forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/05/2018 : 10:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vidi stvarno, ovaj google sve zna:

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/05/2018 : 10:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by SejoSexon

Ja sam na ovom forumu skoro od prvog dana mada u zadnjih 7-8 godina rijetko ostavljam postove na forumu. Što se tiče Marka Šunjića, o njemu mogu reći svoje najbolje, upoznao sam ga lično, znao sam ga i prije nego se bacio u izdavačke vode i uvijek je bio isti -> fer, ljubazan i kulturan, divim mu se što i nakon 17 godina na forumu trpi gomilu stvari.


lijepo te vidjeti malo nazad :) mogao bi se malo cesce javljati

Hvala! :-) Vjeruj mi kada vidim šta se piše nemam nikakve volje da se priključim diskusijama. Pratim najave novih izdanja i to je to. Živio, drago mi je da si se javio!

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/05/2018 : 15:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

jooooooooj koliko je dobra ova rasprava!!!!!!!!!!!!!!!!

ma kakve turske i latino serije,ovo što se ovde dešava je predobro!!!!




zakuhao sam ne namjerno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 11/05/2018 : 15:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Neeeeeeegooooo... Da li vi znate za onaj nezgodni osjecaj kada lezite sa njom pa vam ona kaze "davi me tatice" i sada lezi mrtva? Nezgodno skroz... Nije da mi se to ikada desilo ne daj boze ali onako samo informativno jer mi je dosadno na poslu.

Edited by - WOLF-HUNTER on 11/05/2018 15:31:53
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2018 : 15:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
vjerujem da je dobra rasprava
ali nemam vremena čitat niti me zanima

možel neko u 3 reda opisati o čemu je riječ


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/05/2018 : 15:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

vjerujem da je dobra rasprava
ali nemam vremena čitat niti me zanima

možel neko u 3 reda opisati o čemu je riječ



Na Cobbisu cetvrta knjiga Ken Parkera (Darkwood).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 11/05/2018 : 15:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pitali sta je sa Mrkvom.
Dosao CV i krenuo pricat o svojim forumskim odnosima s Mrkvom.
Dosla Mrkva i krenula u raspravu sa CVom.

Sve ostalo je historija.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2018 : 15:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jel bilo fizičkog kontakta

uspjeli ste jednu ženu otjerati s foruma

klap klap klap
profesionalci

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2018 : 15:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Na Cobbisu cetvrta knjiga Ken Parkera (Darkwood).






ovo je pozitivna vijest?

juuuhuuuu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 11/05/2018 : 15:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li je bilo fizickog dodira ali nebitno proslo je hajmo sad dalje... Mozda se Mrkva opet vrati...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2018 : 17:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Žensko je to ne zna ni ona

Ali traži pozornost i nježnost

Vrati se mrkvo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/05/2018 : 18:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
A jebo te
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/05/2018 : 19:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zakon mi je Zeljko s ovim "nemam vremena čitat niti me zanima" trebao bi Zeljko tu recenicu zastititi kao sto je Michael Buffer zastitio svoju "Let's get ready to rumble" i naplacivat drugima ako je zele koristit

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2018 : 19:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nemam vremena niti me to zanima :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/05/2018 : 19:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

nemam vremena niti me to zanima :D



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/05/2018 : 19:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

jooooooooj koliko je dobra ova rasprava!!!!!!!!!!!!!!!!

ma kakve turske i latino serije,ovo što se ovde dešava je predobro!!!!



Malo je reći da si mi uzeo riječ iz usta...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/05/2018 : 19:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

jel bilo fizičkog kontakta

uspjeli ste jednu ženu otjerati s foruma

klap klap klap
profesionalci




Vjerovao ili ne, ima žena i u stvarnom svijetu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 11/05/2018 : 19:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
TELERU vrati se ..... vrati se u utvrdu rendžera ......... pod tvojim vodstvom palisade utvrde će biti neprobojne , Telleru vrati se ....
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/05/2018 : 20:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by zeljko

jel bilo fizičkog kontakta

uspjeli ste jednu ženu otjerati s foruma

klap klap klap
profesionalci




Vjerovao ili ne, ima žena i u stvarnom svijetu.


znam rekao mi rođak
pričao mu drug

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/05/2018 : 23:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Nego...
Zna li neko di je Mrkva?
Nema je dugo na forumu.


Da i ja iskoristim priliku pa pitam jesi li ti sutra u Zagrebu ? :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/05/2018 : 23:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by culture vulture
Ma, kad vec trazis. Ovakve ti stvari prolaze samo na forumu i to na ovom koji i kakav tu vodis. Izvan njega, kad se ti i ja negdje pojavimo - vec je iz same pojave jasno tko je tko, a kad i samo zaustimo, sumnje vise nema. Ti sebi mozes utvarivati i o meni baljezgati sto god hoces, ali u realnosti ti je to posve druga prica. Ja bih tebi sad mogao uzvratiti istom mjerom, apsurdnom uvredom na apsurdnu uvredu - ali cemu? Svatko tko usporedi tvoju fotografiju s mojom, tvoju biografiju s mojom, tvoju jednu recenicu s mojom - zna sve sto treba znati. Sramota je uopce da se ti meni obracas s "ti", ili uopce usudis obratiti. I ja sebe vise u situaciju gdje se ljudi poput tebe sa mnom razgovaraju ne samo kao da smo na istom nivou, nego da su oni cak i na visem, jednostavno vise necu dozvoliti - neprirodno je to, dapace, protuprirodno. Ajde, zivio!


Stvarno je sramota.


E nek' ti je rekao!!
(nego,što obrisa post CV?)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 11/05/2018 23:46:33
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/05/2018 : 23:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne post, postove. Sve, sve.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2018 : 00:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
stvarno,obrisao čovek sve postove.

iz mog ugla,ako imalo drži do sebe,ne bi trebao da se javlja dok se dobro ne zaboravi ova tema;pa još nakon toga par godina.
ne sećam se da se iko ovako izblamirao na ovom forumu kao što je on na ovoj temi.
a vrhunac je bio ovo uzdizanje nd markosom.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/05/2018 00:01:32
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/05/2018 : 09:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Je l' ovo opet Mladjo pendrecio bez rezona?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/05/2018 : 09:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
CV, nema razloga da napuštaš forum, u mojim očima i u očima mnogih drugih nisi ispao nikakav negativac. Pojedinosti vjerovatno nikada nećemo saznati, niti trebamo, u suštini nema ovdje niko pravo da se petlja u vaš privatan život.

Koliko vidim, ona nije negirala tvoju glavnu priču, tj. da su bile neke simpatije između vas i da si ti onda iz određenih razloga povukao ručnu. Sve ostalo što se desilo je posljedica tog poteza, pa se onda otišlo u međusobno osuđivanje.

Ne vidim ni problem što si se Markosu bahatio sa superiornošću, logičan potez nakon što te neko iznervira, pa si otišao u krajnost. Takođe, razumijem i Mrkvu, povrijeđen joj je ponos. Prolazio sam i sam kroz te situacije, ništa zajebanije od povređene žene, a čovjek je nemoćan da preduzme određene korake koje bih uradio da je u pitanju muška osoba.

Još jednom prijateljski savjet, stavite tačku na forumu na cijelu tu temu. Ne obraćati pažnju na lešinare koji će te osuđivati na pravdi Boga, ima ih još uvijek koji se nadaju da bi mogli kod Mrkve poentirati, pa će pokušati to uraditi preko tvojih leđa. Ti si trenutno ranjiv i lak si im plijen.

Svako dobro i tebi i Mrkvi. Opustite se i uživajte, nema razloga da vam na forumu bilo ko nešto zamjera ili da od vas pravi čudovišta.
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000