forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/07/2019 : 22:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Dodsferd & Dule - koliko lijepih stripova baš mi je milina ovo vidjet ovako na okupu. I Dule za kraj stavio kutiju, baš sam se pitao jesi je uzeo

Moja današnja kupovina:





I stigao mi danas jedan paket, sve je bilo jako brzo dogovoreno možda 48h prije, jutros već stiglo, ali bio na putu pa tek maloprije došao kući. Što bi to moglo biti? Možda nekakav komplet, ali čega? Ajde, malo ću vas držati u neizvjesnosti


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/07/2019 : 23:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, moj pokušaj da pogodim: Ludensove Zagor knjige!!

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/07/2019 : 23:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, nije ali dobar pokušaj
Radi se o stripovima sa kioska, komplet od 38 komada, nedavno izašao broj 39 na kioske

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 25/07/2019 : 23:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hehe, nije ali dobar pokušaj
Radi se o stripovima sa kioska, komplet od 38 komada, nedavno izašao broj 39 na kioske



Prvo sam pomislio na nešto drugo ali onda sam vidio da je to na 48. broju (ZG Odabrane priče)... znam sad šta je to (ne mogu vjerovati da nisi imao dosad, ali hajde, znam tvoju situaciju i kad je bio povratak stripovima) ali svejedno čekamo slike.

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/07/2019 : 23:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A razmišljao sam ti o onome, kupilo se i nabavilo dosta toga, reko negdje treba podvući crtu Pa sam sa tim PSDZ odlučio da ih neću niti uzimati, sve dok sad nije izašao taj broj 39 koji sam ovih dana pročitao (obje priče) i iskomentirao malo, meni se baš svidjelo

I Anto (za kojeg ne znam nikad jel voli Bonelli ili više voli pričat protiv ) je isto dao preporuku da mu je dobar serijal, a i vidim da ste i ostali bili oduševljeni kad se kompletiralo, ali i dalje nastavilo izlaziti (sa ovim friškim brojem 39).

I onda mi je kolega Logo111 ponudio jako povoljno komplet koji je odlično očuvan i odmah sam pristao i ovim putem mu se želim zahvaliti, stvarno je to super brzo odradio, profesionalno i jako povoljno, stvarno me čovjek obradovao taman mi jutros stiglo, poštar donio, a ja unio paket u kuću i morao odmah na put ići. Pa sam ga tek večeras raspakirao

(kamera mi nešto lošija na mobu)




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 26/07/2019 : 00:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Dobra je kamera... a i dobro zapakirano. Ja ih nemam, u jednom kompletiću "3 u 1", čini mi se 2015. godine mi je došao, točno se sjećam, broj 7 ali nisam ga čitao, stoji po strani, sumnjam da ću ikad, imam puno tog nepročitanog a i plan da kupim VČ-ovog Mister Noa do broja kad se spaja sa Strip-Agentovim Maxijima. Evo, sad kad smo kod PSDZ, kupio sam Bella i Bronco a još ni dirnuo, sve više zaostataka.

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/07/2019 : 00:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, puno je toga na lageru za čitanje, a i svako malo nešto novo izađe. Pogotovo oduševljava Čarobna knjiga koja se dosta ističe kao izdavač. Stvarno čovjek mora nekad stati na loptu i razmislit dal uzet ili ne.

Što se tiče Veselog i Mister Noa, taman je izašao taj broj 72 koji se spaja sa tim maxijima Meni je sad nekako plan isto popunjavat Mister No kolekciju, ima dosta još tih rupa i zaostataka. A kad i ne znamo što će bit s tim njihovim knjigama, pa da bar znamo na čemu smo..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/07/2019 : 00:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Koliko su te ispale psdz?
Ja sam mislio uzeti pa sam odustao, mislim oko 300 kn bila ponuda za sve brojeve, nisam suguran točno cijenu.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/07/2019 : 11:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Samo 10kn/komad, stvarno jako povoljno za tako lijepo očuvan komplet, i pogotovo kad dobiješ sve brojeve odjednom. Mislim da je to ispod svake cijene, bolje ne može. Logo111 je baš zakon, mogao je komotno po većoj cijeni ići s ovime zaista me obradovao. Ovih dana je išao jedan komplet, 1-30 (znači, preostalih 8 nije u kompletu), 18.33 kn/komad: https://www.stripovi.com/aukcije/price-s-divljeg-zapada-1-30-komplet/16112744/.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/07/2019 11:24:33
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/07/2019 : 12:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


I Anto (za kojeg ne znam nikad jel voli Bonelli ili više voli pričat protiv ) je isto dao preporuku da mu je dobar serijal


kako ne znaš - boneli mi je generalno slabašan,namenjen za mlađe čitaoce,nikako za nas matore konje od 40+ ili 30+ godina,jer nije ovo štivo za sve uzraste,kao što su neka.Previše je infatilnosti,banalnosti i trivijalnosti u dobrom delu produkcije.

Sa druge strane,Ken Parker je remek delo,a ima još sjajnih stvari poput Teksa,Julije,Magičnog vetra...
Takođe,kod nekih serijala ima sjajnih priča u moru korektnih i prosečnih,poput Martija,Nika Rajdera,Mister Noa (kako sam stariji,ovaj junak mi sve manje paše)...
I lepih mini serijala je tu kao što su Kasidi,Jan Diks,Karavan...

Sa nekim sam slabo upoznat,a moguće je da su dobri - Natan,Skriveno lice,Demijan,Dragonero...

Kao i oni koji su pristojni poput Priča (sa divljeg zapada,ne onih Jedno doba),Gea,noviji Kit Teler...

Sve u svemu,daleko sam ja od mrzitelja bonelija.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/07/2019 : 12:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ne valja kamera, kupi novi mobitel. :D
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/07/2019 : 13:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Anto - nisi spomenuo Zagora salim se. Ovako kako si nabrojao ove serijale, stvarno ih ima kvalitetnih u Bonelli kuci. A meni su i ovi "manje kvalitetni" dobri kad sam se ja tek vratio stripovima. Vidjet cemo kakvo ce mi misljenje bit kroz nekih 10-15 godina, ako to dozivim. Sad uzivam, dobivam priliku procitat neke price o kojima sam samo mogao mastat da cu ih ja posjedovat. Tako da sam zadovoljan, a to je ono najvaznije

@Solar - zao mi kupovat novi mob dok stari radi, a radje bi prije dao za strip nego za mob

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/07/2019 : 13:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ova kamera mi izgleda ko ona iz preklopnih mobitela, uvijek je tamno i mutno.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/07/2019 : 13:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, tako nekako namjerno i smanjim slike, pa da koliko toliko bolje ispadne. To je neki stari mob tamo iz 2009. mislim, iphone, mislim da se radi o trojci. Pojma nemam, nikad nisam niti stavljao karticu u njega. Ali slike u vani ispadnu baš dobre. A mob koji koristim samo za zvanje je iz 2006. ili 2007., baš ono stari-stari, neka nokia ali baterija mu traje 5 dana i meni super.

Evo par slika od jučer u intersparu, nešto su bolje slike. Poredao malo ove stripove koji su ponuđeni, čak stari extra i novi extra skupa u ponudi, nije stari broj povučen. A zanimljivo da se tu među njima nalazi i M.Rendžer broj 2, koji je inače izdan još 2014. godine. Sam je, znači bez onog najlona ili da je u paketu. Kako se tu našao, pitaj boga. Pa ako nekome fali, dam mu točnu lokaciju.






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/07/2019 : 16:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

A razmišljao sam ti o onome, kupilo se i nabavilo dosta toga, reko negdje treba podvući crtu

Nema podvlačenja crte, jedino ako imaš ovako opasan hobi.



quote:
Pa sam sa tim PSDZ odlučio da ih neću niti uzimati, sve dok sad nije izašao taj broj 39

Zna Bernie kako navući one koji još nisu navučeni, stari lisac.

quote:
(kamera mi nešto lošija na mobu)

Nije da nismo već navikli na to.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/07/2019 : 17:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nema podvlačenja crte, jedino ako imaš ovako opasan hobi.






Odlična fora

quote:
Originally posted by DODSFERD

Zna Bernie kako navući one koji još nisu navučeni, stari lisac.

Zna čovjek kako se radi marketing

quote:
Originally posted by DODSFERD

Nije da nismo već navikli na to.

Hehe, a što ću mene isto živcira, kad vidim tvoje slike i od Duleta, slike su kao za neku izložbu i onda ja dođem sa svojima

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/08/2019 : 00:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Samo 10kn/komad, stvarno jako povoljno za tako lijepo očuvan komplet, i pogotovo kad dobiješ sve brojeve odjednom. Mislim da je to ispod svake cijene, bolje ne može. Logo111 je baš zakon, mogao je komotno po većoj cijeni ići s ovime zaista me obradovao. Ovih dana je išao jedan komplet, 1-30 (znači, preostalih 8 nije u kompletu), 18.33 kn/komad: https://www.stripovi.com/aukcije/price-s-divljeg-zapada-1-30-komplet/16112744/.


Prije će biti da sam ja imao ponudu od oko 500 kn a ne 300. Pročitao sam zadnja dva i ok su mi, ništa sada specijalno ali učinilo mi se vrijedno vremena i novca. Budem sačekao ako bude daljnjih aukcija, možda na njuškalu bude.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/08/2019 : 12:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Anto i Tinton kraljevi svaka čast obojici na ovome


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/08/2019 : 14:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
da je bio u pitanju neki Zagor ili Dilan,nikad ti ne bih pomogao u nabavci.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 01/08/2019 : 14:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

da je bio u pitanju neki Zagor ili Dilan,nikad ti ne bih pomogao u nabavci.


Naravno, najbolje stripove treba zadržati za sebe
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/08/2019 : 15:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Anto i Tinton kraljevi svaka čast obojici na ovome



Dobro jesi više skupio tog Marka?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/08/2019 : 20:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

da je bio u pitanju neki Zagor ili Dilan,nikad ti ne bih pomogao u nabavci.

Dobro pa Dilana ne skupljam, a i sva sreća što me Zagor ne zanima (ne zanima - u prijevodu - sve skupio od kiosk izdanja što je izdano dosad ).

quote:
Originally posted by Dexters

Naravno, najbolje stripove treba zadržati za sebe



quote:
Originally posted by Shaner

Dobro jesi više skupio tog Marka?

Samo još jedan ostao Prvi dio Ludens kolekcija, a gdje je Ludens stao, nastavak sa ZS (108 stripova, fali još taj jedan da ih bude ukupno 109)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/08/2019 : 20:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Anto i Tinton kraljevi svaka čast obojici na ovome

Da pogodim, Anto ti ga nabavio, tj. eventualno ga imao i poslao preko Tintona?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/08/2019 : 00:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
anto organizovao nabavku tintonu od trećeg lica

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/08/2019 : 05:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Anto uvijek spreman pomoći kolegama sa foruma. Svaka čast!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 02/08/2019 05:32:54
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000