forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/08/2018 : 10:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vice

Otišla većina kvalitetne ekipe. Red je onda da odu i ovi manje kvalitetni, poput mene. Adio!


Iskreno planirao sam i ja, i to već duže vrijeme.
Prelamao sam se zbog par članova koji su mi zaista dragi.
Reem CP i tu sam mislio ignorirati donji dio foruma i posvetiti se gornjem, međutim dole mi je u zadnje vrijeme zapeo za oko tex2, dečko s kojim zaista rado razmijenim sportske komentare.
I dalje sam se lomio i to opasno, vjerovatno bi otišao da nisam počitao komentare stinkya u Dylan Dog temi i započeo s njim i još ponekima razmjenjivati mišljenja.
Ali mislim da ovdje nikome ne bi bilo žao da odem, nikome ne bi falio.


evo..meni bi, tako da ostani.
ja sam več par puta odlazio i vračao se..zbog meni dragih forumaša
(Valter, ReemCP, Rakosi,velja,Dodo....ma ima jih, ove sam samo prve iz glave naveo)....



Pa kad bez tebe to nije to
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/08/2018 : 11:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Da, iako oni što odu itekako prate rad foruma...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/08/2018 : 11:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vice

Otišla većina kvalitetne ekipe. Red je onda da odu i ovi manje kvalitetni, poput mene. Adio!


Iskreno planirao sam i ja, i to već duže vrijeme.
Prelamao sam se zbog par članova koji su mi zaista dragi.
Reem CP i tu sam mislio ignorirati donji dio foruma i posvetiti se gornjem, međutim dole mi je u zadnje vrijeme zapeo za oko tex2, dečko s kojim zaista rado razmijenim sportske komentare.
I dalje sam se lomio i to opasno, vjerovatno bi otišao da nisam počitao komentare stinkya u Dylan Dog temi i započeo s njim i još ponekima razmjenjivati mišljenja.
Ali mislim da ovdje nikome ne bi bilo žao da odem, nikome ne bi falio.


evo..meni bi, tako da ostani.
ja sam več par puta odlazio i vračao se..zbog meni dragih forumaša
(Valter, ReemCP, Rakosi,velja,Dodo....ma ima jih, ove sam samo prve iz glave naveo)....



Pa kad bez tebe to nije to



+ 1
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2018 : 11:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mali priručnik za sve one koji žele da odu zauvijek sa foruma:

1. Promijeniš lozinku u nešto čega se više nikad nećeš sjetiti.
2. Izloguješ se.
3. Pobrišeš scom sa favorita i ne ulaziš više na tu stranicu. Ako ljudi mogu da ostave cigarete, alkohol, drogu i da smršaju deset kg za mjesec dana, onda možeš i ti bez ovog foruma.


Nipošto uraditi sljedeće:

1. Nemoj napisati oproštajno pismo i objaviti na forumu. Uradiš li to, želiš pažnju i vratićeš se opet, na ovaj ili onaj način.
2. Ne optuživati nekog tamo nesrećnika za to što je tebi forum dopizdio.
3. Nakon oproštajnog pisma na forumu svaki minut sa suzama u očima izlogovan viriti i gustirati krike drugih kako treba da se vratiš.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/08/2018 : 11:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Mali priručnik za sve one koji žele da odu zauvijek sa foruma:

1. Promijeniš lozinku u nešto čega se više nikad nećeš sjetiti.
2. Izloguješ se.
3. Pobrišeš scom sa favorita i ne ulaziš više na tu stranicu. Ako ljudi mogu da ostave cigarete, alkohol, drogu i da smršaju deset kg za mjesec dana, onda možeš i ti bez ovog foruma.


Nipošto uraditi sljedeće:

1. Nemoj napisati oproštajno pismo i objaviti na forumu. Uradiš li to, želiš pažnju i vratićeš se opet, na ovaj ili onaj način.
2. Ne optuživati nekog tamo nesrećnika za to što je tebi forum dopizdio.
3. Nakon oproštajnog pisma na forumu svaki minut sa suzama u očima izlogovan viriti i gustirati krike drugih kako treba da se vratiš.



nije fer da me spominješ u tom kontekstu...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/08/2018 : 11:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Mali priručnik za sve one koji žele da odu zauvijek sa foruma:

1. Promijeniš lozinku u nešto čega se više nikad nećeš sjetiti.
2. Izloguješ se.
3. Pobrišeš scom sa favorita i ne ulaziš više na tu stranicu. Ako ljudi mogu da ostave cigarete, alkohol, drogu i da smršaju deset kg za mjesec dana, onda možeš i ti bez ovog foruma.


Nipošto uraditi sljedeće:

1. Nemoj napisati oproštajno pismo i objaviti na forumu. Uradiš li to, želiš pažnju i vratićeš se opet, na ovaj ili onaj način.
2. Ne optuživati nekog tamo nesrećnika za to što je tebi forum dopizdio.
3. Nakon oproštajnog pisma na forumu svaki minut sa suzama u očima izlogovan viriti i gustirati krike drugih kako treba da se vratiš.




Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2018 : 12:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller


nije fer da me spominješ u tom kontekstu...


Da budem iskren mislio sam tu prije na jednog drugog starog poznanika ( V....... ).
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/08/2018 : 13:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by teller


nije fer da me spominješ u tom kontekstu...


Da budem iskren mislio sam tu prije na jednog drugog starog poznanika ( V....... ).


znam, znam zezam malo...a vidiš meni taj vražji V*ronski fali kad ga nema... bez aferica taj forum nije isti.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2018 : 13:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma nije Vronski...Vladimir.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2018 : 16:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I recite mi sada kako nakon ovih komentara otići mirne savjesti?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2018 : 16:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ništa, drago mi je vidjeti da je barem nekome stalo
I drago mi je vidjeti da se King ne ljuti toliko na mene kao što sam mislio da je ljut
No i dalje se osjećam ovdje dosta podcijenjeno, ponekad često i nepoželjno,kažem ima moje krivice iz prošlosti i to dobre, ali toliko,ipak ne.
Kako smo u domeni Dylan Doga u zadnje vrijeme, možda bi bilo da završim ovaj komentar prigodnom naslovnicom.



Možda i pomogne, tko zna.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 17/08/2018 : 16:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s Kingom. Čemu praviti dramu? Ako ti je dosadio forum, uzmi pauzu, pa se vrati poslje ako hoćeš.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2018 : 18:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema drame, nitko ne drami,i kako king kaže u šaljivom tonu, nikako ne ostavljati oproštajnu oporuku,imao sam u planu samo pozdraviti, jer ipak sam tu skoro devet godina, pa eto smatram ako ništa onda kulturnim da pozdravim.
Nema tu ni drame ni štete.
Forum nikada nije bio nit će biti jedna osoba, kako god se ona zvala.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 17/08/2018 : 18:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Nisam mislio na tebe Tonka, več općenito, kako je King i napisao.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2018 : 19:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


No i dalje se osjećam ovdje dosta podcijenjeno, ponekad često i nepoželjno,kažem ima moje krivice iz prošlosti i to dobre, ali toliko,ipak ne.


Mogu da ti pričam neke bajke, ali bolje je reći istinu: Za sve kako ti je i šta ti je na forumu, sam si kriv!

Gradio si svoj status i imidž od prvog dana od kada si na forumu pa sve do sada. Ne može se preko noći postati neko drugi, niti se treba ići tim pravcem. Ti si Tonka, ko te voli-voli, ko ne voli opališ ga golim!

Ima ljudi na forumu za koje bi od deset forumaša njih devetoro reklo da je dotična osoba dobar lik. Koji su to likovi koji bi pobrali tolike simpatije? Oni koji se ne petljaju nigdje, koji ostavljaju dosadne komentare, to su oni kojima i sopstvena baba zaboravi ime. Ali, oni su dobri svima. Na njih niko nije ljubomoran, njihovih se poruka niko ne sjeća. To su ljudi iz mase.

Ti nisi jedan od tih. Ti si Tonka. Zajebani momak koji je imao bitke i bitke na forumu. Trenutno si postao nešto kao superpokajnik, kao da si Supermikeov potomak iz drugog njegovog pojavljivanja. No, kao i Supermike iz te epizode, tako nećeš ni ti dugo moći ostati ono što nisi. Vidi ti se i sada na momente da pukneš, ali pokušavaš opet da se pribereš i nastaviš putem superpokajnika.

Izlaz iz tog lavirinta
Izlaz je da opet budeš ono što jesi, Tonka kakvog su te ljudi upoznali, Tonka ratnik. Gledaj da nikoga ne diraš prvi, ne reaguj na svaku budalu koja pokuša da te podbode, ali s vremena na vrijeme pokaži zube onima koji to zaslužuju. Ako se toga pridržavaš, mnogi će razmisliti prije nego što te atakiraju, a i moderatori će uvidjeti da nisi ti taj koji IZAZIVA sranja. Opet kažem, ne bori se protiv samog sebe, jer to je borba koju na duže staze ne možeš dobiti.

Kod tebe je situacija ovakva: Od deset ljudi trojici si interesantan, trojici si svejedan, četvorici si u najmanju ruku izrazito antipatičan. Kod mene je slična situacija, kao i kod mnogih drugih zapaženijih i kvalitetnih forumaša kao što su manhunter, stinky, nagor, mladjo, lwood, dodsferd, teller, markos, kras, cv, zeljko, 1euro, dwayne, supermark, jasko, tinton, obi, jerry, jaki, morski, pijanipatak, kontrast2, curunir, poli, beva, grofica, vice, nesvrstani (eto ih samo nekoliko iz glave nabrojanih).

Prihvati stvari kakve jesu, opusti se i pokušaj da uživaš u forumu. Ukoliko te forum zamara, loše utiče na tvoju psihu, učini onda sebi uslugu, izloguj se i ne vraćaj se više. Kao što smo svi spoznali pravu i jedinu istinu nakon tragičnog odlaska thekidea, život je previše kratak da bi ga traćili na gluposti, nerviranja i na stvari koje nam ne pružaju zadovoljstvo.

Al sam se raspisao u p.m...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/08/2018 : 20:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


No i dalje se osjećam ovdje dosta podcijenjeno, ponekad često i nepoželjno,kažem ima moje krivice iz prošlosti i to dobre, ali toliko,ipak ne.


Mogu da ti pričam neke bajke, ali bolje je reći istinu: Za sve kako ti je i šta ti je na forumu, sam si kriv!

Gradio si svoj status i imidž od prvog dana od kada si na forumu pa sve do sada. Ne može se preko noći postati neko drugi, niti se treba ići tim pravcem. Ti si Tonka, ko te voli-voli, ko ne voli opališ ga golim!

Ima ljudi na forumu za koje bi od deset forumaša njih devetoro reklo da je dotična osoba dobar lik. Koji su to likovi koji bi pobrali tolike simpatije? Oni koji se ne petljaju nigdje, koji ostavljaju dosadne komentare, to su oni kojima i sopstvena baba zaboravi ime. Ali, oni su dobri svima. Na njih niko nije ljubomoran, njihovih se poruka niko ne sjeća. To su ljudi iz mase.

Ti nisi jedan od tih. Ti si Tonka. Zajebani momak koji je imao bitke i bitke na forumu. Trenutno si postao nešto kao superpokajnik, kao da si Supermikeov potomak iz drugog njegovog pojavljivanja. No, kao i Supermike iz te epizode, tako nećeš ni ti dugo moći ostati ono što nisi. Vidi ti se i sada na momente da pukneš, ali pokušavaš opet da se pribereš i nastaviš putem superpokajnika.

Izlaz iz tog lavirinta
Izlaz je da opet budeš ono što jesi, Tonka kakvog su te ljudi upoznali, Tonka ratnik. Gledaj da nikoga ne diraš prvi, ne reaguj na svaku budalu koja pokuša da te podbode, ali s vremena na vrijeme pokaži zube onima koji to zaslužuju. Ako se toga pridržavaš, mnogi će razmisliti prije nego što te atakiraju, a i moderatori će uvidjeti da nisi ti taj koji IZAZIVA sranja. Opet kažem, ne bori se protiv samog sebe, jer to je borba koju na duže staze ne možeš dobiti.

Kod tebe je situacija ovakva: Od deset ljudi trojici si interesantan, trojici si svejedan, četvorici si u najmanju ruku izrazito antipatičan. Kod mene je slična situacija, kao i kod mnogih drugih zapaženijih i kvalitetnih forumaša kao što su manhunter, stinky, nagor, mladjo, lwood, dodsferd, teller, markos, kras, cv, zeljko, 1euro, dwayne, supermark, jasko, tinton, obi, jerry, jaki, morski, pijanipatak, kontrast2, curunir, poli, beva, grofica, vice, nesvrstani (eto ih samo nekoliko iz glave nabrojanih).

Prihvati stvari kakve jesu, opusti se i pokušaj da uživaš u forumu. Ukoliko te forum zamara, loše utiče na tvoju psihu, učini onda sebi uslugu, izloguj se i ne vraćaj se više. Kao što smo svi spoznali pravu i jedinu istinu nakon tragičnog odlaska thekidea, život je previše kratak da bi ga traćili na gluposti, nerviranja i na stvari koje nam ne pružaju zadovoljstvo.

Al sam se raspisao u p.m...




Sve vise me podsecas na Propovednika
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2018 : 21:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Poslije se javim, gledam tekmu trenutno.
S jednim djelom se svakako slažem s drugim ne.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/08/2018 : 22:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


No i dalje se osjećam ovdje dosta podcijenjeno, ponekad često i nepoželjno,kažem ima moje krivice iz prošlosti i to dobre, ali toliko,ipak ne.


Mogu da ti pričam neke bajke, ali bolje je reći istinu: Za sve kako ti je i šta ti je na forumu, sam si kriv!

Gradio si svoj status i imidž od prvog dana od kada si na forumu pa sve do sada. Ne može se preko noći postati neko drugi, niti se treba ići tim pravcem. Ti si Tonka, ko te voli-voli, ko ne voli opališ ga golim!

Ima ljudi na forumu za koje bi od deset forumaša njih devetoro reklo da je dotična osoba dobar lik. Koji su to likovi koji bi pobrali tolike simpatije? Oni koji se ne petljaju nigdje, koji ostavljaju dosadne komentare, to su oni kojima i sopstvena baba zaboravi ime. Ali, oni su dobri svima. Na njih niko nije ljubomoran, njihovih se poruka niko ne sjeća. To su ljudi iz mase.

Ti nisi jedan od tih. Ti si Tonka. Zajebani momak koji je imao bitke i bitke na forumu. Trenutno si postao nešto kao superpokajnik, kao da si Supermikeov potomak iz drugog njegovog pojavljivanja. No, kao i Supermike iz te epizode, tako nećeš ni ti dugo moći ostati ono što nisi. Vidi ti se i sada na momente da pukneš, ali pokušavaš opet da se pribereš i nastaviš putem superpokajnika.

Izlaz iz tog lavirinta
Izlaz je da opet budeš ono što jesi, Tonka kakvog su te ljudi upoznali, Tonka ratnik. Gledaj da nikoga ne diraš prvi, ne reaguj na svaku budalu koja pokuša da te podbode, ali s vremena na vrijeme pokaži zube onima koji to zaslužuju. Ako se toga pridržavaš, mnogi će razmisliti prije nego što te atakiraju, a i moderatori će uvidjeti da nisi ti taj koji IZAZIVA sranja. Opet kažem, ne bori se protiv samog sebe, jer to je borba koju na duže staze ne možeš dobiti.

Kod tebe je situacija ovakva: Od deset ljudi trojici si interesantan, trojici si svejedan, četvorici si u najmanju ruku izrazito antipatičan. Kod mene je slična situacija, kao i kod mnogih drugih zapaženijih i kvalitetnih forumaša kao što su manhunter, stinky, nagor, mladjo, lwood, dodsferd, teller, markos, kras, cv, zeljko, 1euro, dwayne, supermark, jasko, tinton, obi, jerry, jaki, morski, pijanipatak, kontrast2, curunir, poli, beva, grofica, vice, nesvrstani (eto ih samo nekoliko iz glave nabrojanih).

Prihvati stvari kakve jesu, opusti se i pokušaj da uživaš u forumu. Ukoliko te forum zamara, loše utiče na tvoju psihu, učini onda sebi uslugu, izloguj se i ne vraćaj se više. Kao što smo svi spoznali pravu i jedinu istinu nakon tragičnog odlaska thekidea, život je previše kratak da bi ga traćili na gluposti, nerviranja i na stvari koje nam ne pružaju zadovoljstvo.

Al sam se raspisao u p.m...




quote:
Originally posted by King Warrior

Sve ovo je posebno tesko palo Jerryju, on je imao ortaski kontakt sa thekidom.
Jerry, ako zelis da olaksas dusu, da s nekim popricas, tu sam za tebe.



ko god da je hakovao kingov nalog,neka mu ga odmah vrati!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 23/08/2018 : 00:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
A, gdje je ekipa Mojstrip?
Da ne bi kako su odustali od foruma, slično napravili sa digitalnim strip uradkom.
Svašta ljudima u njihovim godinama padne na pamet.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/08/2018 : 07:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Gdje su bjelolasica i Rahazlam?

loading...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/08/2018 : 09:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Neki nestanu s foruma baš neočekivano...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/08/2018 : 10:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Neki nestanu s foruma baš neočekivano...



Odvedu ih NADZIRAČI i prepuste ČUVARIma (vidi topic ČAROBNA KNJIGA predstavlja NADZIRAČE) .
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/08/2018 : 12:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Neki nestanu s foruma baš neočekivano...



Odvedu ih NADZIRAČI i prepuste ČUVARIma (vidi topic ČAROBNA KNJIGA predstavlja NADZIRAČE) .



Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/12/2018 : 10:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Đe nestade Tonka!?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/12/2018 : 13:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se naljutio na nekog...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000