forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Ofucani holivudski film
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/11/2009 : 17:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
kupljeno

EDIT:

Koliko se sijećam rekao si da imaš još par FROM HELL-ova i da ih čuvaš za Interliber, jer će biti koji primjerak i na CRŠ-u, jer ih ja nisam vidio?
Ili ih uopće nema?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 07/11/2009 17:53:02
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/11/2009 : 08:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Što se nisi javio? Steta!
Imam još 6 primjeraka Pakla u skladištu i oni će biti u prodaji na Interliberu. Nešto je još ostalo u Profilu i to je to. Ali gotovo sigurno cu raditi drugo izdanje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/11/2009 : 11:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Deers

kupljeno

EDIT:

Koliko se sijećam rekao si da imaš još par FROM HELL-ova i da ih čuvaš za Interliber, jer će biti koji primjerak i na CRŠ-u, jer ih ja nisam vidio?
Ili ih uopće nema?




Deers, ja sam u utorak u Pazinu (promocija Blockbustera - navrati ako stignes), mogu ti uzeti From Hell u Palach knjizari i dofurati ga.



Vidio sam da je promocija u Spomen domu ali ja sam nažalost preko tjedna u Rijeci (barem jedan deers. drugi, koji je kupio ohf, je u zg ). Milsim da je onaj primjerak iz Palacha već prodat ali ipak hvala na ponudi i sretno sa promocijom !

@ Markos
Znači na Interliber se dolazi sa punom ratnom spremom za borbu do posljednjeg primjerka Pakla

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/11/2009 : 12:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mogu ti sacuvati jedan primjerak, ako hoćeš!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/11/2009 : 14:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Može! Hvala!

Da li je problem da dođem po njega u petak? Da ne šaljem brata prije...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Thunderbolt
Senior Member

Croatia
2333 Posts

Member since 22/12/2002

Posted - 08/11/2009 : 18:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Thunderbolt a Private Message  Reply with Quote
Evo da se i ja priključim.
dal je problem jedan primjrak i za mene sačuvati?
Nadan se da ću stić doć s dirs-om zg, ako ne ona bi ga on uzeo za mene.

A đimi, ča govoriš?

__________
Sve mi diraj ,ali kiosk nikad ne!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/11/2009 : 18:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
ma more, kako ne bi moglo. mislin da ti uzmen. markos će ti vjerovatno kasnije odgovorit jer mislim da prema programu sada ima promociju mausa na crš-u.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/11/2009 : 08:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ok, dva vam primjerka cuvam. petak je ok.

Trouble will find me
Go to Top of Page

BOC
Advanced Member

Fiji
3587 Posts

Member since 01/12/2002

Posted - 09/11/2009 : 20:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BOC a Private Message  Reply with Quote
moram priznati da me oduševio izbor ovih posebnih orka izdanja. ovo ću sigurno prvo uzeti, baš tip stripa za mene.

i am the tide the rise and the fall the reality soldier the laugh child one of the many the flame child
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 09/11/2009 : 21:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
I nećeš se razočarati. Najbolji strip za najmanje para ove jesenje sezone.
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 11/11/2009 : 02:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Kupio (jedan od onih kupaca privučenih Fibrinim ekonomskim eksperimentom :)), pročitao, i sada preporučam!

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/11/2009 : 10:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Eto, jos jedan koji je bio na CRS-u, a nije se javio! Pa cemu sluzi CRS nego za druzenje i upoznavanje!:)
Enivej, drago mi je da ti se svidio!

Trouble will find me
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 12/11/2009 : 00:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Bit ću sutra na interliberu sa Renkyem pa se javim! :)

Ich bin nur ein Schauspieler

Edited by - SenG on 12/11/2009 00:46:54
Go to Top of Page

Conspirito
New Member

Germany
113 Posts

Member since 28/07/2003

Posted - 12/11/2009 : 15:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Conspirito a Private Message  Reply with Quote
U vezi ovog izdanja, koje me veoma zainteresovalo sto cenom a sto procitanim prvih 200 strana, interesuje sledece;koji je originalni naziv ovog stripa i dali je to komletna prica ili sastavljen od nekoliko prica,ako da , kojih?Unapred zahvalan na odgovoru u nadi da mi koji zivimo u EU dobijemo priliku ili opciju da nabavimo Fibrina izdanja uplatom na devizni racun preko IBANA i SWIFTA pa da nam se isti posalju postom,pozdrav.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2009 : 20:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Box office poison, kompletna priča, mozete kupiti preko striparnica Libellus ili Stripovi na Kvadrat ili Darkwood.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/11/2009 : 21:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
čoviče, šta je ovo debelo, strah me počet, prvo ću ove tanje :-))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/11/2009 : 22:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote


Tak i ja

No sikiriki
Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
370 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 13/11/2009 : 01:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
2Markos: Evo, bio na Interliberu ali se fulali. No zato sam kupio još jedan OHF, ovaj put za Renkya (znaš i sam kako ragira na "loš crtež" :))

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2009 : 09:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, rekao mi je Renky:) A bit ce prilike drugi pu, valjda. Ako navratiš sutra ili prekosutra, bit cu cijeli dan na standu!
U svakom slučaju, hvala na podršci!

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/11/2009 : 19:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Conspirito

Unapred zahvalan na odgovoru u nadi da mi koji zivimo u EU dobijemo priliku ili opciju da nabavimo Fibrina izdanja uplatom na devizni racun preko IBANA i SWIFTA pa da nam se isti posalju postom,pozdrav.


Imas na aukcijama ovog sajta Fibrina izdanja od clana Edvina,tipa koji je prije radio u more comics, sada stripovi na kvadrat.
Liferuje u inostranstvo i mozes platiti sa Iban/swift.
Nedavno sam nesto od njega narucio,na taj nacin platio i sve je bilo ok.

Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 13/11/2009 : 21:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Conspirito

Unapred zahvalan na odgovoru u nadi da mi koji zivimo u EU dobijemo priliku ili opciju da nabavimo Fibrina izdanja uplatom na devizni racun preko IBANA i SWIFTA pa da nam se isti posalju postom,pozdrav.


Imas na aukcijama ovog sajta Fibrina izdanja od clana Edvina,tipa koji je prije radio u more comics, sada stripovi na kvadrat.
Liferuje u inostranstvo i mozes platiti sa Iban/swift.
Nedavno sam nesto od njega narucio,na taj nacin platio i sve je bilo ok.






Bacio pogled na aukcije sada i vidim da je čovjek stavio početne cijene iste kao što su u striparnicama pa i za ona izdanja kojih još ima ili koja su tek izašla. Ne kužim, u čemu je stvar ?

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2009 : 22:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa, Edvin i ja smo nastavili suradnju, bez obzira što više nije vlasnik striparnice.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Conspirito
New Member

Germany
113 Posts

Member since 28/07/2003

Posted - 13/11/2009 : 23:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Conspirito a Private Message  Reply with Quote
vidim da si iz CH ,pa me interesuje koju si dodatnu sumu morao uplatiti preko iban/swift za clanicu izvan Evropske unije u ovom slucaju HR?
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 14/11/2009 : 00:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Conspirito

Unapred zahvalan na odgovoru u nadi da mi koji zivimo u EU dobijemo priliku ili opciju da nabavimo Fibrina izdanja uplatom na devizni racun preko IBANA i SWIFTA pa da nam se isti posalju postom,pozdrav.


Imas na aukcijama ovog sajta Fibrina izdanja od clana Edvina,tipa koji je prije radio u more comics, sada stripovi na kvadrat.
Liferuje u inostranstvo i mozes platiti sa Iban/swift.
Nedavno sam nesto od njega narucio,na taj nacin platio i sve je bilo ok.





nekako mi se čini da je jednostavnije nazvati (ili poslati mail) neku od striparnica i od njih kupiti jer ne moraš čekati na završetak aukcije a i svi šalju van svako toliko...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/11/2009 : 15:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Conspirito

vidim da si iz CH ,pa me interesuje koju si dodatnu sumu morao uplatiti preko iban/swift za clanicu izvan Evropske unije u ovom slucaju HR?


Koliko se sjecam nIkakvu dodatnu sumu.
CH nije u EU.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000