forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Dnevnik slusanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 62

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 02/03/2010 : 14:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

quote:
Originally posted by il cattivo

quote:
Originally posted by SnotMan

quote:
Originally posted by il cattivo

Ma daj Mr.Murdoc, što nas pališ kao šibice?
Još uvijek ne mogu prežaliti koncert u Močvari...

Kad,kad,kad


07.03.2002. Kset
08.04.2003. Močvara

E di sam ja tada bio...

,nisam znao za to uopche


Ja sam znao za te koncerte, no tek 2006.-e mi je postalo žao, jer sam se tada počeo zabavljati Mars Voltom

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 02/03/2010 : 16:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Otprilike ista situacija.;)

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 02/03/2010 : 22:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Eh, živote.A ne vidim ništa na vidiku što se MV tiče u nas, a ni u okolici...
Mada, 10.Žedno uho fest bi mogao malo ugasiti žeđ :)

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 03/03/2010 : 10:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Exit nam stizhe takodje.;)

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 03/03/2010 : 13:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Eh sada shiz.:P

Tool;Lateralus,trechi njihov album izashao u maju 2001 godine.
Najprodavaniji album banda koji je platinast dva puta bio :O.Album je pokupio sve same dobre kritike i jedan je od najboljih ako ne i najbolji albuma u zadnjih 10 godina.U pochetku najavljivan pod drugim imenom i drugim nazivima pjesama izashao je nakon 5 godisnje rasprave sa njihvom record-dealerom.U to vrijeme je bila frka sa Napsterom i inim zbog kradje,te su uchestvovali u raznim raspravama ugrozhavanja umjetnika koji zavise od zarade na prodaji albuma.Ovaj ih je gurnuo u art-rock i progressive vishe nego predhodni.Imajuchi u vidu da se pojavljuju samo tri instrumenta(drumz,bass,guitar)i nevjerovatne sposobnosti vokala ovaj masterpiece su svi magazini pokushali pojednostavniti rijechima za mpotecionalnog slushaoca.Album je konceptualne prirode i u zavrshetku produciranja su ga morali skratiti zbog izdavacha.Sva srecha pa su u pitanju bili razni zvukovi koji su vezali pjesme a ne pjesme same.Po mom mishljenju je trebao dobiti grammy za najbolji album ali su ''izvukli samo'' grammy za najbolji metal performance 2002 godine za pjesmu ''Schism''.Danny Carey-evo drummiranje na pjesmi ''Ticks&Leeches'' je Digital Dream Door magazin rangirao kao najbolje rock drumming performance svih vremena.

http://www.youtube.com/watch?v=RelR85j09XY&feature=related

Sve songove je napisao Tool.

1.The Grudge
2.Eon Blue Apocalypse
3.The Patient
4.Mantra
5.Schism
6.Parabol
7.Parabola
8.Ticks & Leeches
9.Lateralus
10.Disposition
11.Reflection
12.Triad
13.Faaip de Oiad

DAnny Carey je za song 'Parabol' disao kroz cijev i snimio da bi napravio sampl simulaciju budistichkog ''chantanja'' te udarao po klavirskim zhicama sa sampl na pjesmi 'REflection'.
Za Faip de Oiadd je uzet razgovor nekog ochevica ufo sa radijske emisije.Faip de Oiadd znachi na ekonijanskom(izmishljeni andjeoski jezik)voice of God.Pjesme ''Disposition'',''Reflection'',''Triad'' su live svirane uvijek u sekvenci uz pomoch prijatelja:Mike Patton,Buzz Osborne,Tricky,Isis,Meshuggah,King Crimson.
Za pjesmu ''Lateralus'' su koristili Fibonachijevu sekvencu.Npr,slogovi teksta prate sekvencu a mjera u kojoj je sviran refren rotira izmedju 9/8.8/8.7/8-referenca na fibonachije broj 987.Tema pjesme je proshirenje granica uma i vrhunske poznaje.'Spiral out' se spominje kroz chitavu pjesmu i odnosi se na FS koja funkcionishe tako shto zbir dva predhodna broja daje trechi tako u nedogled(1,1,2,3,5,8...)shto u crtanoj formi izgleda kao da crtate krivine na choshkovima svakog kvadrata formirajuchi spiralu koja ide u nedogled...(mozhda to much infoo;))

'Eon Blue Apocalypse' je o gitaristovom psu,''The Grudge'' je referenca na roman Nathaniel Hawthorne-a.''Mantra'' je usporeno pushtanje snimka pjevacha koji je njezhno stiskao svoju machku.WTF?!!

* Maynard James Keenan - vocals
* Adam Jones - guitar, art direction
* Justin Chancellor - bass
* Danny Carey - drums
Tool je jedan od najpoznatijih metal bandova poznat po kreiranju sopstvene estetike zvuka,komplikovanih aranzhmana i korishtenje nepravilnih mjera.Ovaj album ukoliko zhelite posjedovati kao orginal je poseban dozhivljaj pochevshi od covera,dizajna cd-a pa tek onda muzika.(meni je trebalo godina i pol da se nakanim chitavog ga preslushati).Cover je dizajniran tako da predstavlja chovjeka u pra stranica,prva predstavlja muskulaturu,druga skelet,trecha vene itd.tako da kad gledate sve zajedno dobijete kompletnu osobu.Eh,takva je i muzika ovog albuma,slojevi,momenti...cjelina.Mogu pisati danima o komplexnosti i vrjednosti te tehnichkom chuu ovog albuma pochevshi od chlanova band-a pa do ideja,pjesama...Ali da svima skratim muke samo chu rechi;ukoliko niste imali priliku chuti ovaj album a volite muzike iskopajte ga zubima ako treba i odvojite vrijeme za razumjevanje istog.Cheers.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 03/03/2010 : 14:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Exit nam stizhe takodje.;)


Do tada će Žedno uho, Rammstein itd da posluže :)

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 04/03/2010 : 08:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
da malo razbijem stil,
na prvo slusanje novi Massive Attack zvuci sasvim dobro,
a glas one Martine Topley Bird je mozda jedan od mojih omiljenih ikad. dodajte da je tu svoje glasne zice umesala i ever-so-fatal Hope Sandoval koja mozda bas i ne pase za MA zvuk, ali je uvek dobrodosla :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 04/03/2010 : 14:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

da malo razbijem stil,
na prvo slusanje novi Massive Attack zvuci sasvim dobro,
a glas one Martine Topley Bird je mozda jedan od mojih omiljenih ikad. dodajte da je tu svoje glasne zice umesala i ever-so-fatal Hope Sandoval koja mozda bas i ne pase za MA zvuk, ali je uvek dobrodosla :)


Što ga više slušam to mi je bolji.
Povratak mračnim slutnjama sa ponekim blicom u kutu očiju...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 04/03/2010 : 17:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Odlichan im je novi,za razliku od Sade-ovog;(

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/03/2010 : 17:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote

Musikfestwochen Winterthur



Stara i imponzantna gradska jezgra winthertura se svako ljeto pretvara u glazbeni san svih onih koji uzivaju u glazbi, druzenju i ludom provodu.


Ovo su fotke sa koncerta Eagles of Death Metal i Turbonegro








Turbonegro




hehe



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/03/2010 : 22:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote


Black Rebel Motorcycle Club - Beat the Devils tattoo

5. studijski album (ne računajući live album i bezvezni eksperiment The effects of 333 koji i nije album već nekakvo iživljavanje s čudnim zvukovima) sjajne grupe iz San Francisca. Prvo malo ukratko o prošlim albumima. Prva dva albuma su sirovi rock s nekoliko pravih rockerskih himni,sasvim pristojno ali ništa spektakularno budući da je takvih bandova bilo posvuda. Treći album "Howl" je zato pravo malo remek djelo kojim su barem mene osvojili. Fanovi prva dva albuma su bili zgroženi budući je taj album bio lagan, dosta akustičan s elementima country glazbe i bluesa. Ali ovaj album je pokazao da momci znaju skladati i svirati, a album je tako opuštajući i prava ga je milina za slušati. Nakon toga sljedi povratak u žešći zvuk jednim vrlo dobrim albumom Baby 81, ali po meni barem za ocjenu više kvalitetniji i zanimljiviji od prva dva, ali ipak slabiji od Howla.
I tako smo došli do ovog posljednjeg albuma Beat the Devils tattoo.
Dogodilo se ono što sam i priželjkivao: ovaj put su spojili i svoju žešću i laganiju stranu u jedan album. Imam osjećaj kao da su sa svakog albuma ubacili par pjesama i da im je ovaj album nekakav prikaz karijere. Mislim da im je ovaj album dosad najkomercionalniji, ali ne i najbolji. Tu čast će ipak zadržati Howl. Ima par pjesama koje su kao stvorene za dizanje atmosfere na koncertima (Conscience Killer, Mama taught me better, Shadows keeper) par lijepih balada (The toll, Aya, Long way down), par kompleksnijih (Bad blood, Evol, Half State)i par kvalitetnih pjesama ali koje malo podsjećaju na druge bandove kao Depeche mode (River Styx) ili Pearl Jam u pojedinim dijelovima albuma. Uglavnom album ujednačene kvalitete, jako slušljiv, jako kvalitetan, a jedina zamjerka je 1 ili 2 malo lošije pjesme i nedostatak inovativnosti ili možda pokojeg novog instrumenta da obogati poneku melodiju. Treba spomenuti i da su na ovom albumu zamijenili bubnjara novom bubnjaricom, a vidi se da je ženska ruka ušla u band jer u mnogim pjesmama prevladavaju baš bubnjevi. Uglavnom band koji bi definitivno trebao biti puno poznatiji nego što je trenutno.
Ocjena 8,5/10

http://www.youtube.com/watch?v=PY4Cor3mTuA

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr

Edited by - hello on 07/03/2010 22:37:06
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 08/03/2010 : 01:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
eh zivote, ode i mark linkus :(((((((
nadam se da je sad konacno naso svoj mir
u njegovu cast
Sparklehorse+DangerMouse - Dark Night Of The Soul

drugi zivot koji je ovaj album odneo ove godine
infinite sadness je jako blizu onoga kako se sad osecam
:(

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/03/2010 : 08:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

eh zivote, ode i mark linkus :(((((((
nadam se da je sad konacno naso svoj mir
u njegovu cast
Sparklehorse+DangerMouse - Dark Night Of The Soul

drugi zivot koji je ovaj album odneo ove godine
infinite sadness je jako blizu onoga kako se sad osecam
:(

R.I.P .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/03/2010 : 08:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
malo starijih albuma.

PROBOT

ovaj mi je album nevjerojatno drag i uvijek ga opet i ponovo vrtim na masini.
sto reci .dave groll,covjek koji je prezivio nirvanu i pored te ogromne sjene uspio ostvariti danas vec nebrojive uspjesne projekte,foo-fighters cool,qosa cool,eodm them crooked vultures,i na posljetku PROBOT..ultimativni metal album u suradnji grolla i cronosa,cevalera,lemmy-a,deana,brechta,dorriana,wino-a,tom.g,snake,wagnera,i king diamonda...sto vise reci


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 09/03/2010 : 21:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
If these trees could talk.(naziv banda)
Post-rock bend koji svira iskljuchivo instrumentalnu muziku(za sad).
Izdali su dva albuma,jedan self-titled 2006 i drugi "Above the Earth, Below the Sky" koji je izashao 2009 g.Muzichki ne bash zahtjevno za opisati pa ne bi ni troshio puno rijechi da ih opishem.Radije da dam link pa da se poslusha.

http://www.youtube.com/watch?v=lk2az2ar0pg

Meni je jedino dobra atmosfera koju daju kroz chitav drugi album,dok im je debi album bash pochetnichki(po mom mishljenju).Iako su post-rock band(klasichni) imaju i metal uticaja,mislim ponajvishe od tool-a i njemu slichnih(maynardov band-projekat APC npr...).Mogu se povezati sa:Dredg, Muse, Maserati and Russian Circles....ah da,umalo da zaboravim kultne u ovom zhanru,mogwai,isis...u svakom sluchaju ako volite bilo koji od navedenih svidjet che vam se i ITTCT.Skoro sve pjesme su im tipa kreshenda u kojem teme zapochinju lagano da bi dozhivjele vrhunac na samom kraju.

* Tom Fihe – bass
* Jeff Kalal - guitar
* Cody Kelly – guitar
* Mike Socrates – guitar
* Zack Kelly – drums
Enjoy.


Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 09/03/2010 : 21:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Omg,umoran sam od puta pa zaboravljam ko senilac nekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikakaaaav.Ako se nekome svidi ITTCT ili neki koje sam naveo neka me pm-om ili postom obavesti posjedujem tonu bandova ovog zhanra pa vas mogu uputiti u neshto zheshce ili suptilnije...

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 16:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Incubus

Inache oznachava demona,najcheshche u mushkoj formi koji dolazi zhenama u snu zhelechi sexual interkors(:P).Zhenska verzija se zove Succubus.

Band je nastao u Kaliforniji 1991 godine,oformljen od strane pjevacha,bubnjara i gitariste.
Ovdje zhelim upoznati vas sa albumom S.C.I.E.N.C.E koji je izashao u septembru 1997g i njihov je drugi album.Smatraju se u sushtini alternative-rock bandom mada ovaj album je nastao na uticajima heavy metal,funk,jazz,hip hop i techno-a.Po nekim chasopisima ovaj album fuzionira metal funk i rap metal dok song Magic Medicine ima trip hop elemenata(tricky,massive attack,portishead su najpoznatiji predstavnici ovog zhanra).Ovaj album je specifichan po tome shto se uz pjesme mozhe plesati a i headbangati.


* Brandon Boyd - Vocals / Djembe
* Mike Einziger - Guitar/ Piano
* Dirk Lance - Bass
* Jose Pasillas - Drums
* DJ Lyfe - Turntables
* Charles Waltz - violin
* Terry Date - mixing
* Stephen Marcussen - mastering
* Jim Wirt - producer
* Ulrich Wild - engineer
* C.J. Eiriksson - engineer
* Donat Kazarinoff - engineer
* Chris McCann - photography
* Don C. Tyler - digital editing
* Frank Harkins - art direction



1.Redefine
2.Vitamin
3.New Skin
4.Idiot Box
5.Glass
6.Magic Medicine
7.A Certain Shade of Green
8.Favorite Things
9.Summer Romance (Anti-Gravity Love Song)
10.Nebula
11.Deep Inside
12.Calgone

Ovo bi se mogao smatrati i njihovim prvim albumom buduchi da je Fungus Amongus vishe kompilacija nekih njihovih demo snimaka remasteriranim dok su ovaj i snimali i pripremali u studiu.Sa ovim albumom su bili predgrupa Kornu,Sublime-u te System of a Down-u.Iako u sadashnje vrijeme stvaraju vishe catchy pjesama ovaj album je najorginalnije shto su uradili vishe podsjechajuchi na rane radove Faith no More-a ili RHCP-a sa funky upbeat bass dionicama i brzim nu metal ritmovima...Shto se tiche pjevachkog dijela i dalje stojim iza toga da mu je najbolji rad jer na ovom albumu konstano se izmjenjuje rapanje,vrishtanje,pjevanje i prichanje i do danas je veoma interesantno.Shto se tiche svirachkih sposobnosti,basista podsjecha na Flea iz RHcp-a sa funky dionicama dok bubnjar mjesha razne drumming skillove za lijepom preciznoshchu dok ga gitarista sa nevjerovatnom preciznoschu i talentom prati u stopu.Sve to zajedno sa Dj-ovskim hip hop scratch-ingom koji se stapa sa ostatkom.Album je pun preokreta i razlichitosti koji ni na jedan trenutak vas ne mozhe uspavati pa chak i ako slushate vrlo tiho.:)."Redefine","New Skin","A Certain Shade of Green'' pjesme su headbangovske metal funk sa catchy refrenima zbog balansa."Vitamin" je neka vrst hard rocka sa primjesama tehno influensa pa se mozhe i smatrati interesantom fuzijom u najmanju ruku."Glass'' ima funky bass dionicu pomjeshanu sa zhestokom gitarskom dionicom na refrenu.''Idiot Box'' je bash slow funky groove sa napushanerskim promjenama:D."Nebula" i"Calgone" su bash into the face,sulude pjesme za primjesama jazz drumm-a sa chudnim promjenama ritmova...etc,etc....

Na albumu se nalazi i hidden track koji je snimljena verzija nekog od njihovih jamm sessiona kojom preovladava najvishe bubnjar koji chitavu pjesmu drzhi chvrstom dok se zhanrovi mjenjaju u ovom 10-minutnom jammingu...

Dobro odradjen i jako zabavan album te jedan on najbolje uradjenih krajem proshlog stoljecha.Preporuchujem ljubiteljima kreativne i nekonvecionalne muzike.cheerzzzz


Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 18:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Prvo da te pozdravim,nisam te vidio milion godina.;)

Ta dva su prije ovoga.Oba dobri albumi,ovaj je najzheshchi njihov pa ko voli neka izvoli.Posljednja dva su im mellow i prije bi ih svrstao u pop rock.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 19:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
heheheh,ja upravo slusham out from under;)

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 11/03/2010 : 21:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Zadnja dva Arhangel albuma danas:
Heart Core
i
Nebeska masina

i ponovo i ponovo se zaprepastim kako je ovaj Vrtev briljantan pesnik!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Hm,mozhda bi ti se Katatoniono pisanje lyricsa moglo svidjeti...check it out ako si pri vremenu...:D

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 23:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
ni ja,ali sam bio sa prijateljem iz Njemachke na koncertu im i parafrazirat chu njegove rijechi.Kattatonia should consider playing live....or at least reharse.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/03/2010 : 18:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Gorillaz - Plastic Beach

3 Album meni posebno dragog benda koji se krece u svjetlu i sjeni izmedu virtuale i stvarnosti .
Jednom clanu ovog benda zahvaljujem i svoj nick ..heh.

Uradak je uz mnoge fantasticno placirane goste trenutno i najbolji album ove mlade godine .
Kreativno, zaigrano, na pulsu vremena ..odlicno.





http://www.youtube.com/watch?v=FjZlpE4dlG8

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 16/03/2010 : 18:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Da,mozhda da napomenem da je chlan Gorillaz-a pjevach Blur-a.;)

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/03/2010 : 20:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Da,mozhda da napomenem da je chlan Gorillaz-a pjevach Blur-a.;)

picvajz..uvijek razmisljam u pravcu da to vec svi znaju ..mea culpa

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 62 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000