forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 07/05/2020 : 18:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2020 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovaj porto dolazi uz Zlu berbu?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/05/2020 : 23:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote






Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 08/05/2020 : 14:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/05/2020 : 22:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote








Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 11/05/2020 01:58:09
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/05/2020 : 22:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote























































Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 11/05/2020 01:53:48
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/05/2020 : 22:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule




Odlično, odmah me podsjetilo na ovaj bend. https://www.metal-archives.com/bands/Infinity/18489

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/05/2020 : 01:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Odlično, odmah me podsjetilo na ovaj bend. https://www.metal-archives.com/bands/Infinity/18489

A vjeruješ mi ako ti kažem da si mi u sekundi ti pao na pamet, čim sam ovo poslikao?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/05/2020 : 19:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalno izdanje (ovo prvo)! 😍






Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/05/2020 : 12:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote








Da ne ubijam više u pojam s ovim Amerima.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/05/2020 : 17:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote



















Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 14/05/2020 18:57:06
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 14/05/2020 : 19:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
DW knjige su tu samo poredjenja radi






DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 14/05/2020 20:00:39
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2020 : 20:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
@PijaniPatak kakav je Batman Noel?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/05/2020 : 00:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote




Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/05/2020 : 09:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@PijaniPatak kakav je Batman Noel?


Praštaj, brate, izignorisah te najstrašnije.

Ja sam fetišist crteža pa mi u ovom formatu,nikako tpb, Noel lepo čitalacko iskustvo. Zakerački rečeno, Noel je priča koju je crtač napisao kako bi je nacrtao. Mala, slađana božićna bajka o mrgudnom Betmenu sa fantastičnim vizuelnim doživljajem. Naracija iz ugla gotamskog siromaha koji je spao nivo na džokerovog doušnika, smotanog,plašljivog i moralno ljubopitljivog, kako bi prehranio sina i obezbedio mu kakav-takav božić. Meni se veoma sviđa, uspeva da servira taj praznički duh, i u mučno realističnom i slatko bajkovitom smeru. Ali, ponavljam. Nabaviti najmanje u deluxe formatu, jer je crtež veliki deo kompletne atmosfere. Priča je daleko od WOW!!! zone, ali onog nečega ima.

Tpb format, ajme, mu mnogo oduzima pa ga ne preporučujem u tim dimenzijama. Zamisli npr. Ludnicu Arkam u istom.

Edit: ovaj format kod mene, kao što vidiš, šiša i DW Srebrnog letača

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 17/05/2020 09:46:13
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/05/2020 : 16:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Da ozbiljno glomazan format, dakle slicnan utisak kao sto ljudi kazu i za Bermejove Proklete. Crtez ispred price, mada se meni dopao taj strip.
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



232 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 17/05/2020 : 18:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
Dukidule da te pitam prvo jel ti znaš koliko imaš stripova i drugo prema večini stripova koji su na Njemačkom pretpostavljam da živiš u Njemačkoj (ako se varam sorry) kakva je tamo strip scena, što je tamo najpopularnije kao što je kod nas Bonelli i kakav je status Bonellija u Njemačkoj.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/05/2020 : 20:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Da ozbiljno glomazan format, dakle slicnan utisak kao sto ljudi kazu i za Bermejove Proklete. Crtez ispred price, mada se meni dopao taj strip.




Takodje. I to ne malo

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/05/2020 : 20:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DinkoJ

Dukidule da te pitam prvo jel ti znaš koliko imaš stripova i drugo prema večini stripova koji su na Njemačkom pretpostavljam da živiš u Njemačkoj (ako se varam sorry) kakva je tamo strip scena, što je tamo najpopularnije kao što je kod nas Bonelli i kakav je status Bonellija u Njemačkoj.


1. Znam za sve i jedan strip koji posjedujem, jer ih upisujem u strip datoteku koju sam nakon prodaje kompletne ZS/LMS ponovo aktualizirao.

2. Strip scena u DE živa, aktivna, na savremenom, top aktuelnom nivou. U ponudi svega i svačega što se i u ostatku svijeta čita. Od mangi, BD, do DC/Marvel, grafičkih novela u milijun varijanti.
Nema šta nema, osim Bonellija jer to ovdje očito nikoga ne zanima.
Ili bolje ovako:
Kad pitaš nekoga zna li za Sergio Bonelli Editore, gleda u tebe kao u vanzemaljca. Dakle, Bonelli status ravan oko nule.
S vremena na vrijeme poneki se izdavač trzne pa krene izdavati nekog Texonea (Panini Comics), ili, kao upravo, Dampyra (Kult Comics Verlag) no potražnja pa tako i prodaja toga nije niti pomena vrijedna.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 17/05/2020 21:00:21
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/05/2020 : 21:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote



To biti ti, uglavnom, bilo to.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/05/2020 : 21:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
I nekada davno, ovo.



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/05/2020 : 21:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DinkoJ

Dukidule da te pitam prvo jel ti znaš koliko imaš stripova i drugo prema večini stripova koji su na Njemačkom pretpostavljam da živiš u Njemačkoj (ako se varam sorry) kakva je tamo strip scena, što je tamo najpopularnije kao što je kod nas Bonelli i kakav je status Bonellija u Njemačkoj.


1. Znam za sve i jedan strip koji posjedujem, jer ih upisujem u strip datoteku koju sam nakon prodaje kompletne ZS/LMS ponovo aktualizirao.

2. Strip scena u DE živa, aktivna, na savremenom, top aktuelnom nivou. U ponudi svega i svačega što se i u ostatku svijeta čita. Od mangi, BD, do DC/Marvel, grafičkih novela u milijun varijanti.
Nema šta nema, osim Bonellija jer to ovdje očito nikoga ne zanima.
Ili bolje ovako:
Kad pitaš nekoga zna li za Sergio Bonelli Editore, gleda u tebe kao u vanzemaljca. Dakle, Bonelli status ravan oko nule.
S vremena na vrijeme poneki se izdavač trzne pa krene izdavati nekog Texonea (Panini Comics), ili, kao upravo, Dampyra (Kult Comics Verlag) no potražnja pa tako i prodaja toga nije niti pomena vrijedna.



Ja kad gledam ove tvoje nabavke se pitam gde ja to živim..
Dobro, tebe vadi što živiš u najrazvijenijem gradu u Nemačkoj, ne znam kako je u manjim sredinama. Svejedno, u Švajcarskoj nema ni 10% izbora kao u DE, o Francuskoj da ne pričam..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/05/2020 : 21:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja kad gledam ove tvoje nabavke se pitam gde ja to živim..
Dobro, tebe vadi što živiš u najrazvijenijem gradu u Nemačkoj, ne znam kako je u manjim sredinama. Svejedno, u Švajcarskoj nema ni 10% izbora kao u DE, o Francuskoj da ne pričam..


Čuj?
A šta je ovo?
Zato toga kod nas nema.








Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 17/05/2020 22:13:10
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/05/2020 : 00:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DinkoJ

Dukidule da te pitam prvo jel ti znaš koliko imaš stripova i drugo prema večini stripova koji su na Njemačkom pretpostavljam da živiš u Njemačkoj (ako se varam sorry) kakva je tamo strip scena, što je tamo najpopularnije kao što je kod nas Bonelli i kakav je status Bonellija u Njemačkoj.


...
Kad pitaš nekoga zna li za Sergio Bonelli Editore, gleda u tebe kao u vanzemaljca. Dakle, Bonelli status ravan oko nule.
S vremena na vrijeme poneki se izdavač trzne pa krene izdavati nekog Texonea (Panini Comics), ili, kao upravo, Dampyra (Kult Comics Verlag) no potražnja pa tako i prodaja toga nije niti pomena vrijedna.



Ne zaboravi na Dilana Doga, komšo. 62 sveske od Carlsen Verlag-a


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/05/2020 : 00:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ne zaboravi na Dilana Doga, komšo. 62 sveske od Carlsen Verlag-a


Jaoj, da.

Izdali su od 2002. do 2009. i ta njegova 62 broja.
Carlsen 1 do 20, pa digao ruke, a Schwarzer Klecks nastavio do tog 62.
Mada im je bilo preko one stvari, al`eto, bar su se potrudili pa ga nisu kompletno ugasili odmah nakon tog 20og.

A ako ćemo baš maskimalno korektno, eto, i Dado je izdao onih svojih 6 Libellus knjiga.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.45 seconds. Snitz Forums 2000