forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 21/10/2019 : 14:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/10/2019 : 16:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Pa jeste HC, kao i svih onih 29 prije nje.

Odlično Vjeruj mi da nisam znao Nadam se da mi se neće svidjet knjiga, jer ako se svidi, bojim se da ne napravim nešto što ne bi trebalo Zoki (ZoranC) mi je spomenuo u dr. temi da ima ostatak tih knjiga, pa ako želim razmislit Inače, nisam ih nikad uživo vidio, jedva čekam ovu knjigu 30 da vidim i opipam to

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/10/2019 : 11:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/10/2019 : 18:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Pa jeste HC, kao i svih onih 29 prije nje.


Dule, prelijepo izgledaju one slike kolekcije Zagora VČ biblioteke (ne znam gdje su nestale) Ako sam dobro vidio, ti čak duplo imaš zaista, prelijepa kolekcija. Kako ti se čine naslovnice na tim knjigama? Znam da mnogi prigovaraju zbog Laurentija, ali meni uopće to nije loše. Bolje nego oni autori na ZS 13.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/10/2019 : 23:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Dukidule

Pa jeste HC, kao i svih onih 29 prije nje.


Dule, prelijepo izgledaju one slike kolekcije Zagora VČ biblioteke (ne znam gdje su nestale) Ako sam dobro vidio, ti čak duplo imaš zaista, prelijepa kolekcija. Kako ti se čine naslovnice na tim knjigama? Znam da mnogi prigovaraju zbog Laurentija, ali meni uopće to nije loše. Bolje nego oni autori na ZS 13.



Reem, izgleda da si ti "kuhan" i da ćeš opet imati kolekciju HC Zagora
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/10/2019 : 00:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Evo je i ovdje.
Malo da je “reklamiramo”.





Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 23/10/2019 : 03:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
@jagodanbg

Jel' si četvrti broj JDJP nabavio kod DW ili kod preprodavaca?

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/10/2019 : 09:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Reem, izgleda da si ti "kuhan" i da ćeš opet imati kolekciju HC Zagora

Nadam se Velka da neću pokleknuti Naručio si samo tu knjigu 30, čisto da imam nešto od te edicije u svojoj kolekciji A i nikad nisam imao tu njihovu knjigu u rukama, pa me baš zanima kako to izgleda uživo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/10/2019 : 10:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by velka031

Reem, izgleda da si ti "kuhan" i da ćeš opet imati kolekciju HC Zagora

Nadam se Velka da neću pokleknuti Naručio si samo tu knjigu 30, čisto da imam nešto od te edicije u svojoj kolekciji A i nikad nisam imao tu njihovu knjigu u rukama, pa me baš zanima kako to izgleda uživo



Super izgleda
Laurenti je meni loša opcija, Ludens ima najbolje knjige, minus je što naslovnice unutra nisu u boji, Libellus ima najbolji tempo, minus je boja i što se priča nastavljaju. Ipak sam ostao na Libellusu, iako sam malo popizdio na sebe sad kad je Ludens izbacio 4 knjige...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 23/10/2019 : 10:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

@jagodanbg

Jel' si četvrti broj JDJP nabavio kod DW ili kod preprodavaca?


U Darkwood-u na Zelenjaku. Jedini primerak bio, malo cak i ostecena naslovnica.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/10/2019 : 10:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Odlično izdanje Julie.
Pravi kiosk strip.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

SlajeR
New Member



Yemen
243 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 23/10/2019 : 12:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send SlajeR a Private Message  Reply with Quote


Super izgleda
Laurenti je meni loša opcija, Ludens ima najbolje knjige, minus je što naslovnice unutra nisu u boji, Libellus ima najbolji tempo, minus je boja i što se priča nastavljaju. Ipak sam ostao na Libellusu, iako sam malo popizdio na sebe sad kad je Ludens izbacio 4 knjige...
[/quote]Laurenti ima odlicnih naslovnica. A posto su unutra i sve orginalne naslovnice i to u boji on je samo plus za jedno unikatno izdanje. Jedini minus kod VC je tempo koji nije konstantan...

Opusti misli i uci plivati..
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/10/2019 : 15:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Super izgleda
Laurenti je meni loša opcija, Ludens ima najbolje knjige, minus je što naslovnice unutra nisu u boji, Libellus ima najbolji tempo, minus je boja i što se priča nastavljaju. Ipak sam ostao na Libellusu, iako sam malo popizdio na sebe sad kad je Ludens izbacio 4 knjige...



quote:
Originally posted by SlajeR

Laurenti ima odlicnih naslovnica. A posto su unutra i sve orginalne naslovnice i to u boji on je samo plus za jedno unikatno izdanje. Jedini minus kod VC je tempo koji nije konstantan...


Onda to uopće ne smeta kad su stavili orginalne naslovnice unutra Čak mi se to čini od kolekcionarskih izdanja možda i najbolje onda - kronološki otpočetka, naslovnice u boji, kompletne priče, crno-bijeli strip - ako sam naravno dobro skužio. Jedino taj tempo mali minus..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/10/2019 : 18:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni bi Laurenti smetao taman da je u pitanju njegov mali crtež na hrbatu knjige, zbog toga sam izabrao Ludens izdanje unatoč sporijem tempu i nedostatku naslovnica u boji.
Julia na stražnjoj korici ove Golconda knjige malo baca na Moranu iz Potjere, odmah sam se sjetio ove stvari. https://www.youtube.com/watch?v=XqnSxrQE-3k

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/10/2019 : 18:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Moja nešto skromnija kupovina jer ipak nisam toliko načitan kao Duleduki.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/10/2019 : 18:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/10/2019 : 09:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Onda to uopće ne smeta kad su stavili orginalne naslovnice unutra Čak mi se to čini od kolekcionarskih izdanja možda i najbolje onda - kronološki otpočetka, naslovnice u boji, kompletne priče, crno-bijeli strip - ako sam naravno dobro skužio. Jedino taj tempo mali minus..



Sve ti je to relativno... imao sam primjerke tih knjiga dok je nisu redizajnirali i mogu reću da meni kvalitativno osobno nisu na razini Ludensa a kamoli Libellusa.

S obzirom da su nedavno totalno promijenili dizajn - kolekcija izgleda ko "mješana salata" - ništa s ničim. Iako sad ove nove knjige izgledaju kvalitetno.

Ali sve ti je to osobni pristup - jer npr. meni je boja prednost i bez toga ne bih uzimao Libellus jer to već imam C/B u kiosk izdanju i baš želim u boji to imati i ne bih za ništa mijenjao.

Šta me briga što drugi često mijenjaju mišljenja - sad mu je super, sad mu je bojanka, sad više ni sam ne zna šta bih... slijedi svoj instinkt bilo to boja, c/b, nalovnica, Laurenti, Hc/sc,

Ali s obzirom da si se riješio kolekcionarskog izdanja možda najbolje da se ne upuštaš ponovo u nešto jer to već imaš u kiosk primjercima što je također ok.

Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 24/10/2019 : 10:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/10/2019 : 14:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Sve ti je to relativno... imao sam primjerke tih knjiga dok je nisu redizajnirali i mogu reću da meni kvalitativno osobno nisu na razini Ludensa a kamoli Libellusa.

S obzirom da su nedavno totalno promijenili dizajn - kolekcija izgleda ko "mješana salata" - ništa s ničim. Iako sad ove nove knjige izgledaju kvalitetno.

Ali sve ti je to osobni pristup - jer npr. meni je boja prednost i bez toga ne bih uzimao Libellus jer to već imam C/B u kiosk izdanju i baš želim u boji to imati i ne bih za ništa mijenjao.

Šta me briga što drugi često mijenjaju mišljenja - sad mu je super, sad mu je bojanka, sad više ni sam ne zna šta bih... slijedi svoj instinkt bilo to boja, c/b, nalovnica, Laurenti, Hc/sc,

Ali s obzirom da si se riješio kolekcionarskog izdanja možda najbolje da se ne upuštaš ponovo u nešto jer to već imaš u kiosk primjercima što je također ok.

Vidjet ću sad kad mi dođe knjiga 30 Šteta što su mijenjali dizajn, prvenstveno mislim na hrbat, jer je ovo baš fora kad imaš jednu sliku. Ludens je isto mijenjao dizajn na Zagor Maxi ediciji, Veseli isto i kod Mister Noa kiosk izdanja, svi nešto mijenjaju.

Vidjet ću kad dođe knjiga, zasad mislim samo tu 30 uzeti. Uzeo bi i jednu od Ludensa knjigu, čisto da i od njih imam nešto od te edicije. Tako imam u kolekciji i jedan klasik, i jedan zlatni klasik.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/10/2019 : 21:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

elSaik
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
44 Posts

Member since 11/12/2009

Posted - 26/10/2019 : 10:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send elSaik a Private Message  Reply with Quote
Pa da vidimo zašto je toliko hvaljen...



Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 27/10/2019 : 14:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote



https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 28/10/2019 : 08:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Sajamska kupovina.






They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/11/2019 : 14:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Neki Talijan sa Lucca comicsa
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 02/11/2019 : 14:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Cici maci je najdraži Dilan Dog

Solar molim te da staviš slike tj. stranice panini albuma Betmen
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000