forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Antarcides
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 03/09/2009 : 11:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
(sto bi mi rekli Antarcida)

Tekst: Alain Paris
Crtez: Valerian Toaramon (Val)

Iako me tema apsolutno ne privlaci (Antartik prije 12 000 godina nije bio pokriven ledom i na njemu zive ljudi nalik na Vikinge i imaju prilicno skandinavsku kulturu, sto je zacudjujuce s obzirom da zive na suprotnoj strani zemaljske kugle), strip me je privukao osvjezavajuce dobrim crtezom, makar u prvom dijelu kojeg sam procitao. Vidim da je na francuskom izasao i drugi dio.










Edited by - etmgosa on 03/09/2009 11:21:30

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 03/09/2009 : 13:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by etmgosa






E Druno, Druno...

...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/09/2009 : 13:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Tema je baš zanimljiva, ali mi se crtež ne sviđa
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3080 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 03/09/2009 : 15:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Tema je baš zanimljiva, ali mi se sisa ne sviđa




Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 03/09/2009 : 16:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by delboj

Tema je baš zanimljiva, ali mi se sisa ne sviđa






Ovo bi jedino stripoteka mogla objaviti...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 03/09/2009 : 17:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Fora! Gdje se to može nabavit!?
Legalno ili ilegalno? Bilo kako! Sviđa mi se tema!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 03/09/2009 : 21:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Ova gola zena je u stvari kraljica koja vec ima dosta godina i ljubomorna je na mladu i lijepu kraljevu ljubavnicu (koju jos i ubije). Zato joj je guzica ovako labava (ne kao kod Druune) i sisa ne stoji uspravno. Ne moraju bas sve zene po stripovima biti super macke...

Strip se moze nabaviti u Francuskoj, Belgiji i Holandiji. Sumnjam da ima jos negdje, prilicno je novo.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 04/09/2009 : 17:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by etmgosa

Ova gola zena je u stvari kraljica koja vec ima dosta godina i ljubomorna je na mladu i lijepu kraljevu ljubavnicu (koju jos i ubije). Zato joj je guzica ovako labava (ne kao kod Druune) i sisa ne stoji uspravno. Ne moraju bas sve zene po stripovima biti super macke...




To reci delboju njemu se crtež ne sviđa!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

david
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 19/01/2003

Posted - 04/09/2009 : 18:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send david a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by etmgosa

Zato joj je guzica ovako labava (ne kao kod Druune) i sisa ne stoji uspravno. Ne moraju bas sve zene po stripovima biti super macke...





koje ti samo visoke kriterije imas

http://dpetrina.deviantart.com
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 04/09/2009 : 19:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Da je crtezh malo mrljaviji bio bi isti himenezov :3

Inache daj okachi da vidimo kako zgodna ljubavnica izgleda :D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/09/2009 : 14:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Crtez: Valerian Toaramon (Val)

Primijetit chu da smo dossli do toga da imamo crtacce stripova nazvane po likovima iz stripova. :)

Krsstene tako, ne da su uzeli pseudonim kao Blutch.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 05/09/2009 : 15:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn


Krsstene tako, ne da su uzeli pseudonim kao Blutch.

mcn


jako dobar pseudonim nevertheless...valjda cemo i kaplara docekati prije ili kasnije
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000