forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/02/2010 : 00:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

Pa naravno da je skupo, zato ću radije skinit i Mausa i Black Hole s neta i pročitat, ili pak kupit dosta jeftiniji original, nego uzet domaće izdanje, jer jednostavno neman toliko novaca. A i da iman, pitanje je koliko bi glup onda bija da ne odaberem jeftiniju varijantu? Zbog kolekcionarstva i dobrog izgleda na polici? Sorry, to nema logike osim za OCD slučajeve.


Stinkiju cu odgovorit poslije, nemam sad vremena, ali samo kratko, ako mi mozes objasniti koliko je to original mausa ili black hole "dosta jeftiniji".

Evo, da ne trazis:
http://www.amazon.com/Complete-Maus-Survivors-Tale-No/dp/0679406417/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=books&qid=1266348870&sr=8-2

http://www.amazon.com/Black-Hole-Charles-Burns/dp/037542380X/ref=tmm_hrd_title_0



Nisu neke velike pare, al meni i 10 kuna znači puno, bez obzira na poštarinu. A i recimo za Black Hole ne moran uzet HC verziju, SC dođe oko 13 dolara. Ne napadan te kao nabijača cijene, već mi je jednostavno domaće izdanje preskupo.


A gle, ne mozes ne racunati postarinu. A pogotovo jos uz to i domaci HC sa stranim SC. Sorry, ali nije fer. Ali ok, cak i da ne racunas postarinu, nazvati 10 kuna dosta skuplje, opet nije fer. Ali dobro.



Sve u redu, ja san konkretno mislija na samu cijenu originala, nebitno sad koliko je kome praktično, pa tu ulazi i cijena poštarine i sličnog. Ista stvar je i s kupnjom tvojih izdanja u drugim striparnicama, pogotovo u Profilu, di nabiju cijenu za 20+ kuna, nije tvoja krivnja, al sigurno odbije mnoge kupce koji nisu toliko upućeni.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/02/2010 : 00:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

naravno da nisu jeftinija s postarinom. mozda nekima stripove donose rode kroz dimnjak...



Slabašna provokacija...

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/02/2010 : 00:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by mijat

Pozdrav svima na forumu...

Libellus jeste skup...u stvari je, meni bar najveci problem kako se ovi iz Libellusa predstavljaju kao neki polumucenici, zaljubljenici u strip, koji rade u nemogucim uslovima...kao sto rece dveribad i meni stvarno doslo da se rasplacem...i nije mi jasno zasto stalno tolika ironija od strane Curunira i Colt-a,citam vec dugo ovaj forum i nisam video da su ta dvojica ikad napisali nesto da nije bilo ironicno, ali dobro bar su me iznervirali i naterali da napisem svoj prvi post...



a sta ces, i mi znamo pogresiti... da smo znali, cutali bismo...
ps tvoj prvi post? je rajt

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 17/02/2010 : 00:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Grujah.


E sad, mogao bi ja kao teller da kenjam



A mogo bi malo i da pripazis na recnik kad se obracas nekom ko je duplo stariji od tebe i da ne govoris da covek kenja vec prica. A ti kenjaj do mile volje.
Ako me secanje dobro sluzi,bas tebi je smetao takav recnik i odgovori sovinisti nas trojice juznjaka,pa smo na tvoje zgrazavanje nasim recnikom izleteli na nedelju dana.
Sad nosi svoj krst i ne kenjaj mnogo ako si vec zeleo da se prikazers kao nezna dusica kojoj smetaju odredjeni izrazi.
I ne trudi se da mi odgovaras. Karakter mi je u skladu sa recnikom(dakle grozan) i umem da budem zlopamtilo.


"Kad se sad nisam šlagiro"!
Pa i ti si spomenuo tu ružnu riječ???? I nisi zlopamtilo.Kako meni nisi sve ovo vrijeme ništa zamjerio?
Kad se već družimo u ove sitne sate,pa reko da podjelim sa prijateljem dosjetku koju sam danas čuo:"Kod nas nikad ništa nije uspjelo,pa neće niti ova kriza"!
Optimista čovek,a?
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/02/2010 : 00:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
@ Tex

Jesam li ti reko da te ceka! Karakter je to!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/02/2010 : 00:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Curunir

naravno da nisu jeftinija s postarinom. mozda nekima stripove donose rode kroz dimnjak...



Slabašna provokacija...



je. sve sta je cinjenica vama je provokacija. ajde odrastite vec jednom... al ti bar imas vrimena...
mislim, zanemaris 10 baksa postarine po stripu. svasta. to bi se vec moglo nazvati provokacijom...
zanemaris i prijevod i hc i sve. kao gledao sam golu cijenu. smisan si.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 00:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


"Kad se sad nisam šlagiro"!
Pa i ti si spomenuo tu ružnu riječ???? I nisi zlopamtilo.Kako meni nisi sve ovo vrijeme ništa zamjerio?
Kad se već družimo u ove sitne sate,pa reko da podjelim sa prijateljem dosjetku koju sam danas čuo:"Kod nas nikad ništa nije uspjelo,pa neće niti ova kriza"!
Optimista čovek,a?



Pa da,al' ja ne glumim finocu i stalno psujem i privatno i ovde
S tobom me mrzi vise da caskam jer si se pokazao kao dosadan i priglup sagovornik
A da mi nisi uopste simpatican,to i dalje stoji. Al' sta mogu? Da udaram glavom u monitor Ne verujem da bi te to povredilo,samo mi sjebo monitor i onda bi ostalo manje para za stripove
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 00:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

@ Tex

Jesam li ti reko da te ceka! Karakter je to!



Ma da,samo sto bi ja gubio vreme na pritupaste ljude. Ovo samo malo da ne bude tuzan jer niko vise nece da se igra s njim
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 17/02/2010 : 00:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mijat

Pozdrav svima na forumu...

Libellus jeste skup...u stvari je, meni bar najveci problem kako se ovi iz Libellusa predstavljaju kao neki polumucenici, zaljubljenici u strip, koji rade u nemogucim uslovima...kao sto rece dveribad i meni stvarno doslo da se rasplacem...i nije mi jasno zasto stalno tolika ironija od strane Curunira i Colt-a,citam vec dugo ovaj forum i nisam video da su ta dvojica ikad napisali nesto da nije bilo ironicno, ali dobro bar su me iznervirali i naterali da napisem svoj prvi post...



a sta ces, i mi znamo pogresiti... da smo znali, cutali bismo...
ps tvoj prvi post? je rajt



Ma da,sve imaginarni ili dupli nick-ovi,provalio si čovjeka.Kako li se samo usudio tako nešto napisat o Libellus-u?Sram ga bilo,tko god da je.Sramota jedna da čovjek iznese vlastito mišljenje o cijeni tako cijenjenih izdavača stripova.Sve koji misle kontra, treba izbacit sa sajta ili na bilo kakav način natjerat moderatore da zaključaju topic.Ako nikako,isprovocirat svađu,inicirat pisanje gluposti,izvrijeđati nekoga,napast moderatore i administratora što uopće to dozvoljava,itd.Ako ne ide nikako,možda je najbolje direktno zaprijetit,kao što to recimo vrlo ljepo zna Gaston,onako momački i odmjereno.Nadam se da će čovjek od riječi te prijetnje i ostvarit jer ima "muda",za razliku od mene koji sam očito uškopljen ili nisu dovoljno velika za njegovo poimanje istih(muda,mislim).Baš jadno!
Go to Top of Page

J.C.Debs
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 17/02/2010 : 00:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send J.C.Debs a Yahoo! Message  Send J.C.Debs a Private Message
Za ono kaj ja pratim nema jeftine kiosk alternative,postojala je kod MV-a
međutim riknula su sva tri izdavača,sad se lomim dal da kupim sedmu knjigu
ili ne.Skupo.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 17/02/2010 : 01:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

@ Tex

Jesam li ti reko da te ceka! Karakter je to!



Ma da,samo sto bi ja gubio vreme na pritupaste ljude. Ovo samo malo da ne bude tuzan jer niko vise nece da se igra s njim



Pa de si bre,Tesla!Čitam ovo i mašem repom "ko kerče"!...i nemoj da se zamajavaš,ljubav je obostrana!Kakva finoća,"pravo holivudsko trljanje"!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 17/02/2010 : 01:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


"Kad se sad nisam šlagiro"!
Pa i ti si spomenuo tu ružnu riječ???? I nisi zlopamtilo.Kako meni nisi sve ovo vrijeme ništa zamjerio?
Kad se već družimo u ove sitne sate,pa reko da podjelim sa prijateljem dosjetku koju sam danas čuo:"Kod nas nikad ništa nije uspjelo,pa neće niti ova kriza"!
Optimista čovek,a?



Pa da,al' ja ne glumim finocu i stalno psujem i privatno i ovde
S tobom me mrzi vise da caskam jer si se pokazao kao dosadan i priglup sagovornik
A da mi nisi uopste simpatican,to i dalje stoji. Al' sta mogu? Da udaram glavom u monitor Ne verujem da bi te to povredilo,samo mi sjebo monitor i onda bi ostalo manje para za stripove



Prijatelju,tvoja bol je i moja bol!"Nećamo,valja sad da se rastajemo kad je najbolje"!??
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 01:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Pa de si bre,Tesla!Čitam ovo i mašem repom "ko kerče"!...i nemoj da se zamajavaš,ljubav je obostrana!Kakva finoća,"pravo holivudsko trljanje"!



I nenamerno si doso do poente topica - da li je preskupo - u odnosu na sta,koliko pruza odredjeno izdanje i slicno,ima dosta parametara da bi se donela procena.
Eto,ja nisam Tesla,ali u poredjenju sa tobom - jesam
Tj. prosek sam,ali u poredjenju sa tobom mu dodjem kao Tesla
Ako imas jos nesto da primetis budi brz,idem da odmorim malo i nemam vremena vise da se igram s tobom
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/02/2010 : 01:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
mene Renky neodoljivo podsjeća na "Belog pitona")


Znaš šta mi možeš "Belom pitonu"?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 01:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dveribad
mene Renky neodoljivo podsjeća na "Belog pitona")


Znaš šta mi možeš "Belom pitonu"?



Ne ismevaj coveka zato sto je glup
A i dzabe ga ismevas,ionako nece da shvati
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 17/02/2010 : 01:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


Pa de si bre,Tesla!Čitam ovo i mašem repom "ko kerče"!...i nemoj da se zamajavaš,ljubav je obostrana!Kakva finoća,"pravo holivudsko trljanje"!



I nenamerno si doso do poente topica - da li je preskupo - u odnosu na sta,koliko pruza odredjeno izdanje i slicno,ima dosta parametara da bi se donela procena.
Eto,ja nisam Tesla,ali u poredjenju sa tobom - jesam
Tj. prosek sam,ali u poredjenju sa tobom mu dodjem kao Tesla
Ako imas jos nesto da primetis budi brz,idem da odmorim malo i nemam vremena vise da se igram s tobom



Kad sam bio klinac u pubertetu,zvali su me B..Brzi!(muco sam,a u skupnom drkanju,oprostite na izrazu,bio sam daleko najbrži.To je ono,tko zadnji plaća piće svima.)
Tesla je moj sunarodnjak,a iz istog smo kraja,Like,pa kad se nekome obraćam tim imenom,ispoljavam i iskazujem apsolutnu simpatiju i poštovanje naspram sugovornika.Jedino,sa žalošću moram priznat,mada smo "pod istim suncem guzicu grijali",nisam mu ni do koljena.Samo jedan je Nikola!Šta misliš,kako bi "nidžo" glasovo(na tečnom hrvatskom)?
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 17/02/2010 : 01:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dveribad
mene Renky neodoljivo podsjeća na "Belog pitona")


Znaš šta mi možeš "Belom pitonu"?



Znam je da se Renky "šegači",fin čovek,načitan.Svaka bi ga majka za zeta poželjela.
Nego,da te priupitam nešto,kad si se već javio.Što se povuče onomad,sa one rasprave?Baš smo se ljepo razgovarali,a ti se povuče "ko pička"!Obrati pažnju na "ko".
Nego,kako si ti glasovao,ako su ti prijatelji dozvolili da glasuješ i ako nije tajna?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 01:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Kad sam bio klinac u pubertetu,zvali su me B..Brzi!(muco sam,a u skupnom drkanju,oprostite na izrazu,bio sam daleko najbrži.To je ono,tko zadnji plaća piće svima.)


Ovakve stvari se poveravaju psihijatru. Kosta,ali imas ti para od onih ZS/LMS kupusa
quote:
Originally posted by dveribad

Tesla je moj sunarodnjak,a iz istog smo kraja,Like,pa kad se nekome obraćam tim imenom,ispoljavam i iskazujem apsolutnu simpatiju i poštovanje naspram sugovornika.Jedino,sa žalošću moram priznat,mada smo "pod istim suncem guzicu grijali",nisam mu ni do koljena.Samo jedan je Nikola!Šta misliš,kako bi "nidžo" glasovo(na tečnom hrvatskom)?



Iskreno,zabole me. Bitno da je postojao i uradio sve sta je uradio,ostalo raspredaj s nekim ko je vise zainteresovan za takve teme,ja nisam
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/02/2010 : 01:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Pristojno je bilo da ti najprije odgovoriš na pitanja koja sam ja tebi postavio.
Već sam ti davno rekao, nisu svi odnosi među ljudima, prijateljima kao kod tebe. To što ti svojim poltronima izdaš naredbe kad i šta, u potpunoj je suprotnosti sa ljudima koji su samostalni, imaju svoj stav, biznis pa zamisli čak i prijatelje. A, opet zamisli, imaju pravo i samostalno razmišljati i na tvoju žalost pisati po forumu.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 17/02/2010 : 02:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Pristojno je bilo da ti najprije odgovoriš na pitanja koja sam ja tebi postavio.
Već sam ti davno rekao, nisu svi odnosi među ljudima, prijateljima kao kod tebe. To što ti svojim poltronima izdaš naredbe kad i šta, u potpunoj je suprotnosti sa ljudima koji su samostalni, imaju svoj stav, biznis pa zamisli čak i prijatelje. A, opet zamisli, imaju pravo i samostalno razmišljati i na tvoju žalost pisati po forumu.



Da te ne poznajem,rekao bi da je ovo paranoja.Ispričavam ti se ako nisam na nešto tvoje odgovorio,ponovi,vrlo rado.I ne pretjeruj,kako bi nekakav prdek kao ja mogao nekome išta naređivat?Budi pametan.

Netko bi pomislio kada ovo čita da mi se diviš i zavidiš,a vjeruj mi,običan sam čovjek.Vrlo miran,smiren i donekle staložan.Iznosim razmišljanja i viđene postupke.Iznesem ti argumentiran primjer sa svjedocima,a ti se ko pička povučeš.Dobro,ako ti treba toliko vremena za samostalno razmišljanje,možemo pronać opravdanje.Nije lako kada čovjek stane uza zid,a zid visok.Pa nisi trebao ispast baš takav "šonjo".Trebo si ipak nešto napisat,pa makar lagao.Nije to tako strašno.Ugledaj se na svojeg prijatelja Dadu.Vidiš kako on fino laže,svi vidimo da laže,ali zadivljuje ta njegova ljepota laganja.Čovjek je lažljivac,ali lepo laže.Onako dječački,nevino i simpatično.Ali ne,ti ne možeš tako,moraš ti po svojem.I šta si od tog dobio-ispo pizdun na forumu i,kako si ono napisao?...e,poltron,da.
Da me ne shvatiš ozbiljno,inače,kako je doli?Jel stala bura?Što se radi kad nema turista i kad ne glumiš liti galebara?Jel rodila Mara od barba Jove i jel oni mandrilo Frane od šjor Stevana zakrpa mrižu?Stoj mi dobro i bok te čuva!Adio
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 17/02/2010 : 08:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by teller

pun mi vas je ku...rac, MENI SU TA IZDANJA JEFTINA, mogu jih poskupit i za 2o kuna po komadu,opet bi
uzimao jer ljubav nema cijene.A za žalostne frike koji nemaju novca boli me ona stvar.Radite,kradite,štedite,
prostituirajte se,dilajte-briga me za vas.
ALI PRESTAJTE KUKATI KO STARE BABE,kao nemate novca, preskupo vam je i tako dalje...boli Libellus i nas ona stvar za vas,
kupuje onaj koji može.To je jedino pošteno.
LIBELLUS SU ZAKON.


hi hi hi
Zar nije ovo boldano baš to protiv čega se ti boriš i zbog čega te država plača? :)

Edited by - jang on 17/02/2010 08:45:02
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 17/02/2010 : 08:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
Pa kud ste vi to magarci matori krenuli

Odgovor na vrlo jednostavno pitanje:
Potpun prestanak izlaženja NN ili NN po 150 kuna (ili koliko - neznam) - glasam za skup NN, bolje išta nego ništa.
Ali to je meni preskupo.

Zašto?
Pa zbog folklora i cjene sličnih proizvoda. Folklor u Dnevnikova veremena bio je takav, da se strip uzme, pročita i baci. Rjetki su to skupljali. Nama matorcima to je ostalo i teško prihvačamo te cjene. Naročito, kad su kioski puni robe istih crtača slične kvalitete i deset puta jeftiniji.

Objektivno: strip je komplikovanije odradit nego napisat knjigu.
Knjige drže cjenu. Knjige se izdaju u hardback i paperback variantama.
Kad pišeš knjigu, sjedneš i pišeš.
Strip je kroz nešto drugo. I ima manju cjenu.

Pa sad....

Izdavači Bonelli naslova nek rade što oče. Neka žive. Al baš bi ljepo bilo da se uz hardbacke pojave i uporedna "papir" izdanja za raju...

Ili možda ne bi bilo ljepo, mislim


Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/02/2010 : 08:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
hi hi hi

Dosta znaš jangu ali ne i sve, ja ti jih najprvo nagovorim na krivične radnje i zločin a onda sačekam na čošku u mraku
i udri po kriminalcima, sljedi pohvala od mrkog šefa pa onda varjabila i povišica, koja ide na Libellusove
stripove i tako to u krog...
Izprika/izvinjenje svima na možda malo grubijem rečniku, nije teller takva prostačina ko izgleda, samo mu je
prag tolerancije malo snižen poslje dva nočna dežurstva i žene sa mjesečnicom.
Nije baš neko opravdanje ali bolje ko ništa.
Pozdrav.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 17/02/2010 : 09:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Dveribade, ajde kada radite kampanju protiv Libellusa, nemojte tu da stanete. U redu, Libellusu su skupa izdanja. Sta ne valja kod Strip agenta, Ludensa, Bukgloba, Fibre? Ako mi budes naveo razloge (ja znam da ih ima), verovacu ti da ne vodis kampanju samo protiv jednog izdavaca.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/02/2010 : 09:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ono što možda muči neke članove je sljedeće:
Mogućnost da Libellus nije kupio prava za stripove koje izdaje u HC-u. Šansa da se odlučio stari Ludens ili SA ili neki novi izdavač, kupiti ta prava i izdavati stripove kao kiosk izdanja...Logikom, ako imamo ovo na kiosku što sada imamo, zašto ne bismo imali i Martija od prvog broja, Mr.No-a od prvog broja, Tex-a, Magičnog, Nicka itd...
Kontraargument je da se probalo sa Nathanom i da nije išlo te da je on u principu spašen prelaskom u HC. No, objasnite to ljudima koji su ga kupovali u kiosk izdanju (njih 728 je nezadovoljno nasuprot 359 HC sretnika).
Ako netko zna, zanima me, da li recimo Veseli Četvrtak može nabaviti prava za stripove koje sam gore naveo ili Libellus drži prava za širi teritorij od Hrvatske...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000