forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 12/08/2016 : 13:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Reci mi molim te koja ti je ovo vrsta kesice na Zagor klasiku ?


Stripovi su kupljeni u Alan Fordu.
Pretpostavljam da je njihova kesica, pošto Miroslav uglavnom sve stripove pakuje...

Carpe diem
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/08/2016 : 14:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 13/08/2016 : 09:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Runberg + Montllo

Warship Jolly Roger





Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/08/2016 : 15:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Da ne prođe slučajno subota "bez"....



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 13/08/2016 21:29:46
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 18/08/2016 : 12:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Nemam inace potrebu sa svekolikim forumaskim pucanstvom podijeliti vijest da sam kupio neki strip, pogotovo ako je malo skuplji, jer znam da mnogi bas nisu u najboljoj materijalnoj situaciji... Ali ovo je iznimka nad iznimkama, jer je rijec o meni najdrazem stripu ikad.
Toliko sam sretan da cu ga napokon citati u originalnom izdanju i s papira da to jednostavno moram s nekim podijeliti...





Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 18/08/2016 : 23:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
A koja za nas novopečene stripočitače o čemu se točno radi.
Ono ne treba baš ko Izivko, ali natuknica.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/08/2016 : 23:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

A koja za nas novopečene stripočitače o čemu se točno radi.
Ono ne treba baš ko Izivko, ali natuknica.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46839

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/08/2016 : 00:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
tnx budem malo proučio kad ulovim vremena

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 19/08/2016 : 11:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Svakako baci oko na topic koji je Bushido linkao i, ako mozes citati neki od jezika na kojima je strip do sad objavljen (znam da ima francusko i njemacko (Mit Mantel und Degen) izdanje... i da je u Politikinom zabavniku, prije dosta vremena, izaslo srpsko... mislim da drugih nije bilo), kupi bez oklijevanja.
Meni je ovo ona jedna stvar koju bih uzeo za citanje na pustom otoku, da citam samo nju do kraja zivota.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/08/2016 : 18:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Topic sam pohranio u moždanu memoriju, a što se tiče jezika samo engleština ko svi pošteni Hrvati, tako da bum malo pričekao Markosa da sve objedini i izda.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 19/08/2016 : 19:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem da ce Markos to izdavati.
Intenzivni tecaj francuskog i najdeblji rjecnik koji mozes nabaviti i ajmo.
Trazi truda, ali se itekako isplati.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/08/2016 : 19:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Pa ja bum još malo većinski vlasnik stoljeća.
Nemam pojma kaj sam danas jeo, a ne u tim godinama probat nešto na fracuskom.
Prošo rok trajanja.
Više ne čujem cijeli spektar, a za stripove još malo moram naočale.
Kad dođem dobrovoljno dati krv sve je viš pitanja na listi jel sam podoban.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/08/2016 : 20:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ne vjerujem da ce Markos to izdavati.
Intenzivni tecaj francuskog i najdeblji rjecnik koji mozes nabaviti i ajmo.
Trazi truda, ali se itekako isplati.


Ako ne vjeruješ da će to Markos izdati, bacam se na učenje francuskog iz ovih stopa. S obzirom da mi je taj jezik potpuno nepoznat, kontam da će mi trebati bar 5 dana. Al nemoj da je strip neko sranje pa da učim bezveze...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/08/2016 20:02:11
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 19/08/2016 : 20:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Onda neka gospodja nauci francuski i nek ti to cita prije spavanja.

EDIT: Ne znam jeste li ti i gospodja isto godiste, ali znam da za nju ne mozes reci "prosao rok trajanja".

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 19/08/2016 20:24:39
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 19/08/2016 : 20:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Ako ne vjeruješ da će to Markos izdati, bacam se na učenje francuskog iz ovih stopa. S obzirom da mi je taj jezik potpuno nepoznat, kontam da će mi trebati bar 5 dana. Al nemoj da je strip neko sranje pa da učim bezveze...



Jedini razlog zasto kazem da ne vjerujem da ce Markos to izdati je taj sto ne vidim kako bi ijedan naslov mogao imati prioritet nad ovim, a pogotovo ne naslovi koji su trenutno u Fibrinom izdavackom planu.

Bit ce ti to najbolje ulozenih 5 dana zivota, u to budi siguran.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2016 : 22:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by culture vulture

Ne vjerujem da ce Markos to izdavati.
Intenzivni tecaj francuskog i najdeblji rjecnik koji mozes nabaviti i ajmo.
Trazi truda, ali se itekako isplati.


Ako ne vjeruješ da će to Markos izdati, bacam se na učenje francuskog iz ovih stopa. S obzirom da mi je taj jezik potpuno nepoznat, kontam da će mi trebati bar 5 dana. Al nemoj da je strip neko sranje pa da učim bezveze...




jebeš francuski. koji če ti to q.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 20/08/2016 : 10:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
vjerojatno je zabranjeno o tome govoriti, a vjerojatno ni ne želite čitati u tom obliku, ali kompletni Plašt i očnjaci postoje u digitalnom obliku na srpskom, gdje su neki entuzijasti u skenove francuskih albuma upisali prijevod iz Politikinog zabavnika.

eto, čisto da se zna. možda je muka čitati s ekrana, ali vjerujem ipak manja nego naučiti francuski jezik.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 20/08/2016 : 16:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ej mi piz zakelji link na mail mladenimb@gmail.com
U svezi glede piratstva ja sam puno toga pregledao i preslušao onako seljački rečeno piratski pa sam nakon toga naručio ili kupio.
Što bi moje dijete reklo mi doma nevolimo kopirke, samo oriđiđi.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 20/08/2016 : 16:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Evo poslat cu ti ja link na privat.

U najgorem slucaju mozes imat oridzidzi album u ruci, a na nekom tabletu sa strane tu pirateriju samo za prijevod.

Zapravo, sad cu i ja skinut tu pirateriju, jer me bas golica koliko je dobar taj srpski prijevod... i prepjev (jer lisac cesto govori u stihovima).

EDIT: Taj prijevod, ovako od oka, nije bas sjajan. "Smisao za kritiku" umjesto "kriticki razum"/"kriticko rasudjivanje" i slicno. Ali bar nije krut i bar se pokusalo prepjevati stihove. U svakom slucaju, dovoljno dobro ako nemas drugog izbora i ako zelis samo zaviriti da vidis koliko ti uopce "sjeda".

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 20/08/2016 18:39:05
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 20/08/2016 : 18:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Evo poslat cu ti ja link na privat.

U najgorem slucaju mozes imat oridzidzi album u ruci, a na nekom tabletu sa strane tu pirateriju samo za prijevod.

Zapravo, sad cu i ja skinut tu pirateriju, jer me bas golica koliko je dobar taj srpski prijevod... i prepjev (jer lisac cesto govori u stihovima).

EDIT: Taj prijevod, ovako od oka, nije bas sjajan. "Smisao za kritiku" umjesto "kriticki razum"/"kriticko rasudjivanje" i slicno. Ali bar nije krut i bar se pokusalo prepjevati stihove. U svakom slucaju, dovoljno dobro ako nemas drugog izbora i ako zelis samo zaviriti da vidis koliko ti uopce "sjeda".



Pa vjerojatno ni on ne bi bolje preveo pomoću rječnika
Može i meni link na PM?

Edited by - Wolfman on 20/08/2016 18:42:50
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 20/08/2016 : 18:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Poslano, a ako jos netko zeli - neka pita na privat. Ne smijemo javno propagirati pirateriju.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 20/08/2016 : 18:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Danes dobil strip, prej v lasti pokojnega mojstra in enkratnega talenta stripa Biukoviča, very much alive avtorja in prav tako mojstra in enkratnega talenta stripa Nenadova - El Azar. ponosen.



Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/08/2016 : 20:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by culture vulture

Ne vjerujem da ce Markos to izdavati.
Intenzivni tecaj francuskog i najdeblji rjecnik koji mozes nabaviti i ajmo.
Trazi truda, ali se itekako isplati.


Ako ne vjeruješ da će to Markos izdati, bacam se na učenje francuskog iz ovih stopa. S obzirom da mi je taj jezik potpuno nepoznat, kontam da će mi trebati bar 5 dana. Al nemoj da je strip neko sranje pa da učim bezveze...



Barem ne bi potrošio puno vremena, što bi tek bilo da ideš naučiti japanski i izgubiš čak 10 dana zbog lošeg stripa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/08/2016 : 20:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nastavljam gdje sam stao sa ''ćoravim detektivom'', kako bi rekao teller.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/08/2016 : 21:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000