec da skoro i nema...Ali crtez, ajme majko crtez je jednostavno nevjerovatan, da covjek moze nabacat toliko sitnih detalja u skoro svaku slicicu je jednostavno nevjerovatno. Procitao sam sken koji u nekoj ultra kvaliteti pa se moze fino zumirat i pregledat svaki detalj.
Jednostavno predivan crtez, steta sta je prica losa.



Treći Zavjet

A neznam sto reci o ovom stripu. Em je crtez malo jako dobar, malo prosjecan. Em je prica malo dosadnjikava, malo napeta.
Sve u svemu, OK strip za procitat i zaboravit.
Po nicem se ne istice...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/11/2017 : 14:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Crtež je grom gromova, nevjerovatan, nestvaran.
On diže priču.

Valjda je jasno da se ovo odnosi na Hard Boiled

Have mercy

Edited by - izivko on 08/11/2017 14:51:05
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2017 : 14:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Crtež je grom gromova, nevjerovatan, nestvaran.
On diže priču.


Moze se na svakoj slici izgubit 10-15 minuta samo promatrajuci sve te sitnice. Geof Darrow jednostavno nije normalan, bas me zanima koliko mu je trebalo da to sve tako nacrta.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/11/2017 : 05:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Green Manor

Jako dobar skup kratkih pricica koje pomalo padaju kvalitetom kako strip ide dalje jer su sve vise manje na slican princim.
Koncipirane su tako da nam ih prepricava dementan batler.
Mozda da su ipak mrvu duze price...ovako je to ipak mozda malko prekratko, ali sve u svemu svidjelo mi se.
Crtez je odlican, saren, jednostavan, lijep.

Sami



Neznam ni zasto sam posudio ovaj strip.
Mozda jer sam vidio da je izasao drugi integral, neznam ni sam.

Uglavnom, mene je ovaj strip oduesevio, jednostavno je odlican.
Prica koja jako baca na TWD, gdje se klinci probude jedno jutro sami i pocinju malo po malo hvatat konce sto im se dogodilo...
Ima i misterije i to je dio koji mi se najvise svidja, dio te misterije se otkrije na kraju integrala. Volim kad autor ne otkrije prebrzo sve, volim kad me drzi napetim i zaintrigiranim
Odlican jednostavn i saren crtez i radnja u kojoj su klinci u glavnoj ulozi bi mogli zavarat da je ovo strip za djecu, ja bi rekao da nije.
Prica mi je odlicna, i napeta, sinoc sam mislio procitat samo prvo tom, i naravno nisam stao dok ga nisam procitao cijelog.
Strip mi ima bas ono nesto, jednostavno odlican bez previse mudrovanja.

Naletio sam i na simpaticne ''psovke'' u ovom stripu.
Nego Mrkva jesi ti citala ovo?



Vidim da sve skupa ima 10 tomova dosada, drugi integral ima manje stranica i cini mi se da u njemu ima samo 4 toma ili ?


EDIT: Vidim ima i film, vjerovatno je los (kao npr Valerian), ali cu pogledat

http://www.imdb.com/title/tt3838034/



EDIT 2: Tek sada skuzio da je oba stripa pisao isti scenarist

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 12/11/2017 18:58:31
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/11/2017 : 15:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Vidim da sve skupa ima 10 tomova dosada, drugi integral ima manje stranica i cini mi se da u njemu ima samo 4 toma ili ?


Da, drugi integral sadrži četiri albuma.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/11/2017 : 18:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Tek sada skuzio da je oba stripa pisao isti scenarist




Vehlmann je jako zanimljiv scenarist. Preporučam odličnu Ljepotu tame i vrlo dobrih Pet bagdadskih pripovjedača, ako nisi već čitao. Imaš i među interliberskim novitetima Markiza od Anaona koji, bar sudeći po prvom albumu, djeluje intrigantno.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/11/2017 : 18:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Tek sada skuzio da je oba stripa pisao isti scenarist




Vehlmann je jako zanimljiv scenarist. Preporučam odličnu Ljepotu tame i vrlo dobrih Pet bagdadskih pripovjedača, ako nisi već čitao. Imaš i među interliberskim novitetima Markiza od Anaona koji, bar sudeći po prvom albumu, djeluje intrigantno.





Je je, Markiza sam vec procitao privju i djeluje jako dobro.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/11/2017 : 15:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovog Markiza sam jucer na IL uzeo "nenamjerno" ... kod auta kad smo slagali Fibrine stripove u vrecice, svakome svoje, i ispostavilo se da je netko greskom uzeo 2 komada ovoga stripa. Pa rekoh ajde da ga ne vracamo nazad, ja cu ga uzeti.
Nadam se da je to bio "divine intervnetnion" te da ce strip valjati, posto ga isprva nisam planirao uzeti. Mrkve ti!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2017 : 18:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH



Uglavnom, mene je ovaj strip oduesevio, jednostavno je odlican.
Prica koja jako baca na TWD, gdje se klinci probude jedno jutro sami i pocinju malo po malo hvatat konce sto im se dogodilo...
Ima i misterije i to je dio koji mi se najvise svidja, dio te misterije se otkrije na kraju integrala. Volim kad autor ne otkrije prebrzo sve, volim kad me drzi napetim i zaintrigiranim
Odlican jednostavn i saren crtez i radnja u kojoj su klinci u glavnoj ulozi bi mogli zavarat da je ovo strip za djecu, ja bi rekao da nije.
Prica mi je odlicna, i napeta, sinoc sam mislio procitat samo prvo tom, i naravno nisam stao dok ga nisam procitao cijelog.
Strip mi ima bas ono nesto, jednostavno odlican bez previse mudrovanja.


Vidim da sve skupa ima 10 tomova dosada, drugi integral ima manje stranica i cini mi se da u njemu ima samo 4 toma ili ?



valjalo bi da češće čitaš moje komentare .
šalim se,ali eto i meni su Sami jedno od najprijatnih iznenađenja BD scene zadnjih godina.
I takođe me je na trenutke podsetio na Voking dede - čak sam mislio i da sam napisao to,ali sad pogledah,i videh da nisam.

Jedino što bih voleo kod ovog serijala je da ga Velman ne razvlači previše.

A što se tiče njega (mislim na Velmana),čovek me je skroz kupio svim svojim stripovima - Samima,Lepotom tame,Bagdadskim pripovedačima,Green manorom,novim Spirouom, tako da Markiza od Anoana kupujem na "je'n,dva"!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/11/2017 18:28:13
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/11/2017 : 18:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo trenutno citam Moć Neivinih koje sam jucer napokon uspio zgrabit u knjiznici i zasad je odlican (sredina treceg toma), i da neznam tko je scenarist...mislio bi da je Van Hamme.
A na poslu posto nije bilo posla sam procitao skenove Alix Senatora (3-5) i strip mi se svidja i rado bi ga volio u kolekciji, ali posto ga izdaje pouzdani BG, cini mi se da nista od toga :(

A sto se tice Samih, neznam, jos razmisljam, sutra idem na IL pa cu vidit kakve mi budu financije tj na sto cu sve naletit gore.
Imam popis na kojem imam 100% kupujem, i one koji su pod mozda.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2017 : 18:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Evo trenutno citam Moć Neivinih koje sam jucer napokon uspio zgrabit u knjiznici i zasad je odlican (sredina treceg toma), i da neznam tko je scenarist...mislio bi da je Van Hamme.
A na poslu posto nije bilo posla sam procitao skenove Alix Senatora (3-5) i strip mi se svidja i rado bi ga volio u kolekciji, ali posto ga izdaje pouzdani BG, cini mi se da nista od toga :(

A sto se tice Samih, neznam, jos razmisljam, sutra idem na IL pa cu vidit kakve mi budu financije tj na sto cu sve naletit gore.
Imam popis na kojem imam 100% kupujem, i one koji su pod mozda.


Moć nevinih i Petar Pan su mi dva najbolja ovogodišnja stripa.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2017 : 19:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ovog Markiza sam jucer na IL uzeo "nenamjerno" ... kod auta kad smo slagali Fibrine stripove u vrecice, svakome svoje, i ispostavilo se da je netko greskom uzeo 2 komada ovoga stripa. Pa rekoh ajde da ga ne vracamo nazad, ja cu ga uzeti.
Nadam se da je to bio "divine intervnetnion" te da ce strip valjati, posto ga isprva nisam planirao uzeti. Mrkve ti!





Jeste li barem platili taj primjerak viška?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/11/2017 : 19:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Evo trenutno citam Moć Neivinih koje sam jucer napokon uspio zgrabit u knjiznici i zasad je odlican (sredina treceg toma), i da neznam tko je scenarist...mislio bi da je Van Hamme.



gde nadje van hama, taj skoro da i nije zalazio u problematku drustva danas
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2017 : 19:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ako je neko zalazio u tu sferu,to je onda Van Ham.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 10/11/2017 : 20:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
[
[/quote]
Moć nevinih i Petar Pan su mi dva najbolja ovogodišnja stripa.
[/quote]
Evo prije pola sata završio Petra Pana i bas, bas, bas je dobar. Nije mi najbolji ove godine ali u vrhu sigurno je. Moć nevinih mi nije sjela na prewievu.
Go to Top of Page
Page: of 198 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000