forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate KOMANDANT MARK-Mark fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/05/2020 : 15:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mark je najbolji EsseGesse serijal tako da to nije ni približno gubitak vremena. Pročitao sam svih 57 trobroja koje je Ludens objavio, za razliku od Bleka i Mikija gdje imam hrpu nepročitanih.



Mark je prokleto loš strip s dobrim crtežom koji je umislio da je dobar, stoga je ozbiljan i dosadan do boli (i to na razini kada ti cirkular reže jaja) te posve neduhovit.
Ova druga dva svjesni su da su treš i uživaju, zajedno s nama, u tome.
Salve smijeha, čisti Monty Python! Pogotovo rani Blek.
Usto, Blek ima i nekoliko zalutalih, dobrih priča u kasnijem razdoblju, a Banetov opus čini ga još mnogo boljim, čak i uz onako malo epizoda.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.

Edited by - Curunir on 16/05/2020 15:55:31
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/05/2020 : 17:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja od Marka niti ne očekujem duhovitost, one scene s Flokom i Žalosnom Sovom ne smatram takvima. Trenutno iz glave ne mogu navesti neku posebno dobru epizodu, ali se sjećam da ih je bilo 10-ak s neočekivanim raspletom, uglavnom imenom ubojice ili izdajnika. Nedostatak mu je strogo žanrovsko ograničenje i malen broj stranica, pa se priče ne mogu dublje razviti, iako ima poneka dvodijelna, pa čak i ona četverodijelna s mumijom (koja čak i žanrovski odudara od ustaljene šablone serijala).
Na sve to treba dodati faktor nostalgije, unatoč tome što sam u vrijeme Dnevnika vrlo malo čitao Marka, uglavnom Zagora, Mister Noa i Bleka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/05/2020 : 18:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ma razumijem te, evo i ja sam kad je izašla kupio Mumiju pamteći je kao nešto ipak posebno. Ali ništa, to mi je toliko nečitljivo...
A s Blekom se iskreno nasmijem. Jao kavih sve bisera tamo ima, i još su nenamjerni. Veličanstveno!
Zauvijek pamtim kad dolaze u zaselak koji ima svega 4 kuće i onda Blek kaže: "Razdijelimo se da brže pretražimo selo."

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/05/2020 : 21:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Mikija i Bleka ne mogu uopće čitat već godinama. Aj možda prođe koji yu Blek. A Mark je baš ok za pročitat tu i tamo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/05/2020 : 21:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Blek i Miki oni prvi su baš ljuta nostalgija

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/05/2020 : 23:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Otkad si ti nostalgičan ? Šta ti je?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/05/2020 : 23:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
godine

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2020 : 00:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neki kažu da se postane nostalgičan pred kraj životnog puta, tko će ga više znat'.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/05/2020 : 10:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nikad se ne zna, ako IF edizioni može objavljivati serijal onda valjda može i Ludens, barem ovo izdanje u boji za nas koji čekamo 03.09.2081.

Ali, onda bi Ludens morao pričekati dok IF ne izbaci tih 172 epizode koje je LU izdao, pa onda da nastave gdje su stali, jel da

Ja jesam optimist po prirodi, ali ovdje na forumu kad sam došao, ljudi su mi jasno dali do znanja dvije stvari koje se nikad, ali nikad neće dogoditi: Mark na kioscima i Mister No također
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovo staro Dnevnikovo izdanje ima i nekih prednosti, ako se u budućnosti odlučiš na prodaju nije potrebno slikati svaki strip posebno ili puno filozofirati o njihovoj očuvanosti, dovoljan je neki ovakav oglas:
Prodajem veliku nakupinu ZS kup..., odnosno starog papira. Cijena povoljna, 10 kn za 1 kg. Pakovanje za dostavu po izboru kupca, predlažem mrežastu vreću, ali može i najobičnija kartonska kutija. Navali narode dok još ima, ovo ide bolje nego Varaždinac''.


Dobar oglas, uzet ću ovo u obzir prilikom prodaje

Inače, nema šanse da se ovoga riješim Meni je dobro što sam uz Marka dobio kao dodatke i Traper Kerrya, tu i tamo naletim na Kočiza kojeg rado pročitam, a sad ne znam da li od ZS 605 bude i Tajanstvenog Alana ili je on u ZS brojevima ranije? Tako da ima neki gušt i u toj originalnoj ZS

quote:
Originally posted by Kruger

Dobro napisano. Puno je tih novonastalih stripova puno lošije od Marka. Na primjer jedno doba jedna priča, svaka sedma-osma je čitljiva, ostalo je čisto smeće. No to je novi stil koji nekome odgovara, meni ne, iako sam pročitao sve brojeve, osim ovog zadnjeg ili predzadnjeg trobroja. Vjerojatno ću ih kupovati i čitati i dalje iz neke navike.

Njih nisam sve pročitao pa ne bih znao komentirati o tome (samo samuraje koji su opravdano na dobrom glasu), ali idem se zadržati na ovim junacima koji su "provjereni" i koji mi i dan danas odgovaraju
quote:
Originally posted by DODSFERD

Trenutno iz glave ne mogu navesti neku posebno dobru epizodu, ali se sjećam da ih je bilo 10-ak s neočekivanim raspletom, uglavnom imenom ubojice ili izdajnika. Nedostatak mu je strogo žanrovsko ograničenje i malen broj stranica, pa se priče ne mogu dublje razviti, iako ima poneka dvodijelna, pa čak i ona četverodijelna s mumijom (koja čak i žanrovski odudara od ustaljene šablone serijala).

Meni je Brilijantska naušnica dobra, u njoj je skroz nepredvidljivo tko je taj glavni ubojica, a naslovnica legendarna sa onim vodopadom i skokom Marka, malo podsjeća na onu Zagorovu iz #300 originala. Dobre su mi Savršeni dvojnik, Flokova izdaja, Neznanac s lukom, Opasnost nad Ontarijem, Počasni vrač, Ratovanje na Mohavku, Zvezda s juga.. ima ih, skoro svaka koju sam naletio sa El Ganchom mi je bila OK, njegovo prvo pojavljivanje u serijalu je odlično.

Od dvodijelnih, meni najbolje: Čarobnjak Gundura i Niblosov jedrenjak te Porodica Lafore i Lažni vukovi.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/05/2020 : 11:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


quote:
Originally posted by Kruger

Dobro napisano. Puno je tih novonastalih stripova puno lošije od Marka. Na primjer jedno doba jedna priča, svaka sedma-osma je čitljiva, ostalo je čisto smeće. No to je novi stil koji nekome odgovara, meni ne, iako sam pročitao sve brojeve, osim ovog zadnjeg ili predzadnjeg trobroja. Vjerojatno ću ih kupovati i čitati i dalje iz neke navike.

Njih nisam sve pročitao pa ne bih znao komentirati o tome (samo samuraje koji su opravdano na dobrom glasu), ali idem se zadržati na ovim junacima koji su "provjereni" i koji mi i dan danas odgovaraju




Samuraj je dobra priča. Ustvari ja sam pregrubo nazvao smećem zbog toga što pojedinci Marka i ostale nazivaju smećem, pa da vratim istom mjerom. Vjerujem kako bi mogao naći još nešto što će ti se svidjeti.
Svi ti spomenuti stari junaci su iz tog nekog vremena koje više ne postoji, ti stripovi su puno jednostavniji, nekome se to ne sviđa nekome pak da.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/05/2020 : 11:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Svi ti spomenuti stari junaci su iz tog nekog vremena koje više ne postoji, ti stripovi su puno jednostavniji, nekome se to ne sviđa nekome pak da.

Da, baš to Pogotovo dobro dođu u današnja vremena kad svi nekako vole komplicirati stvari u ovoj našoj svakodnevnici, pa se čovjek uz njih može totalno opustiti.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 17/05/2020 11:56:31
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/05/2020 : 18:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Hercule Poirot nam se vraća recenzijama s Komandantom Markom!

https://www.stripovi.com/recenzije/komandant-mark-km-zs-1049-gospodar-bitaka/2426/


Moram pronaći ovu epizodu i baciti se na čitanje, a onda baciti na recenziju i ostaviti komentar.
Uh, koji će to vremeplov biti!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 17/05/2020 18:37:54
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 17/05/2020 : 19:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
+1

Hercule Poirot

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 17/05/2020 : 21:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Mark. Žalim što ga Ludens nije uspio dovršiti. Dok je izlazio, znao sam kupiti one pakete 2 za 1 pa pročitati poneku epizodu prije spavanja ili za dosadne zimske večeri. Sviđalo mi se što je to uvijek prilično konstantna razina kvalitete i priče su kratke pa ne upilaju. Ima malo humora, malo akcije, radnja je često naivna ali nikad uvredljivo glupa. Žalosna sova, Flok i Blaf su mi zakon likovi
Mana je što su epizode nepamtljive, makar ima iznimaka. Od onih zadnjih što sam čitao, prije lockdowna bila me oduševila Pobuna Urona. U ovom periodu što je trebao doć bilo je još epizoda za koje se sjećam da su bile dobre - Čarobnjak Gundura i npr ona gdje se Žalosna sova zaruči sa Kraljicom zmija

I fora mi je kako su oni to stvarali, tri crtača koji su cijeli život radili skupa, pa su jedan po jedan poumirali radeći ono što vole, pa je zadnji dostojanstveno završio serijal. Lijepa priča, bez velikih korporacija i hrpa plaćenih crtača - samo par frendova i zanat. Možda sam ja to malo i izromatizirao, ali meni su ESSEGESSE ljudine kojima bi rado stisnuo ruku!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/05/2020 : 22:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

+1

Hercule Poirot



+1
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/05/2020 : 22:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Dobar je Mark. Žalim što ga Ludens nije uspio dovršiti. Dok je izlazio, znao sam kupiti one pakete 2 za 1 pa pročitati poneku epizodu prije spavanja ili za dosadne zimske večeri. Sviđalo mi se što je to uvijek prilično konstantna razina kvalitete i priče su kratke pa ne upilaju. Ima malo humora, malo akcije, radnja je često naivna ali nikad uvredljivo glupa. Žalosna sova, Flok i Blaf su mi zakon likovi
Mana je što su epizode nepamtljive, makar ima iznimaka. Od onih zadnjih što sam čitao, prije lockdowna bila me oduševila Pobuna Urona. U ovom periodu što je trebao doć bilo je još epizoda za koje se sjećam da su bile dobre - Čarobnjak Gundura i npr ona gdje se Žalosna sova zaruči sa Kraljicom zmija

I fora mi je kako su oni to stvarali, tri crtača koji su cijeli život radili skupa, pa su jedan po jedan poumirali radeći ono što vole, pa je zadnji dostojanstveno završio serijal. Lijepa priča, bez velikih korporacija i hrpa plaćenih crtača - samo par frendova i zanat. Možda sam ja to malo i izromatizirao, ali meni su ESSEGESSE ljudine kojima bi rado stisnuo ruku!



+1
Meni među najdražim su ostale ZS Vatrena kula, ZS Srebreni tanjir, ZS Topovnjača nad Ontariom, ZS U Kandžama Golijata, ZS Mark protiv Mumije, ZS Blago Si Gala, ZS Lažni grob........ itd.

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/05/2020 : 00:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Moram pronaći ovu epizodu i baciti se na čitanje, a onda baciti na recenziju i ostaviti komentar.
Uh, koji će to vremeplov biti!

Hercule me baš ugodno iznenadio s ovom recenzijom Ja sam odmah pronašao ovu epizodu na polici, zahvaljujući Shaneru koji mi je svojevremeno poklonio ovaj strip (jedan od) Tako da večeras pročitao i komentirao na sajtu, nadam se da će mi se i ostali pridružiti u komentiranju, možda dodatno motivira našeg Herculea da nam spremi još pokoju epizodu Marka



quote:
Originally posted by pcoro

I fora mi je kako su oni to stvarali, tri crtača koji su cijeli život radili skupa, pa su jedan po jedan poumirali radeći ono što vole, pa je zadnji dostojanstveno završio serijal. Lijepa priča, bez velikih korporacija i hrpa plaćenih crtača - samo par frendova i zanat. Možda sam ja to malo i izromatizirao, ali meni su ESSEGESSE ljudine kojima bi rado stisnuo ruku!

Pcoro, odličan komentar, naročito ovo citirano Bravo!

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 18/05/2020 : 05:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Mark je prokleto loš strip s dobrim crtežom koji je umislio da je dobar, stoga je ozbiljan i dosadan do boli (i to na razini kada ti cirkular reže jaja) te posve neduhovit.



Mark je do jaja strip s dobrim crtežom, nikad dosadan i duhovit taman koliko treba, s humorom prikladnim i za starije čitaoce,
bez tih Blekovih infantilnosti.

Dobro, ajde, ima i kod Bleka poneka dobra fora, ali mi on ni kao klincu nije bio bolji od Marka, a danas mi je uglavnom dosadan,
pročitam samo ponekog yu Bleka, zbog domaćih autora, mada i tu ima svakakvih epizoda, i dosadnih i neduhovitih.
Za ranog Bleka ne znam, al' ono što je LMS reprintovao na kraju mi se nije dopadalo ni najmanje.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja od Marka niti ne očekujem duhovitost, one scene s Flokom i Žalosnom Sovom ne smatram takvima.


Ja od Marka očekujem duhovitost, ali scene sa Flokom i Žalosnom Sovom ne smatram takvima,
već scene sa Blafom i Žalosnom Sovom, njihove prepirke, citiranje čukundede vrača, razne mudrosti o ženama,
ljubomorne scene između Marka i Beti (uz neku treću osobu, žensku ili mušku) itd.


Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/05/2020 : 09:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Curunir

Mark je prokleto loš strip s dobrim crtežom koji je umislio da je dobar, stoga je ozbiljan i dosadan do boli (i to na razini kada ti cirkular reže jaja) te posve neduhovit.



Mark je do jaja strip s dobrim crtežom, nikad dosadan i duhovit taman koliko treba, s humorom prikladnim i za starije čitaoce,
bez tih Blekovih infantilnosti.

Dobro, ajde, ima i kod Bleka poneka dobra fora, ali mi on ni kao klincu nije bio bolji od Marka, a danas mi je uglavnom dosadan,
pročitam samo ponekog yu Bleka, zbog domaćih autora, mada i tu ima svakakvih epizoda, i dosadnih i neduhovitih.
Za ranog Bleka ne znam, al' ono što je LMS reprintovao na kraju mi se nije dopadalo ni najmanje.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja od Marka niti ne očekujem duhovitost, one scene s Flokom i Žalosnom Sovom ne smatram takvima.


Ja od Marka očekujem duhovitost, ali scene sa Flokom i Žalosnom Sovom ne smatram takvima,
već scene sa Blafom i Žalosnom Sovom, njihove prepirke, citiranje čukundede vrača, razne mudrosti o ženama,
ljubomorne scene između Marka i Beti (uz neku treću osobu, žensku ili mušku) itd.




sve rečeno..MARK je mrak strip...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/05/2020 : 10:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

...već scene sa Blafom i Žalosnom Sovom, njihove prepirke, citiranje čukundede vrača, razne mudrosti o ženama,
ljubomorne scene između Marka i Beti (uz neku treću osobu, žensku ili mušku) itd.

Istina, a i takvih scena ima prilično na početku serijala dok Flok još nije niti involviran u serijal.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/05/2020 : 09:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Scenarij & crtež: EsseGesse

Ludens 3a: "Zamka" (7 ep.)

U novoj epizodi Komandanta Marka, drugi put nam se pojavljuje El Gancho, doduše samo na početku stripa. U tvrđavi ontarijskih Vukova, ostavlja dvojicu ljudi dok se ne oporave iz zadnjih bitaka u kojima su prisustvovali: Oswalda, njegovog kormilara koji ima ranjenu ruku i Carpentera, jednog od vođe pobune koji ima ranjenu nogu. Ta dva nova stanovnika tvrđave Ontario su karakterno potpuno različite osobe. Carpenter je fin, uglađen, ima bonton i prvi neki dojam u vezi njega kao osobe je izvrstan. Dok se to nikako ne može reći za Oswalda, koji je sirov, bez manira, zadnja osoba s kojom bi se čovjek htio družiti.

U međuvremenu, dva engleska vojnika ostavljaju u jednoj spilji u blizini tvrđave Ontario jedan drveni sanduk (sa golubima pismonošama), te netko počne iz tvrđave Englezima dojavljivati za sve tajne operacije našeg Marka i ekipe. Je li izdajnik netko od dvojice pridošlica? Sve upućuje na Oswalda, iako postoji ona izreka "pas koji laje ne grize". S druge strane, malo tko bi posumnjao u nekoga tko je fin i naizgled dobričina.



Dobra priča, mislim da sam ovo prije čitao budući da mi je jako poznato. Naravno, sa današnjeg gledišta, nije ovo toliko loše iako se može ispočetka posumnjati tko stoji iza svega, tko je špijun. Ali, kao ideja je super, ovo za klince nekada je bila dosta dobra epizoda sa odličnim crtežom.

(priča: 7, scenarij: 7, crtež: 8, naslovnica: 7) = 73%

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/05/2020 09:57:53
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/05/2020 : 11:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dajte molim vas link gdje se najavljuje Mark u if edizioni... Plizz

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/05/2020 : 11:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
N facebooku IF edizioni među komentarima je neizravno rečeno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/05/2020 : 13:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Aha.. Hvala prijatelju..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/05/2020 : 17:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
To je ono u boji što ste spominjali, jel da? Ako netko nije vidio od Dekija, ovako bi trebao izgledati Mark u boji: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51040

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000