forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 10/01/2018 : 22:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/01/2018 : 10:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
I je l’ to sad “to”???






Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 12/01/2018 : 17:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

I je l’ to sad “to”???




Da sam s 12-13 godina ovakvog Zagora držao u rukama najvjerojatnije bih umro od sreće...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/01/2018 : 18:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy
Da sam s 12-13 godina ovakvog Zagora držao u rukama najvjerojatnije bih umro od sreće...


Sad bi nam dobro došao DeLorean pa da si ponesemo ove stripove u prošlost kad smo bili manji koja bi to uživancija bila, veselio sam se onom stripu bez korice, zgužvanog tko zna koliko puta, a zamisli ovo nešto da je došlo pod ruke tada

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 12/01/2018 : 22:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Bachy
Da sam s 12-13 godina ovakvog Zagora držao u rukama najvjerojatnije bih umro od sreće...


Sad bi nam dobro došao DeLorean pa da si ponesemo ove stripove u prošlost kad smo bili manji koja bi to uživancija bila, veselio sam se onom stripu bez korice, zgužvanog tko zna koliko puta, a zamisli ovo nešto da je došlo pod ruke tada



Ajmeee... nemoj ni pričati...
Zagor, debel ko biblija, još u boji... mislim da spavao ne bi najmanje tri noći od sreće da mi je netko donio takav strip kao klincu, a taj koji bi mi donio taj strip kod mene bi imao status boga svemogućeg...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2018 : 00:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Da sam s 12-13 godina ovakvog Zagora držao u rukama najvjerojatnije bih umro od sreće...

Tada bez sumnje.
A danas, koju godinu kasnije i ovako “razmažen”, koga bi najradije poslao u vražju majku zbog “takvog” Zagora?




Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/01/2018 : 10:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Bachy

Da sam s 12-13 godina ovakvog Zagora držao u rukama najvjerojatnije bih umro od sreće...

Tada bez sumnje.
A danas, koju godinu kasnije i ovako “razmažen”, koga bi najradije poslao u vražju majku zbog “takvog” Zagora?




Dijelim tvoju bol...



Ozbiljnije ću morati pristupiti akciji preslagivanje kolekcije...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2018 : 11:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Nisi ti skužio poentu, izgleda?
Kod tebe su bar svi primjerci unutar serijala isti, a vid’ na šta ono desno liči...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/01/2018 : 11:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
To znači da je VČ u br.28 kolekcionarskog Zagora totalno odstupio od ranijeg koncepta korica, hrbata - totalno novo izdanje

Iako super izdanje....baš ne raduje kolekcionare

Edited by - logo111 on 13/01/2018 11:41:04
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2018 : 12:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Pa da, baš o tome govorim.
A samo za usporedbu sam poslikao i ostale (Libellus, Ludens) kojima tako nešto sigurno u životu ne bi palo na pamet.
Inovacija je uvijek ok, i podržavam je rado, al’ brate mili....pa zar mora biti i kod takvih stvari?
Šta misliš, npr. Libellus - piči 53x isti dizajn - onako crvene, lijepe, a odjednom broj 54 ljubičast ili zelen kao u italijanske Reppublicce!?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 13/01/2018 12:15:13
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2018 : 12:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Pa da, baš o tome govorim.
A samo za usporedbu sam poslikao i ostale (Libellus, Ludens) kojima tako nešto sigurno u životu ne bi palo na pamet.
Inovacija je uvijek ok, i podržavam je rado, al’ brate mili....pa zar mora biti i kod takvih stvari?
Šta misliš, npr. Libellus - piči 53x isti dizajn - onako crvene, lijepe, a odjednom broj 54 ljubičast ili zelen kao u italijanske Reppublicce!?


nisam znao da ide sad Zagor kolekcionarsko izdanje u boji?
meni novi dizajn i nije loš, ali za prvu knjigu...ovako ko 28 broj je..najblaže receno neobično...ajd da je drugi izdavać u pitanju...
dok se radi o kiosk stripovima ajde, ali kolekcionarsko izdanje?
Kololr je meni plus, ali sigurno je i cijena narasla?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/01/2018 : 13:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Nisi ti skužio poentu, izgleda?
Kod tebe su bar svi primjerci unutar serijala isti, a vid’ na šta ono desno liči...


Skužih ja tebe
Ja sam samo htio dodati da pored toga što su promijenili hrbate, odnosno njihov izgled, nedostaje ti i mjesta da složiš taj broj 28... kao i meni da složim Martija i Texića...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2018 : 13:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Nisu podigli cijenu, ostala im je na nekih grubih 20ak eura.
A nije ni kompletno u boji nego je samo 2. od 3 epizode knjige - jubilarni broj 100 (Moj prijatelj Džimi Gitara).



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/01/2018 : 13:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo je da VČ ide u odličnom smijeru...
Prve dvije knjige MM imaju originalni naziv, a 3. ima naš...
Usput budi rečeno, promijenili su i font, što mi je potez godine, jer mi je baš drago da su se maknuli od onog fonta koji nikako nije odgovarao bonelijevim stripovima... ovaj je savršen...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2018 : 13:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Skužih ja tebe
Ja sam samo htio dodati da pored toga što su promijenili hrbate, odnosno njihov izgled, nedostaje ti i mjesta da složiš taj broj 28... kao i meni da složim Martija i Texića...


Ahaaa, na to si mislio.
Ma nedostaje njega meni već više od godinu dana a svaki put se nekako iznova snalazaim, iako ni sam pojma nemam kako.

P.S.
A post iznad je bio namijenjen kao odgovor telleru.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/01/2018 : 13:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ovaj novi dizajn Zagor VČ kolekcionarca im je bolji od starog a i od Ludensovog.
Sad mogu reprintirati od početka u novom ruhu za one koji žele uniromiranost:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 13/01/2018 : 13:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ovaj novi dizajn Zagor VČ kolekcionarca im je bolji od starog a i od Ludensovog.
Sad mogu reprintirati od početka u novom ruhu za one koji žele uniromiranost:)



Tako je! Baš sam to htio predložiti. Smatram da je to odlična ideja!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 13/01/2018 : 14:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/01/2018 : 15:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Zanimljivo je da VČ ide u odličnom smijeru...
Prve dvije knjige MM imaju originalni naziv, a 3. ima naš...
Usput budi rečeno, promijenili su i font, što mi je potez godine, jer mi je baš drago da su se maknuli od onog fonta koji nikako nije odgovarao bonelijevim stripovima... ovaj je savršen...




A ja nikako da se priviknem na taj novi font. Nikako mi ne odgovara.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2018 : 16:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

A ja nikako da se priviknem na taj novi font. Nikako mi ne odgovara.

Eto vidiš.
A ti ih još imaš kvazi ispod nosa, na dohvat ruke, uzmeš ih u ruke dok ih ja još ni vidio nisam. Mlad si, nisi „zadrti tradicionalista“ poput mene i meni sličnih, navikneš se časkom na nešto potpuno novo.....a ipak ti teško pada?
Šta onda tek ja da kažem?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 13/01/2018 16:26:39
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 15/01/2018 : 17:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Napokon stiglo:



Baš bih volio da Čarobnjaci izbace još koji Essential...

...morao bih početi popunjavati novu policu...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/01/2018 : 19:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Odakle su to “napokon stigli”?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 15/01/2018 : 20:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Odakle su to “napokon stigli”?



Joj, ne pitaj...
Osmo mi poslao paket još prošle godine, na kraju mu se vratio, pa mi je slao ponovno. Ovi naši poštari zbilja svakako rade taj svoj posao...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/01/2018 : 16:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote


GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2018 : 10:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Posljednji pozdrav najboljoj ediciji u povijesti svemira...
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.91 seconds. Snitz Forums 2000