forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ajmo probat ovako...

Plaća ti je super ali imaš skup hobi!



ha ha ha ha....može slažem se

PS: imaš PM u vezi neke aukcije od mene
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by teller

pun mi vas je ku...rac, MENI SU TA IZDANJA JEFTINA, mogu jih poskupit i za 2o kuna po komadu,opet bi
uzimao jer ljubav nema cijene.A za žalostne frike koji nemaju novca boli me ona stvar.Radite,kradite,štedite,
prostituirajte se,dilajte-briga me za vas.
ALI PRESTAJTE KUKATI KO STARE BABE,kao nemate novca, preskupo vam je i tako dalje...boli Libellus i nas ona stvar za vas,
kupuje onaj koji može.To je jedino pošteno.
LIBELLUS SU ZAKON.



Ubi žalosne frikove bez para , tako jeeeeeee......

Ovo šta si napisao je malo jača DEBILANA u zadnje vrijeme....al ajde lakše je osobu ocjenit nakon ovakvih komentara
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/02/2010 : 17:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by teller

pun mi vas je ku...rac, MENI SU TA IZDANJA JEFTINA, mogu jih poskupit i za 2o kuna po komadu,opet bi
uzimao jer ljubav nema cijene.A za žalostne frike koji nemaju novca boli me ona stvar.Radite,kradite,štedite,
prostituirajte se,dilajte-briga me za vas.
ALI PRESTAJTE KUKATI KO STARE BABE,kao nemate novca, preskupo vam je i tako dalje...boli Libellus i nas ona stvar za vas,
kupuje onaj koji može.To je jedino pošteno.
LIBELLUS SU ZAKON.



tebi izgleda nije svaka na mestu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Moderiranje nije nužno gramatičko ispravljanje pa nisan na to ni mislija. Aludira san na moderiranje kompletnog topica. Ako netko ima potrebu reći, da skupo mi je jer ne radim, jer malo zaradim, jer imam obitelj, ljubavnicu, kućnog ljubimca... čemu tvoje uskakanje. Postavija si poll koji u svakoj razumnoj priči ( iako je nerazuman ) vodi ka jednom rezultatu. Čega se bojiš?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zasto moras to uzimati ??? Sad da izdaju jos 50 edicija i to ti se svidi i ti to kupovao ? Znaci jednostavno moze se nazvati sebincost.Hoces sve da imas kad su stripovu upitanju (isto kao i ja)
STo se ne odlucis primjer asamo Tex redove brojeve i to je to ?



Pravi si ti. Ko jebe raju, bogati če ionako sve kupit...
Superhikov rod

Ti si pun ideja. Predložio bih ti da od D&D otkupiš prava i da ti izdaješ LL izdanja. Siguran sam da ćeš ih plasirati na kioske i prodavati ih po 18 kn! Uspjeh ti garantovan! Mislim da D&D neće imati ništa protiv toga.



Tu se i ne bi bas složili.....

Vjeruj mi da bi oboje pristali. No svima je jasno da strip na kiosku ne može proći (izuzev Zagora, A. Forda i djelimično Dylana). I sami vidimo kojim ritmom izlaze MM, MN i Tex.



Ma tko bi pristao...šta je tebi.....pa ljudi to rade i žive od toga isto kako i ja živim od toga da se dižem svaki dao u pol 7 i dodjem doma u pol 5.......plus nadam se da rade to jer i vole stripove......

Sorry, ali Gaston je npr. menadžer jednog hotela u Baškoj Vodi, a za Dadu nemam informacija.



Aha to mu je pravi posao, a ovo radi samo iz ljubavi i tjera si račun u minus.....kako da ne

A je li grijeh zaraditi novac? Koliko znam Dado&Dado nisu nikoga pokrali. Ne znam sa kakvom maržom prodaju stripove, no ubijeđen sam da tu nema neke velike zarade.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Moderiranje nije nužno gramatičko ispravljanje pa nisan na to ni mislija. Aludira san na moderiranje kompletnog topica. Ako netko ima potrebu reći, da skupo mi je jer ne radim, jer malo zaradim, jer imam obitelj, ljubavnicu, kućnog ljubimca... čemu tvoje uskakanje. Postavija si poll koji u svakoj razumnoj priči ( iako je nerazuman ) vodi ka jednom rezultatu. Čega se bojiš?



A jeb* ga želio sam izbjeći svo ovo prepucavanje. Samo sam htjeo vidjeti šta ljudi misle.

Započeo sam ovu raspravu u drugom topicu i nakon što sam vidio da je većina ljudi (bar mi se tada tako tamo činilo) protiv mene, tj. ne protiv nema tu protiv i za nego da većini cijena odgovara sam se zamislio.

Eto stoga ovaj topic.

I ne razumijem zasto bi vodio prema jednom rezultatu. Pa svako glasa obzirom na svoje gledište.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/02/2010 : 17:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Dado : "Gospodine www2, varate se ako mislite da kupci imaju nesto protiv nas. Ovde imam dokument koji ce vas uveriti koliko su nase veze sa njima cvrste."

WWW2 : "Jel to stos iz Minhena?"

Ko je gledao, znace.



Colt, a jesi li i ti intiman prijatelj gospodjice Hadzipesic?

Ontopic: Srazmerno kvalitetu izdanja nisu skupa.

Pa sta sad? Ja treba da napadnem Markosa zato sto nemam Ken Parkera, a imam strahovitu zelju da ga skupim. Glupost!
A plus sto nemam police za KP. Markose mozes li i to da mi sredis? Ali, kupicu ja i Kena kad-tad.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by gregorbikupil

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Zasto moras to uzimati ??? Sad da izdaju jos 50 edicija i to ti se svidi i ti to kupovao ? Znaci jednostavno moze se nazvati sebincost.Hoces sve da imas kad su stripovu upitanju (isto kao i ja)
STo se ne odlucis primjer asamo Tex redove brojeve i to je to ?



Pravi si ti. Ko jebe raju, bogati če ionako sve kupit...
Superhikov rod

Ti si pun ideja. Predložio bih ti da od D&D otkupiš prava i da ti izdaješ LL izdanja. Siguran sam da ćeš ih plasirati na kioske i prodavati ih po 18 kn! Uspjeh ti garantovan! Mislim da D&D neće imati ništa protiv toga.



Tu se i ne bi bas složili.....

Vjeruj mi da bi oboje pristali. No svima je jasno da strip na kiosku ne može proći (izuzev Zagora, A. Forda i djelimično Dylana). I sami vidimo kojim ritmom izlaze MM, MN i Tex.



Ma tko bi pristao...šta je tebi.....pa ljudi to rade i žive od toga isto kako i ja živim od toga da se dižem svaki dao u pol 7 i dodjem doma u pol 5.......plus nadam se da rade to jer i vole stripove......

Sorry, ali Gaston je npr. menadžer jednog hotela u Baškoj Vodi, a za Dadu nemam informacija.



Aha to mu je pravi posao, a ovo radi samo iz ljubavi i tjera si račun u minus.....kako da ne

A je li grijeh zaraditi novac? Koliko znam Dado&Dado nisu nikoga pokrali. Ne znam sa kakvom maržom prodaju stripove, no ubijeđen sam da tu nema neke velike zarade.



Pa nije grijeh čovječe....dapdače, al nemoj onda pričati kako bi oni objeručke prihvatili da im netko otkupi ta prava i da se riješe svega....
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 16/02/2010 : 17:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:

A jeb* ga želio sam izbjeći svo ovo prepucavanje. Samo sam htjeo vidjeti šta ljudi misle.

Započeo sam ovu raspravu u drugom topicu i nakon što sam vidio da je većina ljudi (bar mi se tada tako tamo činilo) protiv mene, tj. ne protiv nema tu protiv i za nego da većini cijena odgovara sam se zamislio.

Eto stoga ovaj topic.

I ne razumijem zasto bi vodio prema jednom rezultatu. Pa svako glasa obzirom na svoje gledište.



Poll nije los. Rezultat nema smisla. "Da, preskup je, kupovacu i dalje". Wtf?
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Colt

Dado : "Gospodine www2, varate se ako mislite da kupci imaju nesto protiv nas. Ovde imam dokument koji ce vas uveriti koliko su nase veze sa njima cvrste."

WWW2 : "Jel to stos iz Minhena?"

Ko je gledao, znace.



Colt, a jesi li i ti intiman prijatelj gospodjice Hadzipesic?

Ontopic: Srazmerno kvalitetu izdanja nisu skupa.

Pa sta sad? Ja treba da napadnem Markosa zato sto nemam Ken Parkera, a imam strahovitu zelju da ga skupim. Glupost!
A plus sto nemam police za KP. Markose mozes li i to da mi sredis? Ali, kupicu ja i Kena kad-tad.



Eto izvrstan primjer....ja sam si Kenove racimo skupio u izdanjima COMICON-a, LMS-a, SYSTEM-a i morat cu uzeti Kralljicu Missourija od Markosa....i to je to....to bi bio savršen svijet sa više izbora......
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Prije par dana san kavu u Francuskoj platije 4,8 Eura, nisan je ni popija jer su mi donili pogrešnu... Misliš li da bi triba otvoriti poll i usporediti cijenu iste te kave kod mene od 7 kn ( niti 1 Euro ) sa cijenama u Francuskoj.

Drugim ričima, ja sam kao klinac bez problema moga kupovati sva izdanja na kioscima i po dva primjerka... I kupova san sve! Danas su takvi klinci malobrojni. Ako bi njih pitali i 18 kn je puno.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:

A jeb* ga želio sam izbjeći svo ovo prepucavanje. Samo sam htjeo vidjeti šta ljudi misle.

Započeo sam ovu raspravu u drugom topicu i nakon što sam vidio da je većina ljudi (bar mi se tada tako tamo činilo) protiv mene, tj. ne protiv nema tu protiv i za nego da većini cijena odgovara sam se zamislio.

Eto stoga ovaj topic.

I ne razumijem zasto bi vodio prema jednom rezultatu. Pa svako glasa obzirom na svoje gledište.



Poll nije los. Rezultat nema smisla. "Da, preskup je, kupovacu i dalje". Wtf?



Kako nema smisla.....

Je li Paris Hilton lijepa?

NE NIJE

Da li bi ju prasnuo?

DA BIH.


...dakle dve različite stvari
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/02/2010 : 17:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
najzad da nadjem nekoga ko misli da Hiltonova nije lepa

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by www2
Eto izvrstan primjer....ja sam si Kenove racimo skupio u izdanjima COMICON-a, LMS-a, SYSTEM-a i morat cu uzeti Kralljicu Missourija od Markosa....i to je to....to bi bio savršen svijet sa više izbora......


I koliko ti stranica fali?

PS
Nitko ne brani i nitko nije branija izdavačima da otkupe prava prije Libellusa, Fibre...
A kupovina prava nije licitacija.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Prije par dana san kavu u Francuskoj platije 4,8 Eura, nisan je ni popija jer su mi donili pogrešnu... Misliš li da bi triba otvoriti poll i usporediti cijenu iste te kave kod mene od 7 kn ( niti 1 Euro ) sa cijenama u Francuskoj.

Drugim ričima, ja sam kao klinac bez problema moga kupovati sva izdanja na kioscima i po dva primjerka... I kupova san sve! Danas su takvi klinci malobrojni. Ako bi njih pitali i 18 kn je puno.



Zašto ne? Ako te nešto muči ili zanima.

Odeš ne neki forum o kavama i pitaš ljude koji su ju probali , da li misle da je ta kava preskupa.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 17:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by www2
Eto izvrstan primjer....ja sam si Kenove racimo skupio u izdanjima COMICON-a, LMS-a, SYSTEM-a i morat cu uzeti Kralljicu Missourija od Markosa....i to je to....to bi bio savršen svijet sa više izbora......


I koliko ti stranica fali?

PS
Nitko ne brani i nitko nije branija izdavačima da otkupe prava prije Libellusa, Fibre...
A kupovina prava nije licitacija.



A fali šta fali....jbg nisam bas toliki freak da mi još i to smeta s obzirom da sam ovako uštedio cca 4000 kuna....
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/02/2010 : 17:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ali boli me kurac što drugi misle ako odgovore SAMO sa da ili ne. Poll je dovoljan sa jedim članom. Sam si moga odgovoriti i imati 100%-tni rezultat. Čak i kad se odgovori podudaraju zar te ne zanima zašto? Pa sam si reka da te brine imaš li ti možda premalu plaću. Dakle komentari ne da nisu potrebni nego su nužni! Meni je recimo Zagor od 18 kn prepreskup jer ga ne čitam i mislim da je teški šit i šta sad. Sudeći po broju fanova mnogima nije skup.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 16/02/2010 : 17:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Libellusova izdanja kostaju koliko kostaju i cijena je takva jer niza ne moze biti za jedno takvo izdanje.

Zato smatram zbog cjelokupne situacije u zemlji da se nije bas moralo ic na toliko luksuzno izdanje, vec na izdanje koje je prilagodjenije mjestu i vremenu u kome zivimo.

Ne HC nego plastificirane korice, jeftiniji papir itd... nesto kao VanGogh izdanja s adekvatnim prijevodom + kolor naslovnice
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 16/02/2010 : 18:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Mislim da je pitanje pomalo pogresno koncipirano...Glupo je odgovoriti i sa "da" i sa "ne".
Sve se svodi na licnu zivotnu koncepciju...neko ima vise love neko manje...Nekom je skupo...nekom nije...bezveze...meni licno je skupo i kiosk izdanje od 18 kuna...jel imam decu,porodicu...zelja je mnogo a novaca malo :-)

Gregor je u par postova cini mi se hteo reci da ce skupoceni HC koji se prodaje samo po striparnicama "ubiti" jeftin Bonelli strip sa kioska...I ja sam imao slicno misljenje pre dve-tri godine i o tome takodje vodio zestoke rasprave na ovom forumu...Ali pojavio se (srecom) Veseli Cetrvrtak koji je zatrpao Srpske kioske sa stripovima koji su relativno dostupni svakom...i sad vidim da sam i sam bio u "krivu" kada sam imao tako misljenje...

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 16/02/2010 : 18:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
@ www2

Ja ti opet kažem da će im oni predati prava ako se javi neko ko će ova izdanja izdavati na kioscima. Ovo što oni izdaju nema šanse za opstanak na kioscima. NN je propao a Tex, MM i M NO izlaze svake prestupne godine.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/02/2010 : 18:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

@ www2

Ja ti opet kažem da će im oni predati prava ako se javi neko ko će ova izdanja izdavati na kioscima. Ovo što oni izdaju nema šanse za opstanak na kioscima. NN je propao a Tex, MM i M NO izlaze svake prestupne godine.



To sam i ja pokusavao na prethodnom topicu da objasnim pojedincima.
I nije samo NN, vec i MV i Julija...

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 18:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Ali boli me kurac što drugi misle ako odgovore SAMO sa da ili ne. Poll je dovoljan sa jedim članom. Sam si moga odgovoriti i imati 100%-tni rezultat. Čak i kad se odgovori podudaraju zar te ne zanima zašto? Pa sam si reka da te brine imaš li ti možda premalu plaću. Dakle komentari ne da nisu potrebni nego su nužni! Meni je recimo Zagor od 18 kn prepreskup jer ga ne čitam i mislim da je teški šit i šta sad. Sudeći po broju fanova mnogima nije skup.



Pa nema tu nekog velikog mozganja, zašto neko misli da nije ili je skup.

NIJE
-odgovara kvaliteti
-mogu si ga priuštiti bez da osjetim na kućnom budžetu
-nije skup ali ipak si ga ne mogu priuštiti jer sam u krizi


JE
-super su mi izdanja i sve al jedostavno ne mogu financijski to pokrit
-skup u tri p.m.
-je svi su skupi


...mislim ima tu još varijacija na temu...al sam to želio izbjeći jer sam znao da ce ispasti nekakvo prepucavanje i branjenje i pljuvanje Libellusa....potpuno nepotrebno.

Nemam nista protiv dečkiju, dapače...drago mi je da imama bilo kakvog Nathana.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/02/2010 : 18:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by Kit Carson
Ontopic: Srazmerno kvalitetu izdanja nisu skupa.

Pa sta sad? Ja treba da napadnem Markosa zato sto nemam Ken Parkera, a imam strahovitu zelju da ga skupim. Glupost!
A plus sto nemam police za KP. Markose mozes li i to da mi sredis? Ali, kupicu ja i Kena kad-tad.



Eto izvrstan primjer....ja sam si Kenove racimo skupio u izdanjima COMICON-a, LMS-a, SYSTEM-a i morat cu uzeti Kralljicu Missourija od Markosa....i to je to....to bi bio savršen svijet sa više izbora......



I ja cu opet kupiti samo Fibrine.
Ali, da li je LL kriv sto nema izbora? Zasto napadi na njih?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 18:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by SejoSexon

@ www2

Ja ti opet kažem da će im oni predati prava ako se javi neko ko će ova izdanja izdavati na kioscima. Ovo što oni izdaju nema šanse za opstanak na kioscima. NN je propao a Tex, MM i M NO izlaze svake prestupne godine.



To sam i ja pokusavao na prethodnom topicu da objasnim pojedincima.
I nije samo NN, vec i MV i Julija...



Ma nisam je niti tvrdio da treba izbaciti Bonelli format (iako bi bio presretan) nego samo kažem da je u ovakvom obliku kakvom je po mom mišljenju preskupo.

To je sve.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/02/2010 : 18:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by Kit Carson
Ontopic: Srazmerno kvalitetu izdanja nisu skupa.

Pa sta sad? Ja treba da napadnem Markosa zato sto nemam Ken Parkera, a imam strahovitu zelju da ga skupim. Glupost!
A plus sto nemam police za KP. Markose mozes li i to da mi sredis? Ali, kupicu ja i Kena kad-tad.



Eto izvrstan primjer....ja sam si Kenove racimo skupio u izdanjima COMICON-a, LMS-a, SYSTEM-a i morat cu uzeti Kralljicu Missourija od Markosa....i to je to....to bi bio savršen svijet sa više izbora......



I ja cu opet kupiti samo Fibrine.
Ali, da li je LL kriv sto nema izbora? Zasto napadi na njih?



Ljudi pa nisu ovo napadi...ne kužim vas, al sad barem znam kako se Hitler osječao u onom bunkeru sam samcat i svi ga stišču sa svih strana...:) ...jednostavan poll
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000