forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/11/2010 : 15:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
želim te zbarit, a moram nešto učinit da me primjetiš među ovom hrpom muških.
quote:
Originally posted by azra x.

quote:
Originally posted by adriano

neka ode i ta azra, ovo je muški forum. ženama nema ovdje mjesta. šta ima tu tražit među tisuću muškaraca.



To sto vecinu strip-publike cini muska populacija ne odrejuje ovaj forum kao muski niti temu stripova(ili bilo koju drugu) kao musku. Niti tebe cini merodavnim da odredjujes kome je gde mesto i ko treba da ide. Moji se postovi(a i postovi drugih zenskih clanova foruma) ne razlikuju po bilo cemu od onih koje bi ostavio neki muski clan foruma,retko im dajem 'zensku' obojenost. Da sam se,na pocetku,predstavila kao muskarac i govorila isto ovo sto sada pricam na temama,onda bih biO ok i ne bi bilo 'nek ide',jel?

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/11/2010 : 17:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by azra x.

quote:
Originally posted by adriano

neka ode i ta azra, ovo je muški forum. ženama nema ovdje mjesta. šta ima tu tražit među tisuću muškaraca.



To sto vecinu strip-publike cini muska populacija ne odrejuje ovaj forum kao muski niti temu stripova(ili bilo koju drugu) kao musku. Niti tebe cini merodavnim da odredjujes kome je gde mesto i ko treba da ide. Moji se postovi(a i postovi drugih zenskih clanova foruma) ne razlikuju po bilo cemu od onih koje bi ostavio neki muski clan foruma,retko im dajem 'zensku' obojenost. Da sam se,na pocetku,predstavila kao muskarac i govorila isto ovo sto sada pricam na temama,onda bih biO ok i ne bi bilo 'nek ide',jel?


Prvih pola ili godinu mojeg bivstvovanja na ovom sajtu, mnogi su mislili da sam žensko. Komp i mail su na ženino ime i ja sam svugdje stavio njeno ime (u profil, izvješća aukcija). I tako sam bio Ivana neko vrijeme. Kasnije kada sam postao redovniji na forumu skontali ljudi da sam ipak Obi-wan.
I dan danas (iz neke tradicije ili sujevjerja valjda) sve naručujem na njeno ime...

I baš mi je žao što nema više žena na forumu (to bi dalo još jednu dodatnu dimenziju i kvalitetu). No, ostaje tužna činjenica da je ovo (stripovi) uglavnom muški sport.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 26/11/2010 17:04:20
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 26/11/2010 : 17:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


I baš mi je žao što nema više žena na forumu (to bi dalo još jednu dodatnu dimenziju i kvalitetu). No, ostaje tužna činjenica da je ovo (stripovi) uglavnom muški sport.



bude došlo još cura, siguran sam

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/11/2010 : 17:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by tomislav.baretic

ono sta je on iznio je 90 % tocno, ma koliko mi kenjali o rasizmu i toleranciji...





Ja jednostavno ne mogu vjerovati kakvih sve razmišljanja ima...


Evo Beva, ja se načelno s tobom slažem. Nisam ni r od rasiste,i smatram da smo bez obzira na boju kože isti.
S druge strane, ono šta je Senka pričao sam čuo od apsolutno svih koji su na ovaj ili onaj način živili ili radili sa crncima, a isto su kao i ja i ti prije nego što su došli u priliku s njima radit i živit bili zakleti antirasisti.
Ja još uvijek živim u uvjerenju da smo svi isti, i dok se sam ne uvjerim da je suprotno neću promijenit mišljenje. Ipak ne mogu do kraja zanemarit činjenicu da je velika većina ljudi koji nemaju veze sa rasizmom nakon života ili rada sa crncima promjenilo svoje liberalne stavove. Nekako ne vjerujem da su ljudi bez raloga promijenili mišljenje.
Tako da ne bi Senku pretjerano osuđiva.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 26/11/2010 17:29:47
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 26/11/2010 : 18:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message  Reply with Quote
nisam rasista, nego to su cinjenice, stari od moje zene radi i zivi vec 25 g. u botswani, ima firmu i dosta zaposlenih, pojedinci rade kod njega od samog pocetka, ali to kod njih nista ne znaci, bio je u hrvatskoj par mjeseci i ti isti ga rasformirali, pokrali, a nije im prvi put, nisam rekao da smo mi bolji, ali oni su takvi i to je to, jbte ne smijes stat na semaforu i imat otkljucan auto, ako si bijelac...
lako nama tu laprdat, treba zivit u takvom okruzenju...

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/11/2010 : 18:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Evo Beva, ja se načelno s tobom slažem. Nisam ni r od rasiste,i smatram da smo bez obzira na boju kože isti.
S druge strane, ono šta je Senka pričao sam čuo od apsolutno svih koji su na ovaj ili onaj način živili ili radili sa crncima, a isto su kao i ja i ti prije nego što su došli u priliku s njima radit i živit bili zakleti antirasisti.
Ja još uvijek živim u uvjerenju da smo svi isti, i dok se sam ne uvjerim da je suprotno neću promijenit mišljenje. Ipak ne mogu do kraja zanemarit činjenicu da je velika većina ljudi koji nemaju veze sa rasizmom nakon života ili rada sa crncima promjenilo svoje liberalne stavove. Nekako ne vjerujem da su ljudi bez raloga promijenili mišljenje.
Tako da ne bi Senku pretjerano osuđiva.



A sve ovisi, nisu američki crnci jednaki onima u Africi... Sve što sam čitao od misionara koji su otišli u nerazvijene dijelove Afrike, govori kako su ljudi tamo jako složni i skromni... Tako da vjerujem da je sve stvar kulture... Crnci su u Americi ne tako davno živili praktički odvojeno od bijelaca, nisu smjeli čak ni ručati skupa... I sad, kad je to (službeno) prestalo, u njima se rodio neki bunt te vjerujem da je trenutno više rasista među njima nego među bijelcima u Americi... Ali opet, to je sve društveno uvjetovano, kulturološka stvar, nisu oni takvi jer imaju drukčiju boju kože...

U Americi je 40 % crnaca siromašno u odnosu na samo oko 5 % bijelaca (to je podatak koji sam pročitao u magazinu Košarka prije par godina) i naravno da to kod njih stvara dozu bijesa... Na papiru su jednaki, ali u stvari dosta lošije žive od bijelaca...

A ako hoćeš primjer suprotan od ovih tvojih, moj sugrađanin Zoran Planinić, dok je igrao za Netse, najviše se družio s Richardom Jeffersonom, i nisam čuo da je išta loše rekao o njemu... Na kraju se sve svodi na to imaš li para ili ne...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/11/2010 : 18:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

nisam rasista, nego to su cinjenice, stari od moje zene radi i zivi vec 25 g. u botswani, ima firmu i dosta zaposlenih, pojedinci rade kod njega od samog pocetka, ali to kod njih nista ne znaci, bio je u hrvatskoj par mjeseci i ti isti ga rasformirali, pokrali, a nije im prvi put, nisam rekao da smo mi bolji, ali oni su takvi i to je to, jbte ne smijes stat na semaforu i imat otkljucan auto, ako si bijelac...
lako nama tu laprdat, treba zivit u takvom okruzenju...



Ali opet, ponavljam, glavni razlog tome je neimaština, a ne boja kože... Evo, uzmimo bezvezan primjer, Pervanov Antimon... Je li on, zbog toga što je crnac, nešto lošiji ili drukčiji od bilo kog Hrvata? Nije... I to pokazuje da je jednako sposoban prilagoditi se ovoj kulturi kao i bijelci... Ili Eduardo da Silva, koji isto nije bijelac... Da su ostali u svojim zemljama i (pretpostavimo) živjeli u siromaštvu, puno je vjerojatnije da bi završili kao kriminalci...

A ako hoćete još jedan primjer, to su Talijani u Americi... Bijelci su, ali su početkom stoljeća glasili kao najveći kriminalci tamo... A Sicilija i jug Italije i dan danas su poznati po mafiji... Sve je stvar kulture i imovinskog stanja, a ne boje kože...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 26/11/2010 : 19:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by azra x.

quote:
Originally posted by adriano

neka ode i ta azra, ovo je muški forum. ženama nema ovdje mjesta. šta ima tu tražit među tisuću muškaraca.



To sto vecinu strip-publike cini muska populacija ne odrejuje ovaj forum kao muski niti temu stripova(ili bilo koju drugu) kao musku. Niti tebe cini merodavnim da odredjujes kome je gde mesto i ko treba da ide. Moji se postovi(a i postovi drugih zenskih clanova foruma) ne razlikuju po bilo cemu od onih koje bi ostavio neki muski clan foruma,retko im dajem 'zensku' obojenost. Da sam se,na pocetku,predstavila kao muskarac i govorila isto ovo sto sada pricam na temama,onda bih biO ok i ne bi bilo 'nek ide',jel?




Anto i dalje sumnja da si zensko.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 26/11/2010 : 19:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by tomislav.baretic

nisam rasista, nego to su cinjenice, stari od moje zene radi i zivi vec 25 g. u botswani, ima firmu i dosta zaposlenih, pojedinci rade kod njega od samog pocetka, ali to kod njih nista ne znaci, bio je u hrvatskoj par mjeseci i ti isti ga rasformirali, pokrali, a nije im prvi put, nisam rekao da smo mi bolji, ali oni su takvi i to je to, jbte ne smijes stat na semaforu i imat otkljucan auto, ako si bijelac...
lako nama tu laprdat, treba zivit u takvom okruzenju...



Ali opet, ponavljam, glavni razlog tome je neimaština, a ne boja kože... Evo, uzmimo bezvezan primjer, Pervanov Antimon... Je li on, zbog toga što je crnac, nešto lošiji ili drukčiji od bilo kog Hrvata? Nije... I to pokazuje da je jednako sposoban prilagoditi se ovoj kulturi kao i bijelci... Ili Eduardo da Silva, koji isto nije bijelac... Da su ostali u svojim zemljama i (pretpostavimo) živjeli u siromaštvu, puno je vjerojatnije da bi završili kao kriminalci...

A ako hoćete još jedan primjer, to su Talijani u Americi... Bijelci su, ali su početkom stoljeća glasili kao najveći kriminalci tamo... A Sicilija i jug Italije i dan danas su poznati po mafiji... Sve je stvar kulture i imovinskog stanja, a ne boje kože...

onda se bojim nadolazeceg perioda u HR


volim grad koji tece...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 26/11/2010 : 19:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

onda se bojim nadolazeceg perioda u HR



Ma daj, znam da su Hrvati poznati kao narod koji najviše kuka, ali do takvog siromaštva sumnjam da će doći :)

Ali eto, nije tako davno kod nas postojao koncept krvne osvete, siguran sam da tada ovo i nisu bili baš najugodniji krajevi za život... Ili Europa u mračnom srednjem vijeku... Mi smo jednostavno spletom okolnosti dobili razvijenu civilizaciju nešto ranije (da, spletom okolnosti, a ne superiornošću rase) i to je to... Pod mi, mislim na Europljane, mi s dinarskih područja i tu smo žestoko kaskali :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 26/11/2010 : 19:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morrison

quote:
Originally posted by azra x.

quote:
Originally posted by adriano

neka ode i ta azra, ovo je muški forum. ženama nema ovdje mjesta. šta ima tu tražit među tisuću muškaraca.



To sto vecinu strip-publike cini muska populacija ne odrejuje ovaj forum kao muski niti temu stripova(ili bilo koju drugu) kao musku. Niti tebe cini merodavnim da odredjujes kome je gde mesto i ko treba da ide. Moji se postovi(a i postovi drugih zenskih clanova foruma) ne razlikuju po bilo cemu od onih koje bi ostavio neki muski clan foruma,retko im dajem 'zensku' obojenost. Da sam se,na pocetku,predstavila kao muskarac i govorila isto ovo sto sada pricam na temama,onda bih biO ok i ne bi bilo 'nek ide',jel?




Anto i dalje sumnja da si zensko.



Ne dopusta ni sopstvenim ocima da ga prevare

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/11/2010 : 21:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Trebalo bi promjenit naslov ovog topica na "sexisti & rasisti"
Niko ovdje ne trazi stare clanove vise ima davnih dana

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/11/2010 : 21:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ali ipak cu se ja drzat originalne teme i pitat:
Zna li neko sta bi s clana kemo2012?
Covjek je isto tako Bosanac koji zivi u USA (Houston, TX), bio je veoma aktivan ovdje prije par mjeseci, pisali smo jedan drugom preko e-mail, i odjednom nista. Ne samo da ga nema ovdje uopste, nego ne odgovara ni na e-mail vise. Nadam se samo da mu se nije nesto desilo

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/11/2010 : 22:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Ali ipak cu se ja drzat originalne teme i pitat:
Zna li neko sta bi s clana kemo2012?
Covjek je isto tako Bosanac koji zivi u USA (Houston, TX), bio je veoma aktivan ovdje prije par mjeseci, pisali smo jedan drugom preko e-mail, i odjednom nista. Ne samo da ga nema ovdje uopste, nego ne odgovara ni na e-mail vise. Nadam se samo da mu se nije nesto desilo


Evo njegovog oproštajnog posta:

@ Azra X and Co.

I just wanted to apologize and at the same time say goodbye. I would have done it sooner if the moderator and his big ego gave me a chance to apologize before putting my name on the damn list. I wish I can go back after this but I can't and it's too late now. It's kind of sad because I had some nice future investments for this site planned but because my image is ruined in this community that's no longer possible. It was good while it lasted and I met some cool people but that's the way it is sometimes. We all have to make choices and this is mine.

Ladies and Gentleman, Kemo has left the building…

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/11/2010 : 22:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Pa gdje si ovo naso? Iz kojeg topica? Sta je to covjek uradio...? Zvuci nekako ozbiljno

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 26/11/2010 : 23:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message  Reply with Quote
Zajebavao me je

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/11/2010 : 23:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@Obi-wan:
Naso sam onaj topic gdje je Kemova uvreda drugog clana rezultirara za banovanje.
Steta, iako ne shvatam zasto samo nije sluzio svoju kaznu i fino se vratio, ne vjerujem da bi mu "image" bio unisten, kao sto on tvrdi, pogotovo ako se onako iskreno izvinio. Ali eto, nismo svi isti, i neke ljude/tipove necu nikad moci da shvatim. Da se obrazim 'njegovim' jezikom: Some things are beyond explanation.
Hvala na informaciji, Obi.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/11/2010 : 23:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by azra x.

Zajebavao me je



Koliko su ga dugo istjerali zbog toga? 14 dana, ili...?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 26/11/2010 : 23:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message  Reply with Quote
Cini mi se 7 dana.
Bila sam neprijatno iznenadjena zbog tog njegovog ispada,ali nisam se bogznakako uvredila da bih smatrala da treba da bude izbacen. Pre toga je bio jedan od simpaticnijih clanova foruma i jedan od prvih sa kojima sam se 'sprijateljila'.
Posle sam videla da se na par mesta hvalio svojim zivotnim dostignucima i omalovazavao neke ljude. Kao on je uspeo u Americi ima auto,gajbu,pise blog,knjigu i sta-ti-ja-znam, a oni mu zavide jer nisu nigde i nemaju nista. I na kraju sa ovim pismom... Jos bi i neku krivicu drugom da nabaci gosn.americki dobrotvor. Njegov svetli lik unisten i ugrizena je ruka koja je htela da hrani. I da,izvinio se. Sve to na engleskom. Ma daaaj...

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/11/2010 : 05:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@ azra x.:
Sad sam procito one njegove postove, zbog kojih je sve to pocelo, ali nigdje ne vidim zasto je bas bio izbacen. Zbog onog sto je tebi reko Manhunter ga je upozorio, i predlozio da ti se izvini; posle toga nema nista vise na postovima u topicu o kucnim ljubimcima. Sigurno se jos nesto desilo izmedju njega i moderatora, neceg sto mi ne znamo, i zbog toga je sigurno kaznjen. U neku ruku je steta, zato sto ovdje i nije bio tako dugo da bi mogo fino da 'odraste' u iskusnog forumasa; nekad je reagiro previse brzo na neke postove, i nije uzimo u obzir posljedice svojih rijeci. A u drugu ruku je stvarno cudno da je onako reagiro zbog 7 dana kazne, kao da je to najveca uvreda i ponizenje na svijetu. Ali eto, prezivicemo mi nekako, ili s njim ili bez njega, pa i najmudriji od nas mozemo nauciti od njegovih greski.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2010 : 10:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dvije riječi: ego i ponos.

Tko zna kako bi bilo tko od nas reagirao na najbeznačajnije izbacivanje od 7 dana. Znam neke potpuno benevolentne članove koji su bili van sebe od bijesa (do neprepoznatljivosti) - nitko od nas ne voli da mu drugi soli pamet i određuje pravila.
Ja ne znam kako bih.
Onaj ludo ponosni dio kaže da se nikada ne bih vratio.
A onaj razumni dio kaže: "Ne budi idiot. Odmoriš 7 dana pa nazad kao da ništa nije bilo. 7 dana hlađenja - big deal."

S obzirom da sam do sada 1000 puta morao naučiti gutati ponos (što ide sa odrastanjem), vjerovatno bi ipak bilo ono drugo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/11/2010 10:20:32
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2010 : 10:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

@ azra x.:
Sad sam procito one njegove postove, zbog kojih je sve to pocelo, ali nigdje ne vidim zasto je bas bio izbacen. Zbog onog sto je tebi reko Manhunter ga je upozorio, i predlozio da ti se izvini; posle toga nema nista vise na postovima u topicu o kucnim ljubimcima. Sigurno se jos nesto desilo izmedju njega i moderatora, neceg sto mi ne znamo, i zbog toga je sigurno kaznjen. U neku ruku je steta, zato sto ovdje i nije bio tako dugo da bi mogo fino da 'odraste' u iskusnog forumasa; nekad je reagiro previse brzo na neke postove, i nije uzimo u obzir posljedice svojih rijeci. A u drugu ruku je stvarno cudno da je onako reagiro zbog 7 dana kazne, kao da je to najveca uvreda i ponizenje na svijetu. Ali eto, prezivicemo mi nekako, ili s njim ili bez njega, pa i najmudriji od nas mozemo nauciti od njegovih greski.


On se može vratiti kad god poželi. Možda da ga netko pozove putem maila i objasni da se ustvari ništa strašno nije desilo. Previše je burno reagirao. Momci s južne pruge se samo smjenjuju na hlađenju pa se opet uvijek vrate puni duha i sve izvrnu na šalu. Ne treba to uzimati toliko k srcu. Uzmimo primjer da je na početku Globinjo imao na zubu Sawitcha, a čini mi se da su sada prijatelji...
Moderatori se trude obavljati moderatorsku dožnost što bolje (to je jasno). Ni jedan od njih nije zlonamjeran. No, i oni su samo ljudi - što znači da prave greške kao i svi mi ostali i da nisu savršeni.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/11/2010 10:28:25
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/11/2010 : 21:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Uzmimo primjer da je na početku Globinjo imao na zubu Sawitcha, a čini mi se da su sada prijatelji...


tolika količina spama i nepotrbenih postova nije odavno viđenalogično,morao ga je svaki moderator izbacit...imat nekog na zubu-to ne stoji...šta ja imam koga imat na zubu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 30/11/2010 : 13:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Profa je neki dan izbačen s foruma



šteta

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/11/2010 : 13:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Obi-wan
Uzmimo primjer da je na početku Globinjo imao na zubu Sawitcha, a čini mi se da su sada prijatelji...


tolika količina spama i nepotrbenih postova nije odavno viđenalogično,morao ga je svaki moderator izbacit...imat nekog na zubu-to ne stoji...šta ja imam koga imat na zubu...



Mars.. Cekao si me na penal sve je pucalo... Ali eto, potrefilo se da nisi pederilos, samo magarilos..
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000