forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Kompjuteri & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 08/01/2013 : 11:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
ovisno o baterijama, nacelno se smatra da puna baterija nije dobra ako je ukljucen u struju :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/01/2013 : 11:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

ovisno o baterijama, nacelno se smatra da puna baterija nije dobra ako je ukljucen u struju :)


Hvala ti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/01/2013 : 18:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Htio bi igrati COD pa me zanima koje nastavke mogu igrati s ovime:

Proizvođač: Fujitsu
Model: Fujitsu LifeBook AH531
PN: VFY:AH531MRVD5EE
Tehničke specifikacije:
Fujitsu LifeBook AH531, Intel, Core i3-2330M, 2,20 GHz, 1x 2048 MB, 15,6", 1366x768, SATA 500 GB, Free DOS, Intel® HD Graphics, DVD±RW DL, 1x 10/100/1000 Ethernet, 802.11b/g/n, Bluetooth, HDMI, 3x USB 2.0, 2,5 kg + MS Office 2010 Starter

????
Bio bih zahvalan kada bi mi netko odgovorio.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/02/2013 : 22:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Da pitam i ovde.

Danas me zezao uTorrent. Nakacim par stvari za skidanje i izbaci mi downloading metadata.
Borio se sa ovim celog dana, ali uzalud.

Izguglao malo i kazu da treba reinstalirati UT. To i uradim, ali je sada finta u tome sto uopste ne mogu pristupiti sajtu uTorrent.
Izbaci mi Oops! Google Chrome could not find www.utorrent.com
Ista situacija i sa BitTorrentom.

Inace, pretragu sam vrsio preko kat.ph jer pirate nisam mogao otvoriti na isti nacin kao i UT ili BT.

Koja je finta da se to popravi?
Brisao sam jebene kolacice, koristim CCleaner, ali i dalje ne shtima.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/02/2013 : 10:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Jesi probao ovo?

Close uTorrent.
Then go to Start>Run.
Type in %appdata%\utorrent and press Enter.
Delete dht.dat and dht.dat.old.
These are two files that you'll find in this folder.
Then open uTorrent again and you'll see that it has started downloading.

I guess this is a sort of a glitch in the latest version that happens when you download magnet links (from piratebay etc.). Hope they fix it soon.

source: internetsi

Bok, kako si.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/02/2013 : 14:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ne vredi...

Hvala na trudu.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 11/02/2013 : 18:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Postoji li neki način da prebacim favorite direktno iz Internet explorera u Firefox ???

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 12/02/2013 : 11:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Postoji li neki način da prebacim favorite direktno iz Internet explorera u Firefox ???



https://support.mozilla.org/en-US/questions/750806

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 12/02/2013 : 19:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by dnevni boravak

Postoji li neki način da prebacim favorite direktno iz Internet explorera u Firefox ???



https://support.mozilla.org/en-US/questions/750806


Yes!

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/02/2013 : 12:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Otvorim google i recimo stripovi.com.Kliknem na to i otvara mi stranicu u novom tabu.Hocu da mi otvara u istom tj preko tog prvog taba.Ovo mi se poremetilo pre nekog vremena i nervira me.Koristim mozilu.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/02/2013 : 09:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://www.zdnet.com/opera-joins-chrome-and-safari-in-using-webkit-for-web-browsing-7000011272/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/02/2013 : 22:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pitanje oko maila:
treba mi prijateljici

može li se nekako lažirati datum slanja maila?
odnosno: da se pošalje, a da piše da je poslan ranije nego što ustvari je
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 05/03/2013 : 09:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://www.ghacks.net/2013/03/05/beware-hoverzoom-extension-for-chrome-turns-evil/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/05/2013 : 13:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Može li neko da mi pomogne u vezi s ovim http://forum.getnzb.com/viewtopic.php?id=33

Ovako je korištenje tog programa nezgodno, previše je ograničenja.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 05/05/2013 : 20:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Može li neko da mi pomogne u vezi s ovim http://forum.getnzb.com/viewtopic.php?id=33

Ovako je korištenje tog programa nezgodno, previše je ograničenja.



Kako mislis da ti pomognem? U cemu je problem? Ovaj link samo trazi da se ostavi komentar.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/05/2013 : 09:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by delboj

Može li neko da mi pomogne u vezi s ovim http://forum.getnzb.com/viewtopic.php?id=33

Ovako je korištenje tog programa nezgodno, previše je ograničenja.



Kako mislis da ti pomognem? U cemu je problem? Ovaj link samo trazi da se ostavi komentar.


Pa koliko sam shvatio, traži da se nešto napiše na engleskom o tom programu i da se ostavi komentar na nekom sajtu, blogu ili šta već. Ne znam šta bih napisao ni gdje to onda da postavim da oni uvaže.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 06/05/2013 : 14:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by delboj

Može li neko da mi pomogne u vezi s ovim http://forum.getnzb.com/viewtopic.php?id=33

Ovako je korištenje tog programa nezgodno, previše je ograničenja.



Kako mislis da ti pomognem? U cemu je problem? Ovaj link samo trazi da se ostavi komentar.


Pa koliko sam shvatio, traži da se nešto napiše na engleskom o tom programu i da se ostavi komentar na nekom sajtu, blogu ili šta već. Ne znam šta bih napisao ni gdje to onda da postavim da oni uvaže.


Vazi, samo napisi svoj komentar i ja cu sve da prevedem i da stavim gdje treba pa cu ti poslati link da vidis.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/05/2013 : 15:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa ne znam šta da napišem. Evo tamo je neko napisao http://less-space.blogspot.com/2013/03/getnzb.html

Nešto tako ali da ne bude baš isto. Valjda je dovoljno nekoliko rečenica.

Edited by - delboj on 07/05/2013 20:04:56
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 25/05/2013 : 18:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Imam čudan problem, komp. se gasi nekih 10-12 sekundi nakon startanja i tako ponavlja (upale se svjetla na MBO i svi ventilatori). Na monitoru nemam ništa. Ovo se dogodilo nakon montiranja novog ventilatora na CPU koje nije moglo proći lakše. Uz to sam ga i malo usisao jer je bio pun prašine, mislim da nisam puknuo nijedan tranzistor, već sam sve to radio.

Imali ko kakvih prijedloga?

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 25/05/2013 : 20:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Otislo napajanje?

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 25/05/2013 : 23:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Otislo napajanje?


Otišla memorija, jedan modul.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 04/07/2013 : 13:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Pozz ljudi, evo mene na mom omiljenom topicu kada mi nešto nije u redu sa kompjuterom :P
Dakle, upalio sam danas laptop i izbacilo mi je nekakvo upozorenje da ventilator ne radi i da nije preporučljivo pokretati windowse. Nekoliko puta sam restartao kompjuter i uvijek mi je izbacivalo istu poruku. Pisalo je da ako svejedno želim pokrenuti windowse da stisnem enter. To sam i napravio. Kompjuter sada radi, više mi ne izbacuje tu poruku prilikom paljenja, ali nisam siguran da li je sve u redu sa ventilatorom. Ne čujem baš da radi, instalirao sam program speedfan koji pokazuje temperaturu kompjutera. Temperature su za sada ok, ali vidjet ću kroz neko vrijeme da li će se povisiti. Ono što me buni je da piše GPU fan: 0 rpm. Kontam da to znači da se ventilator ne vrti. E sad, nije mi jasno da li se ne vrti zato jer nije potrebno ili zato jer je pokvaren. Kompjuter mi je pod garancijom i imam onaj besplatni HP broj za podršku (mada ne znam koliko mi oni mogu pomoći), ali rekoh sebi, da se ipak obratim majstorima na stripovi forumu ;)P.S. Kontam da bi se po ovim vručnama, da ventilator ne radi, temperature već opasno povisile. Šta mislite?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/08/2013 : 18:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
a što se to događa sa mojim računalom zadnjih par dana?

nakon prvog paljenja, radi par minuta i onda se odjednom restartira... samo da bi onda nakon restarta dalje radio bez problema.
nakon gašenja i onda ponovnog paljenja, sve ispočetka... sam se restartira, samo da bi onda dalje bez problema radio.

nakon restarta me windows obično pita želim li problem prijaviti microsoftu...

koristim windows 8 pro za 64 x verziju
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/08/2013 : 22:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
virus?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/09/2013 : 18:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

virus?



isprva niti čista reinstalacija windowsa nije pomogala, jer se problem i dalje pojavljivao. onda sam skinuo softwer za temeljito čišćenje i popravak registra te promijenio antivirusni program, i problem je nestao. pretpostavljam da mi se neki virus gadno uvukao u sistem ili je jednostavno registar bio prepun smeća i pogrešaka, što je izazivalo konflikt među programima... srećom, nije se radilo o hardverskom problemu.
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000