forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 18/02/2010 : 13:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by marlowe

Otprilike, s tim što, rekao bih, dilema nije postavljena da li je skup, već da li je preskup.
Ako 80% glasova kaže da je preskup, mislim da bi trebalo da razmisle o smanjenju cena. To bi bio moj savet.



I šta onda da radimo mi koji smo kupili 70% i više po ovim skupim cenama, da sednemo i plačemo?





Aha to je kao razlog zašto ne bi trebali spustit cijene?!? Kaj ak meni krepa krava ,onda nek susedu krepaju bar dve!
Cijena se mora mijenjati obzirom na potencijal tržišta, a ko je kupovao ranije po visokim cijenama - jebi ga tada tržište bilo takvo..
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/02/2010 : 13:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
E vidi se da ovakvi topici potiču svađu

Go kneel and weep
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/02/2010 : 14:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
Jebate šta sam učinio s ovim topicom......ludi ljudi....bar se mene prestalo napadati ako niš drugo.

Bit ću zapamćen kao:

The one who opened the pandora's box.

:)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/02/2010 : 14:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Iznenadit ces se, ali ja uopce ne mislim da su nam svjetonazori toliko oprečni. Samo si ti iskljuciv i pomalo presamouvjeren, nesklom ispitivati svoje stavove, jer ti si onaj-koji-ne-moze-pogrijesiti. Enivej, problem cijena, u kojem lezi srz nasih sukoba si ti napuhao uglavnom na osnovu pogresnih postavki. Ti i dalje mislis da je ta cijena rezultat "najboljeg dizajna, prijevoda, tiska, ..." na cemu ja inzistiram, a ne razumijes, ili ne zelis razumjeti da je jedini i iskljucivi razlog visoke cijene mali tiraz od 500 primjeraka.




ova ti je dobra
ja isključiv - ajde, recimo da se mijenjaš na bolje, za što zaslugu (pre)samouvjereno pripisujem pomalo i sebi: nakon godina i godina natezanja i oštrog diskutiranja, svađanja i zajebavanja ponekad, jednostavno si morao uvidjeti da nisu sve one naoko besmislene i pretjerane stvari ni tako loše; našlo se tamo, među upućenim primjedbama, podosta toga o čemu si mogao porazmisliti i priznati si "možda ovaj ima pravo"
kako god, TRENUTAČNO NISI ISKLJUČIV, što te je krasilo prijašnjih godina te si se zbog te okolnosti pretjerano vrijeđao na neke primjedbe ili pak zajebancije - to je svakako pomak na bolje

ipak držim da su naša mišljenja i pogledi na svijet puuuuno drugačiji (pa i oprečni), ali to je duga priča za neku drugu priliku
najkraće: ti si ozbiljan čovjek, koji sam sebe shvaća (za moje poimanje) preozbiljno. s druge strane, ja ne mogu to: pa i sve kada ti se činim samouvjeren, ohol, drzak, pametujem, meni je to uvijek poluzajebancija, već je uračunat otklon i sam za sebe znam da nisam apsolutno u pravu, baš sam onaj-koji-može-pogriješiti-bez-obzira-o-čemu-se-radi. za mene je svijet tajna i ne postoji nikakva izvjesnost ni u čemu. (ipak ovo nemoj brkati sa onim poslovičnim nesigurnim tipovima koji su pogubljeni po svijetu pa se okreću hare krišni ili zenu ili gušterima iz sedme dimenzije; nisam ja taj)

što se tiče cijena, razumijem sve. oduvijek razumijem što ti govoriš. no, TI možda ne razumiješ drugu stvar: s nekim tko negira POČETNU PRETPOSTAVKU nema dogovora. naravno da se sve može dokazati; ovisno o početnoj pretpostavci (tako se može dokazati da je dan crn, a noć bijela, ovisno o...)
ajde, reći ću ovo još jednom. upravo sada:
cijela ta priča oko cijena se da svesti na ono osnovno: kupac VS prodavač. ovi su uvijek sa suprotstavljenim interesima, ne? kupac želi platiti manje, prodavač želi zaraditi više.
i sada se ovdje događa zanimljiva stvar: prodavač (jer je blizak kategoriji kupaca, kroz forum, kroz prijateljstvo, kroz hobi i sl) otpočetka igra na dvije strane: kao izdavač-prodavač i kao fan-forumaš. upravo kroz ovu drugu 'osobnost' on se dodvorava kupcima-fanovima, prikazujući tešku situaciju, malo tržište, male naklade, tisuću problema (sve to faktično i stoji).
ALI, KAŽEM JA!
mišljenja sam da me kao kupca sve ovo ne treba biti briga. prodavačevi problemi su njegova stvar. ne mogu raditi protiv sebe, a za njega, jer nema za to dovoljnog razloga. uostalom, niti taj prodavač ne promatra kupčeve probleme, on to ne uzima u obzir.
prodavač jednostavno stavi cijenu i APSOLUTIZIRA pojam kupca (ne ulazi u svaki pojedini slučaj, nije ga briga jel se radi o telleru koji ima 2000 eura plaću ili obi-wanu koji ima 6 puta manje).
s druge strane, sebe izdvaja iz apsolutne kategorije prodavača: uvijek nalazi razloge da opravda pojedinu cijenu, te onaj radi veću nakladu te drugi ima vlastitu tiskaru itd.
e pa nećemo tako, kažem ja!
ekvivalent apsolutiziranju kupca je apsolutiziranje prodavača. njihova granica i dodrina točka je cijena. cijena apsolutizira oba slučaja: i kupca i prodavača.
i zato, kada kažem, skupo je to, previše je 150kn, NE MOGU UVAŽITI TVOJE ARGUMENTE (iako ih razumijem). dakle, razumijem što pričaš, ali tako ti je to.
to ti je jednako kao kada bi mi ti rekao "ovo košta 150kn" a ja ti počeo navoditi "da, ali vidi, trebam platiti klincu udžbenike, popravak kod mehaničara, dva kredita, a plaća mi je mala". i ti su moji argumenti također jaki, no koga to zaboli. ti kao prodavač to ne možeš uvažiti, jer su to problemi druge strane.

zato, ako sam odlučio da mi tvoja cijena ne odgovara, NE POSTOJI NAČIN DA MI TI PRIKAZOM TROŠKOVA POKAŽEŠ DA JE ONA U REDU.

pa tako preostaje samo jedno - da ti ne kupim strip. to je najbolja kritika prodavača, čak toliko jednostavno rješenje da ga je vrlo teško izvesti. svi razumiju da ono funkcionira, ali budući da nisu usuglašeni, organizirani, propadaju pod nametima i deranjem prodavača. klasični problemi štrajkaša i općenito borbe za 'stvar'.
problem je taj što osim što svi spadaju pod kategoriju kupca, pojam kupac ih obuhvaća, svaki je unutra sa svojim partikularnim interesima te time razbija jedinstvo itd. dakle, osim vanjskog antagonizma prodavač-kupac, postoji unutarnji - pojedinac protiv pojedinca.

i da ne duljim kako jednostavan čovjek poput renkyja ne bi dobio slom živaca, osobno smatram cijene svih izdavača pretjeranim (ovo je ujedno i moj načelni pristup svim cijenama bilo čega;) te ne uzimam ničija izdanja. i kiosk-izdanja smatram pretjeranim, no kako se tu radi o puno manjem iznosu, uzmem si DD.
isto tako smatram da bi se dalo sve to poljuljati i porušiti čitave sustave jer znam rješenje, no s druge strane, gledajući gomile zombija i robova strašnog sna, ugljikove jedinke a ne ljude, brojeve u matrici i simulakrumu, svijet će i dalje teći takav kakav jest: u gluposti i tuposti, u uzaludnoj borbi, u bespotrebnoj borbi svakoga protiv svih. a na kraju krajeva, neka i bude. oduvijek mi se sviđala Nietzscheova formula: amor fati.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/02/2010 : 14:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Imam ideju za novi poll: da li BP treba objavljivati više od 20 izdanja godišnje? Ako većina bude za, onda se nadam da će BP poslušati volju naroda.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 18/02/2010 : 14:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Markos

Iznenadit ces se, ali ja uopce ne mislim da su nam svjetonazori toliko oprečni. Samo si ti iskljuciv i pomalo presamouvjeren, nesklom ispitivati svoje stavove, jer ti si onaj-koji-ne-moze-pogrijesiti. Enivej, problem cijena, u kojem lezi srz nasih sukoba si ti napuhao uglavnom na osnovu pogresnih postavki. Ti i dalje mislis da je ta cijena rezultat "najboljeg dizajna, prijevoda, tiska, ..." na cemu ja inzistiram, a ne razumijes, ili ne zelis razumjeti da je jedini i iskljucivi razlog visoke cijene mali tiraz od 500 primjeraka.




ova ti je dobra
ja isključiv - ajde, recimo da se mijenjaš na bolje, za što zaslugu (pre)samouvjereno pripisujem pomalo i sebi: nakon godina i godina natezanja i oštrog diskutiranja, svađanja i zajebavanja ponekad, jednostavno si morao uvidjeti da nisu sve one naoko besmislene i pretjerane stvari ni tako loše; našlo se tamo, među upućenim primjedbama, podosta toga o čemu si mogao porazmisliti i priznati si "možda ovaj ima pravo"
kako god, TRENUTAČNO NISI ISKLJUČIV, što te je krasilo prijašnjih godina te si se zbog te okolnosti pretjerano vrijeđao na neke primjedbe ili pak zajebancije - to je svakako pomak na bolje

ipak držim da su naša mišljenja i pogledi na svijet puuuuno drugačiji (pa i oprečni), ali to je duga priča za neku drugu priliku
najkraće: ti si ozbiljan čovjek, koji sam sebe shvaća (za moje poimanje) preozbiljno. s druge strane, ja ne mogu to: pa i sve kada ti se činim samouvjeren, ohol, drzak, pametujem, meni je to uvijek poluzajebancija, već je uračunat otklon i sam za sebe znam da nisam apsolutno u pravu, baš sam onaj-koji-može-pogriješiti-bez-obzira-o-čemu-se-radi. za mene je svijet tajna i ne postoji nikakva izvjesnost ni u čemu. (ipak ovo nemoj brkati sa onim poslovičnim nesigurnim tipovima koji su pogubljeni po svijetu pa se okreću hare krišni ili zenu ili gušterima iz sedme dimenzije; nisam ja taj)

što se tiče cijena, razumijem sve. oduvijek razumijem što ti govoriš. no, TI možda ne razumiješ drugu stvar: s nekim tko negira POČETNU PRETPOSTAVKU nema dogovora. naravno da se sve može dokazati; ovisno o početnoj pretpostavci (tako se može dokazati da je dan crn, a noć bijela, ovisno o...)
ajde, reći ću ovo još jednom. upravo sada:
cijela ta priča oko cijena se da svesti na ono osnovno: kupac VS prodavač. ovi su uvijek sa suprotstavljenim interesima, ne? kupac želi platiti manje, prodavač želi zaraditi više.
i sada se ovdje događa zanimljiva stvar: prodavač (jer je blizak kategoriji kupaca, kroz forum, kroz prijateljstvo, kroz hobi i sl) otpočetka igra na dvije strane: kao izdavač-prodavač i kao fan-forumaš. upravo kroz ovu drugu 'osobnost' on se dodvorava kupcima-fanovima, prikazujući tešku situaciju, malo tržište, male naklade, tisuću problema (sve to faktično i stoji).
ALI, KAŽEM JA!
mišljenja sam da me kao kupca sve ovo ne treba biti briga. prodavačevi problemi su njegova stvar. ne mogu raditi protiv sebe, a za njega, jer nema za to dovoljnog razloga. uostalom, niti taj prodavač ne promatra kupčeve probleme, on to ne uzima u obzir.
prodavač jednostavno stavi cijenu i APSOLUTIZIRA pojam kupca (ne ulazi u svaki pojedini slučaj, nije ga briga jel se radi o telleru koji ima 2000 eura plaću ili obi-wanu koji ima 6 puta manje).
s druge strane, sebe izdvaja iz apsolutne kategorije prodavača: uvijek nalazi razloge da opravda pojedinu cijenu, te onaj radi veću nakladu te drugi ima vlastitu tiskaru itd.
e pa nećemo tako, kažem ja!
ekvivalent apsolutiziranju kupca je apsolutiziranje prodavača. njihova granica i dodrina točka je cijena. cijena apsolutizira oba slučaja: i kupca i prodavača.
i zato, kada kažem, skupo je to, previše je 150kn, NE MOGU UVAŽITI TVOJE ARGUMENTE (iako ih razumijem). dakle, razumijem što pričaš, ali tako ti je to.
to ti je jednako kao kada bi mi ti rekao "ovo košta 150kn" a ja ti počeo navoditi "da, ali vidi, trebam platiti klincu udžbenike, popravak kod mehaničara, dva kredita, a plaća mi je mala". i ti su moji argumenti također jaki, no koga to zaboli. ti kao prodavač to ne možeš uvažiti, jer su to problemi druge strane.

zato, ako sam odlučio da mi tvoja cijena ne odgovara, NE POSTOJI NAČIN DA MI TI PRIKAZOM TROŠKOVA POKAŽEŠ DA JE ONA U REDU.

pa tako preostaje samo jedno - da ti ne kupim strip. to je najbolja kritika prodavača, čak toliko jednostavno rješenje da ga je vrlo teško izvesti. svi razumiju da ono funkcionira, ali budući da nisu usuglašeni, organizirani, propadaju pod nametima i deranjem prodavača. klasični problemi štrajkaša i općenito borbe za 'stvar'.
problem je taj što osim što svi spadaju pod kategoriju kupca, pojam kupac ih obuhvaća, svaki je unutra sa svojim partikularnim interesima te time razbija jedinstvo itd. dakle, osim vanjskog antagonizma prodavač-kupac, postoji unutarnji - pojedinac protiv pojedinca.

i da ne duljim kako jednostavan čovjek poput renkyja ne bi dobio slom živaca, osobno smatram cijene svih izdavača pretjeranim (ovo je ujedno i moj načelni pristup svim cijenama bilo čega;) te ne uzimam ničija izdanja. i kiosk-izdanja smatram pretjeranim, no kako se tu radi o puno manjem iznosu, uzmem si DD.
isto tako smatram da bi se dalo sve to poljuljati i porušiti čitave sustave jer znam rješenje, no s druge strane, gledajući gomile zombija i robova strašnog sna, ugljikove jedinke a ne ljude, brojeve u matrici i simulakrumu, svijet će i dalje teći takav kakav jest: u gluposti i tuposti, u uzaludnoj borbi, u bespotrebnoj borbi svakoga protiv svih. a na kraju krajeva, neka i bude. oduvijek mi se sviđala Nietzscheova formula: amor fati.





lepo receno

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2010 : 14:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by marlowe

Otprilike, s tim što, rekao bih, dilema nije postavljena da li je skup, već da li je preskup.
Ako 80% glasova kaže da je preskup, mislim da bi trebalo da razmisle o smanjenju cena. To bi bio moj savet.



I šta onda da radimo mi koji smo kupili 70% i više po ovim skupim cenama, da sednemo i plačemo?





Aha to je kao razlog zašto ne bi trebali spustit cijene?!? Kaj ak meni krepa krava ,onda nek susedu krepaju bar dve!
Cijena se mora mijenjati obzirom na potencijal tržišta, a ko je kupovao ranije po visokim cijenama - jebi ga tada tržište bilo takvo..


Naravno, ako sam ja kupovao po visokim cenama, ako spuste cene, onda neka meni vrate pare...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2010 : 14:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by stinky
i da ne duljim kako jednostavan čovjek poput renkyja ne bi dobio slom živaca


Hi hi hi
quote:
Originally posted by stinky
isto tako smatram da bi se dalo sve to poljuljati i porušiti čitave sustave jer znam rješenje, no s druge strane, gledajući gomile zombija i robova strašnog sna, ugljikove jedinke a ne ljude, brojeve u matrici i simulakrumu, svijet će i dalje teći takav kakav jest: u gluposti i tuposti, u uzaludnoj borbi, u bespotrebnoj borbi svakoga protiv svih. a na kraju krajeva, neka i bude. oduvijek mi se sviđala Nietzscheova formula: amor fati.


Čitam i mislim, da bija san u pravu, on se samo pravi luđakom i kad hoće može normalno pisati bez da se stavlja u prvi, Bogomdani, plan... a onda opet Nietzscheova furka. Jel' i on volija DD? Mislim ono, dobri ste pa usput pitam
Jbga, a baš je ostatak posta bija simpa

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/02/2010 : 14:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message

quote:
Originally posted by Markos
Evo, opet ista stvar. Kad ja kazem ovako nesto, onda me prozivas diktatorom, ukocenim, ustogljenim, itd itd itd. A kad ti kazes, onda je istina zapisana u zvijezdama.



ma ne
nije to vječna istina ali je ipak jaka;)
ponekad te ja zezam, no to da si počesto ukočen se ne šalim (makar kažem, u posljednje vrijeme se malo opuštaš)
ipak ima razlike između naša dva načina
ti kažeš to uvijeno, peckasto insinuirajući kako bi ti ljudi trebali početi čitati _stripove_ i slično
ja kažem otvoreno da se na forumu vrzma glupost i dosada, ali već sljedećeg trenutka mi bude žao. jebi ga, volim sve te ljude koji to ni ne zaslužuju zapravo. nema veze, neću biti mister popularnosti premda sam tako veliki humanist.
a naposljetku, možda baš takvi obični i jednoobrazni ljudi trebaju biti, odrađivati zatupljujuće poslove i onda se relaksirati uz lako štivo i skupljanje sličica.
u svakom slučaju, ne vidim se iznad bilo koga po pravu na život i slobodu - u tome smo svi jednakovrijedni. samo to ne znači da moramo biti uniformni, da moram biti u svemu poput ostalih; a u tim sekundarnim stvarima, pravim si vlastitu hijerarhiju - tek tu stavljam ostale po ljestvici, već kako se pokažu. i to je moja privatna ljestvica, ona nema apsolutnu vrijednost.

ma i ovaj upis je dosadan, al kad već pričamo onda nek ide...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/02/2010 : 14:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
a onda opet Nietzscheova furka.



pa kad je čovjek lijepo rekao jednu krasnu formulu
mislim, volio bih da sam ja to izmislio, ali eto - Nietzsche me preduhitrio
ne znam samo što imaš protiv gospona N.? to što se kreće među nadljudima? pa i on se zajebava. nemoj se srditi, sve je to ples
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 15:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by marlowe

Otprilike, s tim što, rekao bih, dilema nije postavljena da li je skup, već da li je preskup.
Ako 80% glasova kaže da je preskup, mislim da bi trebalo da razmisle o smanjenju cena. To bi bio moj savet.



I šta onda da radimo mi koji smo kupili 70% i više po ovim skupim cenama, da sednemo i plačemo?





Aha to je kao razlog zašto ne bi trebali spustit cijene?!? Kaj ak meni krepa krava ,onda nek susedu krepaju bar dve!
Cijena se mora mijenjati obzirom na potencijal tržišta, a ko je kupovao ranije po visokim cijenama - jebi ga tada tržište bilo takvo..


Naravno, ako sam ja kupovao po visokim cenama, ako spuste cene, onda neka meni vrate pare...



Dobit ćeš po zasluzi,a to ti je "lula",pa puši bato!

Iznenadit će oni ljude pred festival u maju.Plan je smišljen,bit će postotaka 20-30 ispod današnjih cijena.Kako navuć ljude na takav put,a da raji ne ponudiš popuste.Bit će to neslućena invazija hordi stripoljubaca na Makarsku ove godine.Ako nas je prošle bilo 2000,ove će barem dupli više,(a i žena).
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 15:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by teller

sve ok, sve troje posta iznad moga su sasvim razumni, tako da ja sa svoje strane nemam što dodat i povlačim se sa njega
jer i neke shvrhe da na njemu ostanem ili da se nastavlja do 100 strane i ne vidim.
Poll je i bio postavljen tako da se znao rezultat a i to da ništa neče i ne može promjenit.
Pozdrav.

ps.: mislim da je Markos govorio nešto o ignere listama i to da me na tu i stavio(kad sam izleteo sa tim
da su esse-geese majstori za neke takozvane crtaće nagrađivane raznim nagradama)ali izgleda da ga zanimaju
i posti koje pišu "glupani".E to je demokracija i zato kapu dolje šefu.



Druže teller-u,nemoj to shvaćat osobno.Ti si pitao,čovjek kratko iznio vlastito mišljenje.Vidiš,tebi recimo stripovi nisu skupi,nisu ni meni,a npr Tex-u jesu.Zatim,ja sam Tex-u priglup,a on kod mene ostavlja sasvim kontra dojam-tup.Ljudi smo,normalno da ne razmišljamo svi isto.Nema potrebe da se uvrijediš i napustiš ugodnu raspravu o preskupim Libellus-ovim stripovima,naročito nije fer napuštat ekipu sada kada je najgore i najteže.Pazi,teller,bubo,Tex,Renky,Curunir!Kakva harmonija i blještavilo veličanstvene petorke!"Pa ni Njegoš vas ne bi izmislio"!

Edited by - dveribad on 18/02/2010 15:10:56
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 18/02/2010 : 15:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
kolega dveribad je otvorio samo za sebe topic da svi kod njega dolaze da ne mora on okolo skakati po topicima

feka
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 15:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

kolega dveribad je otvorio samo za sebe topic da svi kod njega dolaze da ne mora on okolo skakati po topicima



Dobro mi došli!
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 18/02/2010 : 15:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
Meni je i hleb preskup pa ga kupujem svaki dan. Zato, manite se brbljanja i pametovanja. Nego, lepo otkupite prava od Bonelija i ostalih vlasnika pa onda odstampajte sve stripove i podelite nam besplatno. I onda nek pocrkaju i Libellus i Fibra i Beli Put i Ludens. Al da odradite to da bude bolje od prethodno navedenih izdavaca. Oni su amateri za vas a i preskupi su. Sram ih bilo.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 18/02/2010 : 15:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
bolje vas nasli generale

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 18/02/2010 : 15:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
sta ima novo kod vas ima li kakvih zavjera

feka
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 15:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

sta ima novo kod vas ima li kakvih zavjera



Ooooo druže stari,pa što si se toliko odjednom ti raspisao.U dvije godine niti jedan post(od logiranja 2008), a ti slučajno dobio inspiraciju od kada je Dado 5.2 otvorio dva topica.Zar je do takvih inspiracija došlo?

Inače,ljepo da si se "oslobodio" i hvala na pitanju.Nema ništa novo,a nove zavjere su aukcije,kao što si vjerojatno primjetio.Svakom "novom" članu(na forumu) želimo sve najboje.Budi pametan i konstruktivan,da poslužiš svrsi,kad si se već oslobodio javit na forumu.Pozdravi prijatelje i drž se.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 18/02/2010 : 15:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
lijepe i duboke rijeci ... hvala na podrsci .

feka
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2010 : 17:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Kad je 90% foruma tvrdilo da si šovinist, kada to i jesi javno pokaziva, onda te nisu postotci brinuli nego si i dalje gura po svome i pokušava nas uvjeriti da je do nas.
Za ove optužbe od ovih dana se ne slažem. Komentari su bili smišljeno plasirani u drugom pravcu no ipak ne šovinistički.
na tržištu u HR pa nemoj da te zavedu niže cijene u SR.



WOW! Nisam ni znao da sam takva zvezda. 90%!
Ali, eno na onom drugom forumu 90% članova tvrdi da je markos lopov i lažovčina, na trećem verovatno 90% njih misli da je ratko praktično svetac.
Recimo, ne bi me uopšte začudilo da preko 95% članova na svim tim forumima tvrdi da si ti jedan odurni dupelizac. Šta ćemo s tim? Ništa.
Poznajem tek par ljudi sa foruma i ne vidim kako bi mene moglo da poznaje toliko njih. Ankete gde bi forumska populacija tvrdila kakav je neko - nema to smisla. Jedva da ima smisla i ovako kada ljudi kažu da su ta boneli izdanja preskupa.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 18:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
Pazi,teller,bubo,Tex,Renky,Curunir!Kakva harmonija i blještavilo veličanstvene petorke!"Pa ni Njegoš vas ne bi izmislio"!



A ja?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 20:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by dveribad
Pazi,teller,bubo,Tex,Renky,Curunir!Kakva harmonija i blještavilo veličanstvene petorke!"Pa ni Njegoš vas ne bi izmislio"!



A ja?



Jbg prikane,nisi umeo da postavis prava pitanja na koja nema odgovore
Samo ne gubis mnogo,toliko pametnijih stvari mozes da radis umesto da gubis vreme s priglupom osobom. Evo,ni ja necu vise
Prvo su ga napustili jaki igraci,sad evo i malo slabiji.
Iznerviraj ga dodatno pa ignorisi gluposti koje pise sve dok ne odgovori odakle razlika od 25 kn izmedju AF klasik SC i HC
Dok ne odgovori na to pitanje ne zelim da gubim vise vreme na njega.
A dotad cu da mu iznova i iznova postavljam to pitanje gdegod pokrene neku raspravu o cenama
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 18/02/2010 : 23:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
khm
mene zanima kakav je životni standard onih koji se propinju na zadnje noge kako bi dokazali da Libellus nije preskup?
Čisto da vidim koliko sam zabrazdio u slabo plaćen i neprofitabilan posao...i naravno, koji posao rade da vidim u čemu se tako lijepo zarađuje da se mjesečno može lupati po par sto eura u stripove (kako se neki ovdje hvale).
Možda odlučim promijeniti profesiju :D

Edited by - darth-vader on 18/02/2010 23:06:54
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 18/02/2010 : 23:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Da, ali nije onda samo Libellus. U tome je poenta cele price. Ili je nama slab standard ili su svi stripovi skupi, nema izdvajanja

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 18/02/2010 : 23:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

khm
mene zanima kakav je životni standard onih koji se propinju na zadnje noge kako bi dokazali da Libellus nije preskup?
Čisto da vidim koliko sam zabrazdio u slabo plaćen i neprofitabilan posao...i naravno, koji posao rade da vidim u čemu se tako lijepo zarađuje da se mjesečno može lupati po par sto eura u stripove (kako se neki ovdje hvale).
Možda odlučim promijeniti profesiju :D




Možda se bave dokazivanjem da Libellus nije skup Sigurno je dobro plaćeno
Očito ništa pametno ne rade kad imaju vremena laprdat po cijele dane po forumu
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000