forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 5 Villaina za sljedeci Spider-Man
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/01/2010 : 10:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Nove vijesti
Sam Raimi i Tobey Maguire su ispali iz novog Spiderman-a, znaci novi reziser, novi Peter Parker, novo SVE. Hoce li ovo valjati pojma nemam al bar smo se rijesili Maguire-a yeeeeeeeeeeee

detalji na
http://hollywoodinsider.ew.com/2010/01/11/spider-man-reboot/


Je, i reboot serijala tj. Parker u svojim školskim danima. Ne sviđa mi se to baš.
Evo i neki šminkerčići kao prijedlog za novog Spidermana:
http://www.net.hr/film-glazba/page/2010/01/12/0267006.html
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/01/2010 : 11:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Nove vijesti
Sam Raimi i Tobey Maguire su ispali iz novog Spiderman-a, znaci novi reziser, novi Peter Parker, novo SVE. Hoce li ovo valjati pojma nemam al bar smo se rijesili Maguire-a yeeeeeeeeeeee

detalji na
http://hollywoodinsider.ew.com/2010/01/11/spider-man-reboot/



pa, zanimljivo.
s jedne strane, volim Raimija pa je šteta; s druge, Malkovich mi je također drag, Vulture vrlo zanimljiv lik, Tobey iritantan a Kirsten Dunst nikad nije legla kao MJ - tako da je sve u svemu super što se mene tiče.
nadam se samo da neće ubrljati.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 18/01/2010 : 19:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
2 potencijalna kandidata za ulogu Spidermana su Roberta Pattison i Jake Gyllenhaal. Po licnom misljenju dobar izbor, ako ubodu ovog lika iz Twilighta ogroman broj zenskih osoba bice korak blize strip kulturi, s druge strane Gyllenhal je bio odlican u Donnie Darko.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 18/01/2010 : 20:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
Robert Pattison i Jake Gyllenhaal?

Vrati se Tobey, sve ti je oprošteno...

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 18/01/2010 : 22:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
hehehehe

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/01/2010 : 23:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ma ovo je stvarno shit... Baš mi je žao što neće Raimi nastavljati serijal.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 19/01/2010 : 01:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
meni je to bila baš novost dana kad sam čuo. ništa mi nije valjalo u tim spider-man filmovima osim efektova. toby nikako nije peter parker, ono malo čudovište iz interviu with a vampire još manje M.J.. ali prva dva filma bi još mogo nekako prežvakat da mi nisu sve zagadili s trečim.
hvala bogu. to je trebalo da se napravi. još mi je samo falio volture u malkovichevoj interpretaciji (nemam ništa protiv malkovicha ali sori nije on za to ulogu).
samo da ne naprave peter parkera emo klinca i sve če biti bolje nego je bilo prije. i da ne stavljaju M.J. u prvi film (šta se desilo sa gwen, da se pojavi tek u trečem, molim vas).

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/01/2010 : 01:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Nove vijesti
Sam Raimi i Tobey Maguire su ispali iz novog Spiderman-a, znaci novi reziser, novi Peter Parker, novo SVE. Hoce li ovo valjati pojma nemam al bar smo se rijesili Maguire-a yeeeeeeeeeeee




Ljudi gladni za parama,ne znaju se zaustaviti kada treba. Sad ce cijeli serijal totalno upropastiti.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/01/2010 : 08:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
mnogo mu je trebalo da se upropasti, stvarno

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/01/2010 : 12:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
dobri vicevi,dobra akcija, Raimi, najbolja strip trilogija.
Naravno da S-M ima vise da izgubi od drugih comic filmova.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/01/2010 : 16:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
mah, to sto je najbolji od sviju, ne znaci da je dobar generalno
meni je od comic film serijala najbolji Betmen (Nolan) i aj zdravo. Naravno, tu su i Betmeni od Burtona

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 19/01/2010 : 20:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
treba li bi stvarno pokrenuti poll Batman od Nolana vs Batman od Burtona
ja licno vise volim od Nolana, Burton je imao viziju ali ocito nije citao stripove...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 19/01/2010 : 21:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice same realisticnosti ja samo totalno za Nolana, a sto se tice stripovsko-Burton gotickog stila tu sam za Burtona.Izgleda da bi idealna filmski Batman bio misanca ta dva tipa filma.Iako je The Dark knight najbolji film o Batmanu daleko je o najsavrsenijeg sto sami stripovi kazuju.
Zamislite kad bi napravili neki film sa spojem najboljih prica o batmanu Long Halloween i Dark Victory to bi bio pravi uzitak u svemu,bar meni.Dotle jos uvijek je strip najbolji,a Dark Knight se najvise priblizio tome prerealisticno ali se prilizio.

Sto se Spidermana tice ovo je jedna od najlosijih trilogija ,ako je ne shvatimo kao totalni sprd Raimija.
Ja totalono podrzavam ovaj reboot,a Raimiju neka se prihvati horror komedija jer je u tome najbolji.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 20/01/2010 : 10:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
svaka cast provodina

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/01/2010 : 11:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

treba li bi stvarno pokrenuti poll Batman od Nolana vs Batman od Burtona
ja licno vise volim od Nolana, Burton je imao viziju ali ocito nije citao stripove...



mislim da nema potrebe za time, svaki je dobar na svoj nacini, ne treba ih rangirati.

zamisli da poredis Dzekovog i Ledzerovog Dzokera Meni su i jedan i drugi izuzetni, a sa druge strane su totalno drugaciji.
Pa i u stripovima mozemo da vidimo razlicite aspekte Dzokera, kao i ostalih negativaca, itd....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/01/2010 : 20:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Meni je općenito drago što su napravili reboot Batmana jer je franšiza takva kakva je bila svakim novim nastavkom srljala u propast... Prva dva odlična, ostali šrot u šarenim bojama. Burtonov film, a i sam Joker, je imao glamura i neki nonšalantni podjebavački ton, zapravo bio je ko strip iz ranog razdoblja Batmana. Nolanov je moderniji, zreliji, mračniji, i daleko ozbiljniji, opet neka evolucija prema mračnijim i zrelijim epizodama Batmana.

Spajdi, nije da ga redovito čitam, ali mi je drag junak... Zapravo mi se trilogija dosta dopala, jedna od boljih ekranizacija, barem meni.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 22/01/2010 : 18:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Kod rebooot-a jedino zamjeram kad naprave fazon - kao istovremeno je i reboot i nastavak znaci ima veze sa proslim djelom a u stvari nema...
Govorim o Incredible Hulk i Superman Returns koji mi i nisu losi filmovi ali im fali kontinuitet...
btw Superman Returns nece docekati nastavak vec opet sve ispocetka...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 22/01/2010 : 19:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo jedna od najtužnijih vijesti.
Nema više Spideya...

Ali dobro, imamo barem trilogiju.

Edited by - Windwalker on 22/01/2010 19:38:26
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2010 : 23:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Kod rebooot-a jedino zamjeram kad naprave fazon - kao istovremeno je i reboot i nastavak znaci ima veze sa proslim djelom a u stvari nema...
Govorim o Incredible Hulk i Superman Returns koji mi i nisu losi filmovi ali im fali kontinuitet...
btw Superman Returns nece docekati nastavak vec opet sve ispocetka...



ako se kroz nekoliko godina osvrnes na ovu svoju izjavu, videces da ovom novom Halku fali sve osim kontinuiteta

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000