forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Julia - Julia fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 37

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/08/2009 : 15:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

I ja sam za,volim krimi price.Ali samo kiosk izdanje dolazi u obzir.Aj neka neko stavi neke slike ili naslovne!


Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

aleksa crnobrnja
New Member



276 Posts

Member since 19/02/2009

Posted - 06/08/2009 : 18:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send aleksa crnobrnja a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, i posjedujem, prvih osam van goghovih epizoda Julije i praktički sve su me osvojile. Od koncepta, preko priča pa sve do naslovnica, vidi se da ovaj strip rade provjereni ljudi koji iza sebe imaju respektabilan background. Inteligentan, pretenciozan, studiozan, nadahnut, beskompromisan, okrutan, emotivan... samo su neki od pridjeva koji mi padaju na pamet pri spomenu dotičnog serijala. Čak bih se usudio reći da Julia kvalitativno ima najbolji start od svih bonellijevih stripova koje sam ikad čitao... i koliko čujem/čitam tu kvalitetu skladno održava i dandanas.

Znači, slobodno ubrojite i mene u fan club.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/08/2009 : 18:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by aleksa crnobrnja

Pročitao, i posjedujem, prvih osam van goghovih epizoda Julije i praktički sve su me osvojile. Od koncepta, preko priča pa sve do naslovnica, vidi se da ovaj strip rade provjereni ljudi koji iza sebe imaju respektabilan background. Inteligentan, pretenciozan, studiozan, nadahnut, beskompromisan, okrutan, emotivan... samo su neki od pridjeva koji mi padaju na pamet pri spomenu dotičnog serijala. Čak bih se usudio reći da Julia kvalitativno ima najbolji start od svih bonellijevih stripova koje sam ikad čitao... i koliko čujem/čitam tu kvalitetu skladno održava i dandanas.

Znači, slobodno ubrojite i mene u fan club.

Uh bas si me zaintrigirao.VC izdaj Juliju.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 06/08/2009 : 19:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav WC! Libellus izdaj Juliju, 3 broja HC ( kad može Nick, zašto ne i Julija )

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 07/08/2009 : 00:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Ipak bolje VC. 16 kn je ipak 16 kn.

No sikiriki
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 07/08/2009 : 14:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Ipak bolje VC. 16 kn je ipak 16 kn.

Naravno!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 08/08/2009 : 22:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
dali neko ima novije brojeve italjanske i ako ima kakav je kvalitet novih brojeva? za stare znam da su super
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 08/08/2009 : 22:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by jasa

pretjeraste s ovim fan topicima

IMA LI ŠANSE DA NEKO OTVORI DŽUDAS FAN TOPIK....



Ma bolje jos jedan Zagorov
Ja jos nisam nijednu procitao, ali se nadam da cu jednog dana citati u izdanju nekog izdavaca koji ce je izdati za maksimum 200 dinara

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/08/2009 : 22:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Čisto sumnjam da će neko pokretati Juliju, nove stvari se teško probijaju.

Tematika stripa me ne privlači nimalo.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 09/08/2009 : 09:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Citas Agatu KRisti, a ne privlaci te Julija?
Pa to je skoro jedno isto.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 09/08/2009 : 09:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Znam, ali za divno čudo, nikad nisam mogao da čitam krimi-stripove, dok je sa knjigama obrnuto.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 09/08/2009 : 09:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Ti si stvarno cudan

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 09/08/2009 : 10:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
A šta da kažem na ovo...

Ovaj forum nekome sa strane izgleda kao geto ludaka.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/08/2009 : 08:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
samo nekome sa strane?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/02/2011 : 20:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
i, kako ide?
Zadovoljni ili nezadovoljni sa novim epizodama?

Ja sam odlucio da serijalu dam novu sansu, s obzriom da me prije nekoliko godina nije odusevio nakon procitana dva ili tri broja(cini mi se)

mnogo ljudi fale ovaj serijal.
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 05/02/2011 : 20:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

i, kako ide?
Zadovoljni ili nezadovoljni sa novim epizodama?

Ja sam odlucio da serijalu dam novu sansu, s obzriom da me prije nekoliko godina nije odusevio nakon procitana dva ili tri broja(cini mi se)

mnogo ljudi fale ovaj serijal.


Isti slučaj je kot mene. Kupio sam prvih pet brojeva od Van Gogha, pročitao samo prvi. Prvi dojam je bio, da nije ništa posebno. Ali i ja sam se odlučio dati novu šansu serialu, tako da ...

"Your purpose is what you say it is, your mission is the mission you give yourself, your life will be what you created and no one will stand in judgement of it, not now not ever." N.D.Walsch
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 05/02/2011 : 21:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Julija je ako ne bolja, onda jednako dobra kao Ken.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/02/2011 : 21:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hmmmm, bolja kao Ken...

Da je dobra, nije. Julia je odlicna! Ali bolja nego Ken, koja blasfemija.


Ontopic - Nove jos nisam citao ali ne brinem, sigurno ne mogu biti nista slabije od ovih prvih 9.
Sto se mene tice, VG je mogao nastaviti i sa onim povecanim formatom i cenom, toliko mi je strip vec tada bio must have. Howgh!

Svakako velika fala DW sto je pokrenuo/nastavio ovu junakinju ovog junaka (), ovo je bila jedna od boljih vesti prosle godine!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20659 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/02/2011 : 22:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Da je dobra, dobra je, čak odlična;ali da je bolja nego Ken, e to malo teže.
Ja sam pročitao pre jedan Van Gogov strip i nisam bio nešto oduševljen, a to se nastavilo i posle prvog broja.
E onda sam sljuštio 9 i 10-ti broj i seo na dupe.Najbolje strip sveske u 2010. godini.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/02/2011 : 22:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Znam, ali za divno čudo, nikad nisam mogao da čitam krimi-stripove, dok je sa knjigama obrnuto.



Ja nikada nisam odgledao horor film u zivotu... a imam najmanje 300 Dylanovih epizoda i prosto ih gutam.

Julija bolja od Kena?? Nije bas za komparaciju... Kupio sam ovo sto je izbacio Darkwood... Dobra je Julija, recimo Roi koga ne mogu da smislim je crtao trojku... vrhunski... da ne pricam o Toppiju... pa to je stvarno remek delo... prica je onako, malo je plitka, ali crtez rastura...

sangue navajo
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/02/2011 : 22:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam pročito niti jednu Juliu, ne znam da li bi mi baš dobro leglo, krimi stripovi mi, kao i Mhejlu, uopće ne pašu. U stripovima mi je to i više nego dosadan žanr. Ali zato Umorstva u Midsomeru, Poirota i miss Marple doslovno gutam na televiziji.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 06/02/2011 : 08:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
volim juliju..jedva sam cekao nastavak objavljivanja njenih epizoda i sada to imamo u izdanju darkvuda...odlicno uradjeno i jedva cekam nove brojeve
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 06/02/2011 : 13:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Ja nisam pročito niti jednu Juliu, ne znam da li bi mi baš dobro leglo, krimi stripovi mi, kao i Mhejlu, uopće ne pašu. U stripovima mi je to i više nego dosadan žanr. Ali zato Umorstva u Midsomeru, Poirota i miss Marple doslovno gutam na televiziji.



Ja obozavam Poaroa i Serloka...

sangue navajo
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 06/02/2011 : 13:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
ljudi mozda malo pocnem sa citanjem ove Julije pa vidim da ima od Van Goga i Darkwwoda ..pa jeli to DW nastavlja Van Goghove brojeve ili pocinje opet da ne kupujem istu stvar ali ne volim bas ni da miksam izdavace ako je previse sareno..
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 06/02/2011 : 13:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ali opet ja... ko o cemu... svidela se Julija nekome ili ne... dve epizode od 6 koliko je Darkwood izbacio imaju fantastican crtez. O kvalitetu izdanja ne vredi trositi reci... jednom recju izvanredno. Isti slucaj sa Dampyrom... neke price su bljak, ali kada crta Majo... uzivam u slikama... Dok mi recimo Caravan odgovara (potseca me pomalo na seriju Jericho) prica, ali crtezi su onako ... nista posebno.

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 37 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000