forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2018 : 10:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Neka ludrnsov zagor samo ide,da se što prije uhvati spajanje s redovnom serijom i dostigne talijane.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 30/06/2018 : 10:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ovaj throgal to je neka radnja s vikinzima?



Thorgal ti je odličan SF & fantasy strip.
Toplo preporučam ako voliš tu vrstu stripova...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2018 : 12:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da su u pitanju vikinzi...uzeo sam dosta naslova iz fibre koj ću po prvi puta čitati,tako da za sada ništa od ovoga.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
446 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 30/06/2018 : 12:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Jeste, Torgal je viking i zivi medju vikinzima. Pored avanture ima i SF-a i fentezija.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 30/06/2018 : 12:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 5ypo

Jeste, Torgal je viking i zivi medju vikinzima. Pored avanture ima i SF-a i fentezija.



To je samo mali dio priče da je živio među Vikinzima.
Nositelj radnje je SF.

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/06/2018 : 13:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Zadnji Libellusovi Thorgal integrali (10 i 11) su pretežno fantasy (s osloncem na nordijsku mitologiju i bogove kao likove u stripu) i baš su mi se svidjeli, zabavno i zanimljivo.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 30/06/2018 : 18:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Zadnji Libellusovi Thorgal integrali (10 i 11) su pretežno fantasy (s osloncem na nordijsku mitologiju i bogove kao likove u stripu) i baš su mi se svidjeli, zabavno i zanimljivo.



I meni su te priče zanimljive.

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2018 : 23:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Zadnji Libellusovi Thorgal integrali (10 i 11) su pretežno fantasy (s osloncem na nordijsku mitologiju i bogove kao likove u stripu) i baš su mi se svidjeli, zabavno i zanimljivo.


Uvalili ste me u dodatni trošak...baš za zagrijan u zadnje vrijeme za nordijsku mitologiju, vikinge...
Što valja od toga thorgala nabaviti, svi su te radnje?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2018 : 23:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Može netko uslikati iznutra malo?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/07/2018 : 00:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Peyo

Zadnji Libellusovi Thorgal integrali (10 i 11) su pretežno fantasy (s osloncem na nordijsku mitologiju i bogove kao likove u stripu) i baš su mi se svidjeli, zabavno i zanimljivo.


Uvalili ste me u dodatni trošak...baš za zagrijan u zadnje vrijeme za nordijsku mitologiju, vikinge...
Što valja od toga thorgala nabaviti, svi su te radnje?



Dosta se razlikuju, nisu svi pout ovih, ali meni je cijeli opus OK, mada je to subjektivno.

Neki su više poput vikinških stripova, u mnogima ima elemenata horrora, za neke kao da je Däniken pisao SF scenarije, a neki se značajno oslanjaju na nordijsku i druge mitologije.

Uz sjajan crtež ima puno akcije i neočekivanih zapleta i raspleta.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/07/2018 : 07:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Daj mu poslikajte jer nema ničeg na internetu na dva klika udaljeno.

I napišite kronološki popis s postovima podrške

Bok, kako si.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 01/07/2018 : 08:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
https://www.bedetheque.com/serie-12-BD-Thorgal.html
https://www.bedetheque.com/serie-25699-BD-Thorgal-Les-mondes-de-Kriss-de-Valnor.html
https://www.bedetheque.com/serie-36881-BD-Thorgal-Les-mondes-de-La-Jeunesse-de-Thorgal.html
https://www.bedetheque.com/serie-30224-BD-Thorgal-Les-mondes-de-Louve.html

http://www.libellus.hr/j/thorgal/47/0/0
http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1219

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/07/2018 : 10:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@tonka24, pomalo je nevjerojatno da se čudiš većini strip junaka, sve ti je novo, sve ti je nepoznato, čak i neki stari strip junaci...

Što ti je uopće poznato, što čitaš?

Ili je ovaj tvoj rad na forumu u duhu tvog najavljenog angažmana o većoj prisutnosti na forumu? A kud ćeš bolje aktivnosti od "izvlačenja slova iz abecede". Ukoliko se o tome radi, to je, u najmanju ruku, nekorektno prema članovima foruma...

Jer nisi ti baš od jučer na forumu pa da se čudiš mnogim strip junacima.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/07/2018 : 11:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@tonka24, pomalo je nevjerojatno da se čudiš većini strip junaka, sve ti je novo, sve ti je nepoznato, čak i neki stari strip junaci...

Što ti je uopće poznato, što čitaš?

Ili je ovaj tvoj rad na forumu u duhu tvog najavljenog angažmana o većoj prisutnosti na forumu? A kud ćeš bolje aktivnosti od "izvlačenja slova iz abecede". Ukoliko se o tome radi, to je, u najmanju ruku, nekorektno prema članovima foruma...

Jer nisi ti baš od jučer na forumu pa da se čudiš mnogim strip junacima.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 01:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Daj mu poslikajte jer nema ničeg na internetu na dva klika udaljeno.

I napišite kronološki popis s postovima podrške


Iako si u pravu ima forumaša kao split 85 još uvijek i na sreću

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 01:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

https://www.bedetheque.com/serie-12-BD-Thorgal.html
https://www.bedetheque.com/serie-25699-BD-Thorgal-Les-mondes-de-Kriss-de-Valnor.html
https://www.bedetheque.com/serie-36881-BD-Thorgal-Les-mondes-de-La-Jeunesse-de-Thorgal.html
https://www.bedetheque.com/serie-30224-BD-Thorgal-Les-mondes-de-Louve.html

http://www.libellus.hr/j/thorgal/47/0/0
http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1219


Hvala ti od srca na trudu

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/07/2018 : 02:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@tonka24, pomalo je nevjerojatno da se čudiš većini strip junaka, sve ti je novo, sve ti je nepoznato, čak i neki stari strip junaci...

Što ti je uopće poznato, što čitaš?

Ili je ovaj tvoj rad na forumu u duhu tvog najavljenog angažmana o većoj prisutnosti na forumu? A kud ćeš bolje aktivnosti od "izvlačenja slova iz abecede". Ukoliko se o tome radi, to je, u najmanju ruku, nekorektno prema članovima foruma...

Jer nisi ti baš od jučer na forumu pa da se čudiš mnogim strip junacima.


Krivo si me procijenio, međutim pitanje je sasvim na mjestu.
Čitam samo bonelli od stripova.
Sve do nedavno sam samo zagora skupljao.
Prije par godina počeo sam Dylana, aktivnije nedavno
Nedavno mister noa nabavio kolekciju,s kojim sam se upoznao također nedavno.
O martinu,teksu, nathanu, jako malo znam i jako sam malo čitao, počeo me zanimati martin i teks.
Blek,Mark,alan ford čitao i definitivno odbacio kao mogućnost skupljanja.
Sve ostalo za mene je crni mrak...nedavno nabavio fibrinih stripova za nekih 1150 kn i to je prvi moj dodir van bonellia.
Kako vidiš nikakve provokacije ili nekorektnosti prema ostalim forumašima.
Nadam se da si zadovoljan odgovorom.
Nisam tako " crn " kao što većina mislite, znam da nisam obožavan ovdje ali opet...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/07/2018 : 11:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@tonka24, pomalo je nevjerojatno da se čudiš većini strip junaka, sve ti je novo, sve ti je nepoznato, čak i neki stari strip junaci...

Što ti je uopće poznato, što čitaš?

Ili je ovaj tvoj rad na forumu u duhu tvog najavljenog angažmana o većoj prisutnosti na forumu? A kud ćeš bolje aktivnosti od "izvlačenja slova iz abecede". Ukoliko se o tome radi, to je, u najmanju ruku, nekorektno prema članovima foruma...

Jer nisi ti baš od jučer na forumu pa da se čudiš mnogim strip junacima.


Krivo si me procijenio, međutim pitanje je sasvim na mjestu.
Čitam samo bonelli od stripova.
Sve do nedavno sam samo zagora skupljao.
Prije par godina počeo sam Dylana, aktivnije nedavno
Nedavno mister noa nabavio kolekciju,s kojim sam se upoznao također nedavno.
O martinu,teksu, nathanu, jako malo znam i jako sam malo čitao, počeo me zanimati martin i teks.
Blek,Mark,alan ford čitao i definitivno odbacio kao mogućnost skupljanja.
Sve ostalo za mene je crni mrak...nedavno nabavio fibrinih stripova za nekih 1150 kn i to je prvi moj dodir van bonellia.
Kako vidiš nikakve provokacije ili nekorektnosti prema ostalim forumašima.
Nadam se da si zadovoljan odgovorom.
Nisam tako " crn " kao što većina mislite, znam da nisam obožavan ovdje ali opet...



Sve pet, samo nastavi s čitanjem, najbolje će biti kad pronađeš strip junaka koji te toliko oduševi, a da prije nisi ni čuo za njega
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/07/2018 : 20:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/07/2018 : 17:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote









"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/07/2018 : 17:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, pakleno! Trebat će pročitati sve nakupovano.

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/07/2018 : 17:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Dwayne samo da sezona prodje, onda sam slobodan 10-11-12-1-2-3 i polovicu 4.mjeseca (prakticki pola godine), tako da cu uzivat u ovim stripovima, bas se veselim mozda ih uspijem i dvaput procitat u tom periodu

Ovaj "Veliki Tex u boji" je strasan, kako je nacrtan i obojan preporuka svima. Dragonero isto. Bas sam zadovoljan :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/07/2018 : 20:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kako vrhunski izgledaju knjige Jana Diksa!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/07/2018 : 20:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Da, stvarno su lijepe.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 06/07/2018 : 21:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Kako vrhunski izgledaju knjige Jana Diksa!



Ne samo vizualno, nego se radi i o vrlo dobrom, ako ne i odličnom stripu...
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000