forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Ofucani holivudski film
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 18/11/2009 : 11:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Markose, moja cura koja inače i ne čita baš stripove oduševila se previewom i hoće ovo imati pod svaku cijenu...

E sad, pošto ima prijateljicu koja studira u Splitu, zanima me može li se to već nabaviti u splitskom Profilu i je li cijena i tamo 150 kn ili malo veća?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/11/2009 : 11:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ce u Profilu cijena biti 200kn, a moci ce se nabaviti za tjedan dana, otprilike.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 07/12/2009 : 21:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Pročitao konačno. Predobro. I prekrasno. Sto strana zagrijavanja, sto razrade likova a onda vatromet. Najživotniji roman (ne samo crtani :-)) koji sam pročitao odavno. A nije sladunjav, više sjetan na kraju. Odlično. Idem sad slušati Tom Waitsa.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/12/2009 : 21:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Closing time:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 07/12/2009 : 21:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Svira Lonely, da :-)

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/12/2009 : 21:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Uh, da mi prigurat tih prvih 100! Al' oću, pa šta bude!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 07/12/2009 : 22:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Da, a kad ti se uvuku pod kožu ti likovi kojima si i sam okružen u stvarnom životu jednostavno ne možeš dočekati da se vratiš s posla i pročitaš još stotinjak strana. Zadnjih sto sam ostavio za danas i iako bih volio da ima još svjestan sam da završava na pravom mjestu.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/12/2009 : 19:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://booksa.hr/vijesti/proza/1800

Trouble will find me
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 09/12/2009 : 21:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Jučer pročitao prvih 100tinjak stranica. Fantastično. Odlično. Humoristično. Na onu foru sa Edovim zavođenjem sam se nasmijao više nego na većinu fora u serijama na domaćim kanalima. Samo treba hrabrosti da se krene sa čitanjem.... Čeko sam od CRŠ-a da krenem čitati...

Čisto me zanima, s obzirom na vrlo nisku cijenu i solidan popust na CRŠu, kako ide prodaja? Ako nije poslovna tajna?
Strašno bi mi bilo drago (iz sebičnih razloga, naravno) da prodaja ide bolje nego očekivano, što bi reklo da je povećana naklada i niža cijena ipak dobar poslovni potez i da od toga koristi imaju i kupci i nakladnici..

No sikiriki

Edited by - Archy on 09/12/2009 21:11:10
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/12/2009 : 22:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Markos

http://booksa.hr/vijesti/proza/1800



slabo, ovaj je bolji http://booksa.hr/vijesti/proza/1773



Da, vidio sam. Bas mi je bilo drago, nekako mi se čini da ta knjiga nije dobila adekvatan tretman u medijima, pa je ovo mala satisfakcija.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/12/2009 : 22:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Jučer pročitao prvih 100tinjak stranica. Fantastično. Odlično. Humoristično. Na onu foru sa Edovim zavođenjem sam se nasmijao više nego na većinu fora u serijama na domaćim kanalima. Samo treba hrabrosti da se krene sa čitanjem.... Čeko sam od CRŠ-a da krenem čitati...

Čisto me zanima, s obzirom na vrlo nisku cijenu i solidan popust na CRŠu, kako ide prodaja? Ako nije poslovna tajna?
Strašno bi mi bilo drago (iz sebičnih razloga, naravno) da prodaja ide bolje nego očekivano, što bi reklo da je povećana naklada i niža cijena ipak dobar poslovni potez i da od toga koristi imaju i kupci i nakladnici..


Ne, nije poslovna tajna, dapace. Prodaja je prilicno dobra, iznenadjujuce dobra. OHF se prakticno izjednacio s Mausom po prodaji, prodano je 140 primjeraka.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 10/12/2009 : 21:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Hah, ja sam očekivao da ih je prodano barem 760

Inače, svi ostali koji niste kupili ovaj strip, požurite, jer se stvarno isplati. Ne toliko zbog cijene, već zbog fantastičnog sadržaja.

Zaplet je stvarno na visini, a humor je prefantastičan

No sikiriki
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 12/12/2009 : 08:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
I ja sam se cijeli prosli vikend zabavljao uz OHF!Sto ukratko reci nego - genijalno!Robinson je u svakom slucaju puno bolji pripovjedac nego crtac,ali vjerovatno bi bilo koji realniji crtez(likovi su vise karikaturni) ubio dojam i atmosferu kojom strip odise.
Sve svoje odusevljenje reci cu u komentaru na recenziju(cim je neko napise),da ne spojlam tu bez veze,ali svakako bi OHF preporucio gotovo svakom.Mozete ga slobodno ponuditi na citanje i boljim polovicama ako su imalo zainteresirane za "tekstove sa slicicama"!
Markosu najljepse hvala za preporuku(za ovaj strip),i opcenito sto nam siri horizonte sa svim ostalim Fibrinim izdanjima!
Imam novu krilaticu - Nema toga sto Fibra moze izdati a ja nemogu procitati!

Eh da,skoro zaboravih,cijena?
Moj duboki naklon!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!

Edited by - Prodigy on 12/12/2009 08:56:11
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2009 : 09:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Prodigy
Imam novu krilaticu - Nema toga sto Fibra moze izdati a ja nemogu procitati!


Jel ti to mene izazivaš?:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 12/12/2009 : 10:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Prodigy
Imam novu krilaticu - Nema toga sto Fibra moze izdati a ja nemogu procitati!


Jel ti to mene izazivaš?:)




He,he, ne daj boze!Samo nemoj bit inatljiv da ne propadnes,bila bi grehota!Al ostalo je dosta toga objavljenog kaj jos nisam stigao procitati,tak da ak naleti kakav sund odmah te popljujem!
Ja sam ko saborski zastupnik,vise volim pljuvati i blatiti nego reci nekaj pametno!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2009 : 10:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa tesko da si ti takav, mada, po tome je onda ovaj forum pun saborskih zastupnika:)))
Ali stvarno bi konacno bilo vrijeme da se opet počne raspravljati o stripovima, a ne o cijenama, uvezu ili necem trecem.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 12/12/2009 : 22:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Archy

Jučer pročitao prvih 100tinjak stranica. Fantastično. Odlično. Humoristično. Na onu foru sa Edovim zavođenjem sam se nasmijao više nego na većinu fora u serijama na domaćim kanalima. Samo treba hrabrosti da se krene sa čitanjem.... Čeko sam od CRŠ-a da krenem čitati...

Čisto me zanima, s obzirom na vrlo nisku cijenu i solidan popust na CRŠu, kako ide prodaja? Ako nije poslovna tajna?
Strašno bi mi bilo drago (iz sebičnih razloga, naravno) da prodaja ide bolje nego očekivano, što bi reklo da je povećana naklada i niža cijena ipak dobar poslovni potez i da od toga koristi imaju i kupci i nakladnici..


Ne, nije poslovna tajna, dapace. Prodaja je prilicno dobra, iznenadjujuce dobra. OHF se prakticno izjednacio s Mausom po prodaji, prodano je 140 primjeraka.




ja kupijo oba
maus - najjači strip ove godine za mene
ovo još nisam poćeo

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 13/12/2009 : 12:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Jučer navečer sam baš završio OHF! I mogu samo reći da nije ofucan

No sikiriki
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/12/2009 : 12:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Napokon progurao prvih 100. Ni ovo nije loše a ako je istina da tek sad postaje bolje onda sigurno neću biti razočaran. Doduše i dalje mi crtež ne leži iako iman osjećaj da je baš zbog priče ovakav a da autor može drugačije/bolje.

PS
Da ne ispadne kako stalno spominjem Ferrija, ovdje je u jednom kadru lik ima dvi desne noge.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/12/2009 : 22:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne, čini ti se, čovjek inače tako crta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/12/2009 : 22:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Onda pogrešan utisak imam no paše uz priču. Uz ovo, "meni drag", crtež nebi pasa.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/12/2009 : 22:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma bi, samo da je "dobar". Nije svaki "lijep" crtež "dobar" (i vice versa, u svakom smjeru). Enivej, dođi do kraja (ako izdržiš:)) pa ćemo pričat.

Trouble will find me
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 24/12/2009 : 23:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
page 375 and rolling...sve bolje i bolje

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/12/2009 : 23:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ah, upravo si prošao Božićnu priču. Jedna od najemotivnijih i najljepših priča u stripu koje sam ikad pročitao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 25/12/2009 : 00:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
"Odjednom, ja sam Djed Mraz. Nisam više nastavnik povijesti, nisam nečiji dečko ili skoro zet.
Ja sam Djed Božićnjak." Uhhh.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000