forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Julia - Julia fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/02/2011 : 13:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Poli

Pa mislim da djeluje puno uvjerljivije svojom pojavom nego da bi na njenom mjestu bila ona plavusa od MM. Ko bi mogao kupiti da je Diana jedna kriminologinja (pardon kriminolog ).

Ili Markova Bety.

Ajde, Tesla bi prosla.



Julia je bolja od Diane
a i od ove dve


slazem se
Diana izgleda ko fuksa
sa Martijem je samo zbog love, ko bi mogao da voli onog tipa
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 11/02/2011 : 15:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Islo se na sud i za manje uvrede.U Italiji bi bonelli kuca tuzila svakog za ovako ljaganje njihovih strip junaka.Mislim da su osigurana i imena i autorska prava a uz to imaju osioguranje na ovakvo javno blacenje.Zastitimo cednost nasih heroja ZSJ ili zastita strip junaka njihovog imena i dela.Danke !!!

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 14/02/2011 : 12:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Mislim da smo mi svi previše u stripu navikli na vamp žene, kučke poput Varge ili madame Laveau ili frajerice poput Modesti pa nam je nekako čudno gledati slatkice, dražesne i naizgled krhke ženice. Julija je lijepa žena pogotovo kada je pogode da liči na Hepburn. Lijepa je ali nije sexy. I dobro je da nije. Utopila bi se u moru klišeja da jest a Berardi to nije želio.

Eh, da i zna li netko ko je crtao prvi broj? U izdanju Darkwooda piše da je to Claudio Piccoli a na Bonellijevoj stranici piše da je to bio Vaninni. Je li to možda ista osoba a da je u pitanju neki pseudonim ili je netko tu pogriješio?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/02/2011 : 12:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Crtao je Luca Vannini.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/02/2011 : 21:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
sljedeća serija za izdavanje je br.12-14...a kad bu oni od br.4-8..?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 23/02/2011 21:59:36
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 24/02/2011 : 09:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
Ako se ne varam u sledećoj seriji bi trebali ići brojevi 4, 12 i 13.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 25/02/2011 : 00:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam. Trenutno čitam broj 3. Strip je totalno poremećen, Berardi je stvarno majstor.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 25/02/2011 : 14:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Vidim da je od ove početne trilogije zvana Mirna Harod recenziran samo prvi dio, pa bi recenzirala i ostala dva. Ukoliko je netko to već poslao ili već radi na tome neka javi ovdje.
Topik gdje smo rezervirali recenzije ne mogu iskopati, ne znam gdje je nestao.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/02/2011 : 14:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Vidim da je od ove početne trilogije zvana Mirna Harod recenziran samo prvi dio, pa bi recenzirala i ostala dva. Ukoliko je netko to već poslao ili već radi na tome neka javi ovdje.
Topik gdje smo rezervirali recenzije ne mogu iskopati, ne znam gdje je nestao.


ja sam za trecu epizodu napravio crtice.
Ako hoces mogu da prekinem na vrijeme prije nego sto pocnem da pisem recku...javi
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 25/02/2011 : 14:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Smisliti crtice je 80% posla, nemoj prekidati. Onda ću br. 2. može li tako?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/02/2011 : 15:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Smisliti crtice je 80% posla, nemoj prekidati. Onda ću br. 2. može li tako?


Vazi. Dobro je da si javila
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/02/2011 : 16:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Jedva čekam. Trenutno čitam broj 3. Strip je totalno poremećen, Berardi je stvarno majstor.



Meni je isto Julia zakon. Dvije stvari su mi bezveze:
- Web i ona imaju totalne klišeje od sukoba
- u drugom broju je brate pretjerao sa klanjem. Tko god se približio Mirni je najebo. Mislim da to nije realni prikaz lika i dosta odudara od njenog psihološkog profila.

Ono što mi je totalno kul je pisanje prva dva broja kao dnevnik Julie, a treći kao Mirnine misli.

palac gore!

No sikiriki
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 25/02/2011 : 21:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy
Meni je isto Julia zakon. Dvije stvari su mi bezveze:
- Web i ona imaju totalne klišeje od sukoba
- u drugom broju je brate pretjerao sa klanjem. Tko god se približio Mirni je najebo. Mislim da to nije realni prikaz lika i dosta odudara od njenog psihološkog profila.

Ono što mi je totalno kul je pisanje prva dva broja kao dnevnik Julie, a treći kao Mirnine misli.

palac gore!


Ni meni se ne sviđa taj sukob između njih dvoje. Mislim sviđa mi se ideja ali su totalno dosadni, uopće se ne podbadaju na neki smiješan način. Tex i Carson se najbolje podjebavaju, jer stvarno znaju biti cinični. Da su ih napravili na tu foru i dodali malo kemije to bi bilo to.
A ovo u vezi Mirne mi je ok. Nisam imala ništa protiv tolikog nasilja, jednostavno je žena poremećena. U drugoj epizodi je poremećenost bila djelom, a u trećoj je poremećenost u misaonom procesu. Jedino je glupo što je počela ubijati sve i svakog, to si dobro rekao. I makli su se od početnog psihološkog profila. Prikazali su je kao ubojicu žena s kojima bi se da je normalna samo posexala, a u 2. epizodi je kasapila i muškarce.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/02/2011 : 21:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
slazem se za texa i carsona.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 25/02/2011 : 22:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Na koji nacin li je Berardi nasao gradju za Juliju? Sve su ovo teske i patoloske ljudske price.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/02/2011 : 09:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
preko novinara crne kronike....

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/03/2011 : 01:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Ali je genijalna.

PS Samo da je brzi ritam.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/03/2011 : 09:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
i meni je ritam izdavanja koma...dva mjesećno uz ovakvu cijenu nebi trebao biti problem za kupce ovako dobrog stripa..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 01/03/2011 : 09:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

i meni je ritam izdavanja koma...dva mjesećno uz ovakvu cijenu nebi trebao biti problem za kupce ovako dobrog stripa..


Da, ali mi kupci ovako dobrog stripa kupujemo još puno drugih dobrih stripova... No, Julija je stvarno odličan strip.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/03/2011 : 13:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ponovnim citanjem epizoda moram priznati da sam promijenio kompletno misljenje o ovom serijalu.
Cak bih rekao da mi je postala broj 3 u SBE, iza Zagora i Dylana, ispred Dampyra.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 02/03/2011 : 16:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
odlican,cak bi se moglo reci,bolji serijal od placljivog d.doga.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 02/03/2011 : 18:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Slažem se. Ovaj serijal predstavlja pravo osveženje za nas fanove SBE. Moje simpatije su uz Zagora,Ken Parkera,Texa,Mr.Noa,Martina Misteriju...Jedino ne uzimam Bred Barona i DyD. Kupio sam Juliju 1,9 i 10,i svidelo mi se.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/03/2011 : 19:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ponovnim citanjem epizoda moram priznati da sam promijenio kompletno misljenje o ovom serijalu.
Cak bih rekao da mi je postala broj 3 u SBE, iza Zagora i Dylana, ispred Dampyra.


e kad kinga osvojila, onda velike čestitke berardiju
do sada je meni najbolja epizoda br 5 - oni taoci u banci, sporedni likovi sjajno razrađeni - e baš ću je preko vikenda ponovo pročitat

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 02/03/2011 : 19:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

odlican,cak bi se moglo reci,bolji serijal od placljivog d.doga.


Uffffff i ti si naso s kog da uporedis.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/03/2011 : 20:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cronos six

odlican,cak bi se moglo reci,bolji serijal od placljivog d.doga.


Uffffff i ti si naso s kog da uporedis.



Da, a šta bi bilo kad bi Dylan sreo Juliu
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.23 seconds. Snitz Forums 2000