forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate KOMANDANT MARK-Mark fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2019 : 17:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Danas mi stigao još jedan broj koji mi fali a i čovjek je zakon, poslao mi strip prije nego što sam mu stigao i uplatit

Sad još 7 komada još..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/06/2019 : 18:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Koje ti jos epizode fale?
Nadam se da nisu neke od starijih.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2019 : 18:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisu stariji, taj dio sam pokrio sa Ludensom
U biti, jos jednu aukciju sam osvojio, a jednu cekam (jos sam u igri).
Znaci, 5 komada bi mi jos falilo:

813 Na zemlji Arikara (str 3-65)
858 Šakal Nezbi
864 Omča za nevinog
1070 Most na Tuskali
1079 Konačna pobeda (3-96)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 27/06/2019 : 19:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Fali mi još broj ZS 1063 Besmrtnici i sve je kompletirano kod Marka.Hvala ReemCP koji me oduševio skupjanjem K Marka.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/06/2019 : 22:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Danas mi stigao još jedan broj koji mi fali a i čovjek je zakon, poslao mi strip prije nego što sam mu stigao i uplatit

Sad još 7 komada još..




Kud baš taj strip na ovu vrućinu, čim sam vidio naslovnicu odmah sam ožednio.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2019 : 22:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Fali mi još broj ZS 1063 Besmrtnici i sve je kompletirano kod Marka.Hvala ReemCP koji me oduševio skupjanjem K Marka.


Drago mi je da nas ima fanova Zlatanovi postovi su mi puno pomogli oko skupljanja, pogotovo kad sam saznao da je i on tako krenuo i da ne misli čekat hoće li se oni rođaci ili ne odlučit i prodat prava na Marka. Ovako i ne trebaju, imamo ZS Nadam se Mesar da ćeš i tog jedinog naći koji ti fali

quote:
Originally posted by DODSFERD

Kud baš taj strip na ovu vrućinu, čim sam vidio naslovnicu odmah sam ožednio.


Hehe, baš je tako ispalo Inače, ovo je strip, jedan od onih u kojem je kraj priče prethodni je ZS 741: Zmija otrovnica pa je itekako bilo važno nabavit i ovaj "Žeđ" da se može pročitat kompletna priča

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/06/2019 : 01:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Reem, onda nije problem. Popunices ti to bez cimanja.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1557 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 28/06/2019 : 03:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Ah, Žeđ, za mene kultna epizoda i kultna naslovnica.
Zmiju otrovnicu sam pročitao samo jednom, mnogo godina kasnije...

Na zemlji Arikara isto ima kultni status kod mene, prva epizoda Marka koje se sećam da sam pročitao.
Pogotovo sam nostalgično vezan za naslovnicu te epizode i spada mi takođe u best of Markovih naslovnica.
U to vreme sam imao i one figurice kauboja i indijanaca, pa mi se činilo da su neke od njih pravljene po uzoru
na Indijance sa te naslovnice.


Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/06/2019 : 23:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Reem, onda nije problem. Popunices ti to bez cimanja.


Valjda će bit jedino je možda kritičan taj zadnji broj, ne znam koliko se on često pojavljuje, ali ću svakako pratit :)

quote:
Originally posted by Jozzinelli

Ah, Žeđ, za mene kultna epizoda i kultna naslovnica.
Zmiju otrovnicu sam pročitao samo jednom, mnogo godina kasnije...

Na zemlji Arikara isto ima kultni status kod mene, prva epizoda Marka koje se sećam da sam pročitao.
Pogotovo sam nostalgično vezan za naslovnicu te epizode i spada mi takođe u best of Markovih naslovnica.
U to vreme sam imao i one figurice kauboja i indijanaca, pa mi se činilo da su neke od njih pravljene po uzoru
na Indijance sa te naslovnice.


Nisam čitao te epizode, ali volim ovako pročitat komentare, pogotovo kad su pozitivni i kad se ljudi sjete tih nekih epizoda sa radošću

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/07/2019 : 12:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jučer uspio u Zg-u nabavit i Almanah 9, radi se o A4 formatu ima i Superman strip unutra i još dosta drugog sadržaja. A i jako lijepo očuvan strip




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/07/2019 : 13:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Stigao mi danas još jedan Mark


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/07/2019 : 14:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Hajde, ovu naslovnicu je lakše gledati jer Sunce ne prži i nitko nije žedan, a ovaj što puca iz zasjede ionako nije napravio puno štete.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/07/2019 : 17:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ali zato uzivo przi @Dodsferd - jos mi sutra trebaju doci dva Marka, malo je zeznuto kad za svaki moras placat posebno postarinu (razliciti ljudi), ali opet, kako ih ne fali puno i kad naidjes i nadjes neki broj, onda si sav sretan pa i nekako "zanemaris" tu postarinu :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 03/07/2019 : 17:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Reem, imas one specijale koje je VC izdao?

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/07/2019 : 17:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Imam svih 11 U prvom navratu sam nabavio sve osim 6 i 10, a nedugo potom i ta dva koja su bila falila


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/07/2019 : 17:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ali zato uzivo przi @Dodsferd - jos mi sutra trebaju doci dva Marka, malo je zeznuto kad za svaki moras placat posebno postarinu (razliciti ljudi), ali opet, kako ih ne fali puno i kad naidjes i nadjes neki broj, onda si sav sretan pa i nekako "zanemaris" tu postarinu :)


Ja baš jučer imao takav slučaj; kupovao dvije stvari (nisu stripovi) sa dva različita web shopa jer ih nisam mogao pronaći u istom.
Sama roba je ukupne vrijednosti 250 kn i sa dvije dostave od 35 ispalo me 320 kn, kad ne ide drugačije onda moraš na takav način.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/07/2019 : 06:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Reem, odlicno. :)
Ocekujemo fotke kad se kolekcija kompletira.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/07/2019 : 09:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Dodsferd - a da, tako se nekad potrefe stvari dok sam recimo u siječnju, u jednom paketu od istog čovjeka uzeo odjednom 70 Markova i jedna poštarina, isplativo totalno

@wesskowaz - hoću ako se skupi, a mogu uslikat i sa ovih par što bude falilo Maelstrom je isto obećao neke slike kolekcije Marka, volio bi vidjet to njegovo jer njegova kolekcija je cijela ZS

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 04/07/2019 : 09:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
meni vec duze vrijeme fale jos tri marka pa da kompletiram sve..ova dva zadnja su nesto skuplja i rjedja konacna pobjeda i most na tuskali..
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/07/2019 : 21:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zlatane, ti što ti fale, isto su viši brojevi, jel da? Da, nekako sam pretpostavljao da će ti zadnji bit teži za nabavit, pogotovo pred sam kraj :(

1079 je taj "Konačna pobeda", a Zlatane, koji je onda ovo broj, 1084 jel to išao poslije neki reprint ili ? https://www.stripovi.com/aukcije/zs-1084-komandant-mark/16095153/

Danas mi stigao još jedan broj i sad mi fali taman 5 komada (ne računam pri tom almanahe i onaj album). Još mi jedan broj treba doći, ali malo sam zabrinut da ovi u pošti nisu nešto zeznuli, iako imam šifru i sve. Ali poslan još u ponedjeljak i još ga nema, ako sutra ne dođe onda stvarno :(

Ovaj danas stigao:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 04/07/2019 : 22:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
1079 je zadnji...nakon toga idu jos 2-3 reprinta prvih brojeva...ti zadnji i jesu teze za naci..
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 04/07/2019 : 22:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Sve posle 1079 su reprinti pa ako vam je samo bitno da imate sve priče, onda vam nisu bitni.
Nije te brojeve nešto teško nabaviti (barem ne u Srbiji), recimo 1070 sam prodao 2 duplikata svojevremeno.Vole da zacene malo 1079 (ima ga dovoljno u ponudi), ali to je to, ovi ispod čak ne dosežu ni neke posebne cene.
Ti visoki brojevi Zlatne serije su daleko manji problem od onih visokih Lunov magnus stripa, da jurite to, daleko, daleko bi ste više problema imali.LMS je tih godina bio u fazonu, štampaj koliko uspeš, ali ZS je prioritet.

Napišite koji vam to brojevi Marka fale, pa ako nabasam na njih, ostaviću ih za vas.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/07/2019 : 22:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Maelstrom na ovom postu, bas nekako ulijevas nadu da se mozda budu mogli naci :) iduci tjedan bi mi trebao doci jedan Mark koji sam osvojio na aukciji i uplatio danas, pa bez tog bi mi jos ovi falili:

813 Na zemlji Arikara (str 3-65)
864 Omča za nevinog
1070 Most na Tuskali
1079 Konačna pobeda (3-96)

Ja cu svakako isto trazit i na vrijeme obavijestit ovdje u temi ako koji pronadjem.

Edit: nije bitno stanje da mora bit lijep primjerak..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 04/07/2019 23:00:35
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 05/07/2019 : 00:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
OK ReemCP, obratiću pažnju na te brojeve.Često mi dođu od jednog lika ti viši brojevi pa je moguće da tu bude i neki od tih.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/07/2019 : 11:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično Maelstrom, hvala ti

Evo, meni još jedan Mark došao (znam da sam sigurno već nekima postao i dosadan, al' jbg), radi se o almanahu 4 čovjek mi je vrhunski zapakirao i ovim putem još jednom čestitke na odličnoj suradnji, jedino bilo malo "zapelo" u pošti pa se odužilo, ali najvažnije da se dobro sve završilo na kraju




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000