forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=b5KI_hF6QB8
evo dveribade poslušaj i smiri živce
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/02/2010 : 00:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by rommel


izdefinirah naknadno kultni



Nemoj ubuduce da sam zakljucujes sta je kultno ili skupo dok ti seribad ne objasni

svaka čast svima ali skupo definira moja BUŠTA, PURSE, ....
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2010 : 00:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Vidi,vidi,stara srpska rec rezistentan koju nam je posle preotelo par naroda



Dobro, zaboga, srpski jezik obiluje pozajmljenicama, kalkovima, i vrlo je otvoren po tom pitanju. To nije ništa loše, i u medicinskom registru koristi se termin rezistentan te je zato najbolji za definisanje reči prokužen koja takođe pripada istom registru.
Usput, sve mi se čini da i u hrvatskom prokužen, u tom obliku participa, ima isto značenje. Ko bi rekao?!

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

http://www.youtube.com/watch?v=b5KI_hF6QB8
evo dveribade poslušaj i smiri živce



Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.
Dobro si objasnio ono sa uši i kerovima,na čemu sam ti,naravno također zahvalan.Lepo si vaspitan,čestitam.

Edited by - dveribad on 18/02/2010 00:38:42
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by bubo

http://www.youtube.com/watch?v=b5KI_hF6QB8
evo dveribade poslušaj i smiri živce



Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.


Ma pusti Buba, nije pratio pa ne zna da si objasnio da se pronalazis u trubama. Mislim na Gucu i to.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by bubo

http://www.youtube.com/watch?v=b5KI_hF6QB8
evo dveribade poslušaj i smiri živce



Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.


Ma pusti Buba, nije pratio pa ne zna da si objasnio da se pronalazis u trubama. Mislim na Gucu i to.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Pitaj to onog tko ih štampa.Šta da ti kažem,smiri se i ne pizdi.Ok,vama nekolicini nisu skupi,ali ne shvaćam zbog čega stalno vrijeđate.Tex-e,baš si mi nekako "glagoljiv"!



Pa pitam tebe,jer si toliko vec poredjenja napravio da bi bilo prosto neverovatno da ovo ne znas
Ne vredjam te,samo iznosim svoje misljenje(ti stalno potenciras pravo na iznosenje misljenja). A ja mislim da si priglup. Ne ono skroz glup,vec priglup - nije to tako strasno
Ne gubi zivce i ne pizdi,ja ne pizdim uopste
Odgovori kulturno na pitanje,ne izbegavaj,video sam da se razumes u cene
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 18/02/2010 : 00:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Nema tu sta da se prica ili polemise, klasicna pljacka... ne postoje razlozi zasto bi takav HC kostao 40 kuna a stampa se na pocetni tiraz.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by Tex Willer
Vidi,vidi,stara srpska rec rezistentan koju nam je posle preotelo par naroda



Dobro, zaboga, srpski jezik obiluje pozajmljenicama, kalkovima, i vrlo je otvoren po tom pitanju. To nije ništa loše, i u medicinskom registru koristi se termin rezistentan te je zato najbolji za definisanje reči prokužen koja takođe pripada istom registru.
Usput, sve mi se čini da i u hrvatskom prokužen, u tom obliku participa, ima isto značenje. Ko bi rekao?!



Otvori topic "Recnik stranih reci i izraza" pa lepo obrazlozi sve sta ti lezi na dusi.
Mene ovde samo zamaras oftopicarenjem
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by bubo

http://www.youtube.com/watch?v=b5KI_hF6QB8
evo dveribade poslušaj i smiri živce



Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.
Dobro si objasnio ono sa uši i kerovima,na čemu sam ti,naravno također zahvalan.Lepo si vaspitan,čestitam.

da, stvarno grozno od mene ,velike uvrede sam ti poslao nema šta..
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.
Dobro si objasnio ono sa uši i kerovima,na čemu sam ti,naravno također zahvalan.Lepo si vaspitan,čestitam.



Jos kad ti ne bi bio licemer pa da i sam odgovoris na pitanja koja su ti postavljena
Ti bi samo da tebi neko nesto obrazlaze,postavljas se kao da si upucen u sve a ovamo nemas pojma odakle razlika od 25 kn izmedju AF Klasik SC i HC
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


Pitaj to onog tko ih štampa.Šta da ti kažem,smiri se i ne pizdi.Ok,vama nekolicini nisu skupi,ali ne shvaćam zbog čega stalno vrijeđate.Tex-e,baš si mi nekako "glagoljiv"!



Pa pitam tebe,jer si toliko vec poredjenja napravio da bi bilo prosto neverovatno da ovo ne znas
Ne vredjam te,samo iznosim svoje misljenje(ti stalno potenciras pravo na iznosenje misljenja). A ja mislim da si priglup. Ne ono skroz glup,vec priglup - nije to tako strasno
Ne gubi zivce i ne pizdi,ja ne pizdim uopste
Odgovori kulturno na pitanje,ne izbegavaj,video sam da se razumes u cene



Meni priglupom je taj strip ok,uvijek bio simpatičan i drag.
Od tebe sam očekivao da imaš nekakvo mišljenje,nije to mala stvar.Ako si želio čut moje mišljenje o tebi,evo.
Super si mi.Tvoj sam fan i za mene si ti ikona. Vrlo sam počašćen što mi se uopće obraćaš.Može mi bilo tko govorit protiv tebe što hoće,ali meni si ti pojam mišljenja.Prvi puta kada se upoznamo izbalit ću te poljubcima ko Mirko Kristinu!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by bubo

http://www.youtube.com/watch?v=b5KI_hF6QB8
evo dveribade poslušaj i smiri živce



Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.
Dobro si objasnio ono sa uši i kerovima,na čemu sam ti,naravno također zahvalan.Lepo si vaspitan,čestitam.

da, stvarno grozno od mene ,velike uvrede sam ti poslao nema šta..



Ma kakvi,ne vrijeđam ti se ja tako lako.Nek si ti olakšao dušu i usrećio sebi večer.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


Pitaj to onog tko ih štampa.Šta da ti kažem,smiri se i ne pizdi.Ok,vama nekolicini nisu skupi,ali ne shvaćam zbog čega stalno vrijeđate.Tex-e,baš si mi nekako "glagoljiv"!



Pa pitam tebe,jer si toliko vec poredjenja napravio da bi bilo prosto neverovatno da ovo ne znas
Ne vredjam te,samo iznosim svoje misljenje(ti stalno potenciras pravo na iznosenje misljenja). A ja mislim da si priglup. Ne ono skroz glup,vec priglup - nije to tako strasno
Ne gubi zivce i ne pizdi,ja ne pizdim uopste
Odgovori kulturno na pitanje,ne izbegavaj,video sam da se razumes u cene



Meni priglupom je taj strip ok,uvijek bio simpatičan i drag.
Od tebe sam očekivao da imaš nekakvo mišljenje,nije to mala stvar.Ako si želio čut moje mišljenje o tebi,evo.
Super si mi.Tvoj sam fan i za mene si ti ikona. Vrlo sam počašćen što mi se uopće obraćaš.Može mi bilo tko govorit protiv tebe što hoće,ali meni si ti pojam mišljenja.Prvi puta kada se upoznamo izbalit ću te poljubcima ko Mirko Kristinu!


ovo se pretvara u sapunicu
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

ovo se pretvara u sapunicu



Meni poce vuce vise na Mucacose.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2010 : 00:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by bubo

http://www.youtube.com/watch?v=b5KI_hF6QB8
evo dveribade poslušaj i smiri živce



Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.
Dobro si objasnio ono sa uši i kerovima,na čemu sam ti,naravno također zahvalan.Lepo si vaspitan,čestitam.

da, stvarno grozno od mene ,velike uvrede sam ti poslao nema šta..



Ma kakvi,ne vrijeđam ti se ja tako lako.Nek si ti olakšao dušu i usrećio sebi večer.

ne ,sebi sam usrećio večer jednim ULTRAMEGA SKUPIM magičnim od libellusa..
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


Hvala na sugestiji.Više volim sevdah.
Dobro si objasnio ono sa uši i kerovima,na čemu sam ti,naravno također zahvalan.Lepo si vaspitan,čestitam.



Jos kad ti ne bi bio licemer pa da i sam odgovoris na pitanja koja su ti postavljena
Ti bi samo da tebi neko nesto obrazlaze,postavljas se kao da si upucen u sve a ovamo nemas pojma odakle razlika od 25 kn izmedju AF Klasik SC i HC



A što se čudiš?Pa zar nisi napisao da sam priglup.Kako možeš očekivat od mene da ti to objasnim ovako priglup?
Objasni nam ti,ako znaš?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 00:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Meni priglupom je taj strip ok,uvijek bio simpatičan i drag.
Od tebe sam očekivao da imaš nekakvo mišljenje,nije to mala stvar.Ako si želio čut moje mišljenje o tebi,evo.
Super si mi.Tvoj sam fan i za mene si ti ikona. Vrlo sam počašćen što mi se uopće obraćaš.Može mi bilo tko govorit protiv tebe što hoće,ali meni si ti pojam mišljenja.Prvi puta kada se upoznamo izbalit ću te poljubcima ko Mirko Kristinu!




Ne preteruj s izlivima emocija,balavi se s nekim drugim,necemo ni da se upoznajemo ako si homic(nista licno,samo nisam od tih) a probaj da odgovoris na pitanje.
Ili ces jos dublje da se ukopas pokazujuci kakav si licemer
Renky ti je postavio poprilican broj jako logicnih pitanja na koja takodje nisi imao odgovor.
Znaci,ne menjam misljenje - ili si zmija,ili si priglup - treceg nema
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


A što se čudiš?Pa zar nisi napisao da sam priglup.Kako možeš očekivat od mene da ti to objasnim ovako priglup?
Objasni nam ti,ako znaš?



Licemer ostaje licemer. Bitno da o Libellusu sve znas
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 01:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
"Gotov je!"

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


Meni priglupom je taj strip ok,uvijek bio simpatičan i drag.
Od tebe sam očekivao da imaš nekakvo mišljenje,nije to mala stvar.Ako si želio čut moje mišljenje o tebi,evo.
Super si mi.Tvoj sam fan i za mene si ti ikona. Vrlo sam počašćen što mi se uopće obraćaš.Može mi bilo tko govorit protiv tebe što hoće,ali meni si ti pojam mišljenja.Prvi puta kada se upoznamo izbalit ću te poljubcima ko Mirko Kristinu!




Ne preteruj s izlivima emocija,balavi se s nekim drugim,necemo ni da se upoznajemo ako si homic(nista licno,samo nisam od tih) a probaj da odgovoris na pitanje.
Ili ces jos dublje da se ukopas pokazujuci kakav si licemer
Renky ti je postavio poprilican broj jako logicnih pitanja na koja takodje nisi imao odgovor.
Znaci,ne menjam misljenje - ili si zmija,ili si priglup - treceg nema



Sve za tebe ako treba.I homić i zmija i priglup.(nadam se da te veseli!)Ne spominji mi Bilija,to mi je tiha patnja u svim ovim logičnim pitanjima!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2010 : 01:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by bubo

ovo se pretvara u sapunicu



Meni poce vuce vise na Mucacose.

ha ha i ide sve u tom pravcu,mogao bi ti bez druga da ostaneš
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

"Gotov je!"



Ma jok,"Ovaj covek je neunistiv". Nastavice on da lupa
Mozda se malo primiri kad uvalja jos neki ZS/LMS kupus po astronomskoj ceni
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 01:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

"Gotov je!"



Ma jok,"Ovaj covek je neunistiv". Nastavice on da lupa
Mozda se malo primiri kad uvalja jos neki ZS/LMS kupus po astronomskoj ceni


Ja ti kazem "Gotov je!". Prvo mu ponestalo smajlica, sad vec nema i citata..."Gotov je!"

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad



Sve za tebe ako treba.I homić i zmija i priglup.(nadam se da te veseli!)Ne spominji mi Bilija,to mi je tiha patnja u svim ovim logičnim pitanjima!



A da odgovoris na neko,licemeru
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000