forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 198

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/11/2017 : 20:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ja sam sad po drugi put procitao moc nevinih, ljudi pruzite sansu ovom stripu. nije lagan, al se isplati. zalazem svoj obraz za ovo (doduse ako vam se ne svidi, svasta cu reci na vas racun )

Edited by - kasper on 10/11/2017 20:08:13
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2017 : 20:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivke80

[


Moć nevinih i Petar Pan su mi dva najbolja ovogodišnja stripa.
[/quote]
Evo prije pola sata završio Petra Pana i bas, bas, bas je dobar. Nije mi najbolji ove godine ali u vrhu sigurno je. Moć nevinih mi nije sjela na prewievu.
[/quote]
koji ti se svideo više od PP?

Moć nevinih - pretpostavljam da je privju iz prvog albuma - veruj mi da je i meni početak bio neobećavajuć (pisao sam već o tome na odgovarajućoj temi) - ali od drugog albuma strip vozi za sve pare.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/11/2017 20:09:20
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 10/11/2017 : 20:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivke80

[


Moć nevinih i Petar Pan su mi dva najbolja ovogodišnja stripa.


Evo prije pola sata završio Petra Pana i bas, bas, bas je dobar. Nije mi najbolji ove godine ali u vrhu sigurno je. Moć nevinih mi nije sjela na prewievu.
[/quote]
koji ti se svideo više od PP?

Moć nevinih - pretpostavljam da je privju iz prvog albuma - veruj mi da je i meni početak bio neobećavajuć (pisao sam već o tome na odgovarajućoj temi) - ali od drugog albuma strip vozi za sve pare.
[/quote]

Meni je iskreno od ovogodišnjih izdanja najbolje sjeo Abelard. Nekako me dirnuo. Odlični su mi i bili Batman Godina prva, Vječni rat i Petar Pan. Večeras mi dolazi tura sa Interlibera i tu su mi velike nade u Velikog zlog lisca čiji prewiev mi je bio vrh a mislim da će mi i Hellboy sjesti.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/11/2017 : 20:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ajde se malo saberite i napravite odgovor da valja, ovo mi je sprdnja citati
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2017 : 20:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivke80

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivke80

[


Moć nevinih i Petar Pan su mi dva najbolja ovogodišnja stripa.


Evo prije pola sata završio Petra Pana i bas, bas, bas je dobar. Nije mi najbolji ove godine ali u vrhu sigurno je. Moć nevinih mi nije sjela na prewievu.


koji ti se svideo više od PP?

Moć nevinih - pretpostavljam da je privju iz prvog albuma - veruj mi da je i meni početak bio neobećavajuć (pisao sam već o tome na odgovarajućoj temi) - ali od drugog albuma strip vozi za sve pare.
[/quote]

Meni je iskreno od ovogodišnjih izdanja najbolje sjeo Abelard. Nekako me dirnuo. Odlični su mi i bili Batman Godina prva, Vječni rat i Petar Pan. Večeras mi dolazi tura sa Interlibera i tu su mi velike nade u Velikog zlog lisca čiji prewiev mi je bio vrh a mislim da će mi i Hellboy sjesti.
[/quote]
slažem se - odličan je i abelard i godina prva i večiti rat;a sigurno je da tek u ovoj il turi dolaze pravi biseri.

ali mi je ipak PP suvo zlato!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/11/2017 : 21:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Jeste li barem platili taj primjerak viška?


Pa naravno. Ali sa standa smo samo na brzinu stavili stripove u tisucu vrecica, a onda kod auta sve van i ponovno stavljali u oznacene vrecice. I tu se ispostavilo, da imamo dva komada tog stripa kojeg "je samo jedan uzeo", to jest, stavio tamo na standu na kup za nas. Jeste, mogli smo se vratiti, ali ... vidio sam Bozji prst u tome pa se ponudio da ga uzmem za sebe.

Ali imas pravo, trebali smo dobiti i komad gratis.

*sala mala*




Za sada se jos ne usuđujem stavljati ruku u vatru sta ce biti "vatreno oruzje" ovogodisnjeg Interlibera. No, znao sam da moram uzeti lisca. Ok, i nekoliko drugih njih ... lisceva. A sada sve to procitati do kraja februara/veljace.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/11/2017 : 05:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Sto se citanja tice ja sam trenutno u nekakvom ''crunch mode-u'' i vec me zaposlenici u gradskoj knjiznici cudno gledaju, ali barem su se navikli da dolazim sa 2 clanske iskaznice po duplu dozu svakih par dana (max je 4 knjige po iskaznici)

Sad cu vj malo ohladit nakon IL. Tj citat cu to sto cu kupit, a ne iz knjiznice

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/11/2017 : 18:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo mene opet

Posljednji uzlet

Svidjela mi se naslovnica, a i bedeteka je rekla da je one shot, a i bio je 30kn. Crtez je fora, dosta sareno, prica je onako li-la, procita se za valjda 10-20min ti sve skupa. Radnja prati 4 pilota u WW2 i njihove sudbine, tako da su tu zapravo 4 kratke price.
Strip je bio u celofanu i kad sam ga otprakirao doma, neugodno iznenadjenje. Stranice onako valovite, kao kad sam ko mulac crtaoo vodenim bojama i pretjerao, no dobro za 30kn se necu bunit, ali morao sam spomenut.

EDIT: Evo slike ''valovitih'' stranica, morao sam slikat pod ovim kutem da se bolje vidi:




Metabarun 3 i 4

Procitao sam ih danas sva 4 (morao sam se osvjezit pa sam ponovno procitao prva 2). Ja sam kad je u pitanju Jodoverse poprilicno subjektivan, tako da je meni ovaj strip odlican. Svdija mi se ovo sto je svaka 2 toma drugi crtac da ih sto brze uspiju izbacit svih 8. Jel ovo najbrze izlazeci BD (u FR 5 tomova u cca 2 godine)?
I dok mi je skoro pa savrseni Secherov crtez vise bacao na kakvu video igru, Henrichonov crtez je ipak vise ''stripovski'', ne izgleda toliko kompjuterizirano, a opet se odlicno sve uklapa, izgleda naravno odlicno. Prica ide dalje, samo ovaj put zavrsava sa malim cliffhangerom, a treba cekati...

EDIT: I da ne zaboravim spomenut odlicno izdanje Hangara 7, stranice su toliko debele da sam svaki put provjeravo 2-3 puta jer sam mislio da sam kod okretanja zgrabio vise stranica.

Crveni Barun 1-3

Malo drugacija prica o Crvenom Barunu, naravno izmisljena i napravljena da bude zabavnija.
Crtez je odlican, neznam meni se cini da je to cak crtano preko fotografija, izgleda bas jako stvarno, i da u nekim trenutcima me podsjetio na spot grupe A-Ha: Take on me.
Ne kuzim zasto ovo nije izdano kao integral, imalo bi puno vise smisla, inace ovo je izdanje npr odradjeno kvalitetno od strane SA, samo je malo preskupo jos uvijek (posudio sam u knjiznici).

Moć Nevinih

E ovo mi je prava mala poslastica!
Jako dobar strip, prociato sam ga do pola (knjiznica) i kupio ga.
Prica je malo zamrsena, ali opet je na kraju sve dosta jednostavno, samo je nacin pripovjedanja fora i malo drugaciji da zakomplicira pricu.
Crtez je isto jako dobar, a Fibrino izdanje ne moram ni komentirat, tu mislim da svi vec znamo sto dobivamo

Ostala mi jos Vendetta iz knjiznice i mala hrpica koju sam uzeo na IL, samo sto sad neznam sto bi prije...Metabaruni su mi bili apsolutni prioritet, a sada vise neznam dalje, o slatke muke

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/11/2017 07:11:40
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 14/11/2017 : 20:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Torpedo: Druga strana medalje
Punim kolekciju strip-agentovog Torpeda i uživam u čitanju svake epizode. Ovo remek-djelo je savršen spoj noir atmosfere, crnog humora i odlično napisanih dijaloga. Bernetov crtež je fenomenalan, odlično crta izraze lica likova.
Od pet kratkih priča, sve su odlične, no prva mi se najviše svidjela. Način na koji se Torpedo izvuče je legendaran.
U prvoj priči je i legendarni citat: "Bez truda, nema ni bluda"
Ocjena: +5/5



Edited by - karlitos on 14/11/2017 20:07:40
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 14/11/2017 : 20:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Torpedo: Probavne smetnje
Fenomenalno, pa i više. Polako sam čitao kako bi mi ovo remek-djelo što duže potrajalo. Najviše mi se svidjela priča Tko se boji vuka još. Ta mi priča spada pod omiljene epizode Torpeda.
Ne želim baš sad svemu djeliti petice, ali ovo je definitivno zaslužuje.
Ocjena: +5/5
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/11/2017 : 21:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
karlitos,pretpostavljam da ti je ocena 5+/5,jer +5/5 ne znači ništa.
a to 5+/5 si uzeo od mene,a da me pre toga nisi pitao za copyright!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 14/11/2017 : 21:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

karlitos,pretpostavljam da ti je ocena 5+/5,jer +5/5 ne znači ništa.
a to 5+/5 si uzeo od mene,a da me pre toga nisi pitao za copyright!


Hehehe, sorry za copyright.
Ma dobro, shvaća se značenje. Bilo pet plus ili plus pet, Torpedo to itekako zaslužuje.

Edited by - karlitos on 14/11/2017 21:50:42
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 14/11/2017 : 21:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ne slušaj anta, opet se kiti tuđim perjem.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 14/11/2017 : 22:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Roter Mond (Kult 2005, 64 str. / Los Misterios De La Luna Roja 1998)

Kratki serijal dvojice kvrga, u 4 dijela prvi put objavljen 1998.

Što je rekao otac sinu kada ga je naučio govoriti i hodati?
Šuti i ne mrdaj!


Lupeški gospodar od Leona upravo je osvojio Buriju a njezinog kralja bacio u najmračniju tamnicu.
Crveni mjesec, kćerka kralja i vile, uspije pobjeći i odluči povratiti svoju domovinu i osloboditi dragoga taticu.
Da bi u tome uspjela, potrebna joj je vojska koju čine: leteći čovjek, plesač na užetu, ljudska piramida, dresirani medvjed, krotiteljica mačaka, dvije govoreće ptice…
Mjesec je zbunjena: gdje ih sve pronaći, i postoje li uopće?
Uz pomoć svog viteza, mladog komedijaša Antolina i nevidljivog malog prijatelja, tajanstvenog gospodina Brana i neobične trupe Mjesec kreće u bitku…

Predivan strip, šarmantan, zabavan! Za djecu i one koji se osjećaju mladima. Preporuka!













Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/11/2017 : 19:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
dobra preporuka za ovaj Triljov&Risov strip - nisam znao za njega.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/11/2017 : 19:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos


Hehehe, sorry za copyright.
Ma dobro, shvaća se značenje. Bilo pet plus ili plus pet, Torpedo to itekako zaslužuje.


Itekako zaslužuje,apsolutno se slažem - ja ga imam od Strip agenta u kompletu,ali planiram uzeti i Fibrino (ili Darkvudovo ako požure) integralno izdanje!

quote:
Originally posted by Shaner

Ne slušaj anta, opet se kiti tuđim perjem.



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 15/11/2017 19:54:37
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/11/2017 : 23:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

dobra preporuka za ovaj Triljov&Risov strip - nisam znao za njega.


E kad je tako, evo onda još jedan friško pročitan, Trillo i Meglia.

Irish Coffee (Carlsen 1992, 48 str. )

Koliko sam uspio saznati na netu, a to je jako malo, strip je nastao kao plod suradnje dvojice Carlosa, Trilla i Meglie - i to je ono što je sto posto sigurno -,
a izlazio je u argentinskom časopisu Puertitas u razdoblju od 1989 do 1994. U toj prvoj fazi objavljeno je 12, vjerojatno kraćih priča u crno-bijeloj tehnici.
U drugoj fazi su nastale, pretpostavljam 2? albumske priče u boji namijenjene za europsko tržište koje je objavio i Carlsen.
Argentinski izdavač Napoleones je 2011 objavio integral od 208 strana u velikom formatu s najtvrđim mogućim koricama, a predgovor je napisao Eduardo Maicas.
Cijena, sitnica – 200 baksa. Ne jamčim za istinitost podataka!

Irish Coffee je detektiv s natprirodnim moćima, nešto kao talijanski Dylan Dog, voli žene, ima i svog inspektora Blocha (ovdje insp. Martini) koji mu povjerava posebne zadatke jer Irish Coffee je specijaliziran za rješavanje i onih najsloženijih slučajeva koji uključuju i duhove, pa čak i proizvode svoje vlastite podsvijesti.

A evo i kratkog sadržaja drugog albuma čija priča se meni više svidila.
King Stephenson, majstor horor-kina, zapao je u tešku krizu: Muče ga njegove vlastite, strašne vizije koje svakodnevno on sâm prenosi na filmsku vrpcu.
Istodobno neka tajanstvena sila manipulira njegove filmove i na koncu još izgubi i svoju sjenu. Samo mu Irish Coffee može pomoći ali, avaj, i njemu je potrebna pomoć jer zapada u stravičnu noćnu moru…

Dobar je ovaj irski Gaucho, karizmatičan, melankoličan, ima smisla za humor, jesam li rekao da voli žene? … zanimljiv lik.
Jako mi se svidio crtež, manje ova vintage boja. Šteta što ovoga nema još a nije da nije bilo potencijala. Preporuka














Have mercy
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/11/2017 : 18:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote



Shenzhen - Guy Delisle

Ovaj strip mi je igrom slučaja dospio u ruke pa sam ga odlučio pročitati usprkos prethodnom razočaranju Pyongyangom. Nije ni ovdje situacija puno drugačija, no ipak mi je malo bolji od prethodno navedenog. Delisle još jednom odaje dojam osobe koju više muči to što ljudi ne razumiju njega, nego što on ne razumije njih. Što je okolina drugačija od one njemu poznate, to mu je gore. Zapravo ne shvaćam zašto takvi ljudi uopće putuju. S pozitivne strane, Shenzhen mi se čini malo dinamičniji i raznovrsniji od Pyongyanga, čemu uvelike doprinose i kratki izleti u obližnje gradove, kao i uspostavljanje kakve-takve veze s lokalnim stanovništvom. Crtež kao i uvijek pojednostavljen, karikaturalan i ni po čemu impresivan. Sve sam sigurniji da neću propustiti ništa ako preskočim ostale (putopisne) stripove ovog autora.

5/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/11/2017 : 19:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
V kao Vendetta

Evo tek ovaj tjedan sam napokon procitao ovaj strip i mislio sam da mi se nece svidjet jer mi film iskreno i nije bas nesto.
Ali strip je odlican, prica je napeta i tjera na citanje i to premda sam znao ishod jer sam glupson prvo pogledao film.
Ima mi strip tu neku odlicnu atmosferu koja se moze nozem rezat.
Slicnu atmosferu mi ima i Eternaut.
Volim distopijsko/big braderovsku buducnost kakva je zastupljena u ovom stripu.
Jos jedan Moore-ov strip koji sam procitao i koji me nije razocarao (procitao jos i Watchmene, Halo Jones i The Killing Joke).
Jedino crtez mi se bas i nije svidio, te boje mi nekako ne pasu, neznam, cudne se, mozda da su ga pustili c/b...a mozda sam samo zabudalio bzvz.

Sve u svemu, ovo bi uz jos neke stripove po meni spadalo u opcu kulturu.

Vjerovatno cu jednog dana u knjiznici posudit i Cudoviste iz Mocvare, pa da vidim kakav je


Sami knjiga druga


Odlicno i dalje.
Prije sam vise-manje sve napisao, jako jako ugdono iznenadjenje.
Meni se bas svidio ovaj serijal i napeto cekam ostatak.
Crtez je i dalje odlican, prica je napeta, jednostavno jako dobar strip.
Sad jos samo ''moram'' pogledat i taj film koji su snimili po njemu

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/11/2017 : 19:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


Fumio Obata:Tako se to desilo (Modesty stripovi)

Jumiko je mlada japanka koja živi u Londonu već nekoliko godina;ima posao,prijatelje,momka za koga treba da se uda.Ali tišti je činjenica da je napustila Japan bez blagoslova oca,i razapeta je između svoje sadašnjice i svojih korena,te se u njoj neprestano vodi unutrašnja borba koju će imati priliku da reši na sahrani svoga oca.

Obata nam je podario strip koji pričom na trenutke podseća na Tanigučijeva dela - volim da osetim tu atmosferu japanske mirnoće i staloženosti.Ali za razliku od Žira,autor me nije pogodio u nekom emotivnom smislu.Sa druge strane,brojne simbolike vas teraju na razmišljanje o pročitanom,ali nisu sad to neke glavolomke,već krajnje obične,životne stvari.
Najpre sam pročitao strip,pa odličan prikaz Zorana Penevskog,a onda nakon dana pauze, ponovo se vratio na strip.
Šteta je što ih nema više ovakvih.

4/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 24/11/2017 19:38:14
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/11/2017 : 14:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

V kao Vendetta

Jos jedan Moore-ov strip koji sam procitao i koji me nije razocarao (procitao jos i Watchmene, Halo Jones i The Killing Joke).
Jedino crtez mi se bas i nije svidio, te boje mi nekako ne pasu, neznam, cudne se, mozda da su ga pustili c/b...a mozda sam samo zabudalio bzvz.


Sve u svemu, ovo bi uz jos neke stripove po meni spadalo u opcu kulturu.

Vjerovatno cu jednog dana u knjiznici posudit i Cudoviste iz Mocvare, pa da vidim kakav je




Čeka te Pakao.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/11/2017 : 18:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ma daj molim te , za "Tako se to desilo" dat takvu ocjenu i ako je od tebe previše je. Čita san nedavno, evo koristit ću tvoj sustav, i to će bit 2 od 5. Navučena.



Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 26/11/2017 : 10:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Tako se to desilo mi izgleda zbilja zanimljivo. Volim takav tip mange, a ako podsjeća na Taniguchija, onda će mi se sigurno svijdeti. Dodajem na listu za kupovinu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/11/2017 : 12:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ma daj molim te , za "Tako se to desilo" dat takvu ocjenu i ako je od tebe previše je. Čita san nedavno, evo koristit ću tvoj sustav, i to će bit 2 od 5. Navučena.


to je zato što nemaš "žensku stranu ličnosti",pa ne kapiraš strip

quote:
Originally posted by karlitos

Tako se to desilo mi izgleda zbilja zanimljivo. Volim takav tip mange, a ako podsjeća na Taniguchija, onda će mi se sigurno svijdeti. Dodajem na listu za kupovinu.


nije ovo baš manga;više je polumanga;autor živi u Velikoj Britaniji već odavno.
kao što rekoh,podseća na Tanigučija,ali samo podseća.
Najbolji opis stripa bi možda i bio da je vrlo zanimljiv.Pre nego vrlo dobar.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 26/11/2017 12:25:05
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 26/11/2017 : 20:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
To je onaj tip stripa di te drugi i onda sam sebe na kraju uvjeriš da je strip dobar, da je životno i neki art na posljetku...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page
Page: of 198 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000