forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Izbacivac (Bouncer)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/02/2012 : 13:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Diso je majka za ovoga... hahaha... kome smeta to sto Kit Carson lici na Tex Willera neka nabavio ovo remek delo...

sangue navajo
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 04/02/2012 : 13:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
nemojte gresiti dusu
crtez je izuzetan

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 04/02/2012 : 15:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ok sorry crtez je ok... malo zezanja...

sangue navajo
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 25/03/2013 : 14:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
François Boucq


Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 09/03/2015 : 23:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Baš dobar avanturistički strip...kad me Bluebarry pomalo razočaral sa svojom prvom pričom tražil sam nekaj slično i naletel na Jodoa. Jodoa koji me nije razočrala! Ni crtež Boucqa nimalo ne zaostaje za pričom.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 10/03/2015 : 08:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Da... velika steta da nitko ne nastavlja ovaj serijal
I sada sa 5 godina odmaka uocavam da je ovo fakat kvaliteta koju mi nitko u zanru nije dosegao

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/03/2015 : 10:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Jako dobar western serijal, u rangu jednog "Duranga" ili "Wanted"

Have mercy
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/04/2015 : 11:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki
Usput , pitanje za one koji su pročitali prvih 7 albuma Bouncera.
Dali se serijal može komotno čitati od 8. broja ili puno gubimo nečitanjem prvih sedam ?



U prvom broju imaš upoznavanje s glavnim likom, njegovo porijeklo u jednoj vrlo zanimljivoj epizodi. E sad, nije to opet nekaj presudno za čitanje i ostalih epizoda.....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2015 : 14:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

Da... velika steta da nitko ne nastavlja ovaj serijal
I sada sa 5 godina odmaka uocavam da je ovo fakat kvaliteta koju mi nitko u zanru nije dosegao




Ako pričamo o westernu, osin klasika ka šta su Blueberry i Comanche, i među novijin naslovima ima stripova nemjerljivo boljih od Bouncera.
Dapače, meni je Bouncer baš ono teški shit.
Jodo mi je drag, al je lagano dosadan sa svojin LSD filmovima, i čini mi se da piše samo zato da bi isfurava te loše tripove.
Crtež u kojen mi nije u momentima jasno ko je ko, čak u momentima ne razlikujen muške od ženskih likova ne mogu nazvat dobrin. Možda solidnim.
Priča šuplja ko ementaler. Dio u kojen onaj mulac ode jednu zimu sa Bouncerom u planinu i vrati se ka ultimativni bad ass osvetnik mi je više za Komadanta Marka nego za ozbiljan strip.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/04/2015 14:18:46
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 02/04/2015 : 14:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by boddhisatva

Da... velika steta da nitko ne nastavlja ovaj serijal
I sada sa 5 godina odmaka uocavam da je ovo fakat kvaliteta koju mi nitko u zanru nije dosegao



Ako pričamo o westernu, osin klasika ka šta su Blueberry i Comanche, i među novijin naslovima ima stripova nemjerljivo boljih od Bouncera.
Dapače, meni je Bouncer baš ono teški shit.



Eho, Jere ajde daj mi informaciju koji su to po naslovima dobri westerni sada, pa da ih se primim, ja nažalost nisam nijedan našao, a Bouncer mi je bio baš ono na tragu Blueberryja i Comanche, eh... posle je i W.E.S.T. ali to me nije ni privuklo...
Ali baš pitam za naslove i ono ne nije meni namjera braniti Bouncera niti se kefat jer si rekao da je sranje, dapaće itekako prihvaćam da je nešto nekome teško sranje i razočaranje a drugome ne jer je on nešto drugo vidio, sve mi je to domena lipe fine rasprave gdje ima i mjesta za lipe i fine naše narodske riječi ;o)))))))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2015 : 14:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by boddhisatva

Da... velika steta da nitko ne nastavlja ovaj serijal
I sada sa 5 godina odmaka uocavam da je ovo fakat kvaliteta koju mi nitko u zanru nije dosegao



Ako pričamo o westernu, osin klasika ka šta su Blueberry i Comanche, i među novijin naslovima ima stripova nemjerljivo boljih od Bouncera.
Dapače, meni je Bouncer baš ono teški shit.



Eho, Jere ajde daj mi informaciju koji su to po naslovima dobri westerni sada, pa da ih se primim, ja nažalost nisam nijedan našao, a Bouncer mi je bio baš ono na tragu Blueberryja i Comanche, eh... posle je i W.E.S.T. ali to me nije ni privuklo...
Ali baš pitam za naslove i ono ne nije meni namjera braniti Bouncera niti se kefat jer si rekao da je sranje, dapaće itekako prihvaćam da je nešto nekome teško sranje i razočaranje a drugome ne jer je on nešto drugo vidio, sve mi je to domena lipe fine rasprave gdje ima i mjesta za lipe i fine naše narodske riječi ;o)))))))



Ma kakvo kefanje???
Šta se riči tiče, jebi ga, meni je gušt napisat ono šta mi je u glavi. Ne da mi se sam sebe prevodit. To moran na poslu(uglavnom).

Za westen serijale neznan, ali ako ćemo o one shot westernima, puno su mi bolji: Western od Rosinskog, Kako su ubili Divljeg Billa od Hermanna, čak mi je i pustinjska zvijezda od MAKONDO-a OK.
Malo je drugačiji, ali meni najbolji western u zadnjih ko zna koliko godina- Lincoln.

E da, sjetih se.
Senor mi je dobra western zajebancija, a Welcome to Springville od Fibre mi je odličan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 02/04/2015 14:51:46
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/04/2015 : 14:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Western je moj omiljeni žanr.

Kao što rekoh, odlični su Durango i Wanted (Rocca & Girod). Jako dobri su La piste des Ombres (Tiburce Oger), Chinaman (La Tendere & TaDuc), Jim Cutlass (Giraud & Rossi), Minettos Desperados (Ruffner & Cromwell), Ethan Ringler (Filippi & Mezzomo). Tu su još La chariot de Thespis (Rossi), L'homme qui n'aimait pas les armes a feu (Lupano & Salomone), Sundance (Corteggiani & Suro)...

Have mercy
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 02/04/2015 : 15:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
@Jere:
- Western od Rossinskog je fakat izvrstan, Wild Bill me nešto nije baš povukao
- a Springville je ono po čemu je klasificiram westerne, nešto stvarno fino ispričano, čak nenadmašno
- Senjora imam obadva i stvarno sam uživao u zafrkanciji, šteta da dečki nisu nastavljali serijal nego tu stali
- e da preostaje mi Lincoln, to si stalno nešto razvlačim moram ga se fakat primiti na čitanje

@izivko
- Jim Cutlassa je netko izdavao u nas i stao i to nakratko, ili nije? - nikak da se setim tko?
- Chinamana sam isto čuo da je dobar, Sundancea također
- L'homme qui n'aimait pas les armes a feu ili po mom narodskom prijevodu: Čovjek koji nije volio oružje, e čitao sam prvi album na engleskom, fina zafrkancija

e sad dečki fala vam na informativnim naslovima ;o))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/04/2015 : 15:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

@Jere:
- Western od Rossinskog je fakat izvrstan, Wild Bill me nešto nije baš povukao
- a Springville je ono po čemu je klasificiram westerne, nešto stvarno fino ispričano, čak nenadmašno
- Senjora imam obadva i stvarno sam uživao u zafrkanciji, šteta da dečki nisu nastavljali serijal nego tu stali
- e da preostaje mi Lincoln, to si stalno nešto razvlačim moram ga se fakat primiti na čitanje

@izivko
- Jim Cutlassa je netko izdavao u nas i stao i to nakratko, ili nije? - nikak da se setim tko?
- Chinamana sam isto čuo da je dobar, Sundancea također
- L'homme qui n'aimait pas les armes a feu ili po mom narodskom prijevodu: Čovjek koji nije volio oružje, e čitao sam prvi album na engleskom, fina zafrkancija

e sad dečki fala vam na informativnim naslovima ;o))



Joj, tek sad ti vidim potpis
Mada, meni je najdraža ona:
If they move... kill em

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/04/2015 : 15:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ima još puno dobrih western stripova.

Tu je Jonah Hex u izvedbi Jimmyja Palmiottija i Justina Graya (i najbolje selekcije crtača koja je radila na jednom western serijalu), Rio Douga Wildeyja, Sgt. Kirk Héctora Oesterhelda i Huga Pratta, Rick O'Shay i Latigo Stana Lyndea, Zorro Alexa Totha, Deribov Buddy Longway, The Lone Ranger u izvedbi Bretta Matthewsa i Sergija Cariella, kao i Andeja Parksa i Estevea Pollsa, Jijéov Jerry Spring, The Sixth Gun Cullena Bunna i Briana Hurtta, Cisco Kid Josea Salinasa i Roda Reeda, Matt Marriott Jima Edgara i Tonyja Wearea, Randall Oesterhelda i Artura del Castilla...

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 02/04/2015 : 15:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Pike Bishopova nakon što su ušli u banku... ;o)))
meni je inače i tu jedan od najnenadjebivih madfuckera Crazy Lee kad nakon rešetanja ono provali: "Well, how'd you like to kiss my sister's black cat's ass?" ;o))))



Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 02/04/2015 : 15:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ima još puno dobrih western stripova.

Tu je Jonah Hex u izvedbi Jimmyja Palmiottija i Justina Graya (i najbolje selekcije crtača koja je radila na jednom western serijalu), Rio Douga Wildeyja, Sgt. Kirk Héctora Oesterhelda i Huga Pratta, Rick O'Shay i Latigo Stana Lyndea, Zorro Alexa Totha, Deribov Buddy Longway, The Lone Ranger u izvedbi Bretta Matthewsa i Sergija Cariella, kao i Andeja Parksa i Estevea Pollsa, Jijéov Jerry Spring, The Sixth Gun Cullena Bunna i Briana Hurtta, Cisco Kid Josea Salinasa i Roda Reeda, Matt Marriott Jima Edgara i Tonyja Wearea, Randall Oesterhelda i Artura del Castilla...



je Bushido, neke je epizode Jonaha crtao Jordi Bernett ak se ne varam, te sam čitao i fine su mi bile, ali neke mi nisu sjele, Buddy Longwaya sam cjelog već sažvakao odavna
a simptomatično da se ovdje zaboravio i po meni jedan baš izvrstan western - Jonathan Cartland od Blanc-Dumonta

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/04/2015 : 15:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

je Bushido, neke je epizode Jonaha crtao Jordi Bernett ak se ne varam, te sam čitao i fine su mi bile, ali neke mi nisu sjele,


Od 70 brojeva, Bernet ih je ilustrirao najviše. Ali ostali crtači nisu bili ništa slabiji. Bili su tu i J. H. Williams III, Eduardo Risso, Phil Noto, Russ Heath, Darwyn Cooke, Paul Gulacy, Dick Giordano, Billy Tucci, Brian Stelfreeze, Fiona Staples, Jeff Lemire, Giuseppe Camuncoli, Tony DeZuniga...

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/04/2015 : 16:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Znaci Welcome to Springville je odlican?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/04/2015 : 17:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ima još puno dobrih western stripova.

Tu je Jonah Hex u izvedbi Jimmyja Palmiottija i Justina Graya (i najbolje selekcije crtača koja je radila na jednom western serijalu), Rio Douga Wildeyja, Sgt. Kirk Héctora Oesterhelda i Huga Pratta, Rick O'Shay i Latigo Stana Lyndea, Zorro Alexa Totha, Deribov Buddy Longway, The Lone Ranger u izvedbi Bretta Matthewsa i Sergija Cariella, kao i Andeja Parksa i Estevea Pollsa, Jijéov Jerry Spring, The Sixth Gun Cullena Bunna i Briana Hurtta, Cisco Kid Josea Salinasa i Roda Reeda, Matt Marriott Jima Edgara i Tonyja Wearea, Randall Oesterhelda i Artura del Castilla...


Upravo ovo čitam, 2 knjige sa po 150 strana. Meni se ovo ne sviđa toliko, mislim da nije ni do koljena europskom westernu. Priče kratke, osrednje kvalitete a osobito crtež je loš, barem se meni ne sviđa. Uglavnom neka je samo brutalno, puno nasilja, krvi, osveta...tipično USA

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/04/2015 : 17:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Znaci Welcome to Springville je odlican?


Nije kao Ken ali tu su majstori Berardi, Milazzo.

Have mercy
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/04/2015 : 17:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Upravo ovo čitam, 2 knjige sa po 150 strana. Meni se ovo ne sviđa toliko, mislim da nije ni do koljena europskom westernu. Priče kratke, osrednje kvalitete a osobito crtež je loš, barem se meni ne sviđa. Uglavnom neka je samo brutalno, puno nasilja, krvi, osveta...tipično USA


Tipično u kom smislu? Koliko si američkih stripova pročitao? Ili američkih westerna?

Inače, Jonah Hex jest nasilan, istina. Ali u ovom slučaju nasilje nije samo sebi svrhom, već je tema koja se provlači kroz cijeli serijal, kao okidač koji na čovjeka utječe psihološki i sociološki.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/04/2015 : 18:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by izivko

Upravo ovo čitam, 2 knjige sa po 150 strana. Meni se ovo ne sviđa toliko, mislim da nije ni do koljena europskom westernu. Priče kratke, osrednje kvalitete a osobito crtež je loš, barem se meni ne sviđa. Uglavnom neka je samo brutalno, puno nasilja, krvi, osveta...tipično USA


Tipično u kom smislu? Koliko si američkih stripova pročitao? Ili američkih westerna?

Inače, Jonah Hex jest nasilan, istina. Ali u ovom slučaju nasilje nije samo sebi svrhom, već je tema koja se provlači kroz cijeli serijal, kao okidač koji na čovjeka utječe psihološki i sociološki.


Američki stripovi su mi najmanje poznati i u zadnje vrijeme čitam najvećim dijelom 'made in usa'. Od westerna do sada samo Hexa. Čitam The Boys, Brubaker & Phillips (Criminal,Incognito, Sleeper), još jedanput sam pročitao Preachera, čitam Eisnera koji me je oduševio, Locke & Key, Blankets...
Probao sam Watchmena, Swamp Thinga, Walking Dead, Hulka ali nije išlo...
Uglavnom nasilje, motherfuckers, dicksucker, i sl.


Have mercy
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/04/2015 : 11:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Američki stripovi su mi najmanje poznati i u zadnje vrijeme čitam najvećim dijelom 'made in usa'. Od westerna do sada samo Hexa. Čitam The Boys, Brubaker & Phillips (Criminal,Incognito, Sleeper), još jedanput sam pročitao Preachera, čitam Eisnera koji me je oduševio, Locke & Key, Blankets...
Probao sam Watchmena, Swamp Thinga, Walking Dead, Hulka ali nije išlo...
Uglavnom nasilje, motherfuckers, dicksucker, i sl.




Hm, ako se tek upoznaješ s američkim stripom, nije li malo preuranjeno zaključivati što bi bilo "tipično USA"?

Ako ti smetaju nasilje i psovke, imaš dobrih westerna kod kojih naglasak nije na tome. Rio, The Lone Ranger, Cisco Kid, Rick O'Shay, Latigo, Zorro, Lance...

A od stripova općenito dobri su Groo, Bone, Ambush Bug, Strangers in Paradise, Concrete, Hellboy, Starman, Love and Rockets, Usagi Yojimbo, The Rocketeer, Habibi, Box Office Poison, American Born Chinese, The Unsinkable Walter Bean, Feynman, The Adventures of Superhero Girl, Level Up, Sailor Twain, Anya's Ghost, Jimmy Corrigan, Laika, Ghost World, i hrpa drugih.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/04/2015 : 14:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ajde kad već pričamo o jednom od mojih omiljenih žanrova,da i ja kažem neku:
pre svega,kao klinac sam rastao na vestern filmovima (pored onih sa kung fu tematikom),vestern stripovima (da ne kažem Bonelijevim stripsima) i igranju najviše kauboja i indijanaca sa drugarima.I kad sam krenuo sa igranjem igrica na automatima i komodoreu 64,kaubojske su mi bile možda i najomiljenije,iako ih je bilo jako malo (Bank panic ili West bank,Express raider,Gun smoke,...)

Ali da se vratim na najbolje vestern stripove - ovde moram reći da neke od serijala koje ću nabrojati nisam čitao i preko petnaest i više godina,ali ne verujem da bi mi se mišljenje drastično promenilo i da ih danas uzmem u ruke.

Bluberi - šta reći,vrh;ovde mislim na redovnu seriju, i to na sve one koje potpisue Šarlije;mada nije loš ni Mister Bluberi ciklus
Komanča - odmah iza Bluba - prvih deset epizoda koje crta Herman su različiti od Poručnika, koji je više klasik,malo su više brutalniji.
Ken Parker - najbolji Boneli koji je bio,jeste i biće.

Pored ove velike trojke,pomenuo bih još neke koje volim:
Badi Longvej,Teks Viler,Džona Heks,Mek Koj,Cisko Kid,Met Dilon,Ves Slejd,Priče sa Divljeg zapada,Magični vetar,Džeri Spring - serijali
Western,Welcome to Springfild (ako mogu da ga nazovem one shot),Ko je ubio Divljeg Bila - one shotovi

*Duranga sam pročitao samo dva albuma i ok mi je,ali bih ipak voleo da pročitam još neki da dam konačnu procenu.

*Izbacivač mi je ok strip,zabavan,veoma dobro nacrtan (minus za likove, kod kojih dosta liče jedni na druge) ,sa prilično rupa u scenariju,posebno u drugoj Sistemovoj knjizi.Znači dobar serijal,ali se neću potresti ako ga niko ne nastavi tamo gde je stao Sistem.

*Linkoln mi je "top" stripčina, i ne mogu da prežalim što ga Bukglib neće nastaviti - ali ovo nikako ne bih svrstao u vestern tematiku,ovo mi je klasičan humoristički strip.
*Koko Bil - isto kao i Linkoln.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/04/2015 11:00:39
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000