forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 23:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

a ti dalje nastavljaj svoj lični rat protiv dada,samo mislim da te je raja prokužila....



Samo on ne kuzi da je prokuzen
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/02/2010 : 23:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Prokužen na srpskom znači rezistentan, otporan usled preležane bolesti.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/02/2010 : 23:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by stinky
ajde, ne da mi se posebno raspravljati o onome prije, jer me sve to skupa sve manje zanima
u svakom slučaju, mi nikada ne možemo doći do dogovora JER NAŠI SVJETONAZORI SU SKROZ OPREČNI (ti imaš svoje razloge za takva i takva izdanja kao i takve cijene, ja to uvijek mogu pobijati /i to tako zajebanim visokoteorijskim načinom da će se ovakvi dosadni tipovi kao toninho renky čudom čuditi, netom otkriveni zagriženci kao teller srditi, ostatak će misliti koji je ovome ku..., a ti ćeš se zgražati i vrtiti u krug)


Iznenadit ces se, ali ja uopce ne mislim da su nam svjetonazori toliko oprečni. Samo si ti iskljuciv i pomalo presamouvjeren, nesklom ispitivati svoje stavove, jer ti si onaj-koji-ne-moze-pogrijesiti. Enivej, problem cijena, u kojem lezi srz nasih sukoba si ti napuhao uglavnom na osnovu pogresnih postavki. Ti i dalje mislis da je ta cijena rezultat "najboljeg dizajna, prijevoda, tiska, ..." na cemu ja inzistiram, a ne razumijes, ili ne zelis razumjeti da je jedini i iskljucivi razlog visoke cijene mali tiraz od 500 primjeraka. I mozes se ti postaviti na trepavice i stedjeti gdje god hoces na prijevodu, dizajnu itd itd, ali na tako malom tirazu, cijena knjige jednostavno mora biti skupa. A tiskati vise je prakticno samoubojstvo. Ja bih bio najsretniji kad bi mogao prepoloviti cijene, ali ne mogu.

quote:
Originally posted by stinky
kada pogledam ovakve topice i što ljudi tu pišu, nemam ja više pameti, volje ni živaca za te budalaštine. to je sve skupa jedan veliki spam i grotlo neukusa, sa tek natruhicama okej likova. recimo, od ovih meni nepoznatih nickova, saruman se čini razuman, makar je još uvijek preslab da se oslobodi okova - ma sve je to razumljivo.
žao mi je curunira, koji ima bljeskove, ali se uslijed raznoraznih okolnosti predao, zaustavio se, postao društveni fosil - ipak mi je i dalje drag, sve dok se ne otkrije kao sotonski mortimer.
ma sve u svemu, dosadan topic, sa svim već viđenim, sa dosadnim drvoadvokatima koji bulazne iste stare dosadne stvari i gomila izgubljenih ljudi koji nimalo ne kuže da je stvar tako prosta: mi protiv njih. nikad ne vidjeh toliku tupost nego advokatirati tvome suparniku (kupac i prodavač su uvijek u antagonističkom odnosu, pa to je najjasnija stvar na svijetu), opravdavati prodavača i pronalaziti mu olakotne okolnosti = to ima još jedino na stripovi com


Evo, opet ista stvar. Kad ja kazem ovako nesto, onda me prozivas diktatorom, ukocenim, ustogljenim, itd itd itd. A kad ti kazes, onda je istina zapisana u zvijezdama.

quote:
Originally posted by stinky
nego, htio sam reći da je ovo gore citirano ono najvrijednije kod tvog izdavanja, makar većina ima male praktične koristi od toga budući tih stripova nema po knjižnicama. ili ima nešto, ali ne ono što bi htio itd...
ja to ne zaboravljam, makar se tu opet može potegnuti novi vid problema, jer po prirodi stvari ako ti je nešto jako dobro onda to hoćeš posjedovati i tako u beskraj.
za strip scenu me zaboli više, iako smatram da ti više štetiš nego koristiš. mislim, sa ovakvom politikom i svjetonazorom. s druge strane, pridonosiš ovim sajtom.


Evo, samo jedan primjer, pazi koliko ljudi trenutno cita Metabarune:
http://opac.zaki.com.hr/kgz/lstDocs.asp?RecID=284002510
http://opac.zaki.com.hr/kgz/lstDocs.asp?RecID=284002509
http://opac.zaki.com.hr/kgz/lstDocs.asp?RecID=284002507

ova lista je nepotpuna, jer nisu sve knjiznice ukljucene u u ovaj katalog, ali ovo je dovoljno znakovito.

Za ostale naslove, slobodno pretrazuj po katalogu: http://opac.zaki.com.hr/kgz/simple.asp

quote:
Originally posted by stinky
no, smjer u kojem se stvar pokrenula meni je nesimpatičan, a tu si vodeću rolu odigrao ti sa svojim picajzla primjedbama i takvim stvarima. pa je na površinu isplivala ekipa koja glanca i mazi svoje primjerke. uostalom, mnogi su postali insajderi, sve je to jedno klupko kompića (koji se izvana tapšaju po ramenima, a iznutra mrze iz dna duše, najvjerojatnije)


Ja se samo zalazem da se stvari, vec kad se rade, rade kako treba. Los prijevod i los tisak ubijaju uzivanje u stripu. To nije picajzliranje, to je zdrav razum.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 17/02/2010 : 23:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by ken2
ovdje se raspravlja o libellusu, je li skup i tako to
svi mi koji ponekad zakačimo beli put, zakačimo ga upravo zbog toga što si sada lijepo napisao - dakle 9 obimnih strip publikacija u 2009 - strašan rezultat, ja mislio da ih je i više
a libellus može biti skup, može izdavat pretežno bonelija i nemat baš same prestižne naslove
ali, oni kada nešto najave, onda to i ispune, ne zavlače svoje kupce ko beli put pa evo četvrta godina od prvog trejda helblejzera, a samo dva izašla - da ne držite prava za širi prostor i da se toba libellus prihvati(ili fibra) oni bi bili već na osmom, a propovednika bi već imali skroz objavljenog



Kao što je, posle svih ovih godina, fibra na osmom albumu Love & Rockets, a libelus pichi Spirua i Aleksandra Ikara, sve se puši. Eno skoro su završili.
Nemojmo biti licemeri, a ako mene pitaš, više od 9 publikacija naslova tog kvaliteta, obima i tiraža koje radi BP ne bi ni trebalo u godinu dana. Jer, izdavaštvo nije samo da se odštampa, nakači slikica na forum i proda 150 komada pajtašima, i još toliko bibliotekama. To kao da ni ne postoji. Mislim, kada izdavač lično poznaje 90% svojih kupaca - kako to nazvati?
Izdavaštvo zahteva i mnoštvo postprodukcijskih aktivnosti kako bi delo dobilo odgovarajući tretman i ostavilo traga u publici. Kada se rodi treba da ga nunaš, ne da ga baciš na tezgu i ideš da praviš novo.
Sve ostalo je čisti vanity press, a ne ozbiljno izdavaštvo.

ovo nije problem izdavača - to što se svi znamo međusobno - to je problem zakržljalosti strip kulture - da vegetira na ljudima koji su odrastali na tome...i potrajat ce jos neko vrijeme dok ti dinosauri ne izumru....ali makar strip dodje u ruke ljudima koji ga vole - a nije namijenjen supermarketima i domacicama - ah jao nemam pet lipa evo vam flash gordon kao podlozak za kavu -hard cover je pa nece zaprljati stoljnjak ako malo pripazite - ima trenutaka kad mi se sve ovo sto se dogadja oko stripa stvarno gadi....srecom dovoljno sam star - ne ko kit karson texe thank god - da jos uvijek pretegnu lijepe uspomene naspram otuzne stvarnosti - p.s. inace princip specijaliziranih trgovina - JE DA POZNAJU SVOJE KUPCE - matrix games naprimjer....
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/02/2010 : 23:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

ovo nije problem izdavača - to što se svi znamo međusobno - to je problem zakržljalosti strip kulture - da vegetira na ljudima koji su odrastali na tome...i potrajat ce jos neko vrijeme dok ti dinosauri ne izumru....ali makar strip dodje u ruke ljudima koji ga vole - a nije namijenjen supermarketima i domacicama - ah jao nemam pet lipa evo vam flash gordon kao podlozak za kavu -hard cover je pa nece zaprljati stoljnjak ako malo pripazite - ima trenutaka kad mi se sve ovo sto se dogadja oko stripa stvarno gadi....srecom dovoljno sam star - ne ko kit karson texe thank god - da jos uvijek pretegnu lijepe uspomene naspram otuzne stvarnosti - p.s. inace princip specijaliziranih trgovina - JE DA POZNAJU SVOJE KUPCE - matrix games naprimjer....



Eto ti ga sad! Taman sam u gornjem delu posta pomislio " Dobro je, verovatno misli na Texa", kad ga on na kraju zagadi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 23:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Prokužen na srpskom znači rezistentan, otporan usled preležane bolesti.



Stvarno
Jbg,ja se zapricao na hrvatskom - sto bi znacilo provaljen,procitan(kako ti draze).
Eto i tebi mala pomoc da se lakse ukljucis u diskusiju ako ti je hrvatski stran
Meni ne treba pomoc,odlicno razumem oba jezika.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/02/2010 : 23:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by teller

evo tako smo u jednom postu saznali velike stvari:

-da su Dade na izdanjima zaradili milijune eura
-da je Bernard lud jer se odriče zarade
-da cijene nisu interesantne za razpravo(to se i vidi 13 stranica bezveznog topica)
-da je Bonelli najjeftiniji kad su prava u pitanju(a ja mislio da su to Blek,Mark,Kit Teller recimo)
-da je papir,štampa,lektoriranje sve badava ili skoro badava
-da se dveribad uvlači Marku,što je razumljivo kad ima toliko razumljevanja za njegove uvrede
-da je čudno kad je Ken Parker od Fibre tako jeftin a ima ogromnih 98 stranica(koje knjižurine su to!)
-da je BP najkorektniji izdavač(sa tri izdanja godišnje i ogromnim nakladama)
-da sam ja lud(teller) ili netko drugi.


Ti si.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/02/2010 : 23:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

srecom dovoljno sam star - ne ko kit karson texe thank god



Lako ti sad da ga podjebavas kad mu Broj 1 ukrao notes pa ne moze da ti ocita bukvicu gde si bio i sta si radio
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/02/2010 : 00:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by rommel

srecom dovoljno sam star - ne ko kit karson texe thank god



Lako ti sad da ga podjebavas kad mu Broj 1 ukrao notes pa ne moze da ti ocita bukvicu gde si bio i sta si radio


a mislis da bi se javljao da mi to nisu javili...nisam ja djaba lisac pustinjski
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 18/02/2010 : 00:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by rommel

srecom dovoljno sam star - ne ko kit karson texe thank god



Lako ti sad da ga podjebavas kad mu Broj 1 ukrao notes pa ne moze da ti ocita bukvicu gde si bio i sta si radio




"Da vidimo, rommel... Iz sefa svajcarske banke volsebno nestalo 100 tisuca, direktor izvrsio samoubistvo pod nejasnim oklonostima... A da ne pricamo kako su nestale optuznice o velikoj pljacki vlaka 1925... Zanimljivo, zanimljivo"

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by marlowe

Prokužen na srpskom znači rezistentan, otporan usled preležane bolesti.



Stvarno
Jbg,ja se zapricao na hrvatskom - sto bi znacilo provaljen,procitan(kako ti draze).
Eto i tebi mala pomoc da se lakse ukljucis u diskusiju ako ti je hrvatski stran
Meni ne treba pomoc,odlicno razumem oba jezika.


Ma samo zapazi njegov srpski i sve ti je jasno.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

E dveribade,dveribade,svi te vec procitali
Sad se lepo poklopi usima da se bolje ocuvas za aukcije kad ponestane kupusa

AF HC 40 kn realna cena?
Ma daj,ne lupaj



Meni je realna i većini ljudi pristupačna za taj kultni strip.Ako već uspoređujemo.Tebi je to skupo?
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 18/02/2010 : 00:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Lupus in fabula! Jeste, s obzirom kako ga rade.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by rommel

srecom dovoljno sam star - ne ko kit karson texe thank god



Lako ti sad da ga podjebavas kad mu Broj 1 ukrao notes pa ne moze da ti ocita bukvicu gde si bio i sta si radio


a mislis da bi se javljao da mi to nisu javili...nisam ja djaba lisac pustinjski


Cim izadju Tarzan i Gea otvaram topic " jesu li preskupi".

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by marlowe

Prokužen na srpskom znači rezistentan, otporan usled preležane bolesti.



Stvarno
Jbg,ja se zapricao na hrvatskom - sto bi znacilo provaljen,procitan(kako ti draze).
Eto i tebi mala pomoc da se lakse ukljucis u diskusiju ako ti je hrvatski stran
Meni ne treba pomoc,odlicno razumem oba jezika.


Ma samo zapazi njegov srpski i sve ti je jasno.



Vidi,vidi,stara srpska rec rezistentan koju nam je posle preotelo par naroda
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/02/2010 : 00:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Tex Willer

E dveribade,dveribade,svi te vec procitali
Sad se lepo poklopi usima da se bolje ocuvas za aukcije kad ponestane kupusa

AF HC 40 kn realna cena?
Ma daj,ne lupaj



Meni je realna i većini ljudi pristupačna za taj kultni strip.Ako već uspoređujemo.Tebi je to skupo?

meni je - za onako kratak strip - i onako malo teksta - ali ga opet kupim jer ja vrednujem strip po tome zelim li ga a kupujem po tome kako mogu a sve vise i vise stekam....sto nema veze s libellusom i svim ostalima...,kultni je tako sjajna rijec - mnogi se los film provlaci pod kultni i to mu daje ne znam kakav status - budalastine -ili je dobro ili lose - kad forsirano zelis od loseg dosegnuti dobro kazes KULTNI

Edited by - rommel on 18/02/2010 00:13:57
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Meni je realna i većini ljudi pristupačna za taj kultni strip.Ako već uspoređujemo.Tebi je to skupo?



Da licemeru,ako HC korice nisu skupa stavka(a svi kazu da nisu),razlika od 25 kn izmedju SC i HC izdanja mi je NENORMALNA i LIHVARSKA.
Zasto nije tolika razlika izmedju SC i HC Maxi Zagora???
Ima li ista da ovde ne razumes ili ces i dalje da glumis politicara u pokusaju
Idi brate u politicare i pokusaj da obmanjujes narod,mozda ti i upali neko vreme
Ovde samo ispadas sve gluplji i gluplji.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by ken2
ovdje se raspravlja o libellusu, je li skup i tako to
svi mi koji ponekad zakačimo beli put, zakačimo ga upravo zbog toga što si sada lijepo napisao - dakle 9 obimnih strip publikacija u 2009 - strašan rezultat, ja mislio da ih je i više
a libellus može biti skup, može izdavat pretežno bonelija i nemat baš same prestižne naslove
ali, oni kada nešto najave, onda to i ispune, ne zavlače svoje kupce ko beli put pa evo četvrta godina od prvog trejda helblejzera, a samo dva izašla - da ne držite prava za širi prostor i da se toba libellus prihvati(ili fibra) oni bi bili već na osmom, a propovednika bi već imali skroz objavljenog



Kao što je, posle svih ovih godina, fibra na osmom albumu Love & Rockets, a libelus pichi Spirua i Aleksandra Ikara, sve se puši. Eno skoro su završili.
Nemojmo biti licemeri, a ako mene pitaš, više od 9 publikacija naslova tog kvaliteta, obima i tiraža koje radi BP ne bi ni trebalo u godinu dana. Jer, izdavaštvo nije samo da se odštampa, nakači slikica na forum i proda 150 komada pajtašima, i još toliko bibliotekama. To kao da ni ne postoji. Mislim, kada izdavač lično poznaje 90% svojih kupaca - kako to nazvati?
Izdavaštvo zahteva i mnoštvo postprodukcijskih aktivnosti kako bi delo dobilo odgovarajući tretman i ostavilo traga u publici. Kada se rodi treba da ga nunaš, ne da ga baciš na tezgu i ideš da praviš novo.
Sve ostalo je čisti vanity press, a ne ozbiljno izdavaštvo.



je, BP je ozbiljan, ha-ha! sta je ovo bre majku mu, parada idiota... sami sebi uskacu sranjem u usta (24 komada u 3 godine, jebote led!!!!!) i onda to pokusavaju braniti... strava...
lijepo je da sve vise ljudi uvidja sto je i tko je te koliko je ogranicen i proziran dveribad, ajde nemoj mu se i ti pridruzivati... ti si zlocest, sovinist, mrzis sve sto nije tvoje, odgojen si u megalomanskom duhu, ali barem dosad nisi bio glup...



Lektore,ponovit ću ti i ponovno te zamolit,nema potrebe da vrijeđaš.Pa nije kraj svijeta ako imaš gnjide i perut.Nema potrebe da si zbog tog iskompleksiran.Nazivat mene gnjidom i vrijeđat sve koji se ne slažu sa tvojim gazdama graniči sa primitivizmom,a nismo od tebe to očekivali.Zašto vrijeđaš ljude na forumu?Razgovaraj se normalno,čemu vodi ovo vrijeđanje?Ako nastojiš zaključat topic,predloži to i navedi zbog čega.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

meni je - za onako kratak strip - i onako malo teksta - ali ga opet kupim jer ja vrednujem strip po tome zelim li ga a kupujem po tome kako mogu a sve vise i vise stekam....sto nema veze s libellusom i svim ostalima...



Pogresan odgovor. Trebao si da kazes - NE,jer to je kultni strip.
A i dveribadu bi bilo lakse da nastavi da lupa
Meni je vec i MV kultni strip
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/02/2010 : 00:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by rommel

srecom dovoljno sam star - ne ko kit karson texe thank god



Lako ti sad da ga podjebavas kad mu Broj 1 ukrao notes pa ne moze da ti ocita bukvicu gde si bio i sta si radio


a mislis da bi se javljao da mi to nisu javili...nisam ja djaba lisac pustinjski


Cim izadju Tarzan i Gea otvaram topic " jesu li preskupi".

nemoj jer cu ja otvoriti topic PRESTARI FORUMASI
makar i sam izletio
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/02/2010 : 00:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by rommel

meni je - za onako kratak strip - i onako malo teksta - ali ga opet kupim jer ja vrednujem strip po tome zelim li ga a kupujem po tome kako mogu a sve vise i vise stekam....sto nema veze s libellusom i svim ostalima...



Pogresan odgovor. Trebao si da kazes - NE,jer to je kultni strip.
A i dveribadu bi bilo lakse da nastavi da lupa
Meni je vec i MV kultni strip


izdefinirah naknadno kultni
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Lektore,ponovit ću ti i ponovno te zamolit,nema potrebe da vrijeđaš.Pa nije kraj svijeta ako imaš gnjide i perut.Nema potrebe da si zbog tog iskompleksiran.Nazivat mene gnjidom i vrijeđat sve koji se ne slažu sa tvojim gazdama graniči sa primitivizmom,a nismo od tebe to očekivali.Zašto vrijeđaš ljude na forumu?Razgovaraj se normalno,čemu vodi ovo vrijeđanje?Ako nastojiš zaključat topic,predloži to i navedi zbog čega.



Vidi ko mu kaze,pa ti si toliko ljudi pokusao da izvredjas da je to tesko izbrojati. Da nisi priglup,mozda bi nekog i uspeo da uvredis
I stya bi ti?
Da zakljucas svaki topic koji otvori Libellus?
Ma daj nosi se,ali kulturno,bez vredjanja
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by rommel


izdefinirah naknadno kultni



Nemoj ubuduce da sam zakljucujes sta je kultno ili skupo dok ti seribad ne objasni
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


Meni je realna i većini ljudi pristupačna za taj kultni strip.Ako već uspoređujemo.Tebi je to skupo?



Da licemeru,ako HC korice nisu skupa stavka(a svi kazu da nisu),razlika od 25 kn izmedju SC i HC izdanja mi je NENORMALNA i LIHVARSKA.
Zasto nije tolika razlika izmedju SC i HC Maxi Zagora???
Ima li ista da ovde ne razumes ili ces i dalje da glumis politicara u pokusaju
Idi brate u politicare i pokusaj da obmanjujes narod,mozda ti i upali neko vreme
Ovde samo ispadas sve gluplji i gluplji.



Pitaj to onog tko ih štampa.Šta da ti kažem,smiri se i ne pizdi.Ok,vama nekolicini nisu skupi,ali ne shvaćam zbog čega stalno vrijeđate.Tex-e,baš si mi nekako "glagoljiv"!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 18/02/2010 : 00:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Najbolji zakljucak ove teme je citat onog sto je sam izdavac izjavio povodom svega :

quote:

Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000