forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 97

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 15/10/2018 : 17:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ne treba ić preko linka. Kod za popust je CR10

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/10/2018 : 17:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ne znan čemu onda pišu to "activate the offer", al da, možda je i kod dovoljan.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/10/2018 : 17:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sam isto shvatio da je kod dovoljan. I logika mi kaže da bi trebalo radit i preko proxy-a jer ide u HR dostava :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 15/10/2018 : 17:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Ipak je Vice u pravu, piše u mailu click to activate the offer

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/10/2018 : 17:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma da, lako je i provjerit pri obračunu je li kod proša. Ako ne, lako je obustavit narudžbu. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/10/2018 : 20:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Sutra ujutro cu probat na jeftinijim knjigama, kad smo kod toga jeli ikad prevedena The long walk od S. Kinga tj Richarda Bachmana na Hr ili Sr. Ako da kako je naslov? Ne nalazim nista pod duga setnja...

EDIT: Noup, ne fercera pod USA proxy-em, nema polja za upisat CR10, bez proxy-a ima, ali je cijena preko EU puno veća od 10% tako da je ovo ipak isplativije ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/10/2018 13:34:52
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 16/10/2018 : 12:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Ja sam odradio i meni radi. Nadjes sta hoces da kupis i onda prilikom checkout-a imas polje gde da uneses taj discount i na poslednjem Overview ti se ocita taj popust.
Lone Wolf and the Cub stize :)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 : 13:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni nije dalo preko proxy-a, nije bilo polja za upis koda na USA proxy-u, dok bez proxy-a dakle preko HR ima polja za upis koda.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/10/2018 : 13:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jeftiniji je proxy od popusta 10%:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 : 13:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa je da i to osjetno više za neke stripove, volio bi znat kako iskoristit tih 10% preko proxy-a? (ako je to uspjelo danielp-u, potšto nije naveo u kojim uvjetima je dobio popust)
Škicam onu Akira HC kutijetinu, a 10% kod nje bi mi bio pošten popust.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/10/2018 13:35:41
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2416 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 16/10/2018 : 14:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Sutra ujutro cu probat na jeftinijim knjigama, kad smo kod toga jeli ikad prevedena The long walk od S. Kinga tj Richarda Bachmana na Hr ili Sr. Ako da kako je naslov? Ne nalazim nista pod duga setnja...

EDIT: Noup, ne fercera pod USA proxy-em, nema polja za upisat CR10, bez proxy-a ima, ali je cijena preko EU puno veća od 10% tako da je ovo ipak isplativije ;)

Nisu na Bookdepository glupi... naručio sam nekoliko puta putem Proxya... a onda su odjednom bez razloga počeli poništavati sve naredne kupnje putem različitih US ili UK proxya. Zanimljivo da podrška BD vrlo brza... ali pitanja u tom pogledu (zašto poništenje več završene kupnje brz ikakvog razloga) ignorišu 100%.

Ali nema veze... blackwells u pravilu je jeftiniji od svih BD proxya, povremeno i awesomebooks.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo

Edited by - BiDi on 16/10/2018 14:45:54
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 : 17:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BiDi

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Sutra ujutro cu probat na jeftinijim knjigama, kad smo kod toga jeli ikad prevedena The long walk od S. Kinga tj Richarda Bachmana na Hr ili Sr. Ako da kako je naslov? Ne nalazim nista pod duga setnja...

EDIT: Noup, ne fercera pod USA proxy-em, nema polja za upisat CR10, bez proxy-a ima, ali je cijena preko EU puno veća od 10% tako da je ovo ipak isplativije ;)

Nisu na Bookdepository glupi... naručio sam nekoliko puta putem Proxya... a onda su odjednom bez razloga počeli poništavati sve naredne kupnje putem različitih US ili UK proxya. Zanimljivo da podrška BD vrlo brza... ali pitanja u tom pogledu (zašto poništenje več završene kupnje brz ikakvog razloga) ignorišu 100%.

Ali nema veze... blackwells u pravilu je jeftiniji od svih BD proxya, povremeno i awesomebooks.



Vjerujem da nisu glupi, ali evo ja uredno kupujem tamo već cca 2 godine i sve preko UK/USA proxy-a i nikad frke.
BTW hvala za blackwells chekirat ću ih!

EDIT: malo pročačkao, i da, imaju dosta dobre cijene, tu negdje sa BD-om kada se izabere US/UK proxy, samo što bd doda i taj neki sitan na porez, pa je u pitanju +/- 2-3 $ razlike...bar za ovo što mene zanima.
BD pakira jako jako loše, OK su kada prijaviš oštećenje, ili šalju ponovo ili ti vrate dio love, ali iskreno bi radije da mi dođe savršena roba nego da imam oštećeno sa popustom.
Eto npr Akira je na BW 178$, na BD-u je u USA 172$, ali na checkoutu dodaje još 8 i kusur $ poreza i dođe na kraju 180$, nije neka razlika na tu cifru, ali opet je jeftinije
Nego kako pakiraju i kakvi su kad roba dođe oštećena ?
Ovaj Akira ''paketić'' ima npr 10kg

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/10/2018 17:12:18
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/10/2018 : 17:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ozbiljni su novci u pitanju ako se kupuje Akira Box Set, ja ne idem toliko visoko preko online narudžbi.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 : 17:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ozbiljni su novci u pitanju ako se kupuje Akira Box Set, ja ne idem toliko visoko preko online narudžbi.



A kako onda?
Ekipa kupuje macbookove preko amazona, tu su u pitanju cifre od par tkn. Ja sam nedavno uzeo Shield TV koji je skuplji od Akire i sve je uredno došlo.
Ali ozbiljno, otkuda za istu cifru kupit tako nešto ako ne preko neta?
Ima neko u HR?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 16/10/2018 17:15:53
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/10/2018 : 17:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nisi me razumija - ne kupujem skupe stvari online. Pogotovo ne tehniku. Old school san po tom pitanju. Šta se tiče stripova, ni ne zanimaju me box setovi (možda jedino One Piece, al opet, ni to).

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 16/10/2018 17:42:10
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 : 17:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Vjeruj mi, nemaš bojazni, ali baš nikakve.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/10/2018 : 18:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Neka, o tom, potom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 16/10/2018 : 18:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Ja često naručujem sa BD-a i nikad mi nije doša oštećen strip ( možda zato što sam jednom napušija poštara kad sam ga uvatija kako mi gura paketić u sandučić :D ). Jedini problem sam imao da mi strip nije stigao skoro dva mjeseca. Kontaktirao ih i poslali mi novi. I vidi čuda za tjedan dana stigla oba. Tako da ako nekome treba Deadpool Classic companion dajem duplikat povoljno.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 16/10/2018 : 18:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Ja često naručujem sa BD-a i nikad mi nije doša oštećen strip ( možda zato što sam jednom napušija poštara kad sam ga uvatija kako mi gura paketić u sandučić :D ). Jedini problem sam imao da mi strip nije stigao skoro dva mjeseca. Kontaktirao ih i poslali mi novi. I vidi čuda za tjedan dana stigla oba. Tako da ako nekome treba Deadpool Classic companion dajem duplikat povoljno.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/10/2018 : 18:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni su se znali izgubit paketi, ali bi ih kontaktira i poslali bi opet (a onda bi u međuvremenu stigli i ti zagubljeni, pa bi ima duple). Međutim, oštećenja su uvik prisutna, jer užasno pakiraju.

Side pritužba nevezana za BD: Bone mi je doša natopljen jer su kreteni carinici otvarali paket i prolili nešto po stripu (i uz to uredno naplatili carinu i otvaranje paketa - inače carina ide na veće iznose, tad san se zajeba, više neću, jer je uz Bone bilo još nekoliko skupljih stripova) - ovo je doduše bilo za Amazon US pa nije bitno za BD.

U svakom slučaju, iskustva s BD su izrazito negativna po pitanju pakiranja.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 16/10/2018 18:22:04
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 : 18:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja isto imam neugodna iskustva sa lošim pakiranjem na BD, ali dobra sa njihovom korisničkom podrškom.
Nije to baš skroz do naših poštara, neki paketi su mi bili baš ubijeni i činili su se kao da se netko svjetski potrudio da ih izubija, ono zgnječeni, a karton mekan skroz...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/10/2018 : 18:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Nije do naših poštara, znam jer su ovi moji skroz ok, i druge mi stvari, poslane unutar HR, stižu neoštećene. Vidi se to i po tome da je paket u BD nekad neoštećen, a sam strip jest, šta je još gore - oštećen je staja na polici, i takvog su mi poslali. Podrška im je dobra, i pošalju mi uvik novi, ali jebeš ti to kad se za svoje pare tribaš dodatno živcirat. Zato u pravilu i stranu knjigu i strip kupim za 50 kuna više u knjižari, barem ih dobijem odmah na ruke, te pare vride manjka živciranja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/10/2018 : 18:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Nije do naših poštara, znam jer su ovi moji skroz ok, i druge mi stvari, poslane unutar HR, stižu neoštećene. Vidi se to i po tome da je paket u BD nekad neoštećen, a sam strip jest, šta je još gore - oštećen je staja na polici, i takvog su mi poslali. Podrška im je dobra, i pošalju mi uvik novi, ali jebeš ti to kad se za svoje pare tribaš dodatno živcirat. Zato u pravilu i stranu knjigu i strip kupim za 50 kuna više u knjižari, barem ih dobijem odmah na ruke, te pare vride manjka živciranja.



E da i to što spominješ, meni je došao jedan na kojem su miševi izjeli HC korice...a paket anravno cijel.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 21/12/2019 : 02:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
je l' imao jos neko problema u poslednje vreme? ne salju nedeljama, ne odgovaraju na mejlove...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/12/2019 : 09:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

je l' imao jos neko problema u poslednje vreme? ne salju nedeljama, ne odgovaraju na mejlove...



Evo ja sam pred cca 2 tjedna dobio I Am A Hero Omnibus 11 bez problema.
A što se tiće ovog vremena, pa najavili su još u studenom do kojeg datuma bi trebalo naručiti da dođe do božića i da će zbog navale sve biti usporeno.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 97 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000