forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2018 : 22:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma ja niti ne volim clean vokale, ali ovaj Caladan Brood mi uopće ne djeluje opako, sve nešto isforsirano.


Ovo ima stravično dobre odnose like/dislike na youtube. Iznad 99% ljudi ovo voli i slažem se s njima. Ima tu i čistih vokala sada kada dalje slušam. Meni je ovo novo pa nemam baš sa čim porediti. Dovoljno opako za mene.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2018 : 22:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Obi-wan
Šališ se?
Pa tko ih je tjerao da to sve stave ovdje na forum?



Ne. Naprotiv ozbiljan sam. Vidim da se ljudi vole hraniti tuđim životima...

I ne vidim razloga ako netko nešto napiše o sebi da to moraju razvlačiti dalje. Preskočiš i to je to


Da tako je. Tome i služe internetski forumi - za preskakanje...užeta

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/05/2018 : 23:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture
... Ali ako i samo nacujem da su se o meni sirile neke insinuacije (kakve je, recimo, Peyo ubacio pa nabrzinu izbrisao)....



quote:
Originally posted by Mrkva
... Za Peyoa također nemam pojma sta je pisao, ali mogao je pisati jedino o onome sto sam s prijateljima podijelila o tome sto sam dobila na svoj mrkva vip mail ...



quote:
Originally posted by culture vulture
A i Peyo javlja da si na nedavnoj kavi iz nekog razloga pokazivala nekakav anonimni, a vidno poremeceni, mail, pustajuci da ljudi vjeruju da je barem moguce da je i tu rijec o meni.



Budući da se spominjalo mene i post koji sam izbrisao molio bih moderatore ako je moguće da vrate moj post od danas otprilike oko 12 sati.

Ako to nije moguće prepričat ću ga (imao je svega nekoliko rečenica):

Spomenuo sam da sam se ne tako davno (to je bilo u 3. mjesecu) ugodno podružio uz kavu sa Teom (prvi i jedini put) i nekoliko forumaša. Moj je dojam bio da se radi o obrazovanoj i elokventnoj, simpatičnoj i privlačnoj mladoj ženi, što se nije ni u međuvremenu promijenilo (koliko se sjećam baš sam te riječi upotrijebio i opet ih potvrđujem).

Nadalje, spomenuo sam kako sam iz jednog njenog maila vidio kakve je bolesne poruke dobivala (sada komentiram da tu sa njene strane nije nitko spomenut kao pošiljatelj). Spomenuo sam i da takva osoba mora biti psihopat i da je to po meni slučaj za policiju.

U nastavku sam napomenuo da bi za neke bolje bilo da se umjesto lažnog dušobrižništva za tuđe probleme suoče sami sa sobom i svojim problemima (ovo se odnosilo na nekoliko osoba čiji su me komentari pomalo razočarali, ne isključivo na CV-a).

Molio sam u svom današnjem postu moderatore da ako je moguće zablokiraju da svi forumaši mogu čitati sve arhivirane postove svih forumaša (da se spriječe zloporabe) i da to pravo ostave na način da svaki forumaš vidi samo svoje arhivirane postove.

Moguće da je bila još rečenica ili dvije, ali zaista nemam takvo pamćenje da sve memoriram (jer kao što reče jedan dragi prijatelj prilično sam mator.

U nastavku ću sada dati još par komentara kojih nije bilo u mom današnjem postu.

Dakle CV-a niti sam ja spominjao, niti mi je Tea ikada rekla da joj je on slao takve poruke, dakle nisam ništa insinuirao kako me CV netočno citira i optužuje. Tein/Mrkvin gornji citat je za razliku od njegovih točan.

Dugo sam oklijevao da li da se uključim na ovaj topic. Iziritiran sam bio komentarima nekih forumaša, a kako sam stekao vrlo pozitivno mišljenje o Tei osjećao sam potrebu reagirati.

Zašto sam izbrisao svoj post? Nakon što sam ga poslao vidio sam post CV-a gdje se povjerio o svojoj tragediji i još nekim stvarima pa mi se činilo da je ipak bolje ostati po strani.
Na ovaj forum dolazim prije svega radi informacija o stripovima, a zahvaljujući njemu upoznao sam i sprijateljio se sa nekoliko izvrsnih ljudi i u pravilu izbjegavam nepotrebne sukobe.

Edited by - Peyo on 10/05/2018 23:44:40
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/05/2018 : 23:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture
(Markos me cak preko maila vrijedjao da ti on vjeruje.)



Imam previše posla i premalo vremena za gubljenje, a pogotovo za raspravljanje na forumu. Ako se dobro sjećam, kontaktirao si me kad je ta afera izbila i eksplicitno tražio da se umiješan. Ja sam rekao otprilike da nemam vremena i volje ulaziti u rasprave i da me cijela stvar ne zanima. Nakon tvog navaljivanja da se izjasnim ja sam ti rekao ono što mislim - bez da ulazim u meritum stvari, iskreno me niti ne zanima tko je kome šta rekao i tko je što mislio i ovo i ono - cijela stvar se svodi na tvoju riječ protiv njene. A ja ne vjerujem da ona laže. Dakle, rekao sam ti to privatno, u prepisci, nisam se javno izjašnjavao. Ti si to shvatio kao uvredu. Ok. Ali evo, da objasnim: nju sam upoznao osobno i djeluje mi kao pristojna, draga, simpatična i mila osoba. Tebe nisam upoznao, ali iz forumskim postova malo mi previše naginješ religijskom fanatizmu, nastupaš s visoka, dociraš ex cathedra itd itd. Baš čudno što sam izabrao vjerovati njoj...

Dalje, cura se samovoljno povukla s foruma i ajde, mir. Ali, prvi put kad se opet spomenula, gle čuda, evo tebe opet kako pričaš o njoj. Zanimljivo, baš. Međutim, sad kad gledam, još nešto mi baš nema puno smisla. Dakle, ti ovdje ideš iznositi poprilično osobne podatke, sasvim nepotrebno, kako bi uvjerio forumašku javnost u svoju istinu. I onda, da bi ih uvjerio, dodaš, dvaput, ako netko slučajno nije vidio, kako ti Markos ne vjeruje. Sad, bez lažne skromnosti, meni se čini kako moja riječ ima određenu, ne-baš-malu težinu na strip sceni, a na ovom forumu pogotovo. Ne vidim baš kako ti to što si javno iznio da ja vjerujem njoj pomaže, ali ok, valjda ti znaš bolje. I još k tome, ne želiš kao da se o tome priča, stalo ti je do svog obraza, želiš moći prijatelje pogledati u oči, itd itd, a onda sam potenciraš i rasplamsavaš raspravu? Ja kad želim da se o nečemu ne priča, onda o tome nečemu šutim. Ali dobro, ja sam čudan, vjerojatno zato.

Uglavnom, nemam namjeru dalje raspravljati o ovome dalje, ne želim ulaziti u mučne detalje i kopati po tuđim ranama, moje su mi sasvim dovoljne, hvala lijepo. Ono što želim je da ovaj forum bude mjesto gdje će se ljudi šaliti, zezati, družiti i prijateljevati, gdje ćemo se svi skupa osjećati ugodno i opušteno. Samim tim, molim te (i sve ostale uključene) da ove stvari riješiš privatno, van očiju javnosti, i da ne opterećuješ cijeli forum svojim privatnim ratovima.

Hvala.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 10/05/2018 : 23:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Bože, kako je lijepo živjeti u stvarnom svijetu, raditi i družiti se sa stvarnim i dragim osobama. A, na ovaj forum samo svratiti, desetak minuta dnevno i, po mogućnosti, zabaviti se i naučiti ponešto o stripu!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/05/2018 : 00:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Nego...
Zna li neko di je Mrkva?
Nema je dugo na forumu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/05/2018 : 00:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Bravo, Markos!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 11/05/2018 : 06:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
I dalje sam uvjeren da krastavac nije losnizbor za gazirano pice.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 11/05/2018 : 07:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ajde da iskoristim ovu priliku pa da, umjesto da prizeljkujem da se doticna vrati blamirati po forumu, predlozim nesto sto bi, naprotiv, bilo dobro za nju. Ajde neka moderatori editiraju sve postove u kojima ona otkriva svoj gradjanski identitet. Ja cu svoj quote toga sad odmah editirati sam, a nek moderatori isto naprave i s nekoliko ostalih. Ja se sjecam onih na Punisheru, ako se netko sjeca jos neceg - neka, pliz, doda. Odnosno, ukloni.
Da se razumijemo. Ja o realnoj osobi koja je pisala pod tim nickom imam pozitivno misljenje, ali Mrkvina je forumaska persona bila puko blamiranje. To su postovi pisani ocito u veoma teskoj zivotnoj fazi (fascinira me kako prakticki nitko nije primjetio kad vam je rekla kako je ta faza pocela... ali upravo zato se, zar ne, to i ne govori nekoj tamo forumaskoj raji...), prepuni nepotrebnog otkrivanja intimnih detalja, u razgovorima s anonimusima duboko ispod njezinog nivoa, koji nikako da si postave ocito pitanje: "Bi li si IJEDNA druga zgodna, pametna i obrazovana cura koju ja znam ovo radila?". Za nju bi bilo najbolje da pobrise citavu povijest svojih postova. Ali to moze samo ona sama. Ajmo mi za nju pobrisati ono sto mi mozemo - mjesta gdje otkriva citavom internetu svoj identitet. Ako nista drugo, prije ili kasnije ce je neki ucenik guglati i imati sto vidjeti.
Svakome tko place zbog njezinog odlaska porucujem: dabogda ti sestra, kci ili barem neka dobra frendica jednog dana dosla u tako tesku fazu da po nekom forumu prica kako ide na sastanke lijecenih alkoholicara i slicno. Iskreno se nadam da ce se nekima to stvarno i dogoditi pa da ce se tada sjetiti svoje drage Mrkvice i napokon imati za nju onog sazaljenja kojeg nisu imali kad je trebalo.


Eto, sam si prije par dana predložio sve što sam ti i ja napisao, pa se nisi toga držao, a nakon toga si učinio apsolutno istu stvar koju njoj pripisuješ i s forumom (potpuno nepotrebno) podijelio vlastitu intimu.

A ovo njeno ogromno blamiranje koje spominješ ja baš i nisam primijetio jer sam uglavnom čitao njene osvrte na stripove. A to što je liječeni alkoholičar nije ništa loše dok se stvarno liječi od ovisnosti. Ne vidim kako joj potenciranje toga i sažalijevanje može pomoći ako je već odlučila prestati s tim.

Uglavnom, ponavljam, zbog osobne si tragedije osjetljiv na ovu temu i napisao si poprilično toga što je trebalo riješiti privatno, a ne pomaže ti kasnije ni to što smatraš da je ovaj forum skup ljudi ispod tvog i Mrkvinog nivoa (što onda radiš tu?) i ova usporedba kako si u svemu 'iznad' Markosa. Tako nećeš pobrati ničije simpatije i sam sebi narušavaš ugled.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 11/05/2018 : 07:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

I dalje sam uvjeren da krastavac nije losnizbor za gazirano pice.



A crna rotkva (zguglaj) tek? Još i liječi samo je ne smiješ previše pojest...

Nego gdje su nestali forumaši koji se ne petljaju osim u stripove?


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 11/05/2018 07:51:09
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/05/2018 : 07:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture
Ma, kad vec trazis. Ovakve ti stvari prolaze samo na forumu i to na ovom koji i kakav tu vodis. Izvan njega, kad se ti i ja negdje pojavimo - vec je iz same pojave jasno tko je tko, a kad i samo zaustimo, sumnje vise nema. Ti sebi mozes utvarivati i o meni baljezgati sto god hoces, ali u realnosti ti je to posve druga prica. Ja bih tebi sad mogao uzvratiti istom mjerom, apsurdnom uvredom na apsurdnu uvredu - ali cemu? Svatko tko usporedi tvoju fotografiju s mojom, tvoju biografiju s mojom, tvoju jednu recenicu s mojom - zna sve sto treba znati. Sramota je uopce da se ti meni obracas s "ti", ili uopce usudis obratiti. I ja sebe vise u situaciju gdje se ljudi poput tebe sa mnom razgovaraju ne samo kao da smo na istom nivou, nego da su oni cak i na visem, jednostavno vise necu dozvoliti - neprirodno je to, dapace, protuprirodno. Ajde, zivio!


Stvarno je sramota.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/05/2018 : 08:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A hebemu, brišite ove postosve do i uključujući risboov i mirna Bosna ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 11/05/2018 : 09:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
95% problema ovog foruma bi se riješilo da moderatorska ekipa radi svoj posao. Mislim da ni na jednom drugom forumu nisam vidio ovako kriminalno loše moderiranje. Sama činjenica da primjerice ova tema s ovakvim sadržajem uopće postoji, pogotovo u podforumu Stripovi (koji bi valjda trebao biti o stripovima, a ne o životnim dramama pojedinih forumaša), govori u prilog tome. Nažalost, nije ovo jedini primjer.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 11/05/2018 : 09:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

95% problema ovog foruma bi se riješilo da moderatorska ekipa radi svoj posao. Mislim da ni na jednom drugom forumu nisam vidio ovako kriminalno loše moderiranje. Sama činjenica da primjerice ova tema s ovakvim sadržajem uopće postoji, pogotovo u podforumu Stripovi (koji bi valjda trebao biti o stripovima, a ne o životnim dramama pojedinih forumaša), govori u prilog tome. Nažalost, nije ovo jedini primjer.



Trebalo bi imati podforum koji bi bio dostupan samo članovima foruma tj. samo registriranima. Ne znam ima li ovaj forum tu mogućnost pošto je zadnja verzija foruma iz 2009 a i dosta je modificiran.

Možda da Markos vidi da ovaj forum ostavi kao arhivu a proba staviti neki noviji i bolji (znam da nije to sam tak preko noći i da će morati kemijati zbog isprepletenosti s aukcijama).


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/05/2018 : 09:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Prvo, u smislu naslova ovog topica, ovaj topic zasluzuje da je u Svastari.

Drugo, ovo sto Spiderman kaze/predlaze. Ako postoji mogucnost neke topice "staviti" u podforum koji mogu gledati samo registrirani clanovi? Dosta foruma ima tu mogucnost.

Trece, mucno je ovo. Vec samo citati, a kako je tek akterima...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 11/05/2018 : 09:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Prvo, u smislu naslova ovog topica, ovaj topic zasluzuje da je u Svastari.

Drugo, ovo sto Spiderman kaze/predlaze. Ako postoji mogucnost neke topice "staviti" u podforum koji mogu gledati samo registrirani clanovi? Dosta foruma ima tu mogucnost.

Trece, mucno je ovo. Vec samo citati, a kako je tek akterima...





Zar nije cijeli forum dostupan samo registriranim članovima? Obično tako forumi funkcioniraju. Eventualno se otvori jedan izdvojeni podforum na koji imaju pristup svi, ali to je neki benigni podforum, tipa za testiranje ili tako nešto.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/05/2018 : 09:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Ja sam na ovom forumu skoro od prvog dana mada u zadnjih 7-8 godina rijetko ostavljam postove na forumu. Što se tiče Marka Šunjića, o njemu mogu reći svoje najbolje, upoznao sam ga lično, znao sam ga i prije nego se bacio u izdavačke vode i uvijek je bio isti -> fer, ljubazan i kulturan, divim mu se što i nakon 17 godina na forumu trpi gomilu stvari.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 11/05/2018 : 09:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
L U D N I C A


I'll grab my popcorn and wait for the comments...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/05/2018 : 10:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Wolfman

Zar nije cijeli forum dostupan samo registriranim članovima? Obično tako forumi funkcioniraju. Eventualno se otvori jedan izdvojeni podforum na koji imaju pristup svi, ali to je neki benigni podforum, tipa za testiranje ili tako nešto.


Nije. Mozes i sam probati - odjavi se i pogledaj forum. ;)

Edit: Zato i tolika hajka kada netko ne nastavi poll na members only.



@cv
Pa, zapravo se ne zna "u realnosto tko je Sunjic, a tko si ti", jer Sunjica su mnogi upoznali uzivo, pise se o njemu u hr casopisima, dok vjerujem da tebe skoro nitko nije upoznao u zivo niti ne zna nesto o tebi, pogotovo ako nije trazio u Googleu.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 11/05/2018 10:04:59
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/05/2018 : 10:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by Poli


Prvo, u smislu naslova ovog topica, ovaj topic zasluzuje da je u Svastari.

Drugo, ovo sto Spiderman kaze/predlaze. Ako postoji mogucnost neke topice "staviti" u podforum koji mogu gledati samo registrirani clanovi? Dosta foruma ima tu mogucnost.

Trece, mucno je ovo. Vec samo citati, a kako je tek akterima...





Zar nije cijeli forum dostupan samo registriranim članovima? Obično tako forumi funkcioniraju. Eventualno se otvori jedan izdvojeni podforum na koji imaju pristup svi, ali to je neki benigni podforum, tipa za testiranje ili tako nešto.



Nažalost ne.
Ali IMHO ne bi trebao biti cijeli forum zaključan za goste, ali npr Svaštara i burza ili tržnica ili akcuija ili kakogod se to zvalo...bi trebala biti zaključana i za goste i za friške članove doke ne skupe X postova. Takva je npr politika ne nekim forumima mimo ovog gdje isto seruckam

A ovaj topic em treba očistit em ga treba prebacit u svaštaru, to se valjda može?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/05/2018 : 10:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
jooooooooj koliko je dobra ova rasprava!!!!!!!!!!!!!!!!

ma kakve turske i latino serije,ovo što se ovde dešava je predobro!!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 11/05/2018 : 10:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Probao opet sprite sa krastavcom i mislim da moze proci...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/05/2018 : 10:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
A pobogu...Nekoliko sata odsutan sa foruma, probudim se i onako iz sna preletim po postovima, nekoliko novih strana. Još ne razbuđen, vidim spominju se krvavi odresci, pa Wolfhunter priča o krastavcima i spominje se i mrkva. Učinilo mi se da se i Markos pridružio raspravi, da li sa nekim receptom za griliranje ili slično, više ne znam ni ja sam. Onda Poli kaže kako mu je mučno, sada ne znam od tig odrezaka ili šta već. Kako bilo, ja sam ogladnio.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/05/2018 : 10:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


quote:
Originally posted by Wolfman

Zar nije cijeli forum dostupan samo registriranim članovima? Obično tako forumi funkcioniraju. Eventualno se otvori jedan izdvojeni podforum na koji imaju pristup svi, ali to je neki benigni podforum, tipa za testiranje ili tako nešto.


@cv
Pa, zapravo se ne zna "u realnosto tko je Sunjic, a tko si ti", jer Sunjica su mnogi upoznali uzivo, pise se o njemu u hr casopisima, dok vjerujem da tebe skoro nitko nije upoznao u zivo niti ne zna nesto o tebi, pogotovo ako nije trazio u Googleu.





Točno tako sam ga i zamišljao.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/05/2018 : 10:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ja sam na ovom forumu skoro od prvog dana mada u zadnjih 7-8 godina rijetko ostavljam postove na forumu. Što se tiče Marka Šunjića, o njemu mogu reći svoje najbolje, upoznao sam ga lično, znao sam ga i prije nego se bacio u izdavačke vode i uvijek je bio isti -> fer, ljubazan i kulturan, divim mu se što i nakon 17 godina na forumu trpi gomilu stvari.


lijepo te vidjeti malo nazad :) mogao bi se malo cesce javljati

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.97 seconds. Snitz Forums 2000