forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/08/2019 : 10:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
još bih bio spremniji za pomoć koleginicama,ali nešto ih slabo ima.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/08/2019 : 12:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Da pogodim, Anto ti ga nabavio, tj. eventualno ga imao i poslao preko Tintona?

Evo, Anto odgovorio na prethodnoj stranici

Još je ovaj broj baš zeznuto za nabavit, pošto je takve "prirode" da ga na aukcijama vjerojatno nećemo nikad ni vidjet, a i možda teško da ga netko u HR prodaje, tako da sam još više zahvalan obojici što su mi ovo omogućili i još tako brzo kod nas na njuškalu postoji (ako je još dostupno) ona verzija tog stripa u obliku "albuma sa sličicama" gdje cijeli popunjen album ide za 100€. Ova strip verzija je ipak puno bolja.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/08/2019 : 13:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
momcima poput Reema i Diskaća sam spreman pomoći u bilo koje doba i noći;normalno,i ostalima,ali za ovakve forumaške delije,ipak se pravi mali izuzetak.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/08/2019 : 19:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Reem, kojI Mark ti još fali, možda ga ja imam, pa ti pošaljem.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/08/2019 : 19:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

momcima poput Reema i Diskaća sam spreman pomoći u bilo koje doba i noći;normalno,i ostalima,ali za ovakve forumaške delije,ipak se pravi mali izuzetak.




quote:
Originally posted by velka031

Reem, kojI Mark ti još fali, možda ga ja imam, pa ti pošaljem.



ZS 864: Omča za nevinog

Rekao bih ovako napamet, da nije neki kritičan broj, možda se nađe


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

WOOLF
Starting Member



Austria
38 Posts

Member since 26/09/2010

Posted - 02/08/2019 : 20:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOOLF a Private Message  Reply with Quote





Edited by - WOOLF on 02/08/2019 20:19:23
Go to Top of Page

DuskeArrow
Starting Member



Serbia
67 Posts

Member since 27/03/2018

Posted - 02/08/2019 : 20:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DuskeArrow a Private Message  Reply with Quote
mogao bih do kioska da kupim neki novi strip...

O vidi novi zagor, aj uzecu ga iako nisam bas preterani ljubitelj..
A sta je onaj drugi, aha i to je Zagor, dobro aj neka ide...
A sta je ovo? O jos jedan Zagor?
A eno i jos jednog -.-'
A jel ima nesto drugo sem zagorelog??????

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/08/2019 : 15:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

ZS 864: Omča za nevinog

Rekao bih ovako napamet, da nije neki kritičan broj, možda se nađe





Ma i nije “kritičan” al’ ipak ga trenutno nigdje.
A ja, da ga imam bar ikakvog duplog, vjeruj mi da bih ti ga u momentu poslao.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/08/2019 : 19:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jbmu, ja sam ga donedavno imao, potražim malo još...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/08/2019 : 20:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma i nije “kritičan” al’ ipak ga trenutno nigdje.
A ja, da ga imam bar ikakvog duplog, vjeruj mi da bih ti ga u momentu poslao.

Znam da bi, hvala ti na tome Najgore bi bilo da se radi o zadnjim brojevima koji i nisu baš česti. Ovaj možda "iskrsne" negdje.

Super je ova pozadina stripova ZS na kojoj je naslonjen ovaj Mark

quote:
Originally posted by velka031

Jbmu, ja sam ga donedavno imao, potražim malo još...


Tnx Velka

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 03/08/2019 20:10:19
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/08/2019 : 20:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ova tema ima u svom nazivu "dobili", a eto, ja sam danas dobio čudo toga Sumohrvat je taj car, kako me samo iznenadio danas pogledajte što mi je čovjek sve poklonio

(vjerojatno ću morat u 2-3 posta stavit)

Nikad nisam imao strisciu u ruci i uvijek me zanimalo kako je to Zagor startao tako da sam baš danas bio sretan kad sam uzeo ovo u ruke, baš zakon i ove razglednice su super, ovaj znak u prvoj slici (ne mogu se sad sjetit kako se zove, što se može zakačit na majicu) ovo je mislim njemačko izdanje striscie, odmah sam vidio po nazivu Rocky kako oni zovu Zagora.




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 06/08/2019 20:26:14
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/08/2019 : 20:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Cd dobio od Graziano Romanija onda ovi neki Zagori, mislim da je na francuskom, neki manji formati koje još nisam vidio u životu kod Zagora slikao i našu extru pored njih čisto da se vide dimenzije. I Dylan je tu, Komandant Mark i još neki Zagori, nisam još dokučio o kom se jeziku radi od toliko uzbuđenja koje me još trese




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 06/08/2019 20:32:44
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/08/2019 : 20:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tisuću Zagorovih svjetova koje nisam imao dosad u kolekciji pa pored talijanski Hellingen, mislim da je ovo iz Demona ludila, unutar korica ima čak popis svi dotad valjda izašlih Zagora. Pa ovaj Zagor, kod nas ona priča "Tragedija na karnevalu", meni jedna od boljih priča iz tog zlatnog doba isto talijanski primjerak, ali nešto većih dimenzija, slikao pored extre da se vidi. I još dobijem majicu na kraju Sumohrvat, ti si luuuuuud hvala ti puno na ovome svemu što si mi poklonio








"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/08/2019 : 22:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ova tema ima u svom nazivu "dobili", a eto, ja sam danas dobio čudo toga Sumohrvat je taj car, kako me samo iznenadio danas pogledajte što mi je čovjek sve poklonio

(vjerojatno ću morat u 2-3 posta stavit)



Svaka čast Sumohrvat! Porastao si mi u očima!
Nakon što se na ovom forumu čovjek nagleda hvalisanja i hvalisavaca, a jako malo rasprava o stripovima, ovakva gesta izaziva kod mene oduševljenje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/08/2019 : 23:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno svaka čast!!!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/08/2019 : 01:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Dakle... Imaš dva brazilska. Jedan ti je portugalski pirat. Ova epizoda karneval ti je španjolski. Striscie ti je rađena u austriji. Dva na ćirilici su ti dvije makedonske serije. Dylan Dog je kosovski. Majica je sa festivala stripa u mostaru. Razglednice su promo, a ona zadnja je iz panini albuma. Skitnica fici je pirat.

Uf, ja mislio da francuski eto kako sam se sav zbunio ova dva brazilska, to su onda ova dva što na naslovnicama piše ovo "Yuma", jel da? Ali kako mi je fora format, nešto kao Alan Ford format, samo nešto viši i širi Nisam nikad vidio Zagora u takvom formatu. Inače, mislio sam samo da je u Brazilu išao Tex (kad sam vidio onu jednu sliku na forumu jednog brazilskog fana okružen sa brdo njegovih stripova), nisam znao za Zagora.

A striscia mi je zakon sad potpuno kužim kad pišu da je Zagor prije išao u tom "pasica" izdanju Nećakinja (6 godina) kad je vidjela danas tu strisciu, pitala me dal može ona to bojat reko, nema šanse pored toliko bojanki Ja za karnevalski mislio da je talijanski, znači španjolski Baš sam se pitao i za ove na ćirilici čija su izdanja, sad znam

I da, ovaj Tisuću Zagorovih svjetova još u HC-u

quote:
Originally posted by Spock

Svaka čast Sumohrvat! Porastao si mi u očima!

Ja danas otvaram kutiju i Zagorima nikad kraja, i još ove razglednice, majica

quote:
Originally posted by velka031

Stvarno svaka čast!!!

+1

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ma Reem je jedan od najvećih pozitivaca na ovom forumu i kad vidiš koliko i kako se iskreno obraduje ovakvom poklonu onda ti dođe žao što mu nisi još toga natrpao u kutiju.

Joj, i ovo je previše

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/08/2019 : 06:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Yuma je francusko izdanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/08/2019 : 07:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, nisam to znao nisam znao nit da su Francuzi i izdavali Zagora.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/08/2019 : 07:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Eto,sad imaš razlog za učit portugalski.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 07/08/2019 : 13:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote



Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/08/2019 : 13:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Dakle... Yuma su ti dva francuska izdanja. U Francuskoj još postoji i edicija Kiwi koja je objavljivala Zagora. Stavio sam ti u kutiju jednu epizodu s originalnom naslovnicom i jednu epizodu sa nacrtanom naslovnicom od strane francuskog mikice. Kraj njih na slici imaš dvije edicije brazilskog izdanja Zagora. Karneval je španjolski. Tajanstvene vode je pirat izašao u Portugalu. Ima mislim 12 brojeva. Dylan Dog je izdanje izašlo na Kosovu. 24 broja sa svim junacima... Dampyr, Brad Barron, Dylan i Zagor... Nemaš na slici, ali mislim da sam ti poslao i još neka piratska izdanja iz Srbije poput JA sage.
Inače... Postoji Zagor na finskom, nizozemskom, turskom, grčkom, njemačkom, američko izdanje od DJ-a i Agarthi, ali to nisam imao duplo pa ti nisam mogao poslati. Kad nabavim šaljem još...


Aha, sad mi je jasnije, hvala na pojašnjenju za turski, grčki i njemački Zagor sam znao, ove ostale ne

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/08/2019 : 13:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ima još i izraelski na hebrejskom...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/08/2019 : 14:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nista ako ne postoji i na arapskom od palestinskog izdavaca.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/08/2019 : 17:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Reem, kad razgledam tako te tvoje slike, čini mi se da si se uvalio u jako zajebanu stvar. 🤔

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/08/2019 : 19:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by ReemCP

Ova tema ima u svom nazivu "dobili", a eto, ja sam danas dobio čudo toga Sumohrvat je taj car, kako me samo iznenadio danas pogledajte što mi je čovjek sve poklonio

(vjerojatno ću morat u 2-3 posta stavit)



Svaka čast Sumohrvat! Porastao si mi u očima!
Nakon što se na ovom forumu čovjek nagleda hvalisanja i hvalisavaca, a jako malo rasprava o stripovima, ovakva gesta izaziva kod mene oduševljenje.


Svaka čast Sumo, meni je Igor ( onaj koji piše recenzije ) poklonio cijeli paket knjiga.
Reem je osoba koja će cijeniti taj poklon, to budi siguran.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000