forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/02/2010 : 11:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
hmmmm Kite, čuo sam za taj način maltretiranja nedužnih posjetilaca, a čuo sam i da je bio kratkog
veka jer ste se brzo napili pa zaspali kraj šanka, ne odobravam takav način...zašto ljude terat da nešto kupe,
a da se jih bar malo ne propusti kroz šake...zašto odmah oružjem na njih?
i onda se diže larma ako se netko pobuni...
zašto do cilja nasiljem kad se može sa par šamarčina postiči isti uspjeh?
posjetitelji bi ionako kupili Tex color kad bi jih zahvatila Hulko... pardon Dadina šaka.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 11:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by teller

hmmmm Kite, čuo sam za taj način maltretiranja nedužnih posjetilaca, a čuo sam i da je bio kratkog
veka jer ste se brzo napili pa zaspali kraj šanka, ne odobravam takav način...zašto ljude terat da nešto kupe,
a da se jih bar malo ne propusti kroz šake...zašto odmah oružjem na njih?
i onda se diže larma ako se netko pobuni...
zašto do cilja nasiljem kad se može sa par šamarčina postiči isti uspjeh?
posjetitelji bi ionako kupili Tex color kad bi jih zahvatila Hulko... pardon Dadina šaka.



Pa eto! I ja sam Texu isto predlagao. Ali znas da on ima kratak fitilj.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/02/2010 : 11:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
hmmmm, razgovarao sa par djevojaka, kažu da kod njega nije samo fitilj kratak...
brz je na prstima,tu se slažu ali nisu sve sa tim zadovo(lje)ne.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/02/2010 : 12:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by teller

hmmmm, razgovarao sa par djevojaka, kažu da kod njega nije samo fitilj kratak...



To sto mi je kratka pamet nije im smetalo,imao sam dovoljno dugacak argument da ih ubedim da kratka pamet nije vazna za one stvari
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 12:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Renky

Kako nije kad se na isti tiraž dodaju korice... A baš me zanima ima li "spasiteljstripsceneikupaca" primjedbu na spomenuti popust?




renky stari zlikovce, u zadnje vrijeme ( nekih godinu - dvije ) si postao zloban, ne vidim razlog za to ( ne samo prema meni nego prema ljudima koji se kriticki odnose prema izdavackoj kuci libelus, iako su ponekad kriticki i prema drugim izdavacima, ali to tebi tada nije vazno )
bespotrebno je mene nazivati spasitestripsceneikupaca kad ti osobno znas koliko sam ja ucinio za strip zajednicu u smislu druzenja i okupljana stripscenasa, ili se mozda ne sjecas, dakle etiketiranje je ipak zlobno, ja sam jednom uvrijedio libelus ( naknadno se izvinio ) i pokusao objasniti da je to bilo u sali i sad zbog toga moram trpjeti uvrede libelus jurisnika


Pa baš nisan ni mislija na tebe, no dok god netko moje komentare smatra jurišništvom ( što je također etiketiranje no... ) teško se može razgovarati bez upotrebe pojma zloba od strane suprostavljenih. Dakle, pitanje je od čije strane dolazi. Ja ne branim samo Libellus, možda tu imam najviše pouzdanih informacija pa znam o čemu pišem/pričam jer su ova podmetanja zadnjih miseci gadljiva. Javim se kad god mislim da je netko bezrazložno napadnut. Konkretno prije tjedan dva, naslovnica Ludensa bila je tema.
Što se tiče popusta, napisao si da je i veći nego Libellusov a neki se bune na "popuste prijateljima" od strane Libellusa pa... Jel' jasnije?
Da se ne vraćamo na stare rasprave, tebe i mene... Jednostavno, ako nešto ne mogu sebi priuštiti ne znači da ću pokrenuti hajku na izdavača i predstaviti se kao predstavnik svekolikog strip puka. To je pomalo smišno. Pa valjda sam i ja dio tog puka i imam pravo na svoj stav. Ne triba mi glasnogovornik.
E sad ozbiljno, kako život? Nije te bilo odavno. Ako dolaziš do Milke svrati na pićence.
Pozz

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 12:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger
kad smo kod cijene alan ford klasika u HC obliku, za razliku od libelusa njega se moze dobiti s vecim popustom nego sto je libelus ikad imao nekakav poust


Evo, da ne uleti kakvo editiranje

quote:
Originally posted by Kruger
da ali HC AF nije u tolikom tirazu kao SC, niti se prodaje tako sjajno kao SC ( barem isto kao i neka libelus izdanja )


quote:
Originally posted by Kruger
znam ja to, ali se ne prodaje bas tako bajno i ne korici se cijeli tiraz


Mene pomalo zbunjuju ovakve izjave. Tvrdiš jedno pa na moj komentar u drugom postu povlačiš izjavu. Čemu onda prvi post ako si znao?
I tko kaže da se ne prodaje. Zar prva tri broja nisu uvezana nanovo kod tiskanja Super Klasika?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/02/2010 : 12:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Renky je ZAKON, kad bi još Zagora zavoljeo....di bi mu bio kraj.
šteta što nije rendžer,dobro bi se ukopio u naše društvo jurišnika.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/02/2010 : 12:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by teller

i kruh,duvan i pivo samo kupiš i šutiš...daš novac i dobiješ ono što tražiš.

Miješaš kruške i jabuke (ili u ovom slučaju, kruh i pivo). Postoje udruge potrošača koje se brinu da kruh, mlijeko i ostale potrepštine ne postanu preskupe... No to su stvari neophodne za život, ovo drugo dvoje (kao i stripovi) su luksuzne robe, i tu se udruge brinu da ne dođe do prevare potrošača.
E pošto nema udruge strip potrošača, dveribad se osjeća prozvanim da brani interese strip zajednice iako je skroz fulio temu. I usput se, naravno, trudi prodati što više svojih stripova.
Ko je onda veći licemjer?



Emire,ovo je meni upućeno?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 12:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Renky

sto se tice popusta, stripovi na kvadrat daju veci popust nego libelus, to je ipak cinjenica, ali si zaboravio naglasiti da sam ja pozitivno napisao o libelusovom popustu, makar bio i manji od nekog drugog dobro dosao je, neovisno tko da je ja cu popust podrzati, da li sam se ja bunio protiv popusta prijateljima ili sam se zalagao za to da libelus pocne s poustima jednako prema svima, misleci na one koji kupuju malo vise toga ?
ja sebi mogu priustiti tex u boji ali gledano realno to je previse novaca za nesto takvo, s obzirom da u italiji postoje takova ili slicna izdanja teksa pa su mnogo, mnogo jeftinija, da li je to gadljivo receno ili smijesno
glede stripofila, niti smo ja i ti jedini ovdje stripofili, niti smo mi jedini koji u tome sudjeluju, ali je meni zlonamjerno me nazivati nekim pogrdnim imenima tipa zastitnikastripscene, imam pravo reci svoje kao i ratko i bilo tko drugi, niti smo nas dvojica pametniji, niti smo gadljiviji, niti bolji od drugih koji se ne slazu s nama u nekim detaljima, pojedinostima ili se s nama ne slazu u cjelosti
vjerojatno se ratko i ja ne slazemo u svemu pa od toga ne pravimo buku

zivot je za sada dobro, ako budem navracao u tvoj kraj svakako cu ti se javiti
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/02/2010 : 12:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
sumljam, ima na forumu dveribada koliko hočeš...
mislio je na neke licjemere...ko če ga znat.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 12:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kruger


iz ovog receno ispada da mi ne bi trebali nikad nista reci vezano uz cijene stripa, mi koji ga kupujemo, samo sutjeti i kupovati



Nisam uopste mislio na tebe,s tobom se ni na prethodnim topicima nisam raspravljao. Mislio sam na dveribada i mozda jos par slicnih(ali manje glasnih,pa ih nisam upamtio) koji neprekidno vrte jednu istu pricu i pljuju bez ikakvog povoda i Libellus i ljude koji rade ta izdanja(sto je odvratno,price o cenama su manje-vise nebitne u poredjenju s direktnim vredjanjem ljudi).
Tebe ne svrstavam u tu grupu,vise onako u kriticare kakav i ja umem da budem(najcesce u vezi propusta pojedinih izdanja,cene slabo komentarisem



ok, opcenito receno, moze se na svakog misliti
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 12:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Mene pomalo zbunjuju ovakve izjave. Tvrdiš jedno pa na moj komentar u drugom postu povlačiš izjavu. Čemu onda prvi post ako si znao?
I tko kaže da se ne prodaje. Zar prva tri broja nisu uvezana nanovo kod tiskanja Super Klasika?




mene nista ne zbunjuje, mene zbunjuje kad mi nesto postavimo o libelusu ti okreces na af kasik
nije li to kontradiktorno
nemam sada vremena odgovarati jer zurim na strip sastanak ali razmisli malo i o konkretnim odgovorima o libelusu
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/02/2010 : 12:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Renky

Kako nije kad se na isti tiraž dodaju korice... A baš me zanima ima li "spasiteljstripsceneikupaca" primjedbu na spomenuti popust?




renky stari zlikovce, u zadnje vrijeme ( nekih godinu - dvije ) si postao zloban, ne vidim razlog za to ( ne samo prema meni nego prema ljudima koji se kriticki odnose prema izdavackoj kuci libelus, iako su ponekad kriticki i prema drugim izdavacima, ali to tebi tada nije vazno )
bespotrebno je mene nazivati spasitestripsceneikupaca kad ti osobno znas koliko sam ja ucinio za strip zajednicu u smislu druzenja i okupljana stripscenasa, ili se mozda ne sjecas, dakle etiketiranje je ipak zlobno, ja sam jednom uvrijedio libelus ( naknadno se izvinio ) i pokusao objasniti da je to bilo u sali i sad zbog toga moram trpjeti uvrede libelus jurisnika


Pa baš nisan ni mislija na tebe, no dok god netko moje komentare smatra jurišništvom ( što je također etiketiranje no... ) teško se može razgovarati bez upotrebe pojma zloba od strane suprostavljenih. Dakle, pitanje je od čije strane dolazi. Ja ne branim samo Libellus, možda tu imam najviše pouzdanih informacija pa znam o čemu pišem/pričam jer su ova podmetanja zadnjih miseci gadljiva. Javim se kad god mislim da je netko bezrazložno napadnut. Konkretno prije tjedan dva, naslovnica Ludensa bila je tema.
Što se tiče popusta, napisao si da je i veći nego Libellusov a neki se bune na "popuste prijateljima" od strane Libellusa pa... Jel' jasnije?
Da se ne vraćamo na stare rasprave, tebe i mene... Jednostavno, ako nešto ne mogu sebi priuštiti ne znači da ću pokrenuti hajku na izdavača i predstaviti se kao predstavnik svekolikog strip puka. To je pomalo smišno. Pa valjda sam i ja dio tog puka i imam pravo na svoj stav. Ne triba mi glasnogovornik.
E sad ozbiljno, kako život? Nije te bilo odavno. Ako dolaziš do Milke svrati na pićence.
Pozz



Bili,pusti ti razmišljanje,kopaj....Marlow te super opisao u jednoj riječi "dupelizac" i nema potrebe da nam više to ponavljaš.Drži se prijatelja i kopaj,pusti razmišljanje i etiketiranje.Pokazao si privrženost,pa sad,oš kopat,oš lizat-tvoja volja.Netko je otvorio pitanje,pa ljudi iznose svoje mišljenje o cijenama.Kakva hajka i zeleni vragovi?
E sad ozbiljno,kako život?Jel južina doli?
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 22/02/2010 : 13:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message
preskup..vec sam poceo debelo zaostajat sa vecinom stripova..iskreno nisam kupio vec par mjeseci niti jedan strip od libellusa, tek neke DD od VC-a..jedino mi ostaje prodat neki stariji komplet i kupit nesto novo..a za to pak nemam srca..jer trenuto nema love za libellus izdanja..zivot je stisnuo na nekim drugi mjestima koja su trenutno vaznija..

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 14:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Renky
sto se tice popusta, stripovi na kvadrat daju veci popust nego libelus, to je ipak cinjenica, ali si zaboravio naglasiti da sam ja pozitivno napisao o libelusovom popustu, makar bio i manji od nekog drugog dobro dosao je, neovisno tko da je ja cu popust podrzati,


Ne kažem da ne daju, gledajući karticu koju imam, popust je 15%. Ali... Ne stoji da te ničim ne uvjetuju jel' tako? Ako se ne varam, popust od 10% dođe sa 12 a od 15% sa 24 boda koje skupljamo kupnjom. To mi je ipak uvjetovanje. Ne kažem da smeta, brzo se ostvari maksimalni popust. Dakle, bez zamjerke. Ovo zbog one priče o uvjetovanju.
Čuj, pa nisam ja ode da pokude demantiram ili pohvale odobravam. Ono što smatram pogrešnim mišljenjem komentiram. Iako, niti ja moram biti u pravu, niti nužno pogrešan komentar mora biti i maliciozan... osim u jednom slučaju ( feat. Co. ).
quote:
Originally posted by Kruger
da li sam se ja bunio protiv popusta prijateljima ili sam se zalagao za to da libelus pocne s poustima jednako prema svima, misleci na one koji kupuju malo vise toga ?
ja sebi mogu priustiti tex u boji ali gledano realno to je previse novaca za nesto takvo, s obzirom da u italiji postoje takova ili slicna izdanja teksa pa su mnogo, mnogo jeftinija, da li je to gadljivo receno ili smijesno


Prvo, nitko ne uzima u obzir da Libellus od početka radi na 20% veleprodajnog rabata. Mogli su na to dodati još 10, do onog uobičajenog, pa onda dati popust. Ali nisu.
S tim da, ako to još netko ne zna, striparnica i izdavač unatoč istom imenu nemaju veze.
Smiješno je uspoređivati tiraže, veličinu tržišta i kompanije koje stoje iza izdanja u Italiji i Hrvatskoj. Da je to prvi put izrečeno, razumija bi, no i vrapci na grani znaju da takve usporedbe nemaju smisla... nemoguće su. Usporedi cijene izdanja u Italiji koje se rade u malim tiražima pa možemo dalje razglabati. Izraz gadljivo nije bija usmjeren na tvoje izjave.
quote:
Originally posted by Kruger
glede stripofila, niti smo ja i ti jedini ovdje stripofili, niti smo mi jedini koji u tome sudjeluju, ali je meni zlonamjerno me nazivati nekim pogrdnim imenima tipa zastitnikastripscene, imam pravo reci svoje kao i ratko i bilo tko drugi, niti smo nas dvojica pametniji, niti smo gadljiviji, niti bolji od drugih koji se ne slazu s nama u nekim detaljima, pojedinostima ili se s nama ne slazu u cjelosti
vjerojatno se ratko i ja ne slazemo u svemu pa od toga ne pravimo buku


Izraz si sam jednom upotrijebio kad si rekao da se javljaš u ime članova strip zajednice... pa dalje je bilo komentara u stilu zaštite istih i strip scene... Sjećaš se? Nemoj da moran na pretraživanje. Dakle ako si sam za sebe upotrijebio "pogrdni" izraz, ja se ispričavam što sam ga citirao. Iako, ponavljam, nisam na tebe mislija a oko pravljenja buke, u pravu si, ni ti ni ja ne pravimo buku kao neki.
quote:
Originally posted by Kruger
zivot je za sada dobro, ako budem navracao u tvoj kraj svakako cu ti se javiti


Računam na to! Stvarno!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2010 : 16:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

u biti je najbolje da stripove tiskaju na toalet papiru,pa ga se odma rješiš čim pročitaš na wc-u.
i naravno slab tisak da olovo ne izazove potkožno trovanje



zasto ici toliko u ekstremu, nitko nije rekao da bi trebao biti na wc - papiru, zamisli strip na wc - papiru, prilikom citanja najveci uspjeh bi bio procitati taj strip koji bi ti se raspadao u ruci




ma mali cinizam nije naodmet

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 22/02/2010 : 16:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

sto se tice alan fordovog papira, u svakom slucaju je bolji od libelusovog, barem za strip, sto losija kvaliteta papira to bolje




To je to.. Ni sam ne bi bolje rekao.. Strip stripu.. Tehnika narodu

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/02/2010 : 16:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
što se hc alan forada tiče, malo sam razmišljao i mislim da je slijedeća logika tu upotrijebljena
- alan ford se toliko puta reprintao i treba osigurati da se sva izdanja prodaju koliko treba
- ako bi hc alan ford bio jeftin (kao npr. hc maxi zagor), zašto bi netko ko nije na vrijeme nabavio klasik seriju kupovao superklasik, kupio bi hc izdanje
- ovako će oni koji su zakasnili kupovat superklasika, a zagriženi fanovi, koji btw imaju te epizode u cca 7 različitih izdanja, kupiti i taj hc, i još kolor biblioteku pride

eto, može nam se ova logika sviđati ili ne, ali to je po meni mudar poslovni potez

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2010 : 16:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

što se hc alan forada tiče, malo sam razmišljao i mislim da je slijedeća logika tu upotrijebljena
- alan ford se toliko puta reprintao i treba osigurati da se sva izdanja prodaju koliko treba
- ako bi hc alan ford bio jeftin (kao npr. hc maxi zagor), zašto bi netko ko nije na vrijeme nabavio klasik seriju kupovao superklasik, kupio bi hc izdanje
- ovako će oni koji su zakasnili kupovat superklasika, a zagriženi fanovi, koji btw imaju te epizode u cca 7 različitih izdanja, kupiti i taj hc, i još kolor biblioteku pride

eto, može nam se ova logika sviđati ili ne, ali to je po meni mudar poslovni potez



i nije baš tako (bar ne za mene)
ne vidin čemu duplirat izdanja?
ja san uzima HC AF ali meke ne.te u boji isto ne.čemu??
ali tvrdit da je HC AF jeftin a Libellus skup mi je u najmanju ruku smišno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/02/2010 : 19:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ken2

što se hc alan forada tiče, malo sam razmišljao i mislim da je slijedeća logika tu upotrijebljena
- alan ford se toliko puta reprintao i treba osigurati da se sva izdanja prodaju koliko treba
- ako bi hc alan ford bio jeftin (kao npr. hc maxi zagor), zašto bi netko ko nije na vrijeme nabavio klasik seriju kupovao superklasik, kupio bi hc izdanje
- ovako će oni koji su zakasnili kupovat superklasika, a zagriženi fanovi, koji btw imaju te epizode u cca 7 različitih izdanja, kupiti i taj hc, i još kolor biblioteku pride

eto, može nam se ova logika sviđati ili ne, ali to je po meni mudar poslovni potez



i nije baš tako (bar ne za mene)
ne vidin čemu duplirat izdanja?
ja san uzima HC AF ali meke ne.te u boji isto ne.čemu??
ali tvrdit da je HC AF jeftin a Libellus skup mi je u najmanju ruku smišno.


mislim da ja to nisam rekao
dapače, mislim da je hc af najskuplje izdanje koje postoji na tržištu
a u koliko različitih izdanja imaju ovih prvih 70-ak brojeva, pitaj prave fanove
takvi nismo ni ti, a pogotovo ne ja

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 21:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Renky

Mene pomalo zbunjuju ovakve izjave. Tvrdiš jedno pa na moj komentar u drugom postu povlačiš izjavu. Čemu onda prvi post ako si znao?
I tko kaže da se ne prodaje. Zar prva tri broja nisu uvezana nanovo kod tiskanja Super Klasika?




mene nista ne zbunjuje, mene zbunjuje kad mi nesto postavimo o libelusu ti okreces na af kasik
nije li to kontradiktorno
nemam sada vremena odgovarati jer zurim na strip sastanak ali razmisli malo i o konkretnim odgovorima o libelusu


I kako prišutit a ne komentirat?

Molin te pročitaj od svog prvog posta i vidi tko je prvi spomenija AF u kontekstu cijena, tiraža, prodaje.
Tek tada sam komentirao. Sorry. Nije bilo ništa direktno kontra tebe ali...
O Libellusu uvik konkretno odgovaram jer imam informacije iz prve ruke, pouzdane. Isto kao i za neke druge informacije. Ako ih napišem na forumu onda su istinite jer mi nije stil plasiranja poluinformacija ili laži.
Druga stvar je što neki ignoriraju odgovore i zlobno guraju dalje sa istim pričama. Razlog je poznat.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 21:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
Bili,pusti ti razmišljanje,kopaj....Marlow te super opisao u jednoj riječi "dupelizac" i nema potrebe da nam više to ponavljaš.Drži se prijatelja i kopaj,pusti razmišljanje i etiketiranje.Pokazao si privrženost,pa sad,oš kopat,oš lizat-tvoja volja.Netko je otvorio pitanje,pa ljudi iznose svoje mišljenje o cijenama.Kakva hajka i zeleni vragovi?
E sad ozbiljno,kako život?Jel južina doli?


Možeš vriđati, slobodno, samo otkrivaš svoje pravo lice... Mnogi su te prokužili a i još će mnogi kad povežu 1+1.

Kad ljudi primjete kako su tvoji napadi na Libellus isključivo povezani sa vrimenom postavljanja tvojih aukcija skužit će da na forum dolaziš samo izreklamirati svoje aukcije. Usput se napadne Libellus i izreklamira "roba", nagradna igra pače.
I onda prođe 15 dana, pa dok se prodano i realizira ti miruješ. Kad sve obaviš kreće nova tura, aukcija i napada. Otprilike ovaj forum ima dvadesetak dana disanja punim plućima dok ga ti ne zatruješ ponovo.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 21:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Kruger
da ali HC AF nije u tolikom tirazu kao SC, niti se prodaje tako sjajno kao SC ( barem isto kao i neka libelus izdanja )


quote:
Originally posted by Kruger
znam ja to, ali se ne prodaje bas tako bajno i ne korici se cijeli tiraz


Mene pomalo zbunjuju ovakve izjave. Tvrdiš jedno pa na moj komentar u drugom postu povlačiš izjavu. Čemu onda prvi post ako si znao?
I tko kaže da se ne prodaje. Zar prva tri broja nisu uvezana nanovo kod tiskanja Super Klasika?



mislio sam na podatak da bernard od stampanih sc izdanja odvoji odredjeni dio i napravi HC izdanje, nisam znao da su se bajno rasprodali, to stvarno nisam znao, ali meni znimljiv podatak
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 21:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Renky

Mene pomalo zbunjuju ovakve izjave. Tvrdiš jedno pa na moj komentar u drugom postu povlačiš izjavu. Čemu onda prvi post ako si znao?
I tko kaže da se ne prodaje. Zar prva tri broja nisu uvezana nanovo kod tiskanja Super Klasika?




mene nista ne zbunjuje, mene zbunjuje kad mi nesto postavimo o libelusu ti okreces na af kasik
nije li to kontradiktorno
nemam sada vremena odgovarati jer zurim na strip sastanak ali razmisli malo i o konkretnim odgovorima o libelusu


I kako prišutit a ne komentirat?

Molin te pročitaj od svog prvog posta i vidi tko je prvi spomenija AF u kontekstu cijena, tiraža, prodaje.
Tek tada sam komentirao. Sorry. Nije bilo ništa direktno kontra tebe ali...
O Libellusu uvik konkretno odgovaram jer imam informacije iz prve ruke, pouzdane. Isto kao i za neke druge informacije. Ako ih napišem na forumu onda su istinite jer mi nije stil plasiranja poluinformacija ili laži.
Druga stvar je što neki ignoriraju odgovore i zlobno guraju dalje sa istim pričama. Razlog je poznat.




nije bitno tko je zapoceo, iskoristio si moje razlgabanje s Bob Rockom za neka svoja razmisljanja, dozvoljeno i opravdano
ipak si djelomicno spomenuo da je razlika izmedju talijanskih izdanja i hr zbog razlicitog tiraza, tako da moja opaska vise ne vrijedi, vrijedila je dok nisi odgovorio ili poceo o tome razglabati
mislim ja se ne bi bas s tim sitnicama optereciva

ja sam sada spomenuo primjer koji govori protiv tvojeg argumenta
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 21:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

u biti je najbolje da stripove tiskaju na toalet papiru,pa ga se odma rješiš čim pročitaš na wc-u.
i naravno slab tisak da olovo ne izazove potkožno trovanje



zasto ici toliko u ekstremu, nitko nije rekao da bi trebao biti na wc - papiru, zamisli strip na wc - papiru, prilikom citanja najveci uspjeh bi bio procitati taj strip koji bi ti se raspadao u ruci




ma mali cinizam nije naodmet



dobro, ajd budi malo cinican s libelusom pa da gledamo kako te prvo gule, nabijaju na kolac, pa peku na laganoj vatri kako nebi prerano izgorio
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000