forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 198

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/01/2018 : 19:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ne trljaj sol na ranu...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/01/2018 : 00:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Liverfool (Edition 52 2013, 112 str. / Liverfool - L'histoire du premier manager des Beatles 2012)

U podnaslovu (Istinita) priča prvog menadžera Beatlesa. U dodatku stripa foto dokumentacija i „Making off“.

„There are places I remember all my life. Though some have changed.
Some have gone and some remain.“


Sve je počelo u klubu Jacaranda, zatim put u Hamburg u malom busu, glasovita četvrt St. Pauli i svirka u lokalu Indra.
Uslijedili su nastupi u rokerskm klub Kaiserkeller i Top Ten, ostalo je legenda…

Kaiserkeller je bio prvi klub u Njemačkoj koji je redovito imao rock glazbu uživo. http://grossefreiheit36.de/ueber-die-location/kaiserkeller-2/




U sjeni uspjeha Beatlesa stoji usamljeni čovjek: Allan Williams. Čovjek koji im je pomogao da nastupaju u podrumima Liverpoola i klubovima po Hamburgu.
Nesretni genij ili beautiful Looser? Ovo je priča zaboravljenog menadžera koji je doprinio u stvaranju legende o najvećoj grupi svih vremena.

Je li priča istinita ili skoro istinita, nebitno je, meni se uglavnom jako svidila. Zanimljiva, živa, skoro da sam lunjao i cugao s bagrom po svim tim mjestima.
Crtež dobar, lijepo prenosi atmosferu tog vremena. Usudio bih se reći ovo je bolje od one priče o Epsteinu, Peti Beatles. Preporuka, osobito fanovima!











Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 31/01/2018 : 23:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Monströse Geschichten (Carlsen 2000, 32 str, / Monstrueux 1999-2001)

Delcourt je objavio 4 albuma, posljednji 2001, od toga Nijemci samo dva.
U prijevodu Monstruozne priče. Brrr...

Što reći o Lewisu Trondheimu? Pravim imenom Laurent Chabosy, ovaj umjetnik rođen je 1964 u mjestu Fontainebleau, u Francuskoj.
Kako je u djetinjstvu bio žrtva blesavih igara riječima, odlučio je sebi dodijeliti pseudonim. „Za prezime htio sam odabrati ime nekog grada, Lewis Bordeaux
ili Lewis Toulouse nije zvučalo dobro. Onda sam se sjetio tog grada, Trondheim…Možda jednom objavim album pod pravim imenom da me ne prepoznaju.“
Najbolje je čitati njegova djela i tako ga upoznati. A objavljena su mnoga, neka i na našim prostorima.

Knjige o čudovištima su prvi stripovi koje je Trondheim radio za djecu a poticaj su mu bili njegovih dvoje djece kojima Zekan nije bio smiješan.
Čudovište od papira koje se pojavljuje u prvoj knjizi nacrtala su sama djeca.

Serijal je namijenjenjen djeci od 5 do 100 godina. S malo teksta i jasno odvojenim slikama lako je razumljiv i najmlađim čitateljima.
Priče su ispričane iz dječjeg pogleda i nude toplu sliku života jedne skoro normalne obitelji sa skoro svakodnevnim događanjima. Uloge je Trondheim dodijelio sebi i svojoj obitelji:
Tata Tonko (Trondheim), mama Blagica (Brigitte), te djeca Janica (Jeanne) i Pavo (Pierre) proživljavaju neobične i smiješne avanture.
Skoro slučajno tu se pojavljuje i jedno drago čudovište imenom Višeslav.

Evo što kažu djeca: Mi se zovemo Pavo i Janica i mi smo dvoje dobre i drage djece koja ponekad rade gluposti. Naš tata crta a naša mama i boja.
Kada završe svoje slike, posipaju papir svjetlucavim prahom – tako slike ožive a mama i tata zarade novac. Mi se ne smijemo igrati prahom. Dosadno!...

Kako je ovo dobro! Preporuka izdavačima koji imaju malu djecu!













Have mercy
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 01/02/2018 : 01:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Monströse Geschichten (Carlsen 2000, 32 str, / Monstrueux 1999-2001)

Delcourt je objavio 4 albuma, posljednji 2001, od toga Nijemci samo dva.
U prijevodu Monstruozne priče. Brrr...

Što reći o Lewisu Trondheimu? Pravim imenom Laurent Chabosy, ovaj umjetnik rođen je 1964 u mjestu Fontainebleau, u Francuskoj.
Kako je u djetinjstvu bio žrtva blesavih igara riječima, odlučio je sebi dodijeliti pseudonim. „Za prezime htio sam odabrati ime nekog grada, Lewis Bordeaux
ili Lewis Toulouse nije zvučalo dobro. Onda sam se sjetio tog grada, Trondheim…Možda jednom objavim album pod pravim imenom da me ne prepoznaju.“
Najbolje je čitati njegova djela i tako ga upoznati. A objavljena su mnoga, neka i na našim prostorima.

Knjige o čudovištima su prvi stripovi koje je Trondheim radio za djecu a poticaj su mu bili njegovih dvoje djece kojima Zekan nije bio smiješan.
Čudovište od papira koje se pojavljuje u prvoj knjizi nacrtala su sama djeca.

Serijal je namijenjenjen djeci od 5 do 100 godina. S malo teksta i jasno odvojenim slikama lako je razumljiv i najmlađim čitateljima.
Priče su ispričane iz dječjeg pogleda i nude toplu sliku života jedne skoro normalne obitelji sa skoro svakodnevnim događanjima. Uloge je Trondheim dodijelio sebi i svojoj obitelji:
Tata Tonko (Trondheim), mama Blagica (Brigitte), te djeca Janica (Jeanne) i Pavo (Pierre) proživljavaju neobične i smiješne avanture.
Skoro slučajno tu se pojavljuje i jedno drago čudovište imenom Višeslav.

Evo što kažu djeca: Mi se zovemo Pavo i Janica i mi smo dvoje dobre i drage djece koja ponekad rade gluposti. Naš tata crta a naša mama i boja.
Kada završe svoje slike, posipaju papir svjetlucavim prahom – tako slike ožive a mama i tata zarade novac. Mi se ne smijemo igrati prahom. Dosadno!...

Kako je ovo dobro! Preporuka izdavačima koji imaju malu djecu!















Ameri objavili davno sva četir.
Jes dobro, valja, ali ima T milijardu boljih sličnih (Tiny Tyrant), al vredi i ovo.
Markos beše trražio stripove za klince? Evo mu...

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/02/2018 : 12:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Siročad (Orfani)



Nabasao na prevedene skenove na netu, pa sam nabrzinu procitao.
Moram priznat da mi je NN dosta bolji serijal, ali i Orfani su jako dobri. Usporedjujem ih zato jer su oba SBE SF-ovi.
Fora mi je kako paralelno u svakom od 12 brojeva idu prica iz proslosti sadasnjosti. Prica je zanimljiva sa mozda kliseiziranom obratom ali mi se bas svidjela. Svidja mi se sta su svi vise-manje nekakvi badassevi, a posebno Sam. Jedino je Jonas nekako mlak i neupecatljiv lik, a posebno jer im je team lider. U stripu ima i dosta nasilja i krvi, obicno kada likovi malo polude... Sve u svemu jednostavna i zabavna prica.

Crtez mi se jako svidio, jednostavan, saren, lijep. Kao neki USA strip; jako podsjeca na njihov stil. Apropos crteza, na Mafestu sam izmedju ostalog uzeo i majcu na Ringa premda nisam imao pojma ko je taj lik, svidio mi se naravno crtez

Preveden je i cijeli Ringo, koji je druga sezona ili direktni nastavak na ovu prvu sezonu i procitao sam 5 od 12 brojeva, i dalje je serijal dobar, javim dojmove kad dokusurim Ringa.

Sve u svemu, rado bi volio ovo ima u nekakvim integralima sa npr 3-4 broja po knjizi.

Preporuka onome tko voli jednostavnu SF zabavu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1351 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 02/02/2018 : 13:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Objavio je Darkwood prvu sezonu Orfana pod nazivom Siročad. Pojedinačne sveske. Imaš varijantu sa tvrdim koricama i sa mekim koricama.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/02/2018 : 14:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Objavio je Darkwood prvu sezonu Orfana pod nazivom Siročad. Pojedinačne sveske. Imaš varijantu sa tvrdim koricama i sa mekim koricama.



To znam, zato sam i napisao da bi volio integrale/omnibuse i to cijelog serijala naravno

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1351 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 02/02/2018 : 16:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Aha, nisam te skontao. Ja nekako više volim pojedinačne sveske.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2018 : 16:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kupi DW izdanje jer izgleda da prodaja i nije najbajnija a samo od prodaje prve sezone zavisi nastavak druge.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 02/02/2018 : 18:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
To znam, zato sam i napisao da bi volio integrale/omnibuse i to cijelog serijala naravno


Mislim da za tako nešto nema šanse a niti realne potrebe. Nije to ništa vanserijsko nego casual SF kojeg uzmeš u ruke kad ne znaš što bi drugo a nemaš volje po stoti put pogledat svemirske marince.
Darkwoodovom kvalitetnom sc izdanju se stvarno nema što prigovoriti.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 03/02/2018 : 04:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
citao samo prvih 4 stranice privjua i to mi dovoljno da mislim da mi se svidja ovaj Kabul Disco roman

http://www.humanoids.com/album/830
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/02/2018 : 15:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


Abuli&Riso:Torpedo 1972 (Darkwood,Stripoteka 1158)

Kako izgleda Torpedov život 36 godina nakon događaja opisanih u kultnom serijalu Torpedo 1936 - ostareli ubica i razbojnik nije mnogo izgubio na žestini,kao ni njegov pomoćnik Raskal na gluposti.
Novinar Volstrit žurnala želi da se proslavi intervjuišući ostarelog razbojnika Luku Torelija,ali time će samo navući bedu na vrat.
Abuli je i dalje u svom prepoznatljivom stilu - krimić politički maximalno nekorektan nabijen sjajnim humorom.
Umesto Berneta,uživamo u Risovom crtežu.
Ko je voleo Torpeda iz tridesetih,voleće i ovu priču iz sedamdesetih.
Čekam sad i albumsko izdanje.

4.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/02/2018 15:38:56
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/02/2018 : 15:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Siočad : Ringo



Druga sezona mi je cak za mrvu bolja od prve.
Ringo je ovdje bas opak, a i u prvoj sezoni mi je bio najdrazi lik.
Jako me podsjeca na Solid Snake-a iz Metal Gear serijala sto mislim da je i bio cilj autorima. I neke druge stvari u stripu vuku na neke druge poznate igre...
Ima tu raznih crtaca, a posljedni broj ove sezone mi se najvise svidio, em crtezom, em je bio najnapetiji.
I ova sezona je jedna velika prica podjeljena na 12 djelova.
Bas OK serijal.

Sad me zivo zanima sto je bilo dalje...a nema vise prevedenih skenova

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/02/2018 15:53:45
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/02/2018 : 01:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Der Mann der sein Leben ermordete (Edition 52 2014, 112 str. / L'homme qui assassinait sa vie 2013)

Adaptacija romana Jeana Vautrina koji je objavljen 2001. Prije nego se posvetio pisanju romana, Vautrin je radio kao scenarista i redatelj,
između ostalih i s Alainom Delonom i Charlesom Bronsonom. Njegove romane su adaptirali Tardi i Baru…
Moynota smatraju legitimnim nasljednikom velikog Tardija, a i sam Moynot kaže kako u njemu vidi neku vrstu oca.

U prijevodu Čovjek koji je ubio svoj život.

Ovako su predstavljeni likovi:
François-Frederic Frey nakon tri godine provedene u ćuzi izlazi na svjež zrak. Život mu je u kurcu, kupuje pucu i ima samo jedan cilj – osvetu.
Gus Carape je kronično propalo privatno njuškalo bez prebijene kinte u džepu. Stara komunjarka Maria Costabonne ga unajmi da pronađe njenog autističnog sina Liberta.
Inspektor Kowalski, korumpirani drot pred penzijom, nanjušio je veliki slučaj koji bi mu mogao pomoći da na kraju ispliva na površinu.
Iz različitih razloga sva trojica se u isto vrijeme nađu na autocesti prema Toulouseu…

Odličan krimić! Sama priča je odbojna ali je napeta, dinamična, puna je preokreta, teče brzo, nema suvišnih stanki i dijaloga, čak je i duhovita.
Likovi sve sami gubitnici u životu, sumnjiva morala, bez skrupula ali opet nekako simpatični, čovjek se skoro sažali nad njihovim sudbinama.
Crtež izgleda nedovršen i nemiran ali je detaljan, likovi uvjerljivi, vidi se na facama da su napaćeni. Dobro oslikan rub društva. Preporuka!













Have mercy
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/02/2018 : 06:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Njujorški Triptih



Tri vrlo zanimljive i dobre priče.
Prva, Mađioničareva Žena je tako dosta čudna i malo slabija od ostale dvije. Đavolja usna i Mali Tulipan su mi odlične.
Sviđa mi se što su sve priče malo pomaknute i nadnaravne.
Neznam baš što bih pametnog napisao osim da mi se strip jako svidio

Crtež fantastičan kao i u Bonceru, baš i leži taj Boucq-ov stil

Fibrino izdanje čista 5ica kao i uvijek.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 11/02/2018 : 08:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Čovjek koji je ubio svoj život.






Ovaj strip bi voleo da vidim kod Fibre.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/02/2018 : 18:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Markiz od Anaona



5 kraćih priča o dogodovštinama Jean-Baptiste Poulain-a poznatijeg kao Markiz od Anaona.
Svaka priča se događa ne tematski posve drugačijim mjestima i to mi se sviđa. Zanimljive su i jednostavne.
Crtež je jednostavan bez previše detalja ali je jako dobar.
Vehlmann mi polako postaje jedan od dražih scenarista.
Od dosada pročitanog Sami su mi i dalje njegov broj 1, pa ide Markiz i na kraju Green Manor.

Sve u svemu jako dobar i zanimljiv strip.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/02/2018 : 14:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Tomb Raider Archives Vol.3



Ovo je treća od planiranih četiri Tomb Raider Archives knjiga koja sadrži Top Cow izdanja. Ova treća knjiga završava glavni serijal (50 brojeva minus 1 jer se taj nastavlja u Witchblade-u, drugom TC serijalu). Četvrta knjiga će sadržavat spinofove TC Tomb Raidera.

I ovdje je crtež opet jako dobar, šaren. Akcija na 110%, a priče prejednostavne i klišeizirane ali opet jako zabavne. Ima nešto u tome da se pročita nešto ovakvo i baš gušta. Lara je i dalje opaka i nedodirljiva. I na kraju ove knjige su sve naslovnice brojeva sadržanih u knjizi.

Izdanje je odlično, DHC je odradio odličan posao kako sam već i prije napisao. Veliki format, sjajan papir, table su bez rubova, sve pršti od boja, prekrasno.

Očito je strip i dosta popularan jer je prva knjiga rasprodana na Book Depository-u, a izašla je krajem 2016-e godine.

Planiram svakako uzet i zadnju, četrvtu knjigu sad u aprilu kada izađe



Bouncer



To Hell and Back kojeg je izdala udruga CRŠ sam uzeo prošle godine i baš mi se svidio tako malo pomaknuti western. To su zapravo tomovi 8 i 9. Malo sam čekao i raspitivao se da vidim hoće li itko kod nas izdatavati tih prvih 7 brojeva (znam da ima nešto Srpskih izdanja ali je nekompletno)... Na kraju sam kupio Humanoidsovo izdanje.

Jedan integral sa prvih 7 tomova, taman što mi treba
U prvoj priči saznajemo zapravo kako je Bouncer postao Bouncer, plus neke obiteljske nesulgasice...
U drugoj se radi o borbi protiv beskrupuloznog bogataša...
I dok su mi prve dvije priče tako, malo bzvz i možda preobične s obzirom što sam očekivao od Jodoa (a i u odnosu na To Hell and Back), treća je baš po guštu i u njegovom stilu.
1 od 3 i nije nešto. Tako da da, nije me se baš dojmio Bouncer sveukupno.
Zapravo je zadnja priča koju ej izdao CRŠ meni možda i najbolja.

Crtež je odličan, ja volim taj crtež koji me nekako najviše podsjeća na Hermann-a...valjda jer mi je Jeremiah jedan od prvih i najdražih ''ozbiljnijih'' BD-ova.

Humanodisovo izdanje je OK, manjih dimenzija (cca 26*22cm), pa je tekst možda presitan, a i Boucq-ov crtež definitivno zaslužuje veće dimenzije. Jako fino se lista jer listovi nisu predebeli (sjajni papir)i jer ima zaboljen hrbat. Već sam rekao da mi se kod njihovih izdanja baš sviđa onaj ''ugrađeni'' krpeni bookmark, to je sitnica ali je baš cool Uz mali format nije mi leglo to što u knjizi em nema sadržaja, em nema nidgje naslova 3 priče koje se nalaze u njemu, tako da neznam ni kako se zovu priče koje sam čitao (neda mi se tražit po netu).

Posebno mi se sviđa ovaj zaobljeni hrbat, tj baš su i listovi u njemu, neznam objasnit pa evo slike:



Ugl. od pročitanih westerna po dosada viđenom moram priznat da mi je Bouncer slabiji i od Pogrebnika i Maršala Bass-a.



Leo Roa




Zaintrigirala me najava Komika, pa reko da pronađem sken i pročitam.

Leo Roa je tipičan antijunak koji je dosta smotan, ali okolnosti mu idu na ruku, pa na kraju dana ispadne junak.
On je novinar koji se spletom okolnosti nađe u razno raznim avanturama, putovanja kroz vrijeme, spašavanje čitave rase...
Nebi previše o priči da ne spojlam, ali meni se ovaj strip dosta svidio, premda vidim po internetu da i nije nešto omiljen. Jako ali baš jako me podsjeća na Inkal i Johna Difool-a, samo je priča ipak dosta slabija u odnosu na Inkal.
Sastoji se od dva toma, i svaki tom je priča za sebe, ali je ipak naravno poželjno pročitat ih po redu.
Eh da, u ovom stripu ima jako puno teksta, sličica bez teskta mislim da nema niti 10ak u oba toma.

Crtež je predivan, Himenez crta ludilo, sve je šareno, predivno, prepuno detalja, ovakav crtež zaslužuje veliki format i nadam se da će ga Komiko takvoga i izdat.

Sve u svemu zabavan kratki strip koji ću najvjerovatnije kupit da imam u kolekciji

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 19/02/2018 14:05:08
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/02/2018 : 23:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Die Daltons (Splitter 2017, 56 str. / Les Dalton: Le premier mort 2016)

Nijemci su objavili prvi album od planirana dva, Francuzi obadva.

Burazeri Dalton - Bob, Grat, Bill, Emmett - i Frank- se ubrajaju u kremu desperadosa Divljeg zapada. A za njihovu slavu najviše je zaslužan jedan usamljeni cowboy.

Njihov kraj je opće poznat: Dvojica su poginula u jednoj divljoj pucnjavi u Coffeyvilleu, Kansas, u pokušaju da u cugu opljačkaju dvije banke.
Treći je ustrijeljen dvije godine kasnije. Samo je Emmett, najmlađi od braće, preživio.
U dugom osvrtu na te događaje razvila se priča o nesreći i bijedi, neispunjenim nadanjima, pogrešnim odlukama, ispričana u obliku kasne western balade…

Najprije smo od Bonhommea imali malo drugačijeg Lucky Lukea a evo sada i Daltona kakve nismo navikli gledati.
Neka, zaslužili su i oni ozbiljniji pristup, dosta je zajebancije na njihov račun.
Povijesna pozadina i „ugled“ koji burazi uživaju i više su nego dovoljan mamac ne samo za ljubitelje westerna. Crtež polu-realističan ali dobar, boje pogođene.
Dobar western, vidjet ćemo kakav je završni album. Preporuka













Have mercy
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/02/2018 : 00:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sto vise vesterna na nasim prostorima to bolje!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 26/02/2018 : 18:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Die Daltons (Splitter 2017, 56 str. / Les Dalton: Le premier mort 2016)

Crtež polu-realističan ali dobar, boje pogođene.




I crtež i boje mi se jako sviđaju.

Valjda će se netko od izdavača odvažiti objaviti ovo.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 26/02/2018 : 18:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by izivko

Die Daltons (Splitter 2017, 56 str. / Les Dalton: Le premier mort 2016)

Crtež polu-realističan ali dobar, boje pogođene.




I crtež i boje mi se jako sviđaju.

Valjda će se netko od izdavača odvažiti objaviti ovo.


Mogla bi Fibra.
Ovo je po meni bolje od Sterna kojeg su najavili.

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/02/2018 : 19:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
i meni je ovo vizuelno totalno sjajno;vidim da je scenaristi ovo prvi strip,mada tip ima skoro 50 banki - pretpostavljam da je u pitanju pisac koji se malo oprobao i na stripu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 26/02/2018 19:38:57
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 27/02/2018 : 08:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Da ne otvaram novu temu, da li je neko kupio ovu grdosiju?

https://www.bookdepository.com/Jaime-Hernandez-Fantagraphics-Studio-Edition-Jaime-Hernandez/9781606999967?ref=grid-view&qid=1519717055259&sr=1-5

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/02/2018 : 16:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Da ne otvaram novu temu, da li je neko kupio ovu grdosiju?

https://www.bookdepository.com/Jaime-Hernandez-Fantagraphics-Studio-Edition-Jaime-Hernandez/9781606999967?ref=grid-view&qid=1519717055259&sr=1-5



Izgleda zanimljivo i stvarno je grdosija, ali 133 eura za 192 stranice? Ne pada mi na pamet.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 198 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000