forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 14:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by teller

nisan ničiji advokat ili fiškal samo rečem da je poll glup i bezvezan...
dal je nešto skupo? kojeg izvornog pitanja!
a to što je bubo napisao samo potvrđuje kome dobra prodaja Libellusa najviše smeta.
Preprodavače starih kupusa od Dnevnika.
I ti su se skupo prodavali pa nikog nije smetalo.



Možda nisi ničiji advokat, al si brate naporan ko da ne kažem šta......kako je poll glup....pa svako pametan će stavit pluseve i minuse na stranu i vidjet da li im je preskupo u odnosu na bilo šta....bilo to kvalitete, postojeća ili nepostojeća konkurencija, financijsko stanje, itd......

Naravno da cu ja ako imam platu 10 000 eura ili ne znam šta reći da nije preskupo......ne kužim te.

Poll je tu da vidimo šta svako ponaosob misli o cijeni Libellusovih izdajna.

Kratko i jasno.

I nemoraš se objašnjavat (ili Libellus) uopće....lijepo sam naveo da cemo nepotrebno ispuniti topic glupostima, a zamišljen je kao jednostavno DA ili NE .
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 16/02/2010 : 14:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by alen

Ja sam na libellus uvijeg gledao kao izdavača koji izdaje "kolekcionarska" izdanja. Čisto zbog tiraža, opreme itd, tako da mi je neka diskusija o cijenama besmislena. Kiosk strip ima neku cijenu koja je nazovimo uobičajena, recimo 15kn, te se u slučaju pojave sličnog izdanja za 25kn može reći da je cijena previsoka. Za HC kolekcionarsko izdanje ne.

Ja recimo doma imam HC Grendel Warchild čija je otisnuta cijena 100 USD. Tiraž 1000 komada, numeriran.

Paperback je 25 USD
http://www.darkhorse.com/Books/11-727/Grendel-Warchild-TPB-new-printing

Nemojte miješati aute i luksutne aute. Kom smeta "skupo" kolekcionarsko izdanje nek kupuje i čita jeftin LMS.




Nisi baš u potpunosti pogodio.. Mislim da se više radi o samoj ponudi.. Dakle kad već radimo usporedbu sa autima; situacija je trenutna da imaš mogućnost kupiti ferarrijevu šasiju sa opelovim motorom po cijeni ferrarija, ali nemaš mogućnosti kupit opel sa opelovim motorom po cijeni opela! Nadam se da sam bio dovoljno jasan, a ako treba mogu pojasniti i sa narodnom metaforom o govnu i celofanu


Ma dobro, stvari se mogu tumačiti ovako i onako, što bi rekli teolozi - ljudi smo , ali ovo se svodi na jednostavnu činjernicu da ćeš ti nešto kupiti ili nečeš. Ako želiš imati taj strip lijepo upakiran na polici ili ti je jednostavno jako drag pa si sretan što postoji luksuzno HC izdanje - kupiš. Ako nemaš novaca ili smatraš da ti je nešto jednostavno skupo onda to nećeš kupiti, a srećom u ovom slučaju imaš jeftino LMS izdanje. Alternativa je gubiti vrijeme po forumima i grintati da netko neopravdano precjenjuje svoj proizvod.

Možda je ekipa iz Libellusa bedasta pa skupo plača suradnike ili su lopovi pa zarađuju na nama, ali ti stripovi nisu kruh ili voda ili gorivo o kojem ti ovisi egzistencija. Toš ili kupit ili nečeš. Meni fali valjda 70% njihovih stripova jer sam zadnjih godinu dana u takvoj situaciji da na HC ne izdvajam novce (slučaj "nemam para"), ali ih kad-tad planiram kupiti.

Za kranje dno dna siromaštva ili škrtosti postoje i skenovi.

Ajd vidimo se danas u 5ipo, moram još nešto nacrtati pa idem doma.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 14:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
Boneli na kioske u kiosk izdanjima.

a sejosexon - ti računaj i analiziraj kako očeš. Banalizovano: I govno u zlatnoj kutiji vredi više od govna u polivinil kesici.


Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 16/02/2010 : 14:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Jesu perfektna izdanja. Jesu dobri junaci. Jeste sve na najvecem nivou.
Ali uvek moze bolje.
Mnogo mi je dati 10 evra za strip od 98 stranica.
Ranije je bilo i podnosljivo, kada je npr. Martijeva knjiga 11 od 230 strana i sa 2-3 naslovne unutra bila 10 eura. Sad je cena skocila, i jeste skupo.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 14:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

Ja to ne mogu da si priuštim.
Ali, očito, toliko ljudi to kupuje, da ide.

Preskupo je znači samo siromasima. A njih - ko jebe, od njih para ne stiže.


To nije tačno. Zar je neko siromah ako sebi ne može da priušti LL izdanja? Siromah je onaj koji ne zna da li će sutra moći nahraniti svoju porodicu.



O tome i govorim. A govorim o sebi.

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/02/2010 : 14:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Preskupo je svakom normalnom biću, a ne samo siromasima.
A ove priče da cijenu oporavdavaju kvalitetom izdanja možete slobodno da okačite mačku o rep.
Apsolutno i bezobrazno skupo! Puno je tu faktora za kriviti ovakvo stanje, nije Dado & Dado največi.
Kriv je ovaj svijet u kojem živimo. :dramaqueen:
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/02/2010 : 14:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message
Ja mislim kad se sve uzme u obzri da nije.Kvaliteta, kolko cesto izlazi, 2 ili 3 stripa i td ... Sad sto neki ne mogu priustiti ... Neki ne mogu
sebi da priuste ni Ludens, ali da ih smanje na 40 kuna, opet neki sebi ne bi mogli priustiti i sta trebalo bi ih djeliti dzaba da bi svi mogi priustiti.
I ja tesko sebi da mogu priustiti Libelus izdanja (imam 4 libelusa), ali ne zato sto su skupa, nego sto je takva financijska situacija.

Meni je sasvim ok i glasao sam da nije skup.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/02/2010 : 14:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Da kvotujem sebe iz onog drugog topika
quote:
Originally posted by dessa

Jedno pitanje za one koji znaju: ako jedno izdanje koje se radi u 500 komada košta 100 kuna, koliko bi isto to izdanje koštalo kada bi se radilo u tiražu od 1000, 1500 ili 2000 primeraka?


Ja bih voleo da se priča proširi i na druge izdavače. Na sve koji svoje cene opravdavaju malim tiražima.
Prvo da kažem, da sam svestan toga da nije isto štampati nešto u 500 i u 1000 primeraka(veće ulaganje, veći rizik...).
Ono što je meni (besmisleno) skupo su strip-albumi(VČ-ovi na primer).
Da strip od 50-ak stranica košta 10 evra, ja tu ne vidim nikakvu logiku.
Sa druge strane, Markos je odlučio da napravi eksperiment sa OFH, time što ovo izdanje ima prilično nižu cenu od uobičajne, a jedan od razloga za tu nižu cenu je to što je štampano u većem tiražu.
Interesuje me rezultat ovog eksperimenta. Jedino što znam je da ću uskoro uzeti OFH, upravo zbog povoljnih uslova.

Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/02/2010 : 14:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Jeste da je kvalitetno, ali da je skupo, skupo je.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 14:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

Ja to ne mogu da si priuštim.
Ali, očito, toliko ljudi to kupuje, da ide.

Preskupo je znači samo siromasima. A njih - ko jebe, od njih para ne stiže.


To nije tačno. Zar je neko siromah ako sebi ne može da priušti LL izdanja? Siromah je onaj koji ne zna da li će sutra moći nahraniti svoju porodicu.



O tome i govorim. A govorim o sebi.

Onaj koji (nažalost) ne zna hoće li sutra moći nahraniti svoju djecu ima puno važnijih problema od LL izdanja. Ja bih u tom slučaju digao ruke od stripova i prodao bih cijelu kolekciju. Postoje stvari koje su važnije od stripova.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 16/02/2010 : 14:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

Ja to ne mogu da si priuštim.
Ali, očito, toliko ljudi to kupuje, da ide.

Preskupo je znači samo siromasima. A njih - ko jebe, od njih para ne stiže.


To nije tačno. Zar je neko siromah ako sebi ne može da priušti LL izdanja? Siromah je onaj koji ne zna da li će sutra moći nahraniti svoju porodicu.



O tome i govorim. A govorim o sebi.

Onaj koji (nažalost) ne zna hoće li sutra moći nahraniti svoju djecu ima puno važnijih problema od LL izdanja. Ja bih u tom slučaju digao ruke od stripova i prodao bih cijelu kolekciju. Postoje stvari koje su važnije od stripova.



Puuuuuno stvari su bitnije od stripova, ali to uopće nije predmet diskusije..
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 14:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

Ja to ne mogu da si priuštim.
Ali, očito, toliko ljudi to kupuje, da ide.

Preskupo je znači samo siromasima. A njih - ko jebe, od njih para ne stiže.


To nije tačno. Zar je neko siromah ako sebi ne može da priušti LL izdanja? Siromah je onaj koji ne zna da li će sutra moći nahraniti svoju porodicu.



O tome i govorim. A govorim o sebi.

Onaj koji (nažalost) ne zna hoće li sutra moći nahraniti svoju djecu ima puno važnijih problema od LL izdanja. Ja bih u tom slučaju digao ruke od stripova i prodao bih cijelu kolekciju. Postoje stvari koje su važnije od stripova.



Puuuuuno stvari su bitnije od stripova, ali to uopće nije predmet diskusije..

Ja sam se osvrnuo na njegovu izjavu da je samo siromasima preskup. A šta je ovdje predmet diskusije? Ja sam postavio pitanje na koje mi niko neće moći odgovoriti. Trosoban stan ovdje u Beču ne mogu kupiti ispod jedne određene sume. Meni je to puno love ali je cijena realna. Ne mogu kupiti stan od 80 m2 za 50000 eura. Tako je i sa LL izdanjima, ne možeš ih kupiti za 18 kn.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood

Edited by - SejoSexon on 16/02/2010 14:51:33
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 16/02/2010 : 14:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by alen

Ja sam na libellus uvijeg gledao kao izdavača koji izdaje "kolekcionarska" izdanja. Čisto zbog tiraža, opreme itd, tako da mi je neka diskusija o cijenama besmislena. Kiosk strip ima neku cijenu koja je nazovimo uobičajena, recimo 15kn, te se u slučaju pojave sličnog izdanja za 25kn može reći da je cijena previsoka. Za HC kolekcionarsko izdanje ne.

Ja recimo doma imam HC Grendel Warchild čija je otisnuta cijena 100 USD. Tiraž 1000 komada, numeriran.

Paperback je 25 USD
http://www.darkhorse.com/Books/11-727/Grendel-Warchild-TPB-new-printing

Nemojte miješati aute i luksutne aute. Kom smeta "skupo" kolekcionarsko izdanje nek kupuje i čita jeftin LMS.




Nisi baš u potpunosti pogodio.. Mislim da se više radi o samoj ponudi.. Dakle kad već radimo usporedbu sa autima; situacija je trenutna da imaš mogućnost kupiti ferarrijevu šasiju sa opelovim motorom po cijeni ferrarija, ali nemaš mogućnosti kupit opel sa opelovim motorom po cijeni opela! Nadam se da sam bio dovoljno jasan, a ako treba mogu pojasniti i sa narodnom metaforom o govnu i celofanu


Ma dobro, stvari se mogu tumačiti ovako i onako, što bi rekli teolozi - ljudi smo , ali ovo se svodi na jednostavnu činjernicu da ćeš ti nešto kupiti ili nečeš. Ako želiš imati taj strip lijepo upakiran na polici ili ti je jednostavno jako drag pa si sretan što postoji luksuzno HC izdanje - kupiš. Ako nemaš novaca ili smatraš da ti je nešto jednostavno skupo onda to nećeš kupiti, a srećom u ovom slučaju imaš jeftino LMS izdanje. Alternativa je gubiti vrijeme po forumima i grintati da netko neopravdano precjenjuje svoj proizvod.

Možda je ekipa iz Libellusa bedasta pa skupo plača suradnike ili su lopovi pa zarađuju na nama, ali ti stripovi nisu kruh ili voda ili gorivo o kojem ti ovisi egzistencija. Toš ili kupit ili nečeš. Meni fali valjda 70% njihovih stripova jer sam zadnjih godinu dana u takvoj situaciji da na HC ne izdvajam novce (slučaj "nemam para"), ali ih kad-tad planiram kupiti.

Za kranje dno dna siromaštva ili škrtosti postoje i skenovi.

Ajd vidimo se danas u 5ipo, moram još nešto nacrtati pa idem doma.



Slažem se da se sve svodi na - il kupi il odjebi
Ali valjda imam pravo reći (ako već odjebusam) svoje mišljenje.. Mislim da je tako i autor ovog poll-a to i zamislio..

E da , vidimo se naravno, ali bolje u pola 6
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 16/02/2010 : 14:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

Ja to ne mogu da si priuštim.
Ali, očito, toliko ljudi to kupuje, da ide.

Preskupo je znači samo siromasima. A njih - ko jebe, od njih para ne stiže.


To nije tačno. Zar je neko siromah ako sebi ne može da priušti LL izdanja? Siromah je onaj koji ne zna da li će sutra moći nahraniti svoju porodicu.



O tome i govorim. A govorim o sebi.

Onaj koji (nažalost) ne zna hoće li sutra moći nahraniti svoju djecu ima puno važnijih problema od LL izdanja. Ja bih u tom slučaju digao ruke od stripova i prodao bih cijelu kolekciju. Postoje stvari koje su važnije od stripova.



Puuuuuno stvari su bitnije od stripova, ali to uopće nije predmet diskusije..

Ja sam se osvrnuo na njegovu izjavu da je samo siromasima preskup. A šta je ovdje predmet diskusije? Ja sam postavio pitanje na koje mi niko neće moći odgovoriti. Trosoban stan ovdje u Beču ne mogu kupiti ispod jedne određene sume. Meni je to puno love ali je cijena realna. Ne mogu kupiti stan od 80 m2 za 50000 eura. Tako je i sa LL izdanjima, ne možeš ih kupiti za 18 kn.



Pa i nije.. Imaš opciju kupit stan na periferiji ili u drugom gradu ili kaja znam, jeftinije... Ali neće ti nitko prodavat stan 15km od centra po cijeni koja je u samom centru sa objašnjenjem da je kvalitetan.. Da se ne ponavljam opet sa onom pričom o govnu u celofanu
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/02/2010 : 14:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message
Ja ne mislim da je skup, kad se uzme u obzir kvalitet, kako cesto izlaze i da se vise stripova nalazi u jednom, a sad sto neki ne mogu
da ga priuste, nisu za to krivi izdavaci Libelusa.Da smanje cijenu na 40 kuna, opet ga neki nece moci priustiti.Jedino da ga daju dzaba
onda bi ga svi mogli priustiti.Ko ne moze da priusti nek kupuje ludens, veseli cetvratak i slicno.Nije da sam ja neki paresa, pa radi toga
ovako pricam, upravo suprtono.Ja licno ne mogu priustiti.Uzeo sam 4 Libelus izdanja, ali to nema veze s libelusom, nego s mojim financijskim stanjem.
Sta bi trebalo da ljudi koji ne mogu da priuste Ludens i njega bi trebalo smanjiti na 5kuna, pa ako opet ne moze jos cemo smanjiti ?
Uzmi bilo koju knjigu tvrdog uveza neces je naci jeftinije nego sto su libelusova izdanja.Mnogi ljudi primjera koji puse (u mene roditelji) su mjesecno zajedno pusili
cigara u vrijednosti oko 1000kuna.Znaci svaki mjesec.Za to se moze uzeti dobar broj Libelus izdanja, ili kad se izadje s rajom bez problema se potrosi strip i slicno.

Sad kad vidim kolko izlazi Zlatna Serija koja je smjesna u odnosu na Libelus ne treba mi nista vise.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 14:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
Da nas ne bi "drali", bilo bi moguče sejisexonu kupiti njegovo luksuzno izdanje (stan u Beču), a meni plebejcu kiosk izdanje (sobicu u vukojebini).

Pošteno?

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...

Edited by - gregorbikupil on 16/02/2010 14:58:17
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 14:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Da, ali taj stan može biti 10000 € jeftinji, a nikako 50 ili 60 %. Mene stvarno interesuje koliko bi jedno LL izdanje trebalo da košta. Možda 18 kn u ovoj kvaliteti?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 14:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by gregorbikupil

Da nas ne bi "drali", bilo bi moguče sejisexonu kupiti njegovo luksuzno izdanje (stan u Beču), a meni plebejcu kiosk izdanje (sobicu u vukojebini).

Pošteno?

No comment za ovu glupost.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 14:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Da, ali taj stan može biti 10000 € jeftinji, a nikako 50 ili 60 %. Mene stvarno interesuje koliko bi jedno LL izdanje trebalo da košta. Možda 18 kn u ovoj kvaliteti?



Bolje nebo nad glavom nego stan u vukojebini.

Ili

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 15:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by SejoSexon

Da, ali taj stan može biti 10000 € jeftinji, a nikako 50 ili 60 %. Mene stvarno interesuje koliko bi jedno LL izdanje trebalo da košta. Možda 18 kn u ovoj kvaliteti?



Bolje nebo nad glavom nego stan u vukojebini.

Ili

Ti izgleda slabo kontaš.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 16/02/2010 : 15:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
kome je skupo, nek skida stripove sa neta - ili nek cita u knjiznicama, ne mora se sve POSJEDOVATI
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 15:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
@ sejosexon
Ako želim pročitati Nathana Nevera i ne mogu ga kupit jer je skup - a želio bi da ti kupiš svog luksuznog, kad si beg, a da se meni da malo govana, samo da pročitam, jer sam siromah i cicija - pa tu baš nema puno da se konta.

Ili

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...

Edited by - gregorbikupil on 16/02/2010 15:03:59
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/02/2010 : 15:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message
gregorbikupil

Samo pitanje za tebe ? Jel tebi Libelus ili Sejo kriv ako si kao sto ti kazes siromah ?

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

_saruman_
New Member



Croatia
203 Posts

Member since 07/10/2009

Posted - 16/02/2010 : 15:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send _saruman_ a Private Message
jako je skup ali pošto nema alternative, kupujem
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/02/2010 : 15:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message
Uvjek postoji alternativa.Nemoj ga kupovati.Zasto moras uzimati Libellusa? Zar nemaju i druga izdanja po 15-ak kuna?

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000