forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/02/2010 : 16:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Tu se baš vraćamo na fašizam. Nije li ga Hitler obožavao?)

[/quote]

pa on je bija nacist, a ne fašist

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
590 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 16/02/2010 : 16:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Tu se baš vraćamo na fašizam. Nije li ga Hitler obožavao?)




pa on je bija nacist, a ne fašist
[/quote]

Dobra, dobra. Istinu zboriš.

Humbert Coe
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Humbert Coe

U ovoj temi je zapanjujuće puno gluposti zbog kojih mi stvarno bude neugodno što sam ušao.
Fašizam još nije iskorjenjen. Pustite ljude da misle slobodno. Dakle, ako je netko rekao da je skupo, onda mu je skupo. Ne postoji objektivna skupoća. A one fore "ja podržavam dečke" jako su patetične, ostavite ih za privatne kave. I ja podržavam pekarnice pa ne kažem da je kruh jeftin.
Moje je mišljenje da kiosk izdanja u pakiranju inkunabula nemaju smisla i bespotrebno kao takve nabijaju cijenu koja je nemala. Smatram da to nisu stripovi za takva izdanja, uostalom, tako nisu niti zamišljena. Zato ih ne kupujem. I što mi je trebalo od Bonellija, imam u starim izdanjima. I da ih nemam, smatram da većina tih stvari ne zaslužuje luksuznu opremu.
Tko voli, nek' izvoli! Tko voli, a nema para, nažalost, opet ne izvoli!
(U vezi onih Mercedesa gore, Mercedes nije samo izgled, Garfielde! Tu se baš vraćamo na fašizam. Nije li ga Hitler obožavao?)




Tako je.....toga da ovi Bonellijevi stripovi nisu NIKAD niti bili zamišljeni za ovakva izdanja se nisam htio iti doticati jer znam da ce se javiti opet i izmišljati koješta.......
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zasto moras to uzimati ??? Sad da izdaju jos 50 edicija i to ti se svidi i ti to kupovao ? Znaci jednostavno moze se nazvati sebincost.Hoces sve da imas kad su stripovu upitanju (isto kao i ja)
STo se ne odlucis primjer asamo Tex redove brojeve i to je to ?



Pravi si ti. Ko jebe raju, bogati če ionako sve kupit...
Superhikov rod

Ti si pun ideja. Predložio bih ti da od D&D otkupiš prava i da ti izdaješ LL izdanja. Siguran sam da ćeš ih plasirati na kioske i prodavati ih po 18 kn! Uspjeh ti garantovan! Mislim da D&D neće imati ništa protiv toga.



Tu se i ne bi bas složili.....
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Nemam ti ja sta odredjivati, ali nekako logicki ako nesto ne smatras da vrijedi kolko placas onda to ne uzimas.Bar bi tako trebalo da bude.


I ja imam želju da sve trke formule 1 gledam uživo. Ali šta ćeš, nemam dovoljno love. Koji su govna ovi iz avionskih kompanija sa njihovima cijenama. Pošten čovjek ne može ići sa avionom u Kanadu za 50 eura. Stvarno su bezobrazni. Zašto ne spuste cijene pa da svi možemo ići avionom gdje god hoćemo.



A stvarno ga kenj** .....o čem ti pričaš.....koga braniš....znači misliš da je karta preskupa, kupi jeftiniju...još uvijek preskupa, e pa imaš pravo otvoriti topic o cijenama karata za letove i reći ljudima da misliš da je preskupo, zar ne......misliš li da ćeš promijeniti mišljenje o njihovoj skupoći ako ti tu neko bude konstantno tvrdio da nije skupo......NE NEĆEŠ......the end.

Pitanje je bilo jednostavno, DA ili NE....nema potrebe tako silovito branit Libellus (u ovom slučaju) ili bilo koga drugog.

Otvorio sam ovo samo da vidim je li moguće da sam ja stvarno u manjini kad mislim da je ovo preskupo ili sam kronično retardiran majmun sa PRE PRE PRE malom plaćom.....a izgleda da nisam...dobro moza mi plaća i je premala :(

Edited by - www2 on 16/02/2010 17:07:19
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zasto moras to uzimati ??? Sad da izdaju jos 50 edicija i to ti se svidi i ti to kupovao ? Znaci jednostavno moze se nazvati sebincost.Hoces sve da imas kad su stripovu upitanju (isto kao i ja)
STo se ne odlucis primjer asamo Tex redove brojeve i to je to ?



Pravi si ti. Ko jebe raju, bogati če ionako sve kupit...
Superhikov rod

Ti si pun ideja. Predložio bih ti da od D&D otkupiš prava i da ti izdaješ LL izdanja. Siguran sam da ćeš ih plasirati na kioske i prodavati ih po 18 kn! Uspjeh ti garantovan! Mislim da D&D neće imati ništa protiv toga.



Tu se i ne bi bas složili.....

Vjeruj mi da bi oboje pristali. No svima je jasno da strip na kiosku ne može proći (izuzev Zagora, A. Forda i djelimično Dylana). I sami vidimo kojim ritmom izlaze MM, MN i Tex.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 17:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
Nije ni meni skupo to što ne bi kupio

Trebao sam jasnije iznjeti svoj stav.
Smeta mi skupoča samo tih Libelusovih "Bonelli" izdanja, koja izlaze premijerno u luksuznom izdanju. Ostale - pa fala bogu da neko kupuje.

A ne treba nikome, ko kupi luksuzni NN smetat ni to, da bi plebejac taj isti strip u kiosk izdanju kupio, a luksuznog neče. Prva izdanja bi morala/mogla ič i u običnom - BONELLI uvjezu. Za raju. Za one koji stripove više vole čitat nego složit pa gledat.

Govorimo o dve stvari: skupo i preskupo.
Jeremiah je u albumima isto skup, ali nije preskup
A ovo je ipak - Bonelli. Volim te stripove, ali...

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 16/02/2010 : 17:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
I sta se desava ako bude vise DA nego NE (a sve naginje u tom pravcu)?
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zasto moras to uzimati ??? Sad da izdaju jos 50 edicija i to ti se svidi i ti to kupovao ? Znaci jednostavno moze se nazvati sebincost.Hoces sve da imas kad su stripovu upitanju (isto kao i ja)
STo se ne odlucis primjer asamo Tex redove brojeve i to je to ?



Pravi si ti. Ko jebe raju, bogati če ionako sve kupit...
Superhikov rod

Ti si pun ideja. Predložio bih ti da od D&D otkupiš prava i da ti izdaješ LL izdanja. Siguran sam da ćeš ih plasirati na kioske i prodavati ih po 18 kn! Uspjeh ti garantovan! Mislim da D&D neće imati ništa protiv toga.



Tu se i ne bi bas složili.....

Vjeruj mi da bi oboje pristali. No svima je jasno da strip na kiosku ne može proći (izuzev Zagora, A. Forda i djelimično Dylana). I sami vidimo kojim ritmom izlaze MM, MN i Tex.



Ma tko bi pristao...šta je tebi.....pa ljudi to rade i žive od toga isto kako i ja živim od toga da se dižem svaki dao u pol 7 i dodjem doma u pol 5.......plus nadam se da rade to jer i vole stripove......
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

I sta se desava ako bude vise DA nego NE (a sve naginje u tom pravcu)?



Ha ha ha ha ništa....samo ću lakše zaspat danas.......
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 16/02/2010 : 17:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

I sta se desava ako bude vise DA nego NE (a sve naginje u tom pravcu)?


desava se to,da ce oni koji su glasali "ne"biti proglaseni kao protivnici,onih koji su glasali sa "da".
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
@www2
Ako već tražiš jednostavno DA ili NE onda nakon što si to napisa ni ti nemaš razloga moderirati komentare. Već sam poll je koncipiran tako da je nemoguće odgovoriti onako kako ti hoćeš. Budeš li pokušava moderirati komentare prema svojoj želji, moglo bi se dogoditi da ti uzme previše vrimena a onda možda ostaneš i bez premale plaće.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/02/2010 : 17:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Procitao sam ceo topic i shvatio da je trebalo da procitam samo prvi post Babe i zabe se sabiraju, mnoze, dele sve da puca..
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 17:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
Ludens i NN:
Koliko ja shvačam, Ludens je prava imao samo do broja 62, a onda je to Libellus preuzeo i otkupio prava. Je to bilo milom ili silom?? Bezveze pitat, to znaju samo oni.
A možete bit sigurni, da ga Libellus ne bi preuzimao da bi se radilo o propalome slučaju.

Pa ga od tad ja ne kupujem više, jer mi je preskup


Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/02/2010 : 17:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
pun mi vas je ku...rac, MENI SU TA IZDANJA JEFTINA, mogu jih poskupit i za 2o kuna po komadu,opet bi
uzimao jer ljubav nema cijene.A za žalostne frike koji nemaju novca boli me ona stvar.Radite,kradite,štedite,
prostituirajte se,dilajte-briga me za vas.
ALI PRESTAJTE KUKATI KO STARE BABE,kao nemate novca, preskupo vam je i tako dalje...boli Libellus i nas ona stvar za vas,
kupuje onaj koji može.To je jedino pošteno.
LIBELLUS SU ZAKON.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 16/02/2010 : 17:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Poll je takav da njegov rezultat u stvari nista ne znaci. 60 ljudi je glasalo da je preskup, od njih ce 45 nastaviti da kupuje i da se cena udvostruci.
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 16/02/2010 : 17:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Procitao sam ceo topic i shvatio da je trebalo da procitam samo prvi post Babe i zabe se sabiraju, mnoze, dele sve da puca..



Jesi slušao klasiku uz čitanje

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by gregorbikupil

Ludens i NN:
Koliko ja shvačam, Ludens je prava imao samo do broja 62, a onda je to Libellus preuzeo i otkupio prava. Je to bilo milom ili silom?? Bezveze pitat, to znaju samo oni.
A možete bit sigurni, da ga Libellus ne bi preuzimao da bi se radilo o propalome slučaju.

Pa ga od tad ja ne kupujem više, jer mi je preskup





Ludens je odustao zbog mizerne prodaje od manje od 1000 komada. Libellus otkupio prava samo zbog Dadine ( Gastonove ) opsjednutosti ovim stripom. Logičan je bio izbor formata objavljivanja. Računalo se na bar onoliko fanova da se izdanje pokrije... a još niti jedan broj nije rasprodan.
To ti je sigurna informacija. Eto, imaš još kakvo pitanje?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/02/2010 : 17:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by teller

pun mi vas je ku...rac, MENI SU TA IZDANJA JEFTINA, mogu jih poskupit i za 2o kuna po komadu,opet bi
uzimao jer ljubav nema cijene.A za žalostne frike koji nemaju novca boli me ona stvar.Radite,kradite,štedite,
prostituirajte se,dilajte-briga me za vas.
ALI PRESTAJTE KUKATI KO STARE BABE,kao nemate novca, preskupo vam je i tako dalje...boli Libellus i nas ona stvar za vas,
kupuje onaj koji može.To je jedino pošteno.
LIBELLUS SU ZAKON.



Boze ti sacuvaj!!!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zasto moras to uzimati ??? Sad da izdaju jos 50 edicija i to ti se svidi i ti to kupovao ? Znaci jednostavno moze se nazvati sebincost.Hoces sve da imas kad su stripovu upitanju (isto kao i ja)
STo se ne odlucis primjer asamo Tex redove brojeve i to je to ?



Pravi si ti. Ko jebe raju, bogati če ionako sve kupit...
Superhikov rod

Ti si pun ideja. Predložio bih ti da od D&D otkupiš prava i da ti izdaješ LL izdanja. Siguran sam da ćeš ih plasirati na kioske i prodavati ih po 18 kn! Uspjeh ti garantovan! Mislim da D&D neće imati ništa protiv toga.



Tu se i ne bi bas složili.....

Vjeruj mi da bi oboje pristali. No svima je jasno da strip na kiosku ne može proći (izuzev Zagora, A. Forda i djelimično Dylana). I sami vidimo kojim ritmom izlaze MM, MN i Tex.



Ma tko bi pristao...šta je tebi.....pa ljudi to rade i žive od toga isto kako i ja živim od toga da se dižem svaki dao u pol 7 i dodjem doma u pol 5.......plus nadam se da rade to jer i vole stripove......

Sorry, ali Gaston je npr. menadžer jednog hotela u Baškoj Vodi, a za Dadu nemam informacija.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Samo info da je Dado iz Švicarske preselija u Minhen. Mislim da je to zbog polusatnog ranijeg izlaska sunca.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 16/02/2010 : 17:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Dado : "Gospodine www2, varate se ako mislite da kupci imaju nesto protiv nas. Ovde imam dokument koji ce vas uveriti koliko su nase veze sa njima cvrste."

WWW2 : "Jel to stos iz Minhena?"

Ko je gledao, znace.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zasto moras to uzimati ??? Sad da izdaju jos 50 edicija i to ti se svidi i ti to kupovao ? Znaci jednostavno moze se nazvati sebincost.Hoces sve da imas kad su stripovu upitanju (isto kao i ja)
STo se ne odlucis primjer asamo Tex redove brojeve i to je to ?



Pravi si ti. Ko jebe raju, bogati če ionako sve kupit...
Superhikov rod

Ti si pun ideja. Predložio bih ti da od D&D otkupiš prava i da ti izdaješ LL izdanja. Siguran sam da ćeš ih plasirati na kioske i prodavati ih po 18 kn! Uspjeh ti garantovan! Mislim da D&D neće imati ništa protiv toga.



Tu se i ne bi bas složili.....

Vjeruj mi da bi oboje pristali. No svima je jasno da strip na kiosku ne može proći (izuzev Zagora, A. Forda i djelimično Dylana). I sami vidimo kojim ritmom izlaze MM, MN i Tex.



Ma tko bi pristao...šta je tebi.....pa ljudi to rade i žive od toga isto kako i ja živim od toga da se dižem svaki dao u pol 7 i dodjem doma u pol 5.......plus nadam se da rade to jer i vole stripove......

Sorry, ali Gaston je npr. menadžer jednog hotela u Baškoj Vodi, a za Dadu nemam informacija.



Aha to mu je pravi posao, a ovo radi samo iz ljubavi i tjera si račun u minus.....kako da ne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:29:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ajmo probat ovako...

Plaća ti je super ali imaš skup hobi!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

@www2
Ako već tražiš jednostavno DA ili NE onda nakon što si to napisa ni ti nemaš razloga moderirati komentare. Već sam poll je koncipiran tako da je nemoguće odgovoriti onako kako ti hoćeš. Budeš li pokušava moderirati komentare prema svojoj želji, moglo bi se dogoditi da ti uzme previše vrimena a onda možda ostaneš i bez premale plaće.



Misliš moje postove? Ako se o tome radi, pa ispravljam ono što sam pogriješio ili ono što tek skuzim da je nerazumljivo kad napisem....malo sam književni neobrazovan....šta češ


...a plaća, hmmmm da...to bi se moglo desiti i bez moderiranja. :(
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000