forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/11/2020 : 12:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


I kupio prvi put Zagora da probam, pročitao...i mislim da je ovo i zadnji put.

Nema dalje, amin!
Skupljaj ti i dalje Antarese, Betelgeuseve & co.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/11/2020 : 13:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DiSkAcH


I kupio prvi put Zagora da probam, pročitao...i mislim da je ovo i zadnji put.

Nema dalje, amin!
Skupljaj ti i dalje Antarese, Betelgeuseve & co.


Moš mislit ukusa....

Čitaš Batmene, Antaresa i ostale fantazije....a kao Zagora ne možeš.

Pa Zagor je za umjetnost na kvadrat.

Čitaj što hoćeš, samo mi se nefoliraj....

Edited by - logo111 on 28/11/2020 13:16:35
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/11/2020 : 13:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ova naslovnica ima veze sa sadržajem?

Mislim tko bi na litici (pretpostavljam da je iza provalija) gradio kuću (da ne ulazimo kako) osim samoubojice iz Alan Forda?

Zbilja genijalna ideja.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/11/2020 : 13:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ta kuća je tu da objasni kako se zagor spasija iz goruće kuće skokom u rijeku.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/11/2020 : 14:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DiSkAcH


I kupio prvi put Zagora da probam, pročitao...i mislim da je ovo i zadnji put.

Nema dalje, amin!
Skupljaj ti i dalje Antarese, Betelgeuseve & co.


Moš mislit ukusa....

Čitaš Batmene, Antaresa i ostale fantazije....a kao Zagora ne možeš.

Pa Zagor je za umjetnost na kvadrat.

Čitaj što hoćeš, samo mi se nefoliraj....



Vas vrijeda jer sam napisao da mi se Zagor nije svidio?

OK.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/11/2020 14:50:12
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/11/2020 : 15:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DiSkAcH


I kupio prvi put Zagora da probam, pročitao...i mislim da je ovo i zadnji put.

Nema dalje, amin!
Skupljaj ti i dalje Antarese, Betelgeuseve & co.


Moš mislit ukusa....

Čitaš Batmene, Antaresa i ostale fantazije....a kao Zagora ne možeš.

Pa Zagor je za umjetnost na kvadrat.

Čitaj što hoćeš, samo mi se nefoliraj....



Vas vrijeda jer sam napisao da mi se Zagor nije svidio?

OK.



Ma čovječe ne vrijeđa, imaš pravo da ti se nešto sviđa ili ne....nije u tome problem.

Ali što si ti to pročitao od Zagorova serijala koji ima više od 700 epizoda, i koji traje više nego ti imaš godina, da tako s visoka ocjenjuješ da to ništa ne valja.

Samo ti kažem da čitaš i puno veći šund....

I ne, ne treba ti se sviđati ta jedna epizoda koju si pročitao ali brate ne pljuckaj o nečemu o čemu nemaš pojma samo zato što si negdje pročitao da je netko kritizirao Zagora, a to kritiziranje je sad kao "IN" da pokažeš kako si evoluirao kao "strip čitatelj".

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/11/2020 : 15:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DiSkAcH


I kupio prvi put Zagora da probam, pročitao...i mislim da je ovo i zadnji put.

Nema dalje, amin!
Skupljaj ti i dalje Antarese, Betelgeuseve & co.


Moš mislit ukusa....

Čitaš Batmene, Antaresa i ostale fantazije....a kao Zagora ne možeš.

Pa Zagor je za umjetnost na kvadrat.

Čitaj što hoćeš, samo mi se nefoliraj....



Vas vrijeda jer sam napisao da mi se Zagor nije svidio?

OK.



Ma čovječe ne vrijeđa, imaš pravo da ti se nešto sviđa ili ne....nije u tome problem.

Ali što si ti to pročitao od Zagorova serijala koji ima više od 700 epizoda, i koji traje više nego ti imaš godina, da tako s visoka ocjenjuješ da to ništa ne valja.

Samo ti kažem da čitaš i puno veći šund....

I ne, ne treba ti se sviđati ta jedna epizoda koju si pročitao ali brate ne pljuckaj o nečemu o čemu nemaš pojma samo zato što si negdje pročitao da je netko kritizirao Zagora, a to kritiziranje je sad kao "IN" da pokažeš kako si evoluirao kao "strip čitatelj".





Nis nisam pljuvao. Rekao sam da sam probao i da me vise ne zanima.
A tebi je izgleda masta izvukla sve ostalo (da ne nabrajam sve sto si upravo TI nabrojao i napisao, a ja nisam). To je to od mene na ovu temu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/11/2020 15:31:11
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/11/2020 : 15:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ta kuća je tu da objasni kako se zagor spasija iz goruće kuće skokom u rijeku.


To govori ovaj sa sesirom ovim turistima na obilasku, jel?


Diskach, ne sekiraj se. Ako nisi citao Zagora kao klinac, onda te i tesko moze zaraziti. Vecinom tu igra nostalgija i sjecanja na neka stara, davno prosla vremena. Barem kod nekih, kod drugih on zaista vrijedi kao odlican (najbolji) serijal.
Meni je tamo u osnovnoj bio ok, naslovnice su bile carske, ali vec tada me puno vise zanimao pilot, Ken, Dylan, Nick, pa i Tex, znaci ozbiljniji stripovi, ili recimo sa manje fantasticnih elemenata (mada mi se MM sviđao).
Danas sam par puta na silu pokusao citati, i naterao se da zavrsim pricu (ponekad mi trebalo i nekoliko dana da je zavrsim), ali vise se ne mogu natjerati. Jedino jos najkultniju epizodu koju je napisao Sclavi ( https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-941-946-divovi-dobra-i-zla/22/ ) da jos jednom procitam, jer mi je vec tada bila out of this world.
Citao mislim da proslu godinu Nasilje u Darkvudu po prvi put, i... boze, tu samo naslovnica nesto "vrijedi", a i to samo onima koji se je sjecamo iz ex-Yu vremena.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 28/11/2020 15:43:33
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/11/2020 : 15:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
joj kakvi su foleri diskać i polinjo!!!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/11/2020 : 16:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Najveci.






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/11/2020 : 16:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Auuu!
Vatra bljesnula, požar na pomolu.

Anto, ima li kakvih zanimljivih najava iz svijeta BD?

@Discatch:
Mene nisi uvrijedio, čisto da pojasnim.
Ja se jedino šokirao da te Zagor toliko odbio, jer (kako ono logo napisa), obzirom na to koliko Batmen sranja sam se nagledao (vala baš tako, nit’ dalje prelistaovao a kamoli čitao) Zagor je mila majka. Mnogi, a taj što si ga ti pomenuo, pogotovo.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/11/2020 : 17:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Iskoristio popuste u Babilonu za skromnu kupovinu.Ali se zato veselim naslovima!



U vezi Zagora, dok sam mislio da su stripovi samo Zagor, Mark i Blek te Alan Ford (one epizode od 92./93. godine, više nisu ličile bog zna na kaj) prestao sam čitat stripove. Trebalo mi je 10-tak + godina da shvatim kakvo tu blago postoji.

Nije nešto napisano s visoka ako su tvoji pogledi niski. Kad sam digao svoj pogleda s kioska na knjižare i vidio Moebiusa, Jodoa, Chaboutéa, obitelj Breccia i dr. odamh mi je bilo jasno zašto i što su mi neki ljudi ranije govorili o stripovima, i ono što je najvažnije pokušali reči. Mnogi prekidaju sugovornika kad misle da znaju sve o toj temi i tvrdoglavo nastavljaju sa svojim manama...srećom sve manje prekidam sugovornika, ali ih i sve češće biram. Pogled treba dizati da stvari ne bi bile s visoka!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 28/11/2020 19:27:34
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/11/2020 : 17:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule


@Discatch:
Mene nisi uvrijedio, čisto da pojasnim.
Ja se jedino šokirao da te Zagor toliko odbio, jer (kako ono logo napisa), obzirom na to koliko Batmen sranja sam se nagledao (vala baš tako, nit’ dalje prelistaovao a kamoli čitao) Zagor je mila majka. Mnogi, a taj što si ga ti pomenuo, pogotovo.



Zagor i Batman su serijali koji izlaze već desetljećima i normalno da i u jednom i u drugom ima gomila kako dobrih, tako i loših priča. Reći da je Zagor dobar strip, a Batman loš je jednako besmisleno kao reći da je Zagor loš strip, a Batman dobar. Nevjerojatno je da se još uvijek vode polemike oko tih stvari.

Osobne preference strašno puno utječu u tim situacijama, no kao i kod svega drugoga, treba biti otvoren prema svemu i svim školama stripa davati šansu ispočetka i ispočetka. Superherojski stripovi nude stvarno veliki broj raznolikih pristupa pisanju i crtanju stripa, baš kao i Bonelli. Virujem da svatko može naći nešto za sebe i kod jednih i kod drugih.

S druge strane, nema ništa čudno da netko nešto preraste. To je najnormalnija stvar na svijetu i mnogo stvari koje smo voljeli ko djeca smo kasnije prerasli. Točnije rečeno, neke smo stvari prerasli, a neke nismo - i to je u redu, tako i treba biti. Ljudi se mijenjaju, odrastaju, imaju drugačije svjetonadzore i ukuse s godinama. Nema gluplje stvari nego sramiti se nečega što smo voljeli kao djeca, no isto tako još manje ima smisla držati se ko pijan plota jedne te iste stvari i ne željeti proširivati vidike. Bilo da se radi o stripovima, knjigama, filmovima, muzici, itd...

Umjesto da ste čovjeku preporučili neke kvalitetne epizode Zagora za koje mislite da bi mogle odgovarati njegovom ukusu, bezveze ste ga satrali u papar.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 28/11/2020 : 18:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Stigli "Bezdušni"...


Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 29/11/2020 : 13:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Umjesto da ste čovjeku preporučili neke kvalitetne epizode Zagora za koje mislite da bi mogle odgovarati njegovom ukusu, bezveze ste ga satrali u papar.





Ma nije ga nitko satrao u papar.
I gdje ćeš bolje preporuke za totalnog, kao newcomera, od ove priče?
Vitalan crtež, fin kolor, priča baš svježa i daleko od onih starih vječitih i sterilnih prožvakavanja o Abenakijima i “zločincu” starom Wildingu.
Ako tako nešto kod Antares & co. generacije ne pokrene Zagor motor, onda definitivno ništa neće.

A o Batmanu mislim da ne trebamo podrobnije.
Konkretno ja odrastao sam koliko uz Bonelli toliko i uz DC i Marvel.
No, toliko šunta koliko je od Batmana u posljednjih 10ak godina izašlo, kod Zagora u 50 godina njegovog postojanja naći ne možeš.
I onda se ne trebaš čuditi kad objavljujem slike nabavki onih albuma tipa “DC antologija” sa starijim epizodama.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2020 : 13:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule


No, toliko šunta koliko je od Batmana u posljednjih 10ak godina izašlo, kod Zagora u 50 godina njegovog postojanja naći ne možeš.




A čuj, ništa čudno. Koliko brojeva Zagora izađe godišnje? 15-20? Sa svim specijalcima, maxijima, mini-serijalima i sličnim? Batman trenutno ima 4 ongoing serijala koji izlaze na mjesečnoj bazi, samo to je skoro 50 brojeva godišnje. Nadodaj na to još pokoji mini-serijal, annuale i šta ti ja znam šta još, normalna stvar da će brojčano biti više loših stvari kod Batmana. Naravno, ovo "loših" je sve stvar osobnog ukusa.

quote:
Originally posted by Dukidule
I onda se ne trebaš čuditi kad objavljujem slike nabavki onih albuma tipa “DC antologija” sa starijim epizodama.




To je isključivo moj problem šta ne volim te takve kompilacije gdje je sve i svašta ugurano između jednih korica

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 29/11/2020 13:17:24
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 29/11/2020 : 13:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01


To je isključivo moj problem šta ne volim te takve kompilacije gdje je sve i svašta ugurano između jednih korica


Eto vidiš, tu nam se ukusi razlikuju jer ja opet volim.
Upravo i zbog toga, nabavio sam si m. o. i drugo takvo izdanje dotične Harley.



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 29/11/2020 : 15:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Ako netko ima Betelgeuse po normalnoj cijeni, neka mi javi na PM.


PS.
Evo ti poželjenog stripa:
https://www.stripovi.com/aukcije/fibra-kolorka-broj-17-betelgeuse-rasprodano/17857839/

A imaš i Jastreba, ak treba.
https://www.stripovi.com/aukcije/fibra-kolorka-broj-38-jastreb-rasprodano/17857805/

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/11/2020 : 17:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule


Anto, ima li kakvih zanimljivih najava iz svijeta BD?


slabo nešto;sa obzirom da je kraj godine i da idu praznici i trošenje love i tako to...
quote:
Originally posted by kandraks

Stigli "Bezdušni"...




sa obzirom da si veliki fan epske fantastike,mača&magije,tamnica&zmajeva, ne mogu da verujem da ne uzimaš Tvrđe!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 29/11/2020 17:26:37
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/11/2020 : 17:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule
A imaš i Jastreba, ak treba.
https://www.stripovi.com/aukcije/fibra-kolorka-broj-38-jastreb-rasprodano/17857805/



Ovaj Jastreb je baš loš, valja crtež ali scenarij je očajan. U prva dva albuma "jastreb" u nekoliko navrata preživljava u maniri Yannicka Leroca, a sama priča toliko van kontinuiteta da mi je to bilo previše za čitanje do kraja. Ali dva albuma su sasvim dovoljna za procijenu kvalitete stripa...

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 29/11/2020 : 17:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
@ anto

Neke su rasprodane, a ne da mi se zajebavati da ih tražim... No, ko zna, možda i krenem sa tim...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!

Edited by - kandraks on 29/11/2020 18:26:50
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 29/11/2020 : 22:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Ne znam postoji li tema za ovakve stvari, ali nedavno sam si dao uvezati stare sveske hrvatskih Ultimate Spider-Mana i X-Mena u knjigu.



Osim što ih je dosta imalo pohabane naslovnice još dok sam ih davnih dana kupovao na kioscima, na ovo sam se odlučio prvenstveno zato što mi je čitanje i baratanje pojedinačnim sveščicama postalo poprilično nepraktično. Onda sam vidio da Amerikanci ovo naveliko rade i to mi se učinilo kao zgodno rješenje, imati 15-20 originalnih brojeva na hrpi u jednoj knjizi koja će i na polici izgledati puno ljepše od hrpe sveski u PVC kesicama.

Inače već godinama ništa ne dijelim ni ne objavljujem na forumu, ali ovo mi se učinilo specifično pa rekoh, idem podijeliti s vama. Uvez je napravljen u jednoj zagrebačkoj knjigovežnici, a pripremu za otisak na korice sam sâm dizajnirao.



Odlučili smo da knjižni blok nećemo trimati da se ne izgube važni dijelovi teksta ili crteža sa rubova, pa je ostao ovakav malo neuniformni izgled, ali meni ne smeta.



Tzv. "gutter loss" se uvijek najbolje vidi na splash stranicama, a mislim da je ova knjigovežnica što se toga tiče napravila dobar posao jer nisam primijetio da je igdje izgubljen dio sadržaja.




Jedino što mi malo smeta je što im je prilikom tiska na hrbat nešto negdje pobjeglo pa se širina otiska ne podudara sasvim sa stvarnom širinom hrpta, a priprema je bila napravljena za precizno izmjerene dimenzije. No, ni to mi nije toliko tragično, mislim da i dalje izgleda okej i, ako ništa drugo, ima taj handmade štih. (Tehnika tiska je sitotisak.)



Što se tiče naslovnica koje sam gore spomenuo, njih sam zbog lošeg stanja odlučio ukloniti, ali sve ostale unutrašnje stranice sam zadržao, uključujući sve reklame te uvodne i recap stranice, pa to izgleda ovako:



Sve u svemu, dosta sam zadovoljan i planiram dati uvezati još 2-3 ovakve knjige.



Jel još netko ovdje na forumu dao raditi ovakve uveze, kakva su vaša iskustva?

Edited by - PaoloRivera on 29/11/2020 22:25:13
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2020 : 23:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Dukidule


@Discatch:
Mene nisi uvrijedio, čisto da pojasnim.
Ja se jedino šokirao da te Zagor toliko odbio, jer (kako ono logo napisa), obzirom na to koliko Batmen sranja sam se nagledao (vala baš tako, nit’ dalje prelistaovao a kamoli čitao) Zagor je mila majka. Mnogi, a taj što si ga ti pomenuo, pogotovo.



Zagor i Batman su serijali koji izlaze već desetljećima i normalno da i u jednom i u drugom ima gomila kako dobrih, tako i loših priča. Reći da je Zagor dobar strip, a Batman loš je jednako besmisleno kao reći da je Zagor loš strip, a Batman dobar. Nevjerojatno je da se još uvijek vode polemike oko tih stvari.

Osobne preference strašno puno utječu u tim situacijama, no kao i kod svega drugoga, treba biti otvoren prema svemu i svim školama stripa davati šansu ispočetka i ispočetka. Superherojski stripovi nude stvarno veliki broj raznolikih pristupa pisanju i crtanju stripa, baš kao i Bonelli. Virujem da svatko može naći nešto za sebe i kod jednih i kod drugih.


Umjesto da ste čovjeku preporučili neke kvalitetne epizode Zagora za koje mislite da bi mogle odgovarati njegovom ukusu, bezveze ste ga satrali u papar.



Potpisujem!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2020 : 23:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@PaoloRivera:
Ovo jebeno izgleda! Imao sam svojedobno ideju napraviti nešto slično s onim Conanima od Slobodne Dalmacije. Koliko te koštao uvez i tisak na korice, ako nije tajna?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 29/11/2020 : 23:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Korice brutalno izgledaju
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000