forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 97

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/01/2011 : 17:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma znan, nego eto, razmišljan priko tipkovnice Ja računan za ovo šta meni triba.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/01/2011 : 17:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ma znan, nego eto, razmišljan priko tipkovnice Ja računan za ovo šta meni triba.


Još da nam netko javi "Is it safe" pa krećemo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/01/2011 : 17:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja ti za ovaj .co.uk mogu reć da je 100000% siguran, a poprilično san uvjeren da je i .com, pošto mi se čini na istu šemu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 02/01/2011 : 18:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Ulogovao sam se na .com sa nalogom koji imam na uk i izbacio mi je spisak kupovina sa uk-a. Dakle bezbedno je . Ista kuca je u pitanju

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/01/2011 : 18:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Ulogovao sam se na .com sa nalogom koji imam na uk i izbacio mi je spisak kupovina sa uk-a. Dakle bezbedno je . Ista kuca je u pitanju


Hap hap Huzzza!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/01/2011 : 18:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Ulogovao sam se na .com sa nalogom koji imam na uk i izbacio mi je spisak kupovina sa uk-a. Dakle bezbedno je . Ista kuca je u pitanju



Odlično!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/01/2011 : 22:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Naručio sam Kick-ass (paperback) za 14.06 $.
Pa ćemo vidjeti kako će proći...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/01/2011 : 20:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Usually dispatched within 48 hours

Usually, ali ne ovaj put...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/01/2011 : 20:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne brini, zna se dogodit da in triba par dana prije nego pošalju Mislin da su meni prošli put poslali nakon 4 dana.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/01/2011 : 20:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ne brini, zna se dogodit da in triba par dana prije nego pošalju Mislin da su meni prošli put poslali nakon 4 dana.


Pa čemu onda te priče o brzini kada im treba 4 dana da pošalju.
Amazon šalje idući dan i stigne za 10. Bude obično ukupno 11 dana. Ovdje 4 dana da pošalju i 7 da stigne (to ćemo još vidjeti) pa izađe opet na 11 dana (vjerovatno).
Nije da mi to nešto znači, ali po pričama očekivao sam to dobiti za 4 dana, a ne da tek pošalju.
Ovo nije namjenjeno tebi (Paka01), više gunđam za sebe...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 04/01/2011 20:25:39
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/01/2011 : 20:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne bi ti zna, meni je BD 100 puta draži od Amazona i jedino od tu naručujen, pa ne znan šta bi ti reka... Uostalon neće te ubit ovo šta si proba jedanput naručit od ovih, ako valja, super, ako ne jebiga, vrati se na amazon i to je to. Ja znan da ja ostajen na BD sigurno, ne znan šta da ti kažen drugo...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/01/2011 : 20:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ne bi ti zna, meni je BD 100 puta draži od Amazona i jedino od tu naručujen, pa ne znan šta bi ti reka... Uostalon neće te ubit ovo šta si proba jedanput naručit od ovih, ako valja, super, ako ne jebiga, vrati se na amazon i to je to. Ja znan da ja ostajen na BD sigurno, ne znan šta da ti kažen drugo...


Kao što rekoh, ovo nije bilo usmjereno u tvojem pravcu. Ne sumnjam da će se i BD pokazati kao dobar. Stvarno ima gomila stripova koji su za nekih 1.5 $ (8 kn.) jeftiniji nego na Amazonu (kada se sve zbroji). Ako ovo prođe dobro, koristit ću ja i BD uz Amazon, ali opet, osjećam se nekako obaveznim reći kako stvari stoje. Konkretno: da stripovi stignu za 4 dana i da budu tek poslani u tom roku nije isto...
Javljam se sa čim bude novih dešavanja.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 04/01/2011 20:32:54
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/01/2011 : 20:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma znan da nije usmjereno u mome pravcu, al eto
Ne da mi se provjeravat 3 stranice unazad, al ne znan jel ikome stiglo u 4 dana Meni je najkraće tribalo ravno 7 dana, ispod toga nikad nije išlo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/01/2011 : 20:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ma znan da nije usmjereno u mome pravcu, al eto
Ne da mi se provjeravat 3 stranice unazad, al ne znan jel ikome stiglo u 4 dana Meni je najkraće tribalo ravno 7 dana, ispod toga nikad nije išlo.


darth-vader:
još je jedna stvar bolja kod bd
što god sam do sada naručio (imam oko 20 nardužbi u godinu dana) stiglo je u roku par dana. Od srijede do utorka, ili od ponedjeljka do petka (ponekad i do četvrtka).


Eto, čak i za 3 dana...
Valjda nemam sreće.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/01/2011 : 20:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
E neman pojma, meni se to nikad nije desilo Najkraće sam čeka 7 dana šta je skroz okej po nekin mojin standardima.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/01/2011 : 20:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

E neman pojma, meni se to nikad nije desilo Najkraće sam čeka 7 dana šta je skroz okej po nekin mojin standardima.


Naravno, meni je sve ispod 14 dana ok.
Jednom mi je putovalo nekih 25-28 dana pa mi se učinilo predugo. Nije da ne mogu čekati, ali onda čovjek već počinje sumnjati da nešto nije pošlo po zlu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/01/2011 : 17:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Stripovi poslani danas (3 dana od narudžbe), sa kartice skinut točan iznos.
So far so good ...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 05/01/2011 : 21:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Obi mogao si ovo ranije otkriti. 10 evra bi ustedeo na svojoj poslednjoj kupovini.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/01/2011 : 08:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Obi mogao si ovo ranije otkriti. 10 evra bi ustedeo na svojoj poslednjoj kupovini.


Ne odgovara mi baš 1 po 1 strip tako da ne odustajem od Amazona. BD će biti kao neka nadopuna - ono čega nema na Amazonu + ono što je baš jeftinije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 06/01/2011 : 12:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Stripovi poslani danas (3 dana od narudžbe), sa kartice skinut točan iznos.
So far so good ...



Ovo mi je najbitnije, zbog ovoga sam i dalje vrlo oprezan i nerado narucujem online, jos od povratka iz USA. Drago mi je da to procitam.

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/01/2011 : 13:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ace of Spades

quote:
Originally posted by Obi-wan

Stripovi poslani danas (3 dana od narudžbe), sa kartice skinut točan iznos.
So far so good ...



Ovo mi je najbitnije, zbog ovoga sam i dalje vrlo oprezan i nerado narucujem online, jos od povratka iz USA. Drago mi je da to procitam.


Ja sam po prirodi paranoičan. Prije nešto više od godinu dana temeljito sam se raspitao o Amazonu i odlučio otvoriti dolarski račun te naručivati od njih. Do sada 16 narudžbi sa nekih 85 stripova i knjiga. Novac svaki put skinut točno u cent, sve naručeno stiglo.
Na ovom Book Depositoriju ima se nađe ponešto što tamo nema, a i ponešto sitno jeftinije pa rekoh da probam (s obzirom da su ljudi rekli da rade kako treba). Čekam da stigne taj prvi strip pa dam konačnu ocjenu.
Nisam neki ljubitelj ostavljanja brojeva kartica na internetu, ali ovi slove za profesionalce pa sam im odlučio pokloniti povjerenje.
Mjera opreza je i to što sam tu dolarsku karticu otvorio posebno za Amazon (i BD sada) te na njoj uglavnom ima novca taman dovoljno za narudžbu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 06/01/2011 13:36:53
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/01/2011 : 11:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Strip stigao.
Trajalo 9 dana - sasvim prihvatljivo, strip došao malo istucan (nije strašno). Nije mi leglo što je zračna koverta ostavljena u prizemlju na sandučetu (za razliku od Amazona gdje bude kutija pa se poštari uglavnom ne usude tako ostaviti - no to nije do BD-a).
Što se tiče poredbe sa Amazonom, vrijeme dolaska bar u ovom slučaju je slično kao i sa Amazona USA (9 dana) - Amazon bude uglavnom od 8-12 dana. Vremenska razlika (bar kod mene) nije značajna. BD je zgodan po tome što se može naručiti samo jedan strip, a da to bude isplativo (što kod Amazona nije slučaj), a eto, čak sam našao i strip koji nema kod Amazona.
Ukupni dojam je sasvim ok. i nastavit ću kupovati kod njih.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/01/2011 17:41:21
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/01/2011 : 13:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ajd drago mi je da je na kraju sve ispalo kako triba
Uglavnom da, BD je dosta povoljniji kad se naručuje 1 ili 2 trejda, onda se baš vidi razlika u cijeni tu i na Amazonu. A to za ostavljanje isprid vrata meni idalje nije jasno, valjda je do poštara Nekad mi dođe oni papirić da moram podignit u pošti, a nekad ostave kuvertu tako isprid vrata.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/01/2011 : 13:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ajd drago mi je da je na kraju sve ispalo kako triba
Uglavnom da, BD je dosta povoljniji kad se naručuje 1 ili 2 trejda, onda se baš vidi razlika u cijeni tu i na Amazonu. A to za ostavljanje isprid vrata meni idalje nije jasno, valjda je do poštara Nekad mi dođe oni papirić da moram podignit u pošti, a nekad ostave kuvertu tako isprid vrata.


Kod mene je problem što je u pitanju zgrada - sandučići u prizemlju, puno ljudi se mota...
Rekao sam poštaru bar 10 puta da se ne muči i ne nosi tj. da ostavi izvješće, ali čim prođe određen period bez mojeg podsjećanja, oni opet po starom.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/01/2011 : 13:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ima li negdje da ostavim feedback (ne nađem) - ono da je stiglo i da je ok. ili to ni nema ?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 97 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000